Зошто-Алатка ЗА Стегање НА ЈУЕ JX-D5301 Манган Челик Мултифункционална Алатка За Стегање На Стриптизета Жица Стриптизери Терминали Клешти Комплет Жица Машина Стегање

Зошто-Алатка ЗА Стегање НА ЈУЕ JX-D5301 Манган Челик Мултифункционална Алатка За Стегање На Стриптизета

DEN 1.33

Ново

Залиха

Изработка на материјал од манган челик, издржлив и цврст,лесен за употреба Професионален Комплет За Алатки За Стегање На Крцкалки, со 5 парчиња JX-1601 умира(JX-1601-01, JX-1601-06,. JX-1601-08, JX-1601-10, JX-1601-2546), 1pcs Мултифункционални Жица Стриптизери и Шрафцигер,. Умира брзо и лесно се менува со Шрафцигер. Ова е електричар, и електрични одржување човек производство претпријатија. Designономски Дизајн На Рачката,уред за штедење на Трудот. Нелизгачката најлонска рачка со принцип на лост е дизајнирана за подобрување на ефектите на стегање.?Спецификација : Model JX-D5301materialmangane steel Size200 * 150mmcrimping range JX-1601-01 Умре : 24-10 AGG(0,25-6, 0mm2) JX-1601-08 Умре : 26-16 awg(0,14-1, 5mm2) Jx-1601-10 умре : 26-16 agg(0,25-1mm2)jx-1601-2546 умре : 14-10 agg (2,5-6, 0 MM2)жица стриптизери24-10 awg 0,2-6, 0mm2weight1000gfeutreates : 1.Изработка на материјал од манган челик, издржлив и цврст,лесен за употреба.Професионален Комплет За Алатка За Стегање На Крцкалки,со 5 парчиња JX-1601 умира(JX-1601-01,JX-1601-06, JX-1601-08, JX-1601-10, JX-1601-2546), 1pcs Мултифункционални Жичани Стриптизери и Шрафцигер,умира брзо и лесно се менува со Шрафцигер.Ова е електричар, и електрични одржување човек производство претпријатија тогашнеопходни алатки.Пакет Вклучени : 1 x JX-D5301 Ratchet Стегање Клешти Колекции : 1pc Ratchet Стегање Алатка 1 PC JX-1601-01 Die1pc Мултифункционален Жица Strippers1pc JX-1601-06 Die1pc Шрафцигер 1 PC JX-1601-08 Die1pc JX-1601-10 Die1pc JX-1601-2546 Умре.

Model:
JX-D5301:
Material:
Manganese steel:
Size:
200 * 150mm:
Crimping range:
JX-1601-01 Die: 24-14 AWG(0.25-2.5mm2)
JX-1601-06 Die: 24-10 AWG(0.25-6.0mm2)
JX-1601-08 Die: 26-16 AWG(0.14-1.5mm2)
JX-1601-10 Die: 26-16 AWG (0.25-1mm2)
JX-1601-2546 Die: 14-10 AWG(2.5-6.0mm2)
Wire Strippers:
24-10 AWG 0.2-6.0mm2:
Weight:
1000g:
Features:
1.Make of manganese steel material,durable and solid,easy to use.:
2.Professional Ratchet Crimping Tool Kit,With 5pcs JX-1601 dies(JX-1601-01,JX-1601-06,:
JX-1601-08,JX-1601-10,JX-1601-2546),1pcs Multifunction Wire Strippers and Screwdriver,:
Dies change quickly and easily with a Screwdriver.:
3.This is an electrician, and electrical maintenance man manufacturing enterprises the:
necessary tools.:
Package Included:
1 x JX-D5301 Ratchet Crimping Plier Kits:
1pc Ratchet Crimping Tool :
1pc JX-1601-01 Die:
1pc Multifunction Wire Strippers:
1pc JX-1601-06 Die:
1pc Screwdriver:
1pc JX-1601-08 Die:
1pc JX-1601-10 Die:
1pc JX-1601-2546 Die :

Производи во категоријата

200 парчиња Мини Дрвени Лажици, 4 инчни Дрвени Лажици За Десерт За Еднократна Употреба, Биоразградливо Ново
200 парчиња Мини Дрвени Лажици, 4 инчни Дрвени Лажици За Десерт За Еднократна Употреба, Биоразградливо

Пакет : Доаѓа со 200 парчиња Тркалезни 4" Лажици за Еднократна употреба Висококвалитетен издржлив : израбо

