Puccy 3 пакет анти-сино светло заштитен филм на екранот, компатибилен со Sony Cyber-Shot-Shot DSC-HX1 TPU чувар (Не заштитени стакло заштитници)

Puccy 3 пакет анти-сино светло заштитен филм на екранот, компатибилен со Sony Cyber-Shot-Shot DSC-HX1 TPU

DEN 3.33

Ново

Залиха

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Анти -синото светло филтер може да го намали поголемиот дел од штетната сина светлина. Recuse Eyestrain, главоболка и ефикасно да ја спречи миопијата. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста. Филм за само-лекување на палто со одлична поправка на гребење и калап. Има одлични својства за само-лекување, е отпорен на минутни гребнатини на површината, ако е изгребана на одредена длабочина. Прашања на кои им е потребно внимание : ① Ве молиме, не ја допирајте леплива површина или не се допираат од други работи. Ако има прашина, ве молиме користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата. ② За инсталацијата, затоа што е многу тенок филм на TPU, искинати делови може да добијат прашина, да остават отпечатоци од прсти, навивам рабови, итн. Ве молиме, бидете сигурни Обрнете внимание на тоа ако филмот е правл или не, ако има, користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата.

Производи во категоријата

SC-440 Air 4400 Shop Crane Ново
SC-440 Air 4400 Shop Crane

Сивиот кран на воздухот / хидрауличниот подот со прилагодлив бум овозможува повеќе капацитети во еден к

DEN 2.00
ЗНАЧИ ДОБРО IRM-20-12 IRM-20 Серија 20 W Еден Излез 12 V Инкапсулирани AC/Dc Напојување - 2 точка Ново
ЗНАЧИ ДОБРО IRM-20-12 IRM-20 Серија 20 W Еден Излез 12 V Инкапсулирани AC/Dc Напојување - 2 точка

Type ACDC : Инкапсулирани Број Излези : Еден Излезна моќност : 21 Излезни Напони : 12 V Влезен Напон : 85 до 264 V IRM 20

DEN 328.48
Алатки за подобрување на ноктите 3Д боја пенкало за трагање на ноктите Цветано пенкало четка за нокти Ново
Алатки за подобрување на ноктите 3Д боја пенкало за трагање на ноктите Цветано пенкало четка за нокти

Овие пенкала за калиграфија за нокти се погодни и за семејна употреба и апликации за салони за нокти, со�

DEN 287.84
Цигански гал жени бохо хареми панталони јога хипи летна облека Ново
Цигански гал жени бохо хареми панталони јога хипи летна облека

100% рајон Еластично затворање Само миење на рацете Панталоните за харем за жени имаат опуштено вклопува�

DEN 271.20
Заштитник на анти-сина светлина на Vaxson 2-Pack, компатибилен со Acer Sigmaline KG1 KG251QSBMIIPX 24,5 Налепници Ново
Заштитник на анти-сина светлина на Vaxson 2-Pack, компатибилен со Acer Sigmaline KG1 KG251QSBMIIPX 24,5 Налепници

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика Филтер за сина светлина : UV400 Заш

DEN 3.00
Сијалица за терапија со зелена светлина од Хога. Вклучен кабел за напојување. 525 nm бранова должина. Ново
Сијалица за терапија со зелена светлина од Хога. Вклучен кабел за напојување. 525 nm бранова должина.

? Корисна бранова должина : Откриено е дека зелената светлина на 525 nm е корисно во различни третмани на ко

DEN 3.33
Декоративни партиски хартии Фенери 20 компјутери сини и метални злато и бело круг јапонски/кинески Ново
Декоративни партиски хартии Фенери 20 компјутери сини и метални злато и бело круг јапонски/кинески

? Премиум квалитет : Нашиот сет на фенер за хартија се внимателно изработени со цврста хартија за ткиво, �

DEN 2.33
Елегантно осветлување 1214D32GI/RC Madison Collection Collection Pendant Lamp D32 H10.5 8-светло, чиста Ново
Елегантно осветлување 1214D32GI/RC Madison Collection Collection Pendant Lamp D32 H10.5 8-светло, чиста

Раката полирана чиста кристална сфери висат како скапоцени камења од фалсификувана железна мрежа Круг�

