Milesun 100 Piece Peel and Stick Backsplash PVC плочка, 3 инчи x 6 инчи мат тули стап на плочки за кујна за грб, бања, перална, кампер, камин

Milesun 100 Piece Peel and Stick Backsplash PVC плочка, 3 инчи x 6 инчи мат тули стап на плочки за кујна за

DEN 639.84

Ново

Залиха

【Металик дизајн】 Печатење со висока резолуција со металик калап, тоа покажува поживописно и реален ефект Но, тоа не е вистинска плочка, тоа е faux pvc кора и залепена плочка за грб. Тоа е рустикален црн метален изглед. Лабавите парчиња со големина 3x6 инчи, 54 различни обрасци се спакувани по случаен избор. Можете да направите какви било распоред како што сакате, па дури и можете да се отворите со различни бои. Просторот е ограничен, но вашата креативност е неограничена. Вие сте секогаш надвор од вашата фантазија. 【Висококвалитетна дебелина од 4 мм со посилна леплива поддршка, нашите плочки и стапчиња за стапчиња се изработени од ПВЦ композитен ламинат, кој е цврст и тврд. Тој е водоотпорен, отпорен на топлина, големо влијание и анти-крик. На горниот дел од плочките има заштитен слој, така што нема обезцветни. Овие самолепливи wallидни плочки исто така можат да ги задржат wallsидовите ослободени од масло и дамки, и може лесно да се исчисти со крпа. 【Големина и покриеност】 Нашите плочки и стап ПВЦ плочки се преполни со 100 листови. Големина 3 "x6" секоја, може да опфати околу 12,43 кв. Лесно е да се исече со комунален нож. Можете да направите какви било распоред со вашата неограничена креативност. Различна боја или дизајн исто така може да се совпадне. 【Лесни DIY】 Парчиња од кора и стапчиња се лесни за инсталирање, лесни за чистење, лесен за одржување, лесен за отстранување. Може да го освежи вашиот простор за кратко време со низок буџет. Тоа е пријателски за изнајмување. 【Широка апликација】 ПВЦ ПВЦ ПВЦ кора и стапчиња за стапчиња се користат во кујна, бања, дневна соба за перење и скалила. Тој е отпорен на топлина и водоотпорен. И доволно светлина за употреба на RV кампер. 【Услуга по продажбата】 Ние стоиме покрај вас. Ако имате проблем, известете ни директно и ние ќе ви обезбедиме бесплатна замена или поврат. Додадете во количка и добијте 100% гаранција за враќање на парите. 2 години гаранција и 24 часа пријателска услуга за клиенти. 【Важни белешки】 Вашата насмевка е многу поважна од самиот производ. Би сакале да можеме да донесеме километар сонце во вашиот живот.

Производи во категоријата

Вода во вода Карафе и стаклен сет, вода карафе со стаклена чаша за ноќна ноќ, ноќен карафе во кревет за корисен Ново
Вода во вода Карафе и стаклен сет, вода карафе со стаклена чаша за ноќна ноќ, ноќен карафе во кревет за корисен

? Веднаш ќе го воздигне и стилизира вашиот покрај ноќната ноќ, благородна и елегантна, повеќе може да го �

DEN 303.84
Налепници за атлетика | 50 парчиња Атлетика Спорт водоотпорни винил декорации за шишиња со вода лаптоп багаж Ново
Налепници за атлетика | 50 парчиња Атлетика Спорт водоотпорни винил декорации за шишиња со вода лаптоп багаж

◊ ● Широка апликација ● ◊ Овие налепници за атлетика можат да бидат прикачени на лаптоп, куфер, компју

DEN 0.33
Замена на батеријата на BCXY за POL PBP1850 Spectralink NetLink Wireless T 6020 BPL100 TB100 8020 SpectralInk Ново
Замена на батеријата на BCXY за POL PBP1850 Spectralink NetLink Wireless T 6020 BPL100 TB100 8020 SpectralInk

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја бате

DEN 313.76
2 пакет 30oz држач за носач на носач, замена на ракавот на Данзикс Неопрен со носење на црна боја Ново Попусти
2 пакет 30oz држач за носач на носач, замена на ракавот на Данзикс Неопрен со носење на црна боја

Пакет со вредност : Вклучете 2 држачи за носачи на црни пилиња со рачка за носење и дополнителни ленти од

DEN 207.84
10 парчиња BD9897FS BD9897 SOP SOP24 Ново
10 парчиња BD9897FS BD9897 SOP SOP24

