Mt30 Smart Watch Серија 8 Ултра 1,6 Инчен Amoled Mens NFC Паметен Часовник Bluetooth Повик Аи Глас Следење На Отчукувањата На Срцето IP68 Водоотпорен Спортски Фитнес Тракер

Mt30 Smart Watch Серија 8 Ултра 1,6 Инчен Amoled Mens NFC Паметен Часовник Bluetooth Повик Аи Глас Следење На Отчукувањата

DEN 687.84

Ново

Залиха

Компатибилен систем : IOS10 0 и погоре, Android 4.4 и погоре; АПЛИКАЦИЈА : RDFIT. Bluetooth верзија bluetooth 5.60"амолед екран 454 * 454, HD целосен допир. Капацитет на батеријата : 300mah батерија со голем капацитет; време На Употреба : 10-15 дена; време На Полнење : Околу 2-3 часа време на Подготвеност : 30 дена. Основни функции на фирмверот : притискање на бирање, стоперка, прилагодување на осветленоста, информации, временски услови, калкулатор, Алипај, ПРИТИСКАЊЕ НА QR код, независен будилник, заклучување на позадина, функција за осветлување на екранот. Карактеристики на хотсејл : далечински управувач на видео тикток Кваи, далечинска музика, далечинска камера, НФЦ, СОС, Гласовен Асистент, Независно поставување време. Здравствена Заштита : Отчукувањата на Срцето, Кислородот Во Крвта, Крвниот Притисок, Мониторот За Спиење,38 Спортски режими, тренинг за дишење. Јазици : Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Руски, Шпански, Германски, Италијански, Француски, Португалски, Полски, Холандски, Грчки, Турски, Романски, Јапонски, Хебрејски, Arпски, Тајландски, Малезиски, Индонезиски, Виетнамски, Хинди, Мјанмар, Корејски, Персиски, Чешки, Словачки, Украински, Фински, Хрватски, Унгарски, Шведска.6 Инчен амолед целосен екран на допир. 454*454 Резолуција. Цинк легури рамнотежа тежина. Портокал Силиконски Ремен. Кафеава Кожна Лента. Црна Силиконска Лента. Црна Кожна Лента. Отчукувањата На Срцето. Кислород Во Крвта. Монитор За Спиење. Потсетник за повик, смс потсетник. Известувања : телефон, СМС, We Chat, QQ, Whats App, Линија, Фејсбук, facebook messenger, Твитер, Facebook messenger, Skype. Остварете Повици. Проверете историја на повици, телефонски именик. Заеднички контакти, записи за повици. Далечинска Камера. Далечинска Музика. Престани Да Гледаш.6 "Amoled Екран : Mt30 Smart watch со 1.6" AMOLED 454 * 454 HD шарениот екран со целосен допир ви носи извонредно искуство, поудобно работење и прегледување податоци. Quetooth Повик : Прием На Повик/Бирање,гледајте терминален одговор и одбивајте повици, прегледувајте записи за повици. Зборувањето станува лесно и удобно дома и на работа, никогаш не пропуштајте важни информации. Qultor здравствен Монитор : напреден сензор ЗА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ за точно и ефикасно следење на отчукувањата на срцето, помагајќи ви подобро да го разберете вашето здравје и да направите разумно прилагодување на вашиот животен стил. Автоматското следење на спиењето може да го следи вашиот статус на спиење (длабок сон, плиток сон, будење) и да обезбеди сеопфатна анализа на квалитетот на спиењето за да помогне да станете поздрави. Можете да го видите резимето на вашиот статус во АПЛИКАЦИЈАТА RDFIT. Qurse личен Паметен Асистент : функција за контрола на пристап NFC, тракер За Активност (педометар, калории, растојание), 38 спортски режими итн. Известувања За пораки За Повици, СМС И АПЛИКАЦИИ(bluetooth растојание 8-10 метри), контрола На tiktok, далечински управувач на музика и камери, временски извештај, седентарен потсетник, будилник, стоперка, пронајдете телефон, отфрлање повик, прилагодување на осветленоста, режим на заштеда на енергија и други функции за задоволување на вашите дневни потреби.

