SYSTEC101 | CAT6 Пленум Кабел 1000ft Сертифициран Етернет Кабел Со Лесно Повлекување Кутија, Цврст Гол Бакарен Мрежен Кабел, 23AWG, 4 Пар, 500MHz-Бело

SYSTEC101 | CAT6 Пленум Кабел 1000ft Сертифициран Етернет Кабел Со Лесно Повлекување Кутија, Цврст Гол

DEN 1.33

Ново

Залиха

Со денешната промена на технологијата, По се почесто се користи Затоа, мора ДА ГИ ИЗБЕГНУВАТЕ сите алуминиумски проводнички кабли ОБЛОЖЕНИ СО БАКАР (ЦЦА), бидејќи тие се покажаа како опасност од пожар со многу високи загуби на пакети. Сите наши кабли имаат 100% чисти бакарни проводници за максимални перформанси. За да постигнете максимални перформанси и да избегнете какви било идни проблеми, изберете кабел со подебел изолационен материјал што спречува Вкрстување на Вонземјани. Секогаш барајте резултати од сертификација на кабел. Споредете ги со вашите. Многу од каблите на пазарот се произведени без следење на квалитетот и перформансите за да се одржат ниските трошоци за производство. Затоа, постои голема шанса производите што ги купувате да не ги исполнуваат индустриските стандарди. СИТЕ SYSTEC101 кабли се СЕРТИФИЦИРАНИ-FLUKE МРЕЖИ, 2019, види во слики & подолу : . ВРВЕН КВАЛИТЕТ Нашата мачка цврст бакарен кабел од 6 1000 стапки има 4 пара ЖИЦИ ОД 23 AGG и поддржува 550 MHz со максимални перформанси, ја надминува TIA/EIA-569 B. 2, ISO/IEC 11801. ИМПРЕСИВНИ ПЕРФОРМАНСИ Овој Незаштитен Бел Кабел За Етернет на пленум cat6 овозможува 10-Гигабитен пренос на податоци преку бакарен кабел со изопачен пар со 4 конектори, овозможувајќи растојанија за поврзување до 100 метри. ЛЕСЕН За КОРИСТЕЊЕ нашиот кабел е спакуван во пакување со лесно влечење кое е без проблеми и без заплеткување. Сертификација СИТЕ systec101 кабли ќе помине индустриски стандардни сертификати. Задоволство НА КЛИЕНТИТЕ Ако имате какви било проблеми со кабелот cat6 plenum, известете ни и нашиот пријателски персонал за поддршка на клиенти ќе ви биде достапен за да го решите вашиот проблем во секое време. ВРВЕН КВАЛИТЕТ Нашата мачка цврст бакарен кабел од 6 1000 стапки има 4 пара ЖИЦИ ОД 23 AGG и поддржува 550 MHz со максимални перформанси, ја надминува TIA/EIA-569 B. 2, ISO/IEC 11801. ИМПРЕСИВНИ ПЕРФОРМАНСИ Овој Незаштитен Бел Кабел За Етернет на пленум cat6 овозможува 10-Гигабитен пренос на податоци преку бакарен кабел со изопачен пар со 4 конектори, овозможувајќи растојанија за поврзување до 100 метри.

Производи во категоријата

Ф-4 Фантом II 1/100 Диекаст модел Мекдонел Даглас Ново
Ф-4 Фантом II 1/100 Диекаст модел Мекдонел Даглас

1 / 100 Скала прецизен модел за колекционерски диекаст Застакната кокпит стана единствениот фантом...

