Капка комплет црево наводнување наводнување комплет тајмер за цевки за цевки за капење, двор и градина градинарски црево адаптер 1/2 за мијалник за комунални услуги

Капка комплет црево наводнување наводнување комплет тајмер за цевки за цевки за капење, двор и градина

DEN 767.84

Ново

Залиха

100% пластика Извор на напојување со тајмер за вода : 3 V, 2 парчиња 1,5 V AAA батерија (не е вклучена) мали глобуси за наводнување за затворен растенија, попрскувач на двор, автоматски фидер за вода за адаптер за брзо конектор за кучиња. Поддршка на температурата на водата : 0-40 ° Машко до женско црево Крај на вода Spritzer шише за растенија црево крајно црево за свежа вода. Медиум за поддршка : чиста вода 2 пат градинарско црево конектор градинарско црево машки машки двор прскалка за прскање на црево за прскање. Цевките за наводнување се прават од висок квалитет, материјали, а сите фитинзи се направени од висококвалитетна пластика. Тоа е одлично за земјоделство, градина, внатрешен двор, стаклена градина, базен за магла за магла машко до женско црево контејнери за црево за хидранцијата на отворено за хидранцијата на отворено за хидранцијата на отворено Спреј магла за шише со спритцер во вода за лице за растенија. Материјал : ПВЦ, силиконски, гума машко до женско црево крај на црево за прскање на црево за прскање, автоматски фидер за кучиња, голема раса храна за кучиња, само фидер за храна. Копчиња за наводнување за наводнување на црево за наводнување на наводнување за наводнување комплети за цевки за капење, двор, можете да се прилагодите според различните барања за вода; во најмалиот случај, капета може да биде целосно затворен без да се капе. За да го контролирате наводнувањето, со тајмер, треба да ги притиснете копчињата за да го поставите времето за наводнување и ќе ги напои растенијата навреме; системот за наводнување може да ги напои вашите растенија според вашата желба автоматски, не грижете се за вашите растенија повеќе кога Имате долго патување. Вода тајмер Извор на електрична енергија : 3 V, 2 пар ,, градина, внатрешен двор, стаклена градина, базен за магла за магла за наводнување на вода Температура на вода : 0-40 ° 1x тајмер за вода, 1 x 25m PVC црево, 30 x фиксни шипки, 30 x прилагодливи капери, 29 x TEE споеви, 1 x лента за заптивка, 1 лента за заптивка, 1 X Универзален адаптер, 1 x Брз конектор за тапа, 1 x 4/7 цевки Брзо конектор за капење за капење за зелена боја, раст со мала употреба на вода; до 70 проценти заштеда на вода во споредба со рачно наводнување.

Производи во категоријата

Случај CASEVASN TPU Компатибилен СО LG G8/LG G8 ThinQ, Ултра Тенок Тенок Отпорен На Удари Анти-Гребнатини Ново
Случај CASEVASN TPU Компатибилен СО LG G8/LG G8 ThinQ, Ултра Тенок Тенок Отпорен На Удари Анти-Гребнатини

Компатибилност : Одговара ЗА LG G8 / LG G8 Thin Q Ултра Тенок : формата опремена со тенок дизајн ја одржува ваша�

DEN 1.33
Lhllhl 12 четки постави комплетен сет на лабави четки во прав алатки за убавина за очила за очила за четки Ново
Lhllhl 12 четки постави комплетен сет на лабави четки во прав алатки за убавина за очила за очила за четки

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 1.00
Хуго Quad Cane прилагодлив за десната или левата рака Ново
Хуго Quad Cane прилагодлив за десната или левата рака

Прилагодлива квадска трска : Оваа голема базна, прилагодлива трска за одење за мажи и жени обезбедува ул

DEN 399.84
MT делови CST/DW/RT 2610A12301 завртка Ново
MT делови CST/DW/RT 2610A12301 завртка

Ова е О Одговара на разни MT делови CST / DW / RT модели OEM Дел број 2610 A12301 Ова е дел за замена на делови од MT CST / DW

DEN 0.33
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Својства На Равенката Ново
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Својства На Равенката

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 3.00
Фиксен Телефон Ретро Гроздобер Антички Телефон Старомоден Со копче бирање За Декор Ново
Фиксен Телефон Ретро Гроздобер Антички Телефон Старомоден Со копче бирање За Декор

Овој антички телефон е убаво дизајниран и многу погоден за декорација Материјалот Е висококвалитетна К