Производи во категоријата

Орнамент за Божиќна стакло од стариот свет со кутија и кутија за подароци, колекција на држави Ново
Орнамент за Божиќна стакло од стариот свет со кутија и кутија за подароци, колекција на држави

Со вклучена соодветна кутија и кутија за подароци, ова е одличен сет за подароци! Рачно изработено во ст�

DEN 436.00
Конектор за закачалка за облека куки 60 парчиња, задебелени, користени во плакарот заштедувачи и плакари Ново
Конектор за закачалка за облека куки 60 парчиња, задебелени, користени во плакарот заштедувачи и плакари

[Заштеда на ултра простор] Куките за закачалка се многу корисни за реорганизирање на мала гардероба, гар

DEN 1.00
Заштитник На Екранот бруни Компатибилен Со Заштитен Филм Canon EOS 1300D / EOS Rebel T6, Кристално Чист Заштитен Ново
Заштитник На Екранот бруни Компатибилен Со Заштитен Филм Canon EOS 1300D / EOS Rebel T6, Кристално Чист Заштитен

Прецизно, специјално развиен и компатибилен Со Канон ЕОС 1300Д Изработен Од отпорен на гребење, високо тр�

DEN 0.67
CIIEEO 4PCS 2024 2024 Зодијак календар на календарот за фини хартија Ново
CIIEEO 4PCS 2024 2024 Зодијак календар на календарот за фини хартија

Календар за виси : 2024 година е година на Змејот во кинескиот лунарен календар Најдобри желби за сè што пр

DEN 332.16
Телефонски систем Panasonic безжичен со машина за одговарање, блок за повик со еден допир, засилено Ново
Телефонски систем Panasonic безжичен со машина за одговарање, блок за повик со еден допир, засилено

Блок за телефонски повици со еден допир Регистрирајте се до 250 броеви со блок за повик со еден допир на е

DEN 3.33
Blenders Scifi за очила-Поларизирани очила за сонце-единечни леќи со дизајн на рамен врв- УВ заштита-за Ново
Blenders Scifi за очила-Поларизирани очила за сонце-единечни леќи со дизајн на рамен врв- УВ заштита-за

Увезени Пластична рамка Поларизирани леќи Ширина на леќи : 145 милиметри Задебелен, но софистициран изгл�

DEN 1563.20
Женска Маица Ладно Лизгање На Рамото Краток Ракав 2023 Чипка Памучна Боја Графичка Лабава Топ Кошула Ново
Женска Маица Ладно Лизгање На Рамото Краток Ракав 2023 Чипка Памучна Боја Графичка Лабава Топ Кошула

2023 Блок Во Боја Врвна Маица за Продажба на Дозвола за Жени Лизга Кратко Ладно Рамо Врвот Маица ✈ ✈ ✈Исп

DEN 849.60
Вентворт Калај - Среден Трн Калај Кваич Чаша За Дегустација На Виски Љубовна Чаша Гори Ноќ Ново
Вентворт Калај - Среден Трн Калај Кваич Чаша За Дегустација На Виски Љубовна Чаша Гори Ноќ

Прекрасен сад За Кваич Од калај со дизајн На печат Од Трн во центарот на садот Традиционален Шкотски Сад

DEN 1.67
Волдеал не сум стар, класичен сум за пензионирање пензионирано кафе за кафе за сениор татко татко дедо Ново
Волдеал не сум стар, класичен сум за пензионирање пензионирано кафе за кафе за сениор татко татко дедо

Материјал : 35% коска, 65% керамика Предлагаме да миете рака, машината за миење садови и микробранова печка

DEN 191.84
Магнетниот клип на азида „искривен Кингфишер“ Ново
Магнетниот клип на азида „искривен Кингфишер“

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот...