DEN 559.84
Шарена Кутија За Ручек Од Ананас Пренослива Двослојна Бенто Кутија Контејнер За Ручек Со Голем Капацитет Ново
Шарена Кутија За Ручек Од Ананас Пренослива Двослојна Бенто Кутија Контејнер За Ручек Со Голем Капацитет

Пп Произведено во САД Или Увезено ✿ Нашите бенто кутии се направени од пп материјал, кој е силен и изд�

DEN 356.64
Футрола ЗА Футрола ОД Футрола За Чест 9Х Про, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка Ново
Футрола ЗА Футрола ОД Футрола За Чест 9Х Про, Рачно Изработена Футрола За Телефон Од Вистинска Кожа, Кожна Торбичка

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

DEN 1142.40
Орајел Бебе Елмо Чистење На Заби И Непца Со Четка За Заби, Јаболко Банана, 1 Унца Ново
Орајел Бебе Елмо Чистење На Заби И Непца Со Четка За Заби, Јаболко Банана, 1 Унца

Без флуор, толку безбеден ако се проголта кога се користи според упатствата Не содржи вештачки бои или б

DEN 1.33
Гринсен Бела Вертикална Решетка За Чевли, Мала Решетка За Чевли Со Нивоа На Редење Плакар Организатор Ново
Гринсен Бела Вертикална Решетка За Чевли, Мала Решетка За Чевли Со Нивоа На Редење Плакар Организатор

Висококвалитетен И Безбеден Материјал : оваа бела решетка за чевли е изработена од пластичен дрвен мате

DEN 447.84
Аеросул Етерични Масла Мешани Мешавини Во Собата, Подарок Сет Фузија, Есенцијално Масло Мешавини За Ново
Аеросул Етерични Масла Мешани Мешавини Во Собата, Подарок Сет Фузија, Есенцијално Масло Мешавини За

Уживајте во магичните моменти од нашата колекција НА ФУЗИЈА Секоја мешавина е развиена од нашиот експе�

DEN 260.96
Soundstream VHD-90cc Универзален Потпирач за Глава со 9 lcd/ДВД/3 Корици Во Боја Ново
Soundstream VHD-90cc Универзален Потпирач за Глава со 9 lcd/ДВД/3 Корици Во Боја

Вклучени се 3 Променливи Кожи во Боја (сива, беж, црна) Напред / Наназад Навалување На Потпирачот За Глава.

DEN 0.33
Стакло Туш Гумен | Countertop Гумен Четка Со Решетката За Складирање-Бања Чистач За Стаклена Врата Автомобил, Ново
Стакло Туш Гумен | Countertop Гумен Четка Со Решетката За Складирање-Бања Чистач За Стаклена Врата Автомобил,

[Бесшумна Стругалка За Прозорци ] Стаклениот Гумен За Туширање не прави бучава за време на работниот про

DEN 531.20
2 Пакување Бебе Ноќ Светилник Сурфање Сурфање Даска Бран Приклучок Во Ѕид Со Самрак До Зори Фотоелемент Сензор Ново
2 Пакување Бебе Ноќ Светилник Сурфање Сурфање Даска Бран Приклучок Во Ѕид Со Самрак До Зори Фотоелемент Сензор

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

DEN 207.84
илув 0.5 мм Ултра Тенок &засилувач; Лесен Пластичен Случај за iphone® - Бело Ново
илув 0.5 мм Ултра Тенок &засилувач; Лесен Пластичен Случај за iphone® - Бело

Компатибилни модели : i Phone 3 G / 3 GS Тип На Случај : Тешко Материјал : Пластика Компатибилни модели : i Phone 3 G / 3

DEN 3.00
Маркери за големината на облеката на космосот, по 20 секој од S, M, L, XL Ново
Маркери за големината на облеката на космосот, по 20 секој од S, M, L, XL

Пакет од 80 маркери со големина, 20 парчиња од секоја големина : S, M, L, XL Бело со црни букви Погодно за органи

DEN 0.33
Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торбичка За Тампон За Менструална Чаша, Организатор На Држач За Влошки Ново
Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торбичка За Тампон За Менструална Чаша, Организатор На Држач За Влошки

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

DEN 143.84
Онвас Топло Топење Лепак Внатре Водоотпорен Терминал 100 парчиња Мешани БХТ 1.25 2 5 ПЕ Топлина Смалуваат Ново
Онвас Топло Топење Лепак Внатре Водоотпорен Терминал 100 парчиња Мешани БХТ 1.25 2 5 ПЕ Топлина Смалуваат

