Kkmeter EMF метар рачен дигитален LCD електромагнетски теренски детектор за домашна канцеларија

Kkmeter EMF метар рачен дигитален LCD електромагнетски теренски детектор за домашна канцеларија

DEN 1.00

Ново

Залиха

Две употреба на еден мерач на ЕМФ : тестирање на зрачењето на електромагнетното поле и температурата во исто време The EMF Meter can get Measurement of Home Appliances : TV, AC, Induction cooker, rice cooker, refrigerator, computer, electrical wires, etc. Safe Range : 0-0.when the radiation data exceeds the safe range, Мерачот на ЕМФ ќе трепка црвено и ќе го предупреди корисникот преку звук на аларм. Мултифункција : Податоците имаат точност од 0 ~ 200μT : ± 5% (50μT до 200μT) μT на 50 Hz или 60 Hz Резолуција : 1mg, 0,1μT аларм праг : 4mg, 0,4μT (прилагодлива) Температура : 0 ~ 50 ℃ / 32 ~ 122 ℉ Тест Ширина на опсег : 30 Hz-300 Hz Број на оска : Единечна оска Индуктивна стапка на земање мостри на главата : 0,5 секунди Режим 2 години.

Производи во категоријата

Topo Designs Rover Pack Classic Ново
Topo Designs Rover Pack Classic

Пространа главен оддел, врвот на размавта со двојно затворање на токи на странично ослободување, затвор

DEN 2.67
Пионер СФ-20ДАБ 1-ДИН Приемник со DAB/DAB+ Дигитално Радио, Bluetooth, USB И Spotify Ново
Пионер СФ-20ДАБ 1-ДИН Приемник со DAB/DAB+ Дигитално Радио, Bluetooth, USB И Spotify

Приемникот ЗА паметни телефони SPH20 DAB на пионерот* е дизајниран да обезбеди побезбеден и полесен пристап

DEN 0.67
Lyetny Флорални Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Ново
Lyetny Флорални Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 1.00
Говорникот на Tek Styz компатибилен со вашиот дизајн на ткаенини Sony Xperia XA1 3W Playtime 6H затворено, Ново
Говорникот на Tek Styz компатибилен со вашиот дизајн на ткаенини Sony Xperia XA1 3W Playtime 6H затворено,

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење Голем капацитет на бат�

DEN 0.67
Заварување на MJCDHMJ, соларно автоматско заварување на шлемот за заварување соларна енергија за пополнување Ново
Заварување на MJCDHMJ, соларно автоматско заварување на шлемот за заварување соларна енергија за пополнување

Лесен дизајн не работи, давајќи ви подобро работно искуство Стилски и стилски Материјал : стр Соларна ен

DEN 3.33
Lovejoy 84527105126 Домување на алуминиумска легура, NEMA-56 04-4F17 HV L = 4.25, хоризонтална/вертикална Ново
Lovejoy 84527105126 Домување на алуминиумска легура, NEMA-56 04-4F17 HV L = 4.25, хоризонтална/вертикална

Користете со големини на моторната рамка 56 C, 143 TC, 145 TC Вертикалната опција за монтирање бара вертикално �

DEN 1.67
Осветлена бреза од венец ден за независност Ден на дрвена врата Национална ден за домашни забави, распоред на врата, Ново
Осветлена бреза од венец ден за независност Ден на дрвена врата Национална ден за домашни забави, распоред на врата,

Совршено за славење на величието на Америка на одмор како Денот на независноста, Денот на спомен, Денот �

DEN 2.00
Паркер 15B2PA13A2NE Модуларен филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 3/8 NPT, поликарбонат со метален Ново
Паркер 15B2PA13A2NE Модуларен филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 3/8 NPT, поликарбонат со метален

