Кабелот за замена на слушалки за мешавина од Prajna Minos 8 со процес на криогеника, AAA Premium одделение чиста 99,99% Cu и јаглерод завршуваат околу конекторот, 1,2m

Кабелот за замена на слушалки за мешавина од Prajna Minos 8 со процес на криогеника, AAA Premium одделение

DEN 3.00

Ново

Залиха

Подобрена резолуција и отвореност во висока фреквенција - Минос го испорачува електричниот сигнал од аудио плеерите без никаква загуба Изработено само со чист премиер бакар за да се намали загубата на сигналот, додека ја подобрува резолуцијата на висока фреквенција и широк спектар на звук. ААА Премиум одделение чиста Cu, 99,99% - обложена со злато за анти -оксидација и спирална форма за дополнителна издржливост, обезбедувајќи подобар квалитет на звукот. Размислете како ново поплочен автопат за вашиот слушал. Технологија на криогеника - процесот на криогеника на одредени материјали го менува неговиот имот. Секоја кабли на Прајна се подложува на процес на криогеника што ќе ја зголеми отпорноста на абење, спроводливоста, времето на живот на замор итн. Различни конектори и приклучоци - MMCX и 2 PIN (0,78мм) за повеќето слушалки. 2,5мм и 3,5 мм, 4,4 мм за разни уреди. Изберете ги вашите типови!. Подобрена резолуција и отвореност во висока фреквенција - Минос го испорачува електричниот сигнал од аудио плеерите без никаква загуба. Изработено само со чист премиер бакар за да се намали загубата на сигналот, додека ја подобрува резолуцијата на висока фреквенција и широк спектар на звук. ААА Премиум одделение чиста Cu, 99,99% - обложена со злато за анти -оксидација и спирална форма за дополнителна издржливост, обезбедувајќи подобар квалитет на звукот. Размислете како ново поплочен автопат за вашиот слушал. Технологија на криогеника - процесот на криогеника на одредени материјали го менува неговиот имот. Секоја кабли на Прајна се подложува на процес на криогеника што ќе ја зголеми отпорноста на абење, спроводливоста, времето на живот на замор итн. Различни конектори и приклучоци - MMCX и 2 PIN (0,78мм) за повеќето слушалки. 2,5мм и 3,5 мм, 4,4 мм за разни уреди. Изберете ги вашите типови!.

Производи во категоријата

Aexit 15mmx10mm M4 модул за напојување и напојување со модул на женски конец гума за амортизација на вибрации на вибрации Ново
Aexit 15mmx10mm M4 модул за напојување и напојување со модул на женски конец гума за амортизација на вибрации на вибрации

Име на производот : гума вибрација изолатор монтирање; Материјал : Метал, гума Содржина на пакетот : 4 PCS x �

DEN 0.67
Совршен капак за прашина, сребрена сива најлонска обвивка за Canon Pixma TS3160 Безжичен се-во-еден инк-џет печатач, Ново
Совршен капак за прашина, сребрена сива најлонска обвивка за Canon Pixma TS3160 Безжичен се-во-еден инк-џет печатач,

Совршен прашина за прашини ДОО, е компанија која е специјализирана за правење многу квалитетни капаци з

DEN 683.20
УСБ-програмски кабел за радио Connecom и Gocom GD100 и GD900 Walkie-Talkies Ново
УСБ-програмски кабел за радио Connecom и Gocom GD100 и GD900 Walkie-Talkies

УСБ програмскиот кабел е да ги поврзете вашето радио и компјутер со цел да ја напишете поставката и фрек

DEN 3.33
512MB меморија RAM меморија за печатачот Kyocera FS-6970DN Ново
512MB меморија RAM меморија за печатачот Kyocera FS-6970DN

Капацитет : 512 MB Фактор на форма : 144 пински Содимм Бесплатно халоген; Рос; Гаранција : Доживотно...

DEN 0.67
Адаптер Y-Splitter y-обука кабел со прекинувач компатибилен со слушалките за QD на Plantronics за цели на обука Ново
Адаптер Y-Splitter y-обука кабел со прекинувач компатибилен со слушалките за QD на Plantronics за цели на обука

Кабел за тренирање Yсплит, компатибилен со Plantronic QD, им овозможува на две слушалки да работат со еден заси

DEN 287.20
Надворешен Блу-реј И Двд Плеер Слот Преносни USB 3.0 Оптички Диск За Леново Јога Јога 730 930 C930 920 C930 720 15 13 Ново
Надворешен Блу-реј И Двд Плеер Слот Преносни USB 3.0 Оптички Диск За Леново Јога Јога 730 930 C930 920 C930 720 15 13

Маитлан производи овој слот тип блузраци надворешен диск за двете лаптоп и десктоп Се користи НА КОМПЈУ

DEN 840.00
Тефал Ингенио К2060614 Салата Сервери Ново
Тефал Ингенио К2060614 Салата Сервери

Боја : ЛажицаЦрна Машина за миење садовибезбедно Изработени од полипропилен, флексибилни и издржливи...