Пакетот Вклучува : 100 парчиња терминал / Кутија 40 парчиња БХТ 1,25 Конектори За Задник за Намалување На Топ

DEN 360.00
ВОАНИН Торо Самоуверено Цитира Врежан Компас Со Кожна футрола, Компас За Кампување, Компас За Пловење, Ново
ВОАНИН Торо Самоуверено Цитира Врежан Компас Со Кожна футрола, Компас За Кампување, Компас За Пловење,

Цврст Месинг Компас Застарен Месинг заврши Со Цитатот На Торо "ОДЕТЕ САМОУВЕРЕНО ВО НАСОКА НА ВАШИТЕ СО�

DEN 947.20
Уживајте Во Тоа Мир Жаби Мулти-Боја &засилувач; Патот Трипинг Автомобил Налепници Пакет-4 Парчиња, 2 Уникатни Ново
Уживајте Во Тоа Мир Жаби Мулти-Боја &засилувач; Патот Трипинг Автомобил Налепници Пакет-4 Парчиња, 2 Уникатни

Секој лист со налепници 1 големи и 1 средни налепници / налепници за прозорци на автомобили, шишиња со во

DEN 387.20
Ажурирање Меѓународниот SBY - 12 12 Мл. Жолта Стискаш Шише, Лдпе Пластика Ново
Ажурирање Меѓународниот SBY - 12 12 Мл. Жолта Стискаш Шише, Лдпе Пластика

12 унца стискаш шише жолтото пакување од шест е совршено во вашата кујна за сосови, масла, зачини Дизајно�

DEN 430.40
2 ПАРЧИЊА Држач За Торба За Катетер Нога Удобен Ракав За Нега На Урина Катетер Држач За Нозе Уринарна Инконтиненција Ново
2 ПАРЧИЊА Држач За Торба За Катетер Нога Удобен Ракав За Нега На Урина Катетер Држач За Нозе Уринарна Инконтиненција

Пакетот Содржи : ќе добиете 4 парчиња држач за катетерска кеса, овој држач може да се држи цврсто на место

DEN 862.40
Месечна Подлога за Биро на ПРВ ПОГЛЕД 2024, 21-3/4 х 17, Стандарден, Панорамски Морски Пејзаж Ново
Месечна Подлога за Биро на ПРВ ПОГЛЕД 2024, 21-3/4 х 17, Стандарден, Панорамски Морски Пејзаж

ПЛАНИРАЊЕ ВО ТЕКОТ на ЦЕЛАТА ГОДИНА – подлогата за Биро опфаќа 12 месеци од јануари 2024 годинадекември 2024

DEN 2.67
Нашиот Дизајн АС-036 Дланка Воздушна Четка Чекор По Чекор Големина XL Ново
Нашиот Дизајн АС-036 Дланка Воздушна Четка Чекор По Чекор Големина XL

Произведени на 200мој фолија ca мотивголемина ca 14,9 во x 9,8 во ( ca 38 см x 25 см голема Се користи за прскање На Мо

DEN 1195.20
878-428 Замена на клипот на клипот на клипот за ножот на Хитачи NV83A NV83A2 NV83A3 Ново
878-428 Замена на клипот на клипот на клипот за ножот на Хитачи NV83A NV83A2 NV83A3

Замена за Hitachi NR83 A NR83 A2 Направено од висококвалитетен челик алатка за третирана топлина Број на воздушн�

DEN 2.67
Заштитен Капак За Куќиште за Таблет КОМПЈУТЕР За Samsung Galaxy Tab S7 11nch T870/875 Трислоен Отпорен На Удари, Ново
Заштитен Капак За Куќиште за Таблет КОМПЈУТЕР За Samsung Galaxy Tab S7 11nch T870/875 Трислоен Отпорен На Удари,

Совршени исечоци за камерата, звучниците, држачот и другите порти Мекиот ентериер додава удобност и доп