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 1.33
Тигарб Писмо Ќебе 30оз Тамблер Бои Од Нерѓосувачки Челик Смешни Изреки Чувство На Старомоден Сарказам Саркастично Ново
Тигарб Писмо Ќебе 30оз Тамблер Бои Од Нерѓосувачки Челик Смешни Изреки Чувство На Старомоден Сарказам Саркастично

[30оз ТАМБЛЕР НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК] тим ледено кафе или топол чај? Оваа поларна камила гимнастичарка го за�

DEN 0.33
SSLFQND Школка Вентилатор Гроздобер Женски Преклопен Вентилатор Рачно Изработена Чипка Чипка Танцување Ново
SSLFQND Школка Вентилатор Гроздобер Женски Преклопен Вентилатор Рачно Изработена Чипка Чипка Танцување

Чипка со мек сјај додава чувство на ливчиња тоа е доволно мал за носење наоколу, тоа е лесно да се излезе,

DEN 0.67
Винер Куче Пијат Подлога Ново
Винер Куче Пијат Подлога

Згодните подлоги за пијалоци се убав додаток за љубителот На Кучиња Винер во вашиот живот Шармантен и е�

DEN 2.00
Zebra Pen Z -Grip Повлечена топка за пенкало, средна точка, 1,0мм, црно мастило, - 18 броење, број на модел: 22218 Ново
Zebra Pen Z -Grip Повлечена топка за пенкало, средна точка, 1,0мм, црно мастило, - 18 броење, број на модел: 22218

Пенкало со топка со средна точка од 10мм со црно мастило со низок вискозитет за мазно искуство со пишувањ

DEN 2.00
Nmegou метална веб -камера за покривање на веб -камерата, капакот на лизгачот на магнет за магнет за веб Ново
Nmegou метална веб -камера за покривање на веб -камерата, капакот на лизгачот на магнет за магнет за веб

Заштита на вашиот дигитален живот : ја покрива вашата веб камера кога не е во употреба и спречува веб хак

DEN 772.80
Шимојама Пп Капак Кутија За Складирање На Домот, 19l/5Gal, Корпа За Пијалоци За Складирање Што Може Да Се Преклопи, Ново
Шимојама Пп Капак Кутија За Складирање На Домот, 19l/5Gal, Корпа За Пијалоци За Складирање Што Може Да Се Преклопи,

? Практичен Контејнер За Складирање : Сместен во домот обично се користи за средување на некои тривијалн

DEN 3.33
ХАНАБАС 10 Парчиња Слама Вазна Постави Дома Декор Слама Трева Шише Ново
ХАНАБАС 10 Парчиња Слама Вазна Постави Дома Декор Слама Трева Шише

Синтетички Материјал ДЕКОР ЗА ДОМА незафат на вашиот пијалок Заштита на рацете од топлина и студ, лесен

DEN 427.20
АГРИБО Смешно Таписерија Хип-Хоп Рапер Постер Знамиња Во Соба 3х5 Стапки Исус Таписерија Постер Рапер Таписерија Ново
АГРИБО Смешно Таписерија Хип-Хоп Рапер Постер Знамиња Во Соба 3х5 Стапки Исус Таписерија Постер Рапер Таписерија

Големина : 3х 5 стапки, Армирано Шиење, Мека Ткаенина Апликации : Погоден За внатрешна или надворешна упот

DEN 2.00
Бебе пол открива кутија за гласање, тема од пчела роза момче или девојчиња, картички за гласање, родови открива забава Ново
Бебе пол открива кутија за гласање, тема од пчела роза момче или девојчиња, картички за гласање, родови открива забава

❤ Пакетот вклучува : 1 кутија за собирање картички и 50 картички по пакет , кутијата е доволно голема за

DEN 1.33
Ailiber Компатибилен со Iphone 11 Pro Случај Со Заштитник На Екранот, iPhone11 Pro Ремен Клип Футрола, Држач За Држач Ново
Ailiber Компатибилен со Iphone 11 Pro Случај Со Заштитник На Екранот, iPhone11 Pro Ремен Клип Футрола, Држач За Држач

КомпатибиленДизајн за Iphone 11 Pro(5,8 инчи, Објавен 2019 година) Не за i Phone 11(6,1 инчи, Објавен 2019 година)...

