Ханчен Дигитален Вакуумски Кабинет За Печка За Сушење 250 ● Работна Просторија 30х30х27см

Ханчен Дигитален Вакуумски Кабинет За Печка За Сушење 250 ● Работна Просторија 30х30х27см

DEN 956.80

Ново

Залиха

Ханчен Технички Податоци големина на работната просторија : (W ° D_ H)300x300x270mm Надворешна Големина : (W € D € H)480 € 480 € 605mm Големина На Пакување : (W ® D_ H)620 € 560 € 720mm Напон : 220v/50 Hz Моќност На Греење : 800w температура контролен опсег : собна температура-250 € Температура Разликува-способност : 01 температурна флуктуација : € 1% Вакуум Степен : <133pa нето тежина : 40kg бруто тежина : 52kg Led Дигитален Дисплеј Забелешка : .

Производи во категоријата

Премиум HDMI-HDMI кабел, 1 метар 3 стапки Ново
Премиум HDMI-HDMI кабел, 1 метар 3 стапки

Sanoxy HDMI до HDMI M / M кабел 3 стапки 19 пински дизајн Златни конектори HDMI машко до машки кабел : го поддржува Ете

DEN 159.84
HP J9727A 2920-24G-POE+ SwitchHP Обновување-J9727-61001 Ново
HP J9727A 2920-24G-POE+ SwitchHP Обновување-J9727-61001

J9727 A#ABA Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и

DEN 2.67
Dsfeoigy цврсто дрво дневна соба подот за подот креативна спална соба за спална соба тремот вертикална закачалка Ново
Dsfeoigy цврсто дрво дневна соба подот за подот креативна спална соба за спална соба тремот вертикална закачалка

Погодно складирање, не зазема простор Направено од цврсто дрво материјал за подолг животен век Погоден

DEN 830.40
„Секој пат кога ќе ringsвони“ кардинален украс Ново
„Секој пат кога ќе ringsвони“ кардинален украс

Новина керамички украс на bellвонче Се одликува со еднонаеден вид кардинал финале за додадена талент Рач�

DEN 2.67
Цврста филна полица: Галванизирана, Големина: 1,75 H x 60 W x 18 D Ново
Цврста филна полица: Галванизирана, Големина: 1,75 H x 60 W x 18 D

Nexel полица Solid S1860 SZ Nexel полица Solid S1860 SZ Nexel Solid Shelf ● Galvanized Steel ● 18"W x 72"L ● Temperature and moisture resistant ● Durable 18 gauge steel s

DEN 2.00
Accuform MPL114VP25 Пластична опасност Класа 1/Дивизија 2F Дот Плакард, „Експлозиви 1,2f 1“ со графички, Ново
Accuform MPL114VP25 Пластична опасност Класа 1/Дивизија 2F Дот Плакард, „Експлозиви 1,2f 1“ со графички,

Класа на опасност 1 / дивизија 2 F точка плакард Легенда „Експлозиви 1,2f 1“ со графички Направено од пласт�

DEN 2.00
Држач за значка за лична карта со лента, ролна за значка за кафе што може да се повлече од тешки и клипови со ознаки Ново
Држач за значка за лична карта со лента, ролна за значка за кафе што може да се повлече од тешки и клипови со ознаки

Изработени од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат издржливост и издржливост Ги штити вашите

DEN 2.67
6x4ft Ви Благодариме За Сите Што Го Правите Банер Позадина Партија Декорација Дипломирање Честитки Дипломирани Ново
6x4ft Ви Благодариме За Сите Што Го Правите Банер Позадина Партија Декорација Дипломирање Честитки Дипломирани

[Големина и Пакет] 6х4фт / 1,8 м (Ш)х1, 2 (Ч) Само 1 парчиња позадина Лесен за носење и складирање, испратен прек

DEN 207.84
Ridgid 77142 менувач, фронт Ново
Ridgid 77142 менувач, фронт

Производот е 77142 менувач, фронт Употреба на производот за додатоци за кружни пила Ова производство на пр

DEN 0.33
Bostitch Office Metal Spring Powered Stapler, еден прст, поддржува проект за ранет воин, маскирна Ново
Bostitch Office Metal Spring Powered Stapler, еден прст, поддржува проект за ранет воин, маскирна