DEN 1432.00
Помфрит пред момци кошула симпатична ден на вalentубените или кој било ден смешна маичка за датира за жени Ново
Помфрит пред момци кошула симпатична ден на вalentубените или кој било ден смешна маичка за датира за жени

100% памук Направено во САД Смешни подароци за пржење за жени мажи : Оваа помфрит кошула со кул дизајн е ид�

DEN 3.00
Закачалки За Облека YiSeyruo Заштеда На Простор: 4 Спакувајте 5 Во 1 Повеќеслојни Метални Закачалки За Закачалки Ново
Закачалки За Облека YiSeyruo Заштеда На Простор: 4 Спакувајте 5 Во 1 Повеќеслојни Метални Закачалки За Закачалки

* ЗАКАЧАЛКА ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : супер заштеда на простор, Секоја закачалка вклучува пет одделни зака�

DEN 3.00
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА Кутија XJJZS Свежи И Едноставни Обетки Прстен Мултифункционален Кутија За Складирање Накит Ново
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА Кутија XJJZS Свежи И Едноставни Обетки Прстен Мултифункционален Кутија За Складирање Накит

6 големи преградисекоја перница за часовници може уредно да ја држи масата со големини на место и има до�

DEN 1.33
Seilylanka Батерија Обнова Пакет ЗА KINCROME 19.2 V 2000MAH Ni-MH K130018 K13070 Удар Пиштол Ново
Seilylanka Батерија Обнова Пакет ЗА KINCROME 19.2 V 2000MAH Ni-MH K130018 K13070 Удар Пиштол

Батерија Пакет ЗА Kincrome 192 V Влијание Клуч 3.0 АХ NiMH НОВ ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ 1, дали Имате Р

DEN 2.00
Микро-Цевка Ледена Решетка, Полистирен, Држи 1,5 мл Цевки, 120 Капацитет Ново
Микро-Цевка Ледена Решетка, Полистирен, Држи 1,5 мл Цевки, 120 Капацитет

Производот се продава само за истражување или понатамошно производство, а не за употреба на храна или д�

DEN 915.20
Гармонт т 8 нфс 670 лесни Борбени Чизми за Мажи и Жени, Ар670-1 Усогласени, Воени И Тактички Обувки Ново
Гармонт т 8 нфс 670 лесни Борбени Чизми за Мажи и Жени, Ар670-1 Усогласени, Воени И Тактички Обувки

Гумен ѓон Метални странични отвори за подобрен проток на воздух Затворени куки дупки Редовно Вклопувањ

DEN 0.33
Навитех Виолетова Кутија За Камера Отпорна На Удари Компатибилна Со Дигитална Компактна Камера За Патување Со Ново
Навитех Виолетова Кутија За Камера Отпорна На Удари Компатибилна Со Дигитална Компактна Камера За Патување Со

Шок и прскање доказ тешко случај Внатрешен џеб за мемориски картички и мали додатоци Издржлив најлонск�

DEN 1022.40
Weojeviy1. 8 Инчни Мобилни Телефони Со Големо Копче За Постари Лица, Двојна SIM Двојна Подготвеност Поддржува MP3, Фенери, Ново
Weojeviy1. 8 Инчни Мобилни Телефони Со Големо Копче За Постари Лица, Двојна SIM Двојна Подготвеност Поддржува MP3, Фенери,

Опремен со силен блиц и големи звучници Користење на голема јачина на звучникот ПРЕДВОДЕНАТА фенерче С�

DEN 545.60
Телефон Случај Покритие Компатибилен со iPhone 11 Pro Max Кожа Паричник Телефон Случај Стојат Рачен Зглоб Ново
Телефон Случај Покритие Компатибилен со iPhone 11 Pro Max Кожа Паричник Телефон Случај Стојат Рачен Зглоб

1 100% сосема нов и висок квалитет Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобна �

DEN 240.32
Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торба Торбичка Чанта Чанта Со Патент, Цртан Филм Розова Крофна Ново
Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торба Торбичка Чанта Чанта Со Патент, Цртан Филм Розова Крофна

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

DEN 3.33