DEN 228.64
Телефон Случај Покритие Компатибилен Со Oppo Realme 7i Случај со 360° Ротација Ремен Клип Торбичка Футрола, Воена Ново
Телефон Случај Покритие Компатибилен Со Oppo Realme 7i Случај со 360° Ротација Ремен Клип Торбичка Футрола, Воена

Компатибилни Модели : Нашата Тешка Футрола За Телефон Отпорна на Удари е совршено Компатибилна со OPPO Realm

DEN 261.28
Рокфорд ФОСГЕЈТ РФРНГР-РСВ16 Поларис Ренџер Заден Звучник Додаток На Темперамент Ново
Рокфорд ФОСГЕЈТ РФРНГР-РСВ16 Поларис Ренџер Заден Звучник Додаток На Темперамент

Овозможува додавање на задни звучници во ренџерските аудио системи Потребен е комплетен комплет за жиц

DEN 2.00
Доказ од 1972 година, изборот на половина долар на Кенеди, не е опкружено нане во САД Ново
Доказ од 1972 година, изборот на половина долар на Кенеди, не е опкружено нане во САД

Доказ од 1972 година, Кенеди половина долар Доказ за скапоцен камен Пакет во 2 од 2 архивски безбеден флип...

DEN 0.33
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-РД 22мм до 25мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица Ново
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-РД 22мм до 25мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 22мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 25мм Должина На Спојување : 90...

DEN 2.67
Осветлување на лизирање на пејзаж 10W со низок напон RGB Боја Промена на надворешни светла, LED пејзажни светла IP66 Ново
Осветлување на лизирање на пејзаж 10W со низок напон RGB Боја Промена на надворешни светла, LED пејзажни светла IP66

1 PCS 10 W LED пејзажни рефлектори, на секои 1000lumens, совршени за осветлување на тераси, градинарски патеки, огр�

DEN 2.00
6pcs/Поставете рамна вежба високо-јаглеродна челик дрвена рамна вежба Поставете дрво за обработка на лежишта за вежбање, Ново
Kimllier Hand Reamer 23-26mm со голема брзина на прилагодување на челиците за прилагодување на рацете Ново
Kimllier Hand Reamer 23-26mm со голема брзина на прилагодување на челиците за прилагодување на рацете

Прилагодливиот Reamer има опсег на прилагодување од 2326мм (0,911,02 инчи) Прилагодливиот пренасочувач на рацет�

DEN 323.52
Комбо комплети за комбинирани комплети за акција Navitech 8-во-1-компатибилен со Garmin Virb Ultra Ново
Комбо комплети за комбинирани комплети за акција Navitech 8-во-1-компатибилен со Garmin Virb Ultra

Вклучени додатоци : лента за глава, лента за градите, тока Jкука, лебдечка рачка зафат, каиш, чаша за вшмук

DEN 2.67
Катаку Сини Звучни Сигнали Ѕвезда Канти За Складирање Со Капаци, Ткаенина Голем Сад За Складирање Коцка Корпа Со Рачка Ново
Катаку Сини Звучни Сигнали Ѕвезда Канти За Складирање Со Капаци, Ткаенина Голем Сад За Складирање Коцка Корпа Со Рачка

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" L X 12,6 W" X 11,8" H големата кутија за складирање има доволно простор за складирање на мно

DEN 0.67
Партиски балон прскалки за балон со балон - сладолед посипете балони. Ново
Партиски балон прскалки за балон со балон - сладолед посипете балони.

