3PCS BTS7960 43A модул за возач на мотор со висока моќност/модул за возач на паметни автомобили за ограничување на струјата на Ардуино

3PCS BTS7960 43A модул за возач на мотор со висока моќност/модул за возач на паметни автомобили за ограничување

DEN 3.00

Ново

Залиха

Изолирано напојување со чип 5 V (може да се сподели со MCU 5 V), исто така може да го користи напојувањето на одборот 5 V; напон на снабдување од 5,5 V до 27 V 5 V изолира со MCU и ефикасно го заштитува MCU; 5 V Индикатор за напојување на одборот. Двојно BTS7960 B H-Bridge Driver Circuit, со силен погон и сопирање, ефикасно изолирајќи го микроконтролерот и возачот на моторот. Индикација на напон на излез на излез на возачот на моторот, може да го залепи мијалникот за топлина. Може да го врати моторот напред, две влезни фреквенции на PWM до 25k Hz. Изолирано напојување со чип 5 V (може да се сподели со MCU 5 V), исто така може да го користи напојувањето на одборот 5 V; напон на снабдување од 5,5 V до 27 V. 5 V изолира со MCU и ефикасно го заштитува MCU; 5 V Индикатор за напојување на одборот. Двојно BTS7960 B H-Bridge Driver Circuit, со силен погон и сопирање, ефикасно изолирајќи го микроконтролерот и возачот на моторот. Индикација на напон на излез на излез на возачот на моторот, може да го залепи мијалникот за топлина. Може да го врати моторот напред, две влезни фреквенции на PWM до 25k Hz. Спецификација : Напон на напојување : 5,5 V до 27 V 5 V Индикатор за напојување на одборот Индикација на моторниот возач Крај на мијалник може да го залепи мијалникот за топлина Само што треба четири линии од MCU до модулот на возачот (GND. PWM2) Изолациски чип 5 V напојување (напојување со напојување (напојување со напојување (напојување со напојување (напојување со напојување (PWM2) (PWM2) може да се сподели со MCU 5 V), исто така може да го користи снабдувањето со табла 5 V Два проток на топлина што минува низ големината на сигналот за грешка : 4 * 5 * 1.2 cm Влезна порта : 1.RPWM : Ниво на напред или влез на сигнал PWM, активен висок 2 .LPWM : Внесување на обратно ниво или PWM сигнал, активен високо 3.R_EN : Управувач за напред Овозможи влез, Овозможи на високо ниво, ниско ниво на исклучување 4.L_EN : Обратно погон Овозможи влез, Овозможи на високо ниво, ниско ниво на исклучување 5.R_IS : Излез на аларм на струјата напред 6.L_IS : Излез на алармот на струјата на обратен погон 7.

Производи во категоријата

Јадро Вежба Малку 35 40 53 60 70мм Би-Метална Дупка Видов Карбид Врв Дупка Видов За Дрво Метална Дупка Дупчење Ново
Јадро Вежба Малку 35 40 53 60 70мм Би-Метална Дупка Видов Карбид Врв Дупка Видов За Дрво Метална Дупка Дупчење

Индустриски Дупчалки Карактеристики : Висококвалитетен Материјал Изработен е од висококвалитетен јаг

DEN 2.00
Навитех Црна Тешка Цврста Акциона Камера Тврд Случај/Капак Соодветен Компатибилен Со