USB C USB3.0 читач на мулти картички, SD/TF/CF/Micro SD/XD/MS 7 во 1 читач на мемориски картички/адаптер/центар за SD SDXC SDHC CF CFI TF Micro SD Micro SDXC Micro SDHC MS MMC UHS-I картички , за Windows/Mac/Linux/Android

USB C USB3.0 читач на мулти картички, SD/TF/CF/Micro SD/XD/MS 7 во 1 читач на мемориски картички/адаптер/центар

DEN 302.08

Ново

Залиха

【7-во-1 читач на картички】 Овој читач на повеќе мемориски картички ја задоволува вашата потреба од скоро секоја картичка Постојат 1*cf слот, 2*SD, 1*TF, 1*Micro SD, 1*XD, 1*MS по ваш избор и погодност. Уште повеќе, овој читач на картички може да чита и да напише 5 различни картички во исто време, што може во голема мерка да ја подобри вашата работна ефикасност. 【2 во 1 дизајн】 USB C и USB3.0 Дизајнот на конекторот обезбедува поефикасен пристап до лаптопите, таблетите и телефоните од страна на USB-A или USB-C слот. Приклучок за играње, лесен за ракување и не е потребен дополнителен возач. Компатибилен со повеќето системи-Mac OS, Android, Linux, Chrome OS, Windows XP/Vista/7/8/8. Transfer 【5 Gbps Преносот на супер брзина】 5 Gbps трансфер на податоци, завршен во трепкање. Можете да ги пренесете вашите слики и видеа од вашата картичка наскоро, заштедете многу време и да ја подобрите вашата работна ефикасност. Исто така, читателот на картички USB3.0 е компатибилен со портата USB2. 【Компатибилност со широка картичка】 Овој USB C & USB3.0 читач на картички поддржува CF картичка, CF со голема брзина (UDMA), SD картичка, SDXC (до 2 TB), SDHC, Micro SD, Micro SDXC, Micro SDHC, TF, TF, MS, XD мемориски картички, итн. 【Добар квалитет и гаранција без загриженост】 Направено од добри материјали и тестирани за илјадници, можете да го користите овој читач на картички долго време без проблем. И ние нудиме 12-месечна услуга и гаранција без загриженост за гаранција. 【7-во-1 читач на картички】 Овој читач на повеќе мемориски картички ја задоволува вашата потреба од скоро секоја картичка. Постојат 1*cf слот, 2*SD, 1*TF, 1*Micro SD, 1*XD, 1*MS по ваш избор и погодност. Уште повеќе, овој читач на картички може да чита и да напише 5 различни картички во исто време, што може во голема мерка да ја подобри вашата работна ефикасност. 【2 во 1 дизајн】 USB C и USB3.0 Дизајнот на конекторот обезбедува поефикасен пристап до лаптопите, таблетите и телефоните од страна на USB-A или USB-C слот. Приклучок за играње, лесен за ракување и не е потребен дополнителен возач. Компатибилен со повеќето системи-Mac OS, Android, Linux, Chrome OS, Windows XP/Vista/7/8/8. Transfer 【5 Gbps Преносот на супер брзина】 5 Gbps трансфер на податоци, завршен во трепкање. Можете да ги пренесете вашите слики и видеа од вашата картичка наскоро, заштедете многу време и да ја подобрите вашата работна ефикасност. Исто така, читателот на картички USB3.