DEN 1.33
4 парчиња преносни кутии за складирање Дедо Мраз за божиќни божиќни божиќни божиќни божиќни украси Ново
4 парчиња преносни кутии за складирање Дедо Мраз за божиќни божиќни божиќни божиќни божиќни украси

Мала големина и преносни, можат да се носат насекаде каде што ви треба Декорацијата во кујната, дневната

DEN 1344.00
Тим Лоси Расинг предни извори Скај сина ниска фреквенција 12мм 2 TLR233052 Делови за опции за електричен автомобил/камион Ново
Тим Лоси Расинг предни извори Скај сина ниска фреквенција 12мм 2 TLR233052 Делови за опции за електричен автомобил/камион

Horizon_Active_22_01_26, prod_mpn_tlr233052, prod_var_mpn_tlr233052, product_rcs, испорака_групи_енвелоп Horizon_Active_22_01_26, prod_mpn_tlr233052, prod_var_mpn_tlr2330

DEN 3.00
Luosong 12inch големи легенди на Апекс легенди Бангалор Хајрлм акциони фигури играчки колекција на клучеви Ново
Luosong 12inch големи легенди на Апекс легенди Бангалор Хајрлм акциони фигури играчки колекција на клучеви

Метал [Големина] 30см / 12inches Метал дизајн заснован на легендите на Апекс Легенди Легенди Бангалор сет мел

DEN 367.68
Xiloccer omeенски лесен јакна со исечена јакна Спортски палто за работа со палто за залепење на јакни за Ново
Xiloccer omeенски лесен јакна со исечена јакна Спортски палто за работа со палто за залепење на јакни за

Проверете ја табелата со големина пред да купите Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето.

DEN 3.33
ПА ПРЕДВОДЕНИ 2 ПАРЧИЊА 13SMD 1156 Ba15s Мраз Сина Автоматска Сијалица 12V За Трепкач, Страничен Маркер, Ново
ПА ПРЕДВОДЕНИ 2 ПАРЧИЊА 13SMD 1156 Ba15s Мраз Сина Автоматска Сијалица 12V За Трепкач, Страничен Маркер,

€ИЗВЕСТУВАЊЕотпорник На Оптоварување(ASIN : B073 WQR553)може да биде потребен за да се спречи хипер блиц кога ќ

DEN 0.67
Одделение 56 Класични брендови на Дизни Ариел Тренкет кутија, 3,75 инчи Ново
Одделение 56 Класични брендови на Дизни Ариел Тренкет кутија, 3,75 инчи

Одлично за Божиќниот декор и Божиќ надавање Прецизно рачно изработено Уметнички дизајниран; Глобално п

DEN 716.80
Вилфил 50 парчиња стакло Тест цевка шише чисти стаклени тегли ситни контејнери чисти контејнер примерок шише висино стакло Ново
Вилфил 50 парчиња стакло Тест цевка шише чисти стаклени тегли ситни контејнери чисти контејнер примерок шише висино стакло

синтетички материјал Мини стаклени ампулиЗа шише со пораки, примероци, резервации за отпадоци, свадбен�

DEN 832.00
32 Џебови 3 Инчен Фото Албум Корејски Идол Слики Држач За Книги За Складирање Слатка Ѕвезда Врзивно Средство Ново
32 Џебови 3 Инчен Фото Албум Корејски Идол Слики Држач За Книги За Складирање Слатка Ѕвезда Врзивно Средство

Големина на албумот : 8, 5х1 1х2, 6 (дебелина) см Внатрешна големина на страницата : 6, 4х9, 2см Број на внатрешни

DEN 32.00
Linkup - AVA 600W PCIE 5.0 12VHPWR 16AWG Солечки кабел со висока струја PSU - 70см - компатибилен со Ново Попусти
Linkup - AVA 600W PCIE 5.0 12VHPWR 16AWG Солечки кабел со висока струја PSU - 70см - компатибилен со

Спецификации : Висококвалитет, солиден и рутиран модуларен PCIE 50 16 AWG PSU кабел за GPU на NVIDIA 4000 серии обезбед

DEN 335.36
Шишиња за пумпа за безжична пумпа за мебел, со празни акрилни контејнери за шминка со мат сребрена пумпа, диспензер Ново
Шишиња за пумпа за безжична пумпа за мебел, со празни акрилни контејнери за шминка со мат сребрена пумпа, диспензер

【Пакетот содржи】 4 пакет 50мл, шише со пумпа за без воздух од 1,7 мл, чисто со сребрен метален врв и бас, дој