DEN 0.33
Вшмукување Фази на Schi Microfibre Mop, вакуум чистач цевка 35 mm четка за прашина за Hartböd. Ново
Вшмукување Фази на Schi Microfibre Mop, вакуум чистач цевка 35 mm четка за прашина за Hartböd.

За сите стандардни тврди подови вистински дрвени подови, ламинат, плочки, линолеум, паркет, мермер и под�

DEN 875.20
Планерска подлога Спирална врзана 3-ниво инка надолу од 12 месеци организатор, јули 2023 година-јуни 2024 Ново
Планерска подлога Спирална врзана 3-ниво инка надолу од 12 месеци организатор, јули 2023 година-јуни 2024

Ексклузивниот пристап за 3ниво инка надолу ви помага да дадете приоритет и да ги организирате сите што с

DEN 609.60
Отербокс Видра + Поп Симетрија Серија Случај за iPhone 11-Бел Мермер Ново Попусти
Отербокс Видра + Поп Симетрија Серија Случај за iPhone 11-Бел Мермер

Компатибилен со i Phone 11 (НЕ е компатибилен со 11 PRO / 11 PRO MAX) Тенка едноделна футрола со издржлива заштита о�

DEN 959.20
Адаптер за исправен 12-26 V AC/DC компатибилен со Crafuel 500 Watts 519WH Преносна електрана 500W 500WATS ALTO500W Ново
Адаптер за исправен 12-26 V AC/DC компатибилен со Crafuel 500 Watts 519WH Преносна електрана 500W 500WATS ALTO500W

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

DEN 1.33
ТРИША 10 Еез 60мл 2,4 инчи Уста Диа Лабораторија Бела Пластика Филтер Инка инка пластика Ново
ТРИША 10 Еез 60мл 2,4 инчи Уста Диа Лабораторија Бела Пластика Филтер Инка инка пластика

Име На Производот : Филтер Инка;Материјал : Пластика Боја : Јасно Бело;Капацитет : 60мл Дијаметар на устата

DEN 2.33
Феер Електричен уништувач , тешка грануларна хартија/ЦД/кредитна картичка Шредер за внатрешни работи Ново
Феер Електричен уништувач , тешка грануларна хартија/ЦД/кредитна картичка Шредер за внатрешни работи

★ Мултифункција : Шредер, може да стави хартија, картичка, ЦД и други предмети ★ Технологија за микро се�

DEN 0.67
Makita XT452T 18V LXT литиум-јонски без безжични четки 4-ПЦ. Комбо комплет, BL1860B 18V LXT LITHIUM-ION Ново
Makita XT452T 18V LXT литиум-јонски без безжични четки 4-ПЦ. Комбо комплет, BL1860B 18V LXT LITHIUM-ION

Ефикасниот мотор без четка за BL е електронски контролиран за да се оптимизира употребата на енергија на

DEN 10784.00
3м 00922 Хукит Злато 6 П800А Ронки 216у Хартија Диск, - 4-Кутија Пакет Ново
3м 00922 Хукит Злато 6 П800А Ронки 216у Хартија Диск, - 4-Кутија Пакет

Точка Пакет Димензија : 6 Тежина На Пакетот 5,1 Фунти Точка Пакет Количина4 Тип на производАБРАЗИВНИ ТРКА�

DEN 708.16
КК НАСЛОВНА Холивуд Филм Ноќ Кекси Штанд 3 Ниво Холивуд Филм Ноќ Партија Материјали Торта Штанд Филм Ново
КК НАСЛОВНА Холивуд Филм Ноќ Кекси Штанд 3 Ниво Холивуд Филм Ноќ Партија Материјали Торта Штанд Филм