DEN 3.00
Замена на кабел за копче Flex Flex Компатибилен со 6 -тиот генерал Apple Watch Ново
Замена на кабел за копче Flex Flex Компатибилен со 6 -тиот генерал Apple Watch

Замена на кабел за копче Flex Flex Компатибилен со Совети за 6 ти генерал на Apple Watch : Ова е замена на кабелот з�

DEN 129.44
70 -ти роденденски подарок за жени патувачки шминка огледало за баба мајка сопруга среќна 70 -ти роденденски подарок Ново
70 -ти роденденски подарок за жени патувачки шминка огледало за баба мајка сопруга среќна 70 -ти роденденски подарок

Мини и исклучителна големина на огледалото е 2,6 инчи во дијамет Може лесно да се стави во дами чанти, коз�

DEN 1.00
Заменет далечински управувач компатибилен за Vizio SS2520C6 SB3821-D6 S2120W-E0D S2121WD0 S3821W-C0 Звучен Ново
Заменет далечински управувач компатибилен за Vizio SS2520C6 SB3821-D6 S2120W-E0D S2121WD0 S3821W-C0 Звучен

Високо квалитетен, сосема нов далечински замена за системот за домашно кино театар Vizio Проверете пред и�

DEN 0.67
Bosch 84706m 9 степени x 3/8 in. Карбид го собори малку Ново
Bosch 84706m 9 степени x 3/8 in. Карбид го собори малку

Создава половина слепи, низ и лизгачки домови за изградба на фиоки и кутии Се користи со тела или упатст�

DEN 889.60
Klein Tools 5171ps тешки зашилени wallидни корпи 4 џебови Ново
Klein Tools 5171ps тешки зашилени wallидни корпи 4 џебови

Веб рачката се протега надолу по страните на корпата за додадена јачина Полиетилен горниот прстен со ви

DEN 1.67
Персонализирани имиња на места, ознаки за името на местото, рустикални свадбени фаворити, декор за свадбени табели Ново
Персонализирани имиња на места, ознаки за името на местото, рустикални свадбени фаворити, декор за свадбени табели

Цврст материјал : Нашиот рустикален знак за дрво е изработен од иверица, карактеризиран со нетоксичен, б

DEN 1.67
PDH2008A IGBT модул модул за напојување Ново
PDH2008A IGBT модул модул за напојување

Омоциите се Забележете го видот на производот што ви треба при купување Насловот е модел на производот..

DEN 2.33
LUMEX SML-LX1206SIC-TR RED 3.2 x 1,6 mm 1206 140 ° WATER Clear 70 MCD 2 V PCB Surface LED-3000 ставка Ново
LUMEX SML-LX1206SIC-TR RED 3.2 x 1,6 mm 1206 140 ° WATER Clear 70 MCD 2 V PCB Surface LED-3000 ставка

Број на облици : 1 Напредно опфаќање : 2 V Forward Current : 20 m A ИнтендитТип : 70 MCD Гледање Ангел : 140 ° бранова должин

DEN 7620.96
Полици за домашни полици Jyxcoshefl, решетката за складирање на домаќинства со повеќе слој кујнски решетки со Ново
Полици за домашни полици Jyxcoshefl, решетката за складирање на домаќинства со повеќе слој кујнски решетки со

Употреба на PP материјали, таа е многу цврста, лесна за чистење и лесен за склопување Резервирање на лави

DEN 3.33
Jw winco стакло исполнето најлонско пластично копче за рака, од навој од не'рѓосувачки челик, M10 x 1,5 конец со Ново
Jw winco стакло исполнето најлонско пластично копче за рака, од навој од не'рѓосувачки челик, M10 x 1,5 конец со

Копче за рака со флуиран стил на глава Не'рѓосувачки челик, обликувано обетка Мат црна завршница...