DEN 3.33
Благородни скапоцени камења ™ стакло чихуахуа со украс на костум Дедо Мраз Ново
Благородни скапоцени камења ™ стакло чихуахуа со украс на костум Дедо Мраз

Разновиден дизајн : Ова е посебен дизајн за виси! Добро за декорација на новогодишни елки, овој симпатич�

DEN 216.80
Мехаок Дигитална Термостатска Лабораторија Водена Бања - Електричен Грејач Научна Бања За Греење, Облога Од Нерѓосувачки Ново
Мехаок Дигитална Термостатска Лабораторија Водена Бања - Електричен Грејач Научна Бања За Греење, Облога Од Нерѓосувачки

Прецизна Контрола на Температурата : опсегот на контрола на температурата е од собна температура До 100°C

DEN 11376.64
Термофласк Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик 2-Пакет На Шишиња Со Вода, 24 Унца, Маите Сина/Црна Ново
Термофласк Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик 2-Пакет На Шишиња Со Вода, 24 Унца, Маите Сина/Црна

2Пакувајте Шишиња Со Вода од Нерѓосувачки Челик : Овие шишиња од нерѓосувачки челик изолирани со двоен ѕ

DEN 3.33
Адаптер за женски нишки на Камват М6 и прицврстувач на шипката од 15мм - 1976 година Ново
Адаптер за женски нишки на Камват М6 и прицврстувач на шипката од 15мм - 1976 година

Имајте стегач на шипка од 15 мм Материјал : Алуминиумска легура Femaleенски М6 розета Работете како рака за п

DEN 0.67
Комплет за приклучоци со 2-пински 8мм, LED ленти Ново
Комплет за приклучоци со 2-пински 8мм, LED ленти

Брза и флексибилна врска : Поврзете ги лентите со висока густина со висока густина на жицата без да ја со

DEN 863.84
Utoolmart 10 парчиња 9 инчи 8 дупки за кука и јамка за пескарење 100 решетки што ја ставаат шкурка Ново
Utoolmart 10 парчиња 9 инчи 8 дупки за кука и јамка за пескарење 100 решетки што ја ставаат шкурка

【Спецификации】 100 решетки од 9 инчи (217мм) дискови за пескарење на кука и јамка Предудар со 8 дупки за екс�

DEN 137.44
Adapter на Sovunis HDMI за iPhone/iPad, 1080p HD видео HDMI Sync Ercon Converter со компатибилност на портата за полнење Ново
Adapter на Sovunis HDMI за iPhone/iPad, 1080p HD видео HDMI Sync Ercon Converter со компатибилност на портата за полнење

【Во полето】 1pc*hdmi адаптер за i Phone to TV, 1 PC*USB C до USB C кабел и 1pc*USBc женски за да USB машки конвертор 【Адаптер�

DEN 2.33
Тетратка за композиции од пет starвезди, колеџ управувана со книги, списание за пишување, наредени хартија, Ново
Тетратка за композиции од пет starвезди, колеџ управувана со книги, списание за пишување, наредени хартија,

Зашиени страници остануваат на место и пластичното покритие се спротивставува на секојдневно носење и

DEN 0.67
Барби Модата кукла 166 со Инвалидска Количка И Рампа, Стегната Бринета Коса И Виножито-Шарени Фустан Со Ново
Барби Модата кукла 166 со Инвалидска Количка И Рампа, Стегната Бринета Коса И Виножито-Шарени Фустан Со

Најновата линија На кукли Барби Модничари вклучува различни типови на тело и мешавина од тонови на кожа

DEN 1.67
I-K-E-A Komplement Multi-Use Hanger Бела полипропилен/челик 28 ¼ '' Ново
I-K-E-A Komplement Multi-Use Hanger Бела полипропилен/челик 28 ¼ ''

Ги одржува вашите шалови, ремени, врски и други додатоци организирани Користете малку просторија како з

DEN 0.67
CLISPEED 4PCS шетач за чување торба со црна туристичка торба со двојно крпа од Оксфорд Ново
CLISPEED 4PCS шетач за чување торба со црна туристичка торба со двојно крпа од Оксфорд

Торба за складирање на шетачи Овозможува заштита на шетачот за бебиња од физички штети, но исто така пом