€ Холивудски Филм Ноќен Штанд За Кекси} овој капак за држач За кекси со Холивудски Филмски Ноќни обрасц�

DEN 2.00
Те носам Со Мене Урн Ѓердан За Пепел Спомен Ѓердан Ѓердан Држач За Пепел Роден Камен Спомен Накит Сеќавање Ново
Те носам Со Мене Урн Ѓердан За Пепел Спомен Ѓердан Ѓердан Држач За Пепел Роден Камен Спомен Накит Сеќавање

€ ●Оригинален Иновативен Дизајн Q : овој спомен ѓердан има вкусен дизајн на солза обложен со камења за р

DEN 2.00
Заштитник на матниот екран Skinomi компатибилен со Fitbit јонски анти-сјај мат кожа TPU анти-меур филм Ново
Заштитник на матниот екран Skinomi компатибилен со Fitbit јонски анти-сјај мат кожа TPU анти-меур филм

Заштитникот на екранот против сјај на Skinomi компатибилен со Fitbit јонски е специјално дизајниран за да пон�

DEN 125.60
D&засилувач; D PowerDrive 20pl2705 Метрички Стандард Замена Појас, Гума Ново
D&засилувач; D PowerDrive 20pl2705 Метрички Стандард Замена Појас, Гума

Појас поли голем 1065 во пл 20 ребро Произведено Од D&D Power Drive D&D powerdrive бренд производ Тежина на пакетот : 4,6 ки

DEN 3783.04
Налепница Електричар Електроинженер Електрична Енергија Цитат Браник Налепница Винил Налепница 5 инчи Ново
Налепница Електричар Електроинженер Електрична Енергија Цитат Браник Налепница Винил Налепница 5 инчи

Големина : 5 " Технологија За Мастило Со ВинилЕкоРастворувач Отпорна на Гребење за Живописни Бои Премиу�

DEN 2.33
Полиуретански вртливата навојна матична кастер сет од 4 W/3,5 x 1,25 црни тркала и стебла од 3/8 - вклучува 4 Ново
Полиуретански вртливата навојна матична кастер сет од 4 W/3,5 x 1,25 црни тркала и стебла од 3/8 - вклучува 4

Овие сервисни риболовци #20 полиуретански тркала нудат разни големини на тркала и височини на монтирање

DEN 656.00
ВАЈПИНГ - Сад Одвод Сад Кошница Дебела Пластична Дренажа Решетката Домаќинство Кујна Прибор За Јадење Чаша Сад За Чување Ново
ВАЈПИНГ - Сад Одвод Сад Кошница Дебела Пластична Дренажа Решетката Домаќинство Кујна Прибор За Јадење Чаша Сад За Чување

Кутија за складирање кујнски прибор за јадење, повеќеслоен дизајн за складирање, може да складира стапч

DEN 551.36
Yonico Solid Carbide Flush Trim Router Bit Spiral 1-5/8-инчен должина на сечење 1/2-инчен UPCUT 1/2-инчен Shank Ново
Yonico Solid Carbide Flush Trim Router Bit Spiral 1-5/8-инчен должина на сечење 1/2-инчен UPCUT 1/2-инчен Shank

Истурете ги исечете ги сите видови на материјал за совршена завршница Премиум Ц3 Микрозрна цврста волфр

DEN 1.67
СЛАТИОМ Чаша Мајстор Чаша Рачно Изработени Чаша Железо Гума Масло Капе Тианмужан Една Чаша Чаша Кунг Фу Чаша Ново
СЛАТИОМ Чаша Мајстор Чаша Рачно Изработени Чаша Железо Гума Масло Капе Тианмужан Една Чаша Чаша Кунг Фу Чаша

Убавината На Џианжан, убавината е во форма, убавината е во застаклената боја На Јао, тоа е како ѕвезденот

DEN 1185.60