DEN 648.00
Fyiogxg Камерон Сино Батерија ЗА DREMEL 7300, 7300-N/5, 7300-N/8, 7300-PT, 750, 750-02, 755-01, Минимит 750-02 Ново
Fyiogxg Камерон Сино Батерија ЗА DREMEL 7300, 7300-N/5, 7300-N/8, 7300-PT, 750, 750-02, 755-01, Минимит 750-02

[Батерија Компатибилен] Замена На Батеријата ЗА DREMEL 7300, 7300N / 5, 7300N / 8, 7300PT, 750, 75002, 75501, Минимитни 75002 Електри�

DEN 553.44
Батеригај 2к600аах49 Замена 2.4 V 900mAh Никел Кадмиум Батерија Бренд Еквивалент Ново
Батеригај 2к600аах49 Замена 2.4 V 900mAh Никел Кадмиум Батерија Бренд Еквивалент

Сосема Ново Фабрика Свежо Брза Национална Испорака Ги исполнува или надминува спецификациите на произ

DEN 703.84
ДВТЕЛ Ова Мора Да Биде Местото Неонски Знаци, ПАРТИЈА Декор USB Напојува Акрилик РОЗОВА LED Неонски Ново
ДВТЕЛ Ова Мора Да Биде Местото Неонски Знаци, ПАРТИЈА Декор USB Напојува Акрилик РОЗОВА LED Неонски

● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да

DEN 2641.44
2 Замена на универзален стил торба одговара на модели F, G и Sentria со 1 комплет за прицврстување на микро вакуум за Ново
2 Замена на универзален стил торба одговара на модели F, G и Sentria со 1 комплет за прицврстување на микро вакуум за

Бренд на компоненти на Upstart Ова е дел за замена на брендот Upstart Components, а не OEM производ Сите споменувања на

DEN 2.00
Поправка за поправка на екранот за поправка на екранот МАТ лаптоп компјутери Телефонска табла за инсталација Ново
Поправка за поправка на екранот за поправка на екранот МАТ лаптоп компјутери Телефонска табла за инсталација

Широк во комунални услуги : Може да се примени за 11pro, за 11x R, за XR, за 11, за 11 Pro серии, многу практичен и сиг�

DEN 1150.40
Ekcrea Компатибилен со Roidmi Eve Plus Vacuum gneping Robot Accessory 60 Sweeper Manteboard PCBA Главна табла за производи Ново
Ekcrea Компатибилен со Roidmi Eve Plus Vacuum gneping Robot Accessory 60 Sweeper Manteboard PCBA Главна табла за производи

Може лесно да се отстрани и замени како дел од нормалното одржување Тоа е убава замена за вашата стара, с

DEN 3.33
Азиеда „Ја сакам кошарката“ капаче за шише со топла вода Ново
Азиеда „Ја сакам кошарката“ капаче за шише со топла вода

Супер мек 100% памук Печатено од едната страна со уникатен дизајн Одговара на стандардно шише со топла во�

DEN 1286.40
Sizzix Thinlits Die Set 12pk Shadowbox Elements by Aileen Hull | 665935 | Поглавје 2 2022, разнобојно Ново
Sizzix Thinlits Die Set 12pk Shadowbox Elements by Aileen Hull | 665935 | Поглавје 2 2022, разнобојно

Елементите на Shadowbox By овој Sizzix Thinlits Elements Shadowbox од Ајлин Хал е совршен дизајн за вашите домашни декор со т�

DEN 153.44
3drose Guanaco Lama Sports Water Spother, 21 мл, повеќебојно Ново
3drose Guanaco Lama Sports Water Spother, 21 мл, повеќебојно

Одговара на повеќето држачи за чаши Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба...

DEN 0.33
3dRose Симпатична Смешно Задржи Смиреност И HODL Биткоин Крипто Криптоварентност-Подлоги Ново
3dRose Симпатична Смешно Задржи Смиреност И HODL Биткоин Крипто Криптоварентност-Подлоги

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Доаѓа со заштитни влошки за филц (спакувани одделно)...