DEN 1529.28
Глобална лента за маскирање на подароци - жолта - сјај - репозициониран - 15 мм x 10 м Ново
Глобална лента за маскирање на подароци - жолта - сјај - репозициониран - 15 мм x 10 м

Украсете и затворете ги пакетите за подароци со колекционерски сјајни ленти! Тие се репозиционирани и с

DEN 67.04
SmartSign-S-1686-PL-14 „Противпожарна апаратура“ Двојазичен знак | 10 x 14 пластика Ново
SmartSign-S-1686-PL-14 „Противпожарна апаратура“ Двојазичен знак | 10 x 14 пластика

Издржлива пластика Знаците користат HDPE со дебелина од 55 милји (полиетилен со голема густина) и можат да �

DEN 95.68
Wilxisum hdmi H.265 H.264 Encoder 1080p@30fps Видео енкодер за стриминг во живо, HDMI до IP Encoder.Support Ново
Wilxisum hdmi H.265 H.264 Encoder 1080p@30fps Видео енкодер за стриминг во живо, HDMI до IP Encoder.Support

Параметри за спецификација : HDMI Encoder Поддршка 1080p@30 Следното стекнување на повеќе резолуција , H264 Encode, П

DEN 1.00
Професионална сребрена занаетчиска накит со монистра со права глава од 15 см Ново
Професионална сребрена занаетчиска накит со монистра со права глава од 15 см

Накит занаетчиски монистра со права глава Идеално за свиткување и обликување на жица Големина : 150 мм...

DEN 2.00
PZ1 x 100мм VDE изолирани меки зафатни електрични електричари шрафцигер Пози Ново
PZ1 x 100мм VDE изолирани меки зафатни електрични електричари шрафцигер Пози

Големина : No1 (PZ1) Должина на вратилото : 100мм Вкупна должина : 190мм Во живо кола : 1 KV AC EN60900 : 2012 SPECIFICATIONS : Голе�

DEN 212.80
Прилагодени Држачи За Садови Смешни Подароци За Загревање На Куќата, Прилагодени Силиконски Ракавици За Рерна Ново
Прилагодени Држачи За Садови Смешни Подароци За Загревање На Куќата, Прилагодени Силиконски Ракавици За Рерна

●Висококвалитетен Материјал●прилагодената силиконска десна ракавица и подлога за тенџере отпорна на

DEN 3.33
Corsair Vengeance Pro Series - 16 GB DDR3 DRAM 18666MHz C9 Мемориски комплет Ново
Corsair Vengeance Pro Series - 16 GB DDR3 DRAM 18666MHz C9 Мемориски комплет

Големина на меморијата : 16 GB Тип на меморија : DIMM Тип на врска : DDR3 SDRAM Брзина на меморија : 1866 MHz Големина на

DEN 0.33
2-Пакет Компатибилен Тн433 Тонер Кертриџ Замена За Брат TN433BK TN-433BK TN-433 TN436 Се Користи ЗА HL L8260CDW L8360CDW Ново
2-Пакет Компатибилен Тн433 Тонер Кертриџ Замена За Брат TN433BK TN-433BK TN-433 TN436 Се Користи ЗА HL L8260CDW L8360CDW

Содржина на пакетот : 2Пакет Тн433БК Печатач Тонер кертриџ Висок Принос Страница : до 4,000 На Црна Тн433 Ласер

DEN 575.84
MEMZI PRO 64gb Класа 10 90MB / s Микро SDXC Мемориска Картичка СО SD Адаптер ЗА HTC Повторно Акција Камера Ново
MEMZI PRO 64gb Класа 10 90MB / s Микро SDXC Мемориска Картичка СО SD Адаптер ЗА HTC Повторно Акција Камера

Со Чипсет Од Класа 10 и брзи брзини на пренос на податоци до 90 MB / s* додека се среќавате UHSI / UHS1 (ултра Голе�

DEN 852.80
Репродукција на информации за издавање на информации за дигитална сигнализација 4K Android Информации за објавување Ново
Репродукција на информации за издавање на информации за дигитална сигнализација 4K Android Информации за објавување

【Ново надграденото поле за емитување на рекламирање】 Видео, слики, лого, преводи за мобилни телефони и