DEN 0.33
Women'sенски капа на ракав блуза Топ облечена обична маица со цвеќиња од цвеќиња од цвеќиња од капчиња, шуплива ва-врата, Ново
Women'sенски капа на ракав блуза Топ облечена обична маица со цвеќиња од цвеќиња од цвеќиња од капчиња, шуплива ва-врата,

❤ висок квалитет на материјал, истегнат, мек и дишење Направени во САД или увезени Feesе ве молам, прочита�

DEN 1.00
Нефиш 2 Инчни Тркалца Комплет од 4, Тешки Тркала За Тркала Со Горна Плоча Со Сопирачки 600 Фунти, Издржливи Тркала Ново
Нефиш 2 Инчни Тркалца Комплет од 4, Тешки Тркала За Тркала Со Горна Плоча Со Сопирачки 600 Фунти, Издржливи Тркала

●Издржливите Тешки Тркалца●тешките тркалца на нефиш имаат цврста конструкција Овие тркала се направе

DEN 255.84
Anycubic Vyper FDM 3D печатач и пакет на филамента за печатач на AnyCubic PLA 3D Ново Попусти
Anycubic Vyper FDM 3D печатач и пакет на филамента за печатач на AnyCubic PLA 3D

Any Cubic PLA 3 D печатач за печатач, 3 D печатење PLA филамент 1,75мм димензионална точност + / 0,02mm, 1 кг лажица (2,2 фу�

DEN 4799.84
Самерс Ева Улт Екс Стрнгт Големина 2Z Ново
Самерс Ева Улт Екс Стрнгт Големина 2Z

(949139) Да бидеме искрени пазувите не се единствените делови од телото што се пот Значи, ние создадовме вр�

DEN 71.68
Дрвена табела за менување на табелата 12 есенска фарма куќа слоевит палета декорација Дрвени хиерархиски Ново
Дрвена табела за менување на табелата 12 есенска фарма куќа слоевит палета декорација Дрвени хиерархиски

Врза за сервисирање на вратоврска дрвена голема лента за масичка за кафе, гном украси забава, тркалезна

DEN 170.88
2023 година Нов повеќебоен циркон украс прстен за венчавки дами рачни украси за забави прстен целосен засилен Ново
2023 година Нов повеќебоен циркон украс прстен за венчавки дами рачни украси за забави прстен целосен засилен

【Направено со loveубов】 : Прославете ја специјалната жена во вашиот живот! Овој уникатен прстен од 1991 год

DEN 1.33
Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Ново
Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка,

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 1264.00
Девојки колачи и слатки третмани со лигите јајце, забавно глинено и лигите комплет за да направат лигите Ново
Девојки колачи и слатки третмани со лигите јајце, забавно глинено и лигите комплет за да направат лигите

Создадете лигите крофни, торта со торта, путер лигави и лигави за девојчиња со овој DIY комплет делим! Ком�

DEN 2.33
Епсон 604XL Ананас, Вистински Мултипак, Еко-Пријателски Пакување, 4-Бои Мастило Касети Ново
Епсон 604XL Ананас, Вистински Мултипак, Еко-Пријателски Пакување, 4-Бои Мастило Касети

Оптимизиран За печатачите На Епсон : Гарантирано ќе работи со вашиот печатач и ќе даде сигурни резултат�

DEN 2.00
Заштитник на капакот на мекиот TPU Key FOB за Hyundai компатибилен со 7 копчиња 2021 2020 2019 Hyundai Sonata Ново
Заштитник на капакот на мекиот TPU Key FOB за Hyundai компатибилен со 7 копчиња 2021 2020 2019 Hyundai Sonata

Models Модели за вклопување】 Овој капак на FOB на клучот за автомобили е компатибилен со 7 копчиња 2021 2020 2019 Hyu

DEN 3.00
Јардве Сенка за сенка на печурки за нијанси за подни ламби Глобус лустер бела ламба нијанси 2 парчиња подни ламби Ново
Јардве Сенка за сенка на печурки за нијанси за подни ламби Глобус лустер бела ламба нијанси 2 парчиња подни ламби

Плоча за монтирање на светлина : Едноставен изглед на изглед, и може добро да ја украси вашата ламба и да

DEN 199.52
Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-РД 28мм до 1 3/8 инчен Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Ново
Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-РД 28мм до 1 3/8 инчен Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈЦ80ЦСКРД 28мм до 1 3 / 8 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈЦ80ЦСКРД 28мм

DEN 3.00
Лдчнх Богатство Градите Гроздобер Дрвена Кутија За Складирање Антички Стил Организатор За Кутија Ситница Кутија Ново
Лдчнх Богатство Градите Гроздобер Дрвена Кутија За Складирање Антички Стил Организатор За Кутија Ситница Кутија