Производи во категоријата

Слатки Мрзливи Неопренови За Повеќекратна Употреба Ледени Ракави За Кафе Изолирани Ракави За Ладни Пијалоци Чаши Ново
Слатки Мрзливи Неопренови За Повеќекратна Употреба Ледени Ракави За Кафе Изолирани Ракави За Ладни Пијалоци Чаши

ДОБРО ШИЕЊЕ и ИЗОЛАЦИЈА : Квалитетното шиење цврсто го прицврстува ременот на држачот Голем држач за ча�

DEN 3.33
Свбони Св121 Црвен Ласерски Колиматор, Прилагодлив Окулар За Колимација од 1,25 инчи, Со Адаптер од Ново
Свбони Св121 Црвен Ласерски Колиматор, Прилагодлив Окулар За Колимација од 1,25 инчи, Со Адаптер од

Следна Генерација; Задржете само една оптимална осветленост на положбата на менувачот; Намалете го нез�

DEN 3.33
Азани унисекс алое вера гел за лична масажа | екстракт од природен алое вера | Задржување на влага врз основа на Ново Попусти
Азани унисекс алое вера гел за лична масажа | екстракт од природен алое вера | Задржување на влага врз основа на

Имитира природна женска влага : формулата базирана на вода ја имитира влажната секретирана што ги одржу

DEN 95.84
Крава крава 12 Мл Изолирани Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Ново
Крава крава 12 Мл Изолирани Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла

100% Нерѓосувачки Челик Бпа слободен и машина за миење садови безбедно капацитет, двојно ѕид изолирани...

DEN 0.33
Организатор На Облека неродеко 3 парчиња Торба За Складирање На Ватенка Кеси За Складирање Крпа Анти-Ќебе Торба За Ново
Организатор На Облека неродеко 3 парчиња Торба За Складирање На Ватенка Кеси За Складирање Крпа Анти-Ќебе Торба За

Доволно торба за складирање и торби за складирање со различна големина можат да ги задоволат вашите раз

DEN 1.00
Јосу 0,7 Л Капацитет Кутија За Ручек, Пренослив Нерѓосувачки Челик Сина Топлинска Изолирана Оризова Кутија Ново
Јосу 0,7 Л Капацитет Кутија За Ручек, Пренослив Нерѓосувачки Челик Сина Топлинска Изолирана Оризова Кутија

1 Ве молиме дозволете грешка од 13 см поради рачно мерење Ви благодариме за разбирањето Мониторите не се �

DEN 0.67
GORGCRAFT 5 ПАРЧИЊА Таблети Неделно Симпатична Ротирачка Пилула Диспензерот Пренослив Организатор На Овошје Ново
GORGCRAFT 5 ПАРЧИЊА Таблети Неделно Симпатична Ротирачка Пилула Диспензерот Пренослив Организатор На Овошје

+ [ПАКЕТ и ГОЛЕМИНА] : 5 Парчиња Кутии За Апчиња во различни бои(розова, портокалова, цијан, сина, виолетова

DEN 2.33
Креативни Деца Пиратски Памук Пончо Стил Качулка бања &засилувач; Плажа Пешкир Со Шарени Двојна Големина Ново
Креативни Деца Пиратски Памук Пончо Стил Качулка бања &засилувач; Плажа Пешкир Со Шарени Двојна Големина

Памук Забавен и светол пиратски дизајн со графика напред и назад! Симпатична шарена крпа со качулка во с

DEN 207.84
Слатка Заштита Мементо ОПРЕМА Одразуваат Очила За Сонце-Полу-Рамка, Анти-Магла, Ув Заштита Заштитни Ново
Слатка Заштита Мементо ОПРЕМА Одразуваат Очила За Сонце-Полу-Рамка, Анти-Магла, Ув Заштита Заштитни

Мементо спортски перформанси очила за сонце претставува прогресивен и секојдневен стил во рамките на к

DEN 2560.00
Хапида Прстен Кутија, Мала Круна Круна Прстен Обетки Ѓердан Накит Кутија Собирање Ситница Богатство Градите Складирање Ново
Луди Сламки 6 Шарени Сламки За Деца Ново
Луди Сламки 6 Шарени Сламки За Деца

Доаѓа со 6 забавни луди сламки 6 светли убави сламки во боја Оригинален дизајн на луда слама Сламки напра