DEN 1408.00
Уред за пренапон на напон на напон DJDLFA, заштитен уред за засилување DC Photovoltaic Молња заштитник со низок Ново
Уред за пренапон на напон на напон DJDLFA, заштитен уред за засилување DC Photovoltaic Молња заштитник со низок

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

DEN 1081.60
Фавомото 12 парчиња четка за чистење рамни четки за зачувување на акварели за сликање четки за уметност сликање Ново
Фавомото 12 парчиња четка за чистење рамни четки за зачувување на акварели за сликање четки за уметност сликање

Четки за акварел за бојадисување Користете ги овие четки за училиште, црква, пазар, парада или други акт�

DEN 304.00
Секач Меток, 36 тешка секира за избирање со фалсификувани челични сечила третирани со топлина, мотика за Ново
Секач Меток, 36 тешка секира за избирање со фалсификувани челични сечила третирани со топлина, мотика за

✔ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Градинскиот избор е конструиран од армиран тешки челик и пластична обложена рачка

DEN 278.40
Модул за зајакнување на батеријата на Fafeicy, засилување на литиум батерија засилување на модулот за полнење на Ново
Модул за зајакнување на батеријата на Fafeicy, засилување на литиум батерија засилување на модулот за полнење на

Компонентите на МОС на таблата со кола се лесни за оштетување од статичка електрична енергија, затоа ве

DEN 1.33
Оријукан санитарна торба за складирање на салфетки, торба за преносни периоди за жени девојки менструална чаша торбичка, Ново
Погреб Гостин Книга-Елегантен Во Љубов Меморија Меморијална Служба Гостин Книга За Погреб Со Појавување Сподели Ново
Погреб Гостин Книга-Елегантен Во Љубов Меморија Меморијална Служба Гостин Книга За Погреб Со Појавување Сподели

Создадете Убава Мемориска Масалуксузната црна ленена ткаенина и елегантните златни позлатени крајни с

DEN 0.67
Необичен случај со молив на палма, егзотично морско поврзување доминикан, торба со молив со ткаенини Ново
Необичен случај со молив на палма, егзотично морско поврзување доминикан, торба со молив со ткаенини

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак...

DEN 3.33
Griton QA130180 3 Брза промена на пескарење, индустриско одделение, 180 гриц, кафеава боја Ново
Griton QA130180 3 Брза промена на пескарење, индустриско одделение, 180 гриц, кафеава боја

Тип 1 Брза промена на пластичен притисок на центар 3 "диск, 180 гриц, кафеава Се користи за лесни до средни а

DEN 332.48
Викаски за греење на автомобили 24V загревање и ладење 2 во 1 режими за брзо греење на одмрзнувањето Ново
Викаски за греење на автомобили 24V загревање и ладење 2 во 1 режими за брзо греење на одмрзнувањето

360 степени Балансирано греење : вентилаторот за грејач на автомобилот може да се прилагоди нагоре и надо

DEN 0.33
Азале женски високи половини со велосипедисти со џебови, јога што работи шорцеви за вежбање фитнес салата за вежбање Ново
Азале женски високи половини со велосипедисти со џебови, јога што работи шорцеви за вежбање фитнес салата за вежбање

100% спандекс Повлечете го затворањето Високи wiaisted жени велосипедисти шорцеви со јога шорцеви со широка �

DEN 1.33
Сад 5-Сечилото Унисекс Брич Стартер Комплет За Мажи И Жени, 1 Рачка &засилувач; 8 Касети со Бик Сад Унисекс Бричење Ново
Сад 5-Сечилото Унисекс Брич Стартер Комплет За Мажи И Жени, 1 Рачка &засилувач; 8 Касети со Бик Сад Унисекс Бричење

ЗНАЧИ ЛУКС, ПОМАЛКУ ДОЛАРИ : АМЕРИКАНСКИТЕ жилети ОД БИК е премиум унисекс брич и за мажи и за жени, дизај

DEN 521.60
Andoer Телефон Vlog Видео комплет со држач за телефонски статив со ладен микрофон за микрофон LED видео -светло Ново
Andoer Телефон Vlog Видео комплет со држач за телефонски статив со ладен микрофон за микрофон LED видео -светло

Микрофон за намалување на бучавата : Микрофонот има опсег на пикап со широк кардиоид и моќна технологиј�

DEN 3.33