Дрвени материјали, оваа кутија за складирање е издржлива за долго време на услуга Гроздобер стил, класи�

DEN 0.33
Mitutoyo 611580-516 Челик правоаголен блок за гајџ, ASME одделение k, должина од 1,20мм Ново
Mitutoyo 611580-516 Челик правоаголен блок за гајџ, ASME одделение k, должина од 1,20мм

Ако користите само една должина постојано, добра е идејата да се купат дискретни блокови на гајџ Секој б

DEN 2196.16
Национален парк на САД 2018 година, 46 -та П верзија на Комеморативната монета на Меморијал на Долен Парк Меморијал Ново
Национален парк на САД 2018 година, 46 -та П верзија на Комеморативната монета на Меморијал на Долен Парк Меморијал

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 3.33
Cheriswelry 4pcs квадратни правоаголник кадифено ѓердан кутија прстен нараквица приврзок подарок кутија Ново
Cheriswelry 4pcs квадратни правоаголник кадифено ѓердан кутија прстен нараквица приврзок подарок кутија

【Пакет вклучуваат】 : 4 парчиња кутии, 4 тина, 1 парчиња / стил Големина : Правоаголник 1 : околу 82х70х40мм, ра�

DEN 271.84
Половина безжични уши за деца и возрасни - Слушалки со Bluetooth 5.0 со микрофон и намалување на бучавата - 36H Playtime Ново
Половина безжични уши за деца и возрасни - Слушалки со Bluetooth 5.0 со микрофон и намалување на бучавата - 36H Playtime

[Дизајн на цртани филмови] Инспирирана од студената слика на Iron Man, безжичните уши се модерни и романи Ти�

DEN 638.40
Замена на полначот на дигитални фотоапарати за Panasonic DMW-CAC1-компатибилен со Panasonic CGR-S006 Ново
Замена на полначот на дигитални фотоапарати за Panasonic DMW-CAC1-компатибилен со Panasonic CGR-S006

Компатибилен полнач за Panasonic DMWCAC1 Замена за полначи за дигитални фотоапарати Panasonic CGRS006 Бренд на батериј�

DEN 95.84
JTZ DP30 4x5.65 Мат кутија 15мм/19мм Цине јаглеродни влакна за Sony Arri Red Canon Panasonic BlackMagic BMPCC BMCC Ново
JTZ DP30 4x5.65 Мат кутија 15мм/19мм Цине јаглеродни влакна за Sony Arri Red Canon Panasonic BlackMagic BMPCC BMCC

DP30 го усвојува протоколот JTZLink на своите електронски перформанси TZLink е еден вид модул за контролна врск�

DEN 7999.84
Yibeas tabletolet Бејзбол чаршафи со 60 шевови со дијаметар со дијаметар од црвена чипка цвета изолирана уметност дизајн Ново
Yibeas tabletolet Бејзбол чаршафи со 60 шевови со дијаметар со дијаметар од црвена чипка цвета изолирана уметност дизајн

【Материјал】 100% полиестерско влакно, со мека и мазна површина што дава исклучително чувство кога се доп

DEN 2.33
Мобилен телефон случај Компатибилен Со Врежана Шема Oppo Најдете X5 Кожа Паричник Телефон Случај Картичка Ново
Мобилен телефон случај Компатибилен Со Врежана Шема Oppo Најдете X5 Кожа Паричник Телефон Случај Картичка

начини за заштита на мобилните телефони од влијанието на случајниот судир Врежана Шема картичка слот н�

DEN 250.88
Екосокс бамбус вискоза дијабетична не-обврзувачка екипа чорапи за мажи и жени | Мека, суво, ја подобрува циркулацијата Ново
Екосокс бамбус вискоза дијабетична не-обврзувачка екипа чорапи за мажи и жени | Мека, суво, ја подобрува циркулацијата

85% вискоза од бамбус, 11% најлон, 4% спандекс Направено во САД Големина : Средна Womenенски големини на чевли 5

DEN 416.00
ШЗБЦДН Мултифункционална Парапет Степер Фитнес Степпинг Машина Со Потпирач За Рака Парапет Неблагодарна Работа Ново
ШЗБЦДН Мултифункционална Парапет Степер Фитнес Степпинг Машина Со Потпирач За Рака Парапет Неблагодарна Работа

Бендови За Отпор : Да Тип : Хидрауматски Функција : Нозе Мултифункционална работа : оваа абдоминална маши

DEN 3.33