DEN 479.84
A-Tech 4gb RAM МЕМОРИЈА Замена За HYNIX HMA451S6AFR8N-TF | DDR4 2133MHz PC4-17000 1Rx8 1.2 V SODIMM 260-Пински Мемориски Ново
A-Tech 4gb RAM МЕМОРИЈА Замена За HYNIX HMA451S6AFR8N-TF | DDR4 2133MHz PC4-17000 1Rx8 1.2 V SODIMM 260-Пински Мемориски

4gb Модул (1 x 4 GB ) DDR4 2133 MHz ( PC417000 / PC42133 P ) DDR4 SODIMM (260Pin ) НеECC Unbuffered 1rx8 Еден Ранг x8 12 V DDR4 Стандарден Напон Компа�

DEN 881.60
Јувиелич Приклучоци За Столбови Од Нерѓосувачки Челик Овален Крај На Шипката За Плакарот Поддржува 4 ПАРЧИЊА Приклучок Ново
Јувиелич Приклучоци За Столбови Од Нерѓосувачки Челик Овален Крај На Шипката За Плакарот Поддржува 4 ПАРЧИЊА Приклучок

ГОЛЕМИНА : Должина На Внатрешниот Дијаметар На Основата : 48мм / 1,89"; Ширина На Внатрешниот Дијаметар На Ос

DEN 175.84
3М 8805-33мм - 1000/ПК Термички спроводлива лента за трансфер на лепило 8805, ширина 1,298 широк1,3, 0,035 Ново
3М 8805-33мм - 1000/ПК Термички спроводлива лента за трансфер на лепило 8805, ширина 1,298 широк1,3, 0,035

Ангажирајте само високо квалификувани луѓе и ги развива како професионалци Користете подобрени систем

DEN 9517.76
Тестер за отпорност на земја, автоматско тестирање на контакт автоматско менување на широката примена на мерачот Ново
Тестер за отпорност на земја, автоматско тестирање на контакт автоматско менување на широката примена на мерачот

Паметно тестирање : Користејќи ја безжичната комуникација GPRS, тестирањето преку Интернет преку Интерне

DEN 3.33
Unisex Sleep Mask Eye Eye Yummy-Strawberry-WaterColor Night Sleeper Mask Удобно капаче за очи за спиење на Ново
Unisex Sleep Mask Eye Eye Yummy-Strawberry-WaterColor Night Sleeper Mask Удобно капаче за очи за спиење на

Печатената страна е направена од топла чувствителна ткаенина која е поблизу до природната температура

DEN 2.67
Кабилок 3 парчиња Чинија Закуска Завршна Обработка Организирање Накит Ситница Железна Плоча Шик Декоративен Декор Парфем Ново
Лаптоп Ранец 17 Пространа И Стилски Кларк &засилувач; Мејфилд Рид Ново
Лаптоп Ранец 17 Пространа И Стилски Кларк &засилувач; Мејфилд Рид

Поместена преграда за лаптоп од 17,3 инчи заедно со посебен i Pad / таблет ракав Тони внатрешен простор за до

DEN 463.84
Сместен отпадоци конзерва, паметен сензор за отпадоци може електронски автоматско домаќинство бања тоалет тоалет Ново
Сместен отпадоци конзерва, паметен сензор за отпадоци може електронски автоматско домаќинство бања тоалет тоалет

Itе е удобен ѓубре, затоа што не мора да се грижите за отворање на капакот дури и кога рацете ви се полни Т�

DEN 976.00
Вино Савант Цвет Гроздобер Стакло Хајбол-Сет на 2-13 мл Шарени Коктел, мартини &засилувач; Шампањ Очила, Просеко, Ново
Вино Савант Цвет Гроздобер Стакло Хајбол-Сет на 2-13 мл Шарени Коктел, мартини &засилувач; Шампањ Очила, Просеко,

Совршен за вашиот следен бранч или вечера, овој комплет стакларија има прекрасен дизајн на цвеќе кој со�

DEN 1440.00
Смешни Хаваи Корги Куче Мека Маска За Очи Ефикасно Засенчување Маска За Спиење Удобност Врзани Очи Со Еластичен Прилагодлив Ново
Дебела брада во прав од брада прашок за шминка за прашок од брада, сенка за шминка за шминка за коса за коса Ново
Дебела брада во прав од брада прашок за шминка за прашок од брада, сенка за шминка за шминка за коса за коса

Брзо добивање ефект : : Брзо заклучете и останете на вашата коса или брада, нема да ги заглавувате порит�

DEN 3.33
Патикил таванот кука за висечки растенија, 2 пакувања задебелени јаглерод челик монтирани куки за закачалки со хардвер Ново
Патикил таванот кука за висечки растенија, 2 пакувања задебелени јаглерод челик монтирани куки за закачалки со хардвер

Материјал : јаглероден челик; Големина на кука : 65 x 71,5 mm / 256 x 2,81 инчи (D*H); Растојание за монтирање на дупк�

DEN 2.00
Chino Model CMMA-003 1/35 Воено животно серија Dove 15 Blades 3D комплет за печатач Ново
Chino Model CMMA-003 1/35 Воено животно серија Dove 15 Blades 3D комплет за печатач

3Д комплет за печатач што бара склопување и сликарство Лепила, алатки, бои, итн., Се продаваат одделно 1 / 35

DEN 351.04
Трилока Бакар Ом Нудат Сад-Мали Ново
Трилока Бакар Ом Нудат Сад-Мали

А навистина посебен бакар нудат сад со четири месинг ом симбол украси Ом значи единство со Врховниот, сп

DEN 135.52
Пасивно видео Балун 4 пара RJ45 Трансмиер предавател HD-CVI/TVI/AHD/CVBS со вградена заштита за минлива Ново
Пасивно видео Балун 4 пара RJ45 Трансмиер предавател HD-CVI/TVI/AHD/CVBS со вградена заштита за минлива

4 пара HDCVI / TVI / AHD Пасивна моќност и Видео Балун : Златниот обложен BNC е обезбеден со подобар квалитет на пр

DEN 303.84
Црна ламба со единечна топка стакло, транспарентна стаклена абажур, погодна за просторија за студирање Ново
Црна ламба со единечна топка стакло, транспарентна стаклена абажур, погодна за просторија за студирање

【Кул светла】 : Кул светла и чисти почетници за дијалог испуштаат топол сјај Доволно за една ноќ...

DEN 2.33
Хамилтон Леано Железо Едно Прирабничко Тркало 8-7/8 Дијаметар x 1-1/4 Лице x 2 Должина На Центар со 1-1/4 Ново
Хамилтон Леано Железо Едно Прирабничко Тркало 8-7/8 Дијаметар x 1-1/4 Лице x 2 Должина На Центар со 1-1/4

Дијаметар тркало (во Капацитет на оптоварување (фунти.) @ 3 милји на час 3750 Тип На Тркало : Единечна Прираб�

DEN 691.20
Мала Топчеста Пумпа Со Двојна Акција,Рачна Воздушна Пумпа За Топки На Надувување, Совршена За Кошарка, Одбојка, Ново
Мала Топчеста Пумпа Со Двојна Акција,Рачна Воздушна Пумпа За Топки На Надувување, Совршена За Кошарка, Одбојка,

●Список на пакети+ : една Пумпа И Доаѓа со 1 дополнителни Игли за Надувување и две млазници на надувување

DEN 175.84
Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Водоотпорна Торба За Бричење За Патување, Здраво Лето Тропска Ново
Тоалетна Торба Виси Доп Комплет За Мажи Водоотпорна Торба За Бричење За Патување, Здраво Лето Тропска

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 2.33
4PCS SSS-32MD-1-T9 CAMERA 8 SWEACH DIAL PACK SWITCH 11 * 12mM Ново
4PCS SSS-32MD-1-T9 CAMERA 8 SWEACH DIAL PACK SWITCH 11 * 12mM

Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Сертификација : CCC Место на потекло : Други региони во стр�

DEN 1368.00
Womenените мода чиста боја пол -шорцеви кратки ножеви отсечени гаќички танцуваат еластична половината, случајна јога кратка Ново
Womenените мода чиста боја пол -шорцеви кратки ножеви отсечени гаќички танцуваат еластична половината, случајна јога кратка

Кашмир ✦ Забрзана испорака : 35 дена Стандарден превоз : 720 дена ☆ Денешните зделки ☆ .Севејте 8% на 1 од се�

DEN 1105.60
Аеравида Стилски И Шик Прибор За Јадење Врежан Риба Тиково Дрво Лажица И Вилушка Сет | Дрвени Прибор Ново
Аеравида Стилски И Шик Прибор За Јадење Врежан Риба Тиково Дрво Лажица И Вилушка Сет | Дрвени Прибор

Материјал : Боја На Дрво Од Тиково Дрво : Кафеава Завршница : Запечатена и Обоена Шема : Природно овие вре�

DEN 255.84
Велјер 5 парчиња силиконски вежба за акрилни нокти, лажен тренинг рака на ракавички флексибилен прсти Ново
Велјер 5 парчиња силиконски вежба за акрилни нокти, лажен тренинг рака на ракавички флексибилен прсти

✔color : боја 6#✔Qty : 5 парчиња ✔matery лажната рака на прстот е изработена од мек силиконски, нетоксичен, безбе

DEN 2.00