Пролетното напојување за лесно, едно пржено затегнување до 28 листови Вграден отпуштач на главни средст�

DEN 3.33
Водоотпорен MP3 плеер за пливање, слушалки за пливање Swimaudios IPX8 8 GB со карактеристика на смена, Ново Попусти
Водоотпорен MP3 плеер за пливање, слушалки за пливање Swimaudios IPX8 8 GB со карактеристика на смена,

Водоотпорни : Слушалките за пливање, MP3 плеер има водоотпорен рог специјално дизајниран за пливање, со з�

DEN 639.84
Светскиот пакет на слики на Polaroid Hi -Print - Bluetooth Поврзан 2x3 Photoce Photo Photo Priment со микрофибер Ново
Светскиот пакет на слики на Polaroid Hi -Print - Bluetooth Поврзан 2x3 Photoce Photo Photo Priment со микрофибер

Пронајдете го, отпечатете го, залепете го : тоа е едноставно со Polaroid HiPrint Прилагодете ги и отпечатете сли�

DEN 1584.00
Doitool Coolers 2 парчиња инсулин Пен за носење случаи на ладилник за ладилник за ладилник за инсулин ладилна торба за Ново
Doitool Coolers 2 парчиња инсулин Пен за носење случаи на ладилник за ладилник за ладилник за инсулин ладилна торба за

Торба со мала големина, погодна за ставање на вашата торба или багаж Инсулин ладилна торба ? Можете исто

DEN 203.04
WAAHOME MEMORIAL CHIRNATION ORNAMENTS 3 '' Рамка за слика Ново
WAAHOME MEMORIAL CHIRNATION ORNAMENTS 3 '' Рамка за слика

Меморијални Божиќни украси : Божиќни украси, рамка за фотографии и дизајн на ангели, одлични меморијалн�

DEN 2.33
Festool 202461 RO 150 FEQ 6-инчен мека пескава подлога Ново
Festool 202461 RO 150 FEQ 6-инчен мека пескава подлога

Количина во пакувања од 1 Во најтешките услови и универзално применливо Наменето за лесна употреба Дија

DEN 1515.20
Стерлинг заптивка ORVT102X10 Viton број-102 Стандарден О-РИНГ, флуорополимер еластомер, 70 тврдост Ново
Стерлинг заптивка ORVT102X10 Viton број-102 Стандарден О-РИНГ, флуорополимер еластомер, 70 тврдост

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM

DEN 1.00
Сет од 2 држачи за тенџере и 1 кујнска крпа за loversубителите на кафе: сè станува подобро со кафето Ново
Сет од 2 држачи за тенџере и 1 кујнска крпа за loversубителите на кафе: сè станува подобро со кафето

2 држачи за тенџере Отпорен на топлина до 350 F 2 држачи за тенџере Отпорен на топлина до 350 F Сет од 2 држачи �

DEN 3.00
HP BL460C G6 E5530 2.4G 8MB 1P 6GB SVR Ново
HP BL460C G6 E5530 2.4G 8MB 1P 6GB SVR

Број на вкупни слотови за меморија : 12 Инсталирани се број на процесори : 2 Модел на процесор : E5530...

DEN 1.33
Јога Мат Торба, Градина Поле Пејзаж Природата Патот Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Ново
Јога Мат Торба, Градина Поле Пејзаж Природата Патот Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

DEN 287.84
Филтер за сина светлина на Таргус и заштитник на екранот против сјај за монитори со широк екран од 24 ”, Ново
Филтер за сина светлина на Таргус и заштитник на екранот против сјај за монитори со широк екран од 24 ”,

Намалување на сината светлина испуштена од мониторот за 45%, намалувањето на изложеноста може да го мини�

DEN 3.00
Jmeowio 9 листови Месечината starвезда нокти налепници за уметност декорации самолепливи pegatinas uñas мермерни нокти Ново
Jmeowio 9 листови Месечината starвезда нокти налепници за уметност декорации самолепливи pegatinas uñas мермерни нокти

Совршен сет на налепници за нокти : Налепниците се совршени модни додатоци Голем број на различни обрас�

DEN 3.33
Заптивка за заптивка за заптивка за заптивки на рабни парчиња RV Camver Campers за заптивка за сива вода RV Parks. Ново
Заптивка за заптивка за заптивка за заптивки на рабни парчиња RV Camver Campers за заптивка за сива вода RV Parks.