DEN 1.33
3Drose Cannon Mountain, New Hampshire. Човек скијач. Жолта, црна. Скијање. - Potholders Ново
3Drose Cannon Mountain, New Hampshire. Човек скијач. Жолта, црна. Скијање. - Potholders

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

DEN 2.67
Скокни во летен молив кутии за кутии за пенкало тинејџери за канцелариски држач за чанти сочинуваат Ново
Скокни во летен молив кутии за кутии за пенкало тинејџери за канцелариски држач за чанти сочинуваат

Голем капацитет : Големина 8 Овој голем случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на учили

DEN 2.00
Електричен ротационен алатка MALLOUEFSA 161PCS Електричен ротационен алатки за гравура за гравура за мелење Ново
Електричен ротационен алатка MALLOUEFSA 161PCS Електричен ротационен алатки за гравура за гравура за мелење

Мултифункционален сет на алатки, може да се користи за машина за резба на жад, мелница за мелење, мелница

DEN 1.33
AEXIT 10 компјутери Аудио и видео додатоци 12-10 AWG Не-изолирани прстен конектори и адаптери Терминални конектори Ново
AEXIT 10 компјутери Аудио и видео додатоци 12-10 AWG Не-изолирани прстен конектори и адаптери Терминални конектори

Име на производот : неизолиран терминал за прстен; Изградба на терминали на прстени : Не изолирани54 L; Диз

DEN 2.00
Организатор на плакарот за складирање на чевли од 6-животни, Организатор на плакарот за складирање на кула за чевли со Ново
Организатор на плакарот за складирање на чевли од 6-животни, Организатор на плакарот за складирање на кула за чевли со

Еколошки и висококвалитетни не ткаени ткаенини : Направени од рециклирани не ткаени ткаенини, меки, диш�

DEN 2351.84
Лаборатории на зоолошката градина SZMFSP2 брада змеј за храна Ново
Лаборатории на зоолошката градина SZMFSP2 брада змеј за храна

Природна малолетничка храна со брада змеј Тропски овошни мешавини Кондиционер на вода Reptisafe Природна м�

DEN 1222.40
Vixic D1600 Bluetooth етикета Производител Пакет 6 ленти со етикета во боја, 12мм, компатибилен производител на етикети Ново
Vixic D1600 Bluetooth етикета Производител Пакет 6 ленти со етикета во боја, 12мм, компатибилен производител на етикети

【Заштедаливчиња и поголеми фонтови】 Производител на етикета Bluetooth заштедува ленти со етикета со намал

DEN 2.33
Mallory Sonalert Products Inc. Smt Transducer, 1.-25Vac, 74dB, 60 Ново
Mallory Sonalert Products Inc. Smt Transducer, 1.-25Vac, 74dB, 60

Статус на ROHS : ROHS3 во согласност Ниво на чувствителност на влага (MSL) : 1 (неограничено) Статус на достигнув

DEN 2367.84
Зачувајте шлемот за заварување на автоматско заварување на Phace - графики Skelator, број на модел 3012466 Ново
Зачувајте шлемот за заварување на автоматско заварување на Phace - графики Skelator, број на модел 3012466

Обична графика за скелети Светската 1 ви и само заварување на шлемот со прилагодлива ADF интегрирана во 180

DEN 1.33
Додатоци за дневна Соба Евтин Тепих Во Стил на розово црвено Печатење Супер Меко Перење Аксесори За Ново
Додатоци за дневна Соба Евтин Тепих Во Стил на розово црвено Печатење Супер Меко Перење Аксесори За

☞ Голема разноврсност : Овој килим го додава завршниот допир во просторијата! Можете да уживате во голе�

DEN 736.00
Неблагодарна Работа Лекар Појас за Начин на Живот 1400 Ново
Неблагодарна Работа Лекар Појас за Начин на Живот 1400

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Ременот За одење На Лекарот За Неблагодарна Работа е направен да трае Дизајнир

DEN 2.67
САД запечатуваат Zusas50FDA226 силиконски о-прстени со висока температура, 226 големина на цртичка, 1,984 ID, 2.262 Ново
САД запечатуваат Zusas50FDA226 силиконски о-прстени со висока температура, 226 големина на цртичка, 1,984 ID, 2.262

Материјал : силикон; Одделение : храна; Цврстина : мека (50А 60А) Облик на пресек : круг; Систем на мерење : ин�

DEN 1.33
Cuneai DIY 5D дијамантски сликарство орел планина, боја со дијаманти уметничко животинско дрво кристално везови вкрстено Ново
Cuneai DIY 5D дијамантски сликарство орел планина, боја со дијаманти уметничко животинско дрво кристално везови вкрстено

✽ 【Подобрување на врската】Комплетирање на DIY Diamond сликарството е процес на постојано прилагодување на

DEN 1339.20