★ 【2021 Нова верзија】 Нашите балони за сладолед се направени од траен, синтетички латекс! Тие имаат јасн

DEN 1.00
Гвгиџ Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница - Елиминирајте Го Грубиот Отсјај Што Предизвикува Напрегање Ново
HandcraftDecorations Art Picture Cremycle urn Cremation urn ѓердан велосипед кремирање урдан ѓердан за женкласикали, Ново
HandcraftDecorations Art Picture Cremycle urn Cremation urn ѓердан велосипед кремирање урдан ѓердан за женкласикали,

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации

DEN 1.33
Вежба за чекан на Promaker 7.5Amp, 1/2-инчен кабел за чекан со додатоци, променлива брзина 0-3000 вртежи Ново
Вежба за чекан на Promaker 7.5Amp, 1/2-инчен кабел за чекан со додатоци, променлива брзина 0-3000 вртежи

[Лесен и преносен] Нашата вежба за напојување со електрична енергија, има моќен вртежен момент од 7 засил

DEN 2.00
Fenner вози 6202240 Trantorque GT без клуч без клуч, 1 ID, 1 3/4 OD, 3,13 ширина Ново Попусти
Fenner вози 6202240 Trantorque GT без клуч без клуч, 1 ID, 1 3/4 OD, 3,13 ширина

Дизајнирано со надворешна прирабница за контравртеж Исклучителна концентричност и можност за сместув�

DEN 272.96
3 нивоа десерт штанд со кекс овошна плоча пластична служба на држач за приказ за свадба роденден за бебиња Ново
3 нивоа десерт штанд со кекс овошна плоча пластична служба на држач за приказ за свадба роденден за бебиња

Прекрасни 3 тини штандови плочата за сервирање на нивото има тркалезен дизајн со убава шема на основата

DEN 2.67
Ултра тенок случај дизајниран за Huawei Honor X9/X30 Case, TPU Bumper [Воен степен на шок од воено одделение] Ново
Ултра тенок случај дизајниран за Huawei Honor X9/X30 Case, TPU Bumper [Воен степен на шок од воено одделение]

1 Случај за паметниот телефон вашиот уред под целосна заштита Тенок и преносен Совршено вклопување за �

DEN 659.20
KFJBX 10inch Вметнете само-лепете црни страници Флаер надвор од loveубовната меморија книга Фото гроздобер Ново
KFJBX 10inch Вметнете само-лепете црни страници Флаер надвор од loveубовната меморија книга Фото гроздобер

Гроздобер дизајн, топол и романтичен Тешкото покритие со заклучување секогаш ќе ги заштити вашите фото�

DEN 1308.80
Преносот на електрична енергија 3PCS D32 L40 Моторна вилица, спојување на вратило на вратило од 8мм 10мм 12мм 14мм 15мм Ново
Преносот на електрична енергија 3PCS D32 L40 Моторна вилица, спојување на вратило на вратило од 8мм 10мм 12мм 14мм 15мм

Внатрешен дијаметар : 10x12 Структура : вилица / пајак Материјал : Алуминиум Флексибилен или ригиден : флек

DEN 1.00
HandcraftDecorations steampunk накит Анатомски кремирање на мозокот урдан ѓердан урн кремирање урдан ѓердан Ново
HandcraftDecorations steampunk накит Анатомски кремирање на мозокот урдан ѓердан урн кремирање урдан ѓердан

Материјал : не'рѓосувачки челик, многу отпорен на 'рѓа, корозија и ладење, цврсти и издржливи, информации

DEN 78.40
Покрив за патнички приколки RV 28 стапки, капакот на камиони со кампер од 26 'до 28', 7 слоја Кампер покритие ветерно Ново Попусти
Покрив за патнички приколки RV 28 стапки, капакот на камиони со кампер од 26 'до 28', 7 слоја Кампер покритие ветерно

RV покриената заштита на солза, 7 слоја на ткаени ткаенини на горниот дел измешани со антиUV композит и вод

DEN 3263.20
Битови за вежбање со карбид 10 парчиња/постави 0,8мм PCB -табла за печатење на табла за карбид за вежбање битови Ново
Битови за вежбање со карбид 10 парчиња/постави 0,8мм PCB -табла за печатење на табла за карбид за вежбање битови

Отпорност на абење, отпорност на висока температура, овој вид на вежба за вежбање има долг животен век, п

DEN 248.80