Се поврзува директно на RV канализационото црево за врска со доказ за мирис со станицата за депонија Мож�

DEN 1.00
Jinnwell 3D Horse Night Light Light LAMP илузија 7 Промена на допир на допир на допир, табела за декорација на Ново
Jinnwell 3D Horse Night Light Light LAMP илузија 7 Промена на допир на допир на допир, табела за декорација на

Контрола на допир 3Д ламба црвена, зелена, сина, жолта, цијан, розова, бела, 7 промена на бојата Може да фик

DEN 300.80
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, црна, 1 во дебела x 6 во широк x 24 во долго Ново
Делрин ацетал хомополимер пластична лента, црна, 1 во дебела x 6 во широк x 24 во долго

[Спецификации на предметите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : црна, јасност : непроирна, дебелина : 1

DEN 5287.52
Хорсткит Храна топлинска ламба Храна потопла, комерцијална оценка, прилагодлив штанд со две светилки од 250 вати, Ново
Хорсткит Храна топлинска ламба Храна потопла, комерцијална оценка, прилагодлив штанд со две светилки од 250 вати,

【Комерцијална оценка】 Професионална топлинска ламба за храна, 12 in Областа за затоплување ја одржува х�

DEN 1.33
BTG Data Line Anti-Stripping Cable Cable Winder компатибилен со DJI FPV очила V 2 / DJI Avata Додатоци за беспилотни Ново
BTG Data Line Anti-Stripping Cable Cable Winder компатибилен со DJI FPV очила V 2 / DJI Avata Додатоци за беспилотни

Компатибилен со додатоци за DJI FPV V 2 / DJI Avata Drone Безбедно безбедно за да спречите паѓање, не плашете се да �

DEN 891.20
Замена за дистрибутерите H2O ADWU-TM Полипропилен седимент филтер-Универзална 10-инчна касета од 5 микрони компатибилни Ново
Замена за дистрибутерите H2O ADWU-TM Полипропилен седимент филтер-Универзална 10-инчна касета од 5 микрони компатибилни

Замена за обратна осмоза стандарден филтер за 10 инчи Замена за обратна осмоза стандарден филтер за 10 ин�

DEN 407.04
Белешка хартија чудо 80 -ти роденден се појави картичка Ново
Белешка хартија чудо 80 -ти роденден се појави картичка

Посакајте некому дополнително среќна 80 та со посебна роденденска картичка што сигурно ќе ја ценат Накл�

DEN 2.00
Jmeowio 12 чаршави налепници за уметност од пеперутка за нокти Декларации самолепливи pegatinas uñas Ново
Jmeowio 12 чаршави налепници за уметност од пеперутка за нокти Декларации самолепливи pegatinas uñas

Совршен сет на налепници за нокти : Налепниците се совршени модни додатоци Голем број на различни обрас�

DEN 3.33
Компактен воздушен цилиндар SMC - Долг тип на мозочен удар, 40 мм, мозочен удар од 150 мм, тип на монтажа Ново
Компактен воздушен цилиндар SMC - Долг тип на мозочен удар, 40 мм, мозочен удар од 150 мм, тип на монтажа

Дијаметар на родител : 40 мм Акција на клипот : Двојно дејство Компактен цилиндер тип : долг мозочен удар...

DEN 1032.00
Екранот на проекторот ZSEM 120 инчи 16: 9 HD 4K преклопна преносна еднострана Проекција -Креајски филм на Ново
Екранот на проекторот ZSEM 120 инчи 16: 9 HD 4K преклопна преносна еднострана Проекција -Креајски филм на

【Преносен и преклопен екран на проектор】 : 60 / 72 / 84 / 100 / 120 / 150 инчен екран големина за опција 16 : 9 формат н

DEN 2.67
3Д цвеќе на нокти привлечности акрилни смола цвеќиња дизајнирање на ноктите за нокти, нокти на нокти за занаетчиски Ново
3Д цвеќе на нокти привлечности акрилни смола цвеќиња дизајнирање на ноктите за нокти, нокти на нокти за занаетчиски

Стил А, Боја : 2 Пакетот вклучува : 1 кутија цветна привлечност за нокти Белешка : Ве молиме, дозволете греш

DEN 649.60