DEN 2.67
Организатор на капа За Бејзбол Капи, 3 пакувања Кутија За Складирање Капа Што Може Да Се Редат, Јасна Витрина За Капа, Ново
Организатор на капа За Бејзбол Капи, 3 пакувања Кутија За Складирање Капа Што Може Да Се Редат, Јасна Витрина За Капа,

ЦВРСТА И СТАБИЛНАоваа кутија за организатори на капи за бејзбол капи изработена од еколошки тврд и цврс

DEN 1328.00
Производи за храна Carlisle FoodService Flo Pac 16 oz памук полна тежина глава, природна Ново
Производи за храна Carlisle FoodService Flo Pac 16 oz памук полна тежина глава, природна

16 мл памучна четка со целосна тежина Памукот обезбедува голема апсорпција по економична цена Голема вр�

DEN 751.52
Прачка за острење, 600 12 Инчен Дијамантски Острилка Пренослив Професионален Стап За Острење Прачка За Усовршување Со Ново
Прачка за острење, 600 12 Инчен Дијамантски Острилка Пренослив Професионален Стап За Острење Прачка За Усовршување Со

●Совршен Острилка Q : овалната шипка за острење ја зголемува површината за контакт помеѓу шипката и нож�

DEN 3.33
Јосу Здравствена Опрема 2. 5мм2 Пар Црвен И Црн Соларен Панел ФВ Кабелска Жица Соларен Продолжен Кабел Машки И Женски Ново
Јосу Здравствена Опрема 2. 5мм2 Пар Црвен И Црн Соларен Панел ФВ Кабелска Жица Соларен Продолжен Кабел Машки И Женски

[Материјал] : со структурата на бакарна жица, овој конектор за соларен панел е многу безбеден за употреба

DEN 3.00
АДАМАС-Бета 5000мл 3 Вратот Круг Дното Колба РБФ со 34/45 Центар и 24/40 Страна Заеднички, Тешки Ѕид Боросиликатно Стакло Ново
АДАМАС-Бета 5000мл 3 Вратот Круг Дното Колба РБФ со 34/45 Центар и 24/40 Страна Заеднички, Тешки Ѕид Боросиликатно Стакло

5000мл 3 Вратот Круг Дното Колба 34 / 45 централен спој и два странични зглобови 24 / 40 Изработени од боросилик�

DEN 3.00
Пантонски пастели и чипови на неони | Обложени и неконтролирани | Проширете ја традиционалната палета Ново
Пантонски пастели и чипови на неони | Обложени и неконтролирани | Проширете ја традиционалната палета

Сет со единечен волумен, трипрстен во стил на врзивно средство Вклучува заштеда на чипс за хартија за ле

DEN 0.67
Н / А Електронски УСБ Микроскоп 1-1000х Дигитално Лемење Видео Микроскопи 4.3 Лцд Лупа Камера Метал Стојат Ново
Н / А Електронски УСБ Микроскоп 1-1000х Дигитално Лемење Видео Микроскопи 4.3 Лцд Лупа Камера Метал Стојат

Ова е дигитален микроскоп со континуиран зум со широк опсег на набудување Зголемување : 1 до 1000 пати конт

DEN 2.00
Siebzeh Цреша Цвет Премија Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите Ново
Siebzeh Цреша Цвет Премија Дебела Јога Мат Еко Пријателски Гума Здравје&засилувач; Фитнес Нелизгачки Мат За Сите

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

DEN 847.84
Вивитар ЕЗ Мотор Датум 35мм Камера Ново
Вивитар ЕЗ Мотор Датум 35мм Камера

Висококвалитетна вивитар 35мм ф / 5 Фокусирајте се слободно : сѐ од 4 стапки до бесконечност е во фокусот...