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н

DEN 1.33
Guy-Tech 24V Напојување со електрична енергија 1A 1000MA AC 100-240V до DC 24V адаптер за вклучување Ново
Guy-Tech 24V Напојување со електрична енергија 1A 1000MA AC 100-240V до DC 24V адаптер за вклучување

Влез : 100240 V 5060 Hz излез : 24 V 1 A 24 W максимум (исто така компатибилен со 100m A, 200 MA, 300 MA, 400 MA, 500 MA, 600 MA, 650 MA, 700 MA, 800 M

DEN 0.67
Канада за знаме на јавор за далечински управувач 5 Организатори на оддели за кутија за складирање на кутија за десктоп Ново
Канада за знаме на јавор за далечински управувач 5 Организатори на оддели за кутија за складирање на кутија за десктоп

СТП кожа Материјал : ПУ кожа Елегантна и минималистичка форма, дизајнирана со 5 пространи прегради за ск�

DEN 415.84
Мали делови 0624LPF челична нишка за тркалање за пластика, обложена цинк, рамна глава од 82 степени, погон на Филипс, Ново
Мали делови 0624LPF челична нишка за тркалање за пластика, обложена цинк, рамна глава од 82 степени, погон на Филипс,

Завртка за тркалање на конец препорачана за употреба во пластика Челикот често се користи во апликации

DEN 2.67
CGSignLab | „Наскоро -Стрип Греј“ Премиум акрилен знак | 18 x12 Ново
CGSignLab | „Наскоро -Стрип Греј“ Премиум акрилен знак | 18 x12

Изграден во САД Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно крварење...

DEN 918.08
Звучник за картички за радио звучници Gkmjki FM со LED дисплеј субвуфер Mp3 Music Player/LAMP за дома/отворено Ново
Звучник за картички за радио звучници Gkmjki FM со LED дисплеј субвуфер Mp3 Music Player/LAMP за дома/отворено

Овој производ може да работи континуирана работа 20 часа Вметнете TF картичка, тогаш ќе ја поддржи функци�

DEN 239.84
Кутија За Покривање На Задната Врата на батеријата За Замена На Нинтендо Дс Лајт НДСЛ Ново
Кутија За Покривање На Задната Врата на батеријата За Замена На Нинтендо Дс Лајт НДСЛ

Компатибилен со : ДС Лајт НДСЛ Пакетот вклучува : 1 х Вратата На Батеријата Користење на оригиналната дуп

DEN 0.67
Подлога на глувчето, смешна мачка и подлога за глувчето за кучиња, музејска плоштадска крпа за канцелариски лаптоп, влошки Ново
Подлога на глувчето, смешна мачка и подлога за глувчето за кучиња, музејска плоштадска крпа за канцелариски лаптоп, влошки

【Големина на подлогата на глувчето】 9,5 "x712 "инч (240мм x 200mm x 3mm) 【Ултрамазна површина】 текстурата е погус�

DEN 135.84
Волтер Titex- DC150-08-08.100A1-WJ30TA вежба Ново
Волтер Titex- DC150-08-08.100A1-WJ30TA вежба

Стандардни вежби за геометрија цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид со внатрешна течност з�

DEN 1.67
Boardwalk 501or mop глава Супер јамка глава памук/синтетичко влакно мало портокалово 12/картон Ново
Boardwalk 501or mop глава Супер јамка глава памук/синтетичко влакно мало портокалово 12/картон

Продаден како 12 / картон Премиумквалитетен, четирипамучен / синтетички предиво глава за употреба со гол�

DEN 698.24
Замена на ушите за замена на 100 пакети уши за радио акустична цевка, слушалки за цевки/калеми, бела Ново
Замена на ушите за замена на 100 пакети уши за радио акустична цевка, слушалки за цевки/калеми, бела

Компатибилно : Удари за Motorola Kenwood Baofeng retevis Icom Vertex Yaesu Hyt Midland Cobra Radios Пакет : 100 бели замени за печурки за уши�

DEN 313.44
Th Marine LED-51875-DP алатка/живеат добро светло, сина од морската Ново
Th Marine LED-51875-DP алатка/живеат добро светло, сина од морската

Одлично за осветлување во живо 100% водоотпорен осветли високи области за влага без грижа и со минимална

DEN 1.33
Zjhyxyh смола Фото рамка креативна мини домашна декорација свадбена двојка препорачана рамка за слика Ново
Zjhyxyh смола Фото рамка креативна мини домашна декорација свадбена двојка препорачана рамка за слика

Име : Рамка со врежана рамка на Пном Пен Материјал : смола + Боја : светло сина / злато Процес : Користен про

DEN 2.67
Заменете го KK-4275 занаетчискиот воздушен компресор Рид вентил за вентили Ново
Заменете го KK-4275 занаетчискиот воздушен компресор Рид вентил за вентили

Devilbiss Pump Reed Valve Kit KK4275 Вклучува : 4 вентили на флапер и 8 завртки Одговара на многу сини точки, занаетчии, ѓа�

DEN 159.84
Ножеви на Хеле - Нипа - џебен нож со клип - нож за преклопување на ЕДЦ со кадрава рачка од дрво од бреза, мелење Ново
Ножеви на Хеле - Нипа - џебен нож со клип - нож за преклопување на ЕДЦ со кадрава рачка од дрво од бреза, мелење

Рачно изработен квалитет : Ножевите на отворено на отворено се рачно изработени, високо квалитетни ноже

DEN 1.00
Црвена полица, 23-5/8 L x 11-1/8 W x 4 ч Ново
Црвена полица, 23-5/8 L x 11-1/8 W x 4 ч

✅ Ставка : корпа за складирање на полица ✅ Капацитет на тежина : 50 lb ✅ Материјал : Полипропилен...

DEN 2.00
Ф-Стил Едноставен, Буле Ново
Ф-Стил Едноставен, Буле

100% памук Памучна постава Висина 10,6 х Ширина 15,0 х Длабочина 5,5 инчи (27 х 3 Број На Џебови : 1 (0 надворешност, 1

DEN 106.40
Олсон видел 37-795 пролет натоварен со прсти со прсти со ширина 1-1/2-инчи со 320 решетки Ново
Олсон видел 37-795 пролет натоварен со прсти со прсти со ширина 1-1/2-инчи со 320 решетки

Пролетните натоварени прсти на Зона, Сандерс имаат уникатна форма за подготовка на заоблени и права пов

DEN 103.20
Dura -Gold Premium - разновидност пакет - 5 дискови за пескарење со злато - кука и јамка без прашина од Ново
Dura -Gold Premium - разновидност пакет - 5 дискови за пескарење со злато - кука и јамка без прашина од

Кутија со разновидност на пакетот од 50 DuraGold Premium 5 "злато 8 дупки за пескарење со шема со поддршка на кука �

DEN 2.67
CR21-3011F-T-Фиксни 2-пини SMD CR21 Ново
CR21-3011F-T-Фиксни 2-пини SMD CR21

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD (100 парчиња мног

DEN 1.33
Патриотски булдог американско знаме преносен молив торбичка голема капацитет за пенкало за козметичка торба организатор Ново
Премиер канцелариски материјал stik-ii rip n 'Напишете со удобен диспензер. Пакет од 2 ролни. 15мм х 6м. Ново
Премиер канцелариски материјал stik-ii rip n 'Напишете со удобен диспензер. Пакет од 2 ролни. 15мм х 6м.

Премиер канцелариски материјал Рип Н 'Напиши лепливи белешки Удобен диспензер Пакет од 2 ролни портока�

DEN 0.33
Antunes 7001219 Bun Feeder 3G Ново
Antunes 7001219 Bun Feeder 3G

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Димензии на пакетот : 1,8 "L x1 Земја на потекло : Соединетите

DEN 1.00
4 пакет DXVA19-4102 торба за прашина компатибилна со Dewalt 12 до 16 галон влажно сув Vacumm DXV12P, DXV14P, Ново
4 пакет DXVA19-4102 торба за прашина компатибилна со Dewalt 12 до 16 галон влажно сув Vacumm DXV12P, DXV14P,

✔ Компатибилност : торбите за собирање прашина DXVA194102 компатибилни со DEWALT 1216 галон вакуум чистач DXV12 P, DXV1

DEN 159.84
Црвена машка машка кошули за компресија со долги ракави, маичка со суво вклопување вежбање врвови Ново
Црвена машка машка кошули за компресија со долги ракави, маичка со суво вклопување вежбање врвови

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете 100% полиестер, ултрамека, брзо сушење, ткаени�

DEN 2.00
12V LED LED внатрешна светлосна лента, Fixitok 2PCS 12 инчи 120LEDS 1800LM Универзална LED внатрешна лента за внатрешна Ново Попусти
12V LED LED внатрешна светлосна лента, Fixitok 2PCS 12 инчи 120LEDS 1800LM Универзална LED внатрешна лента за внатрешна

Светла и заштеда на енергијаВо споредба со другите внатрешни светлосни шипки, нашите доаѓаат со LED чипо�

DEN 191.84