DEN 768.00
Анетс ПП10084, Прекинувач За Висока Граница Ново
Анетс ПП10084, Прекинувач За Висока Граница

Вистински оем замена дел Анетс стои зад нивната линија на висококвалитетни пржени, решетки и друга опре

DEN 3.00
ЦКР Машки Тактички Панталони, Лесни Работни Панталони ЗА Планинарење ЕДЦ, Водоотпорни Товарни Панталони Рипстоп, Ново
ЦКР Машки Тактички Панталони, Лесни Работни Панталони ЗА Планинарење ЕДЦ, Водоотпорни Товарни Панталони Рипстоп,

65% Полиестер, 35% Памук Затворање на патент Машинско Перење Со Ниска температура Или Рачно перење Препора

DEN 2.33
Те Конектор За Поврзување, Домување, 12 Позиција, Контакт Со Приклучок На Мкп - 1-1703639-1 Ново
Те Конектор За Поврзување, Домување, 12 Позиција, Контакт Со Приклучок На Мкп - 1-1703639-1

Цена За : Секоја Серија : МКП1 На Позиции : 12 Растојание на Теренот : 4мм За Употреба со : Мкп Серија Сокет Ко

DEN 0.33
Апачи 39005725 3/8 Машки о-Прстен х 1/2 Женски Вртлив Цевка, Хидрауличен Адаптер Ново Попусти
Апачи 39005725 3/8 Машки о-Прстен х 1/2 Женски Вртлив Цевка, Хидрауличен Адаптер

Технички Опис : 69006МБ8ФПХ Крај 1 Големина : 3 / 8" Крај 1 Тип : Машки Опрстен Шеф Крај 2 Големина : 1 / 2"...

DEN 210.08
Слатки Животни Зебра Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзален Организатор На Количка Торба За Одвојување На Ременот Ново
Јутагос Форстнер Вежба Битови 100мм, Волфрам Карбид Дрво Дупка Видов Шнекер Отварач, Дрво Шарка Дупчење Дупка Ново
Јутагос Форстнер Вежба Битови 100мм, Волфрам Карбид Дрво Дупка Видов Шнекер Отварач, Дрво Шарка Дупчење Дупка

●Спецификации+ дијаметар На Дупчење : 100мм / 3,94инчен; Вкупна должина : 80мм / 3,15инчен; дијаметар На Стебл

DEN 252.64
КММК решетка за складирање погоден за кујна домашна канцеларија дневна соба , полица 2-ниво цврсто дрво Ново
КММК решетка за складирање погоден за кујна домашна канцеларија дневна соба , полица 2-ниво цврсто дрво

Боја : Основна, надградба Големина : 53 × 32 × 40см, 60 × 32 × 40см, 53 × 38 × 50см, 60 × 38 × 50 см Материјал : Дрво Широк сп

DEN 0.67
Луокангфан LLKKFF Компјутерски Податоци ЗА Складирање 4GB USB 2.0 Креативни Чоколадо U Диск Ново
Луокангфан LLKKFF Компјутерски Податоци ЗА Складирање 4GB USB 2.0 Креативни Чоколадо U Диск

СУПЕР квалитет И ВИСОКИ перформанси USB флеш диск USB стабилна одделение флеш чипови, добро користење Разл

DEN 1459.20
Прицврстувач FMTLOK08 - 50 TimberLOK Тешки Дрво Завртка, 8 Инчи, 50-Брои, 8, Црна Ново
Прицврстувач FMTLOK08 - 50 TimberLOK Тешки Дрво Завртка, 8 Инчи, 50-Брои, 8, Црна

Произведени во кина Лесен за употреба Високо издржлив НАЦИОНАЛЕН код усогласен ИБЦ / ИВЗ ЕСР #1078 Главапе

DEN 223.68
Богатства КАРОЛИНА CJ1051-JBR Писмо J Шеврон Канелени И Бела Повлече Значка Ролна, За Медицински Сестри Проект Ново
Богатства КАРОЛИНА CJ1051-JBR Писмо J Шеврон Канелени И Бела Повлече Значка Ролна, За Медицински Сестри Проект

Повлечен Ремен Клип Значка Ролна и Држач ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА со еластичен акорд Тркалезна ролна што се по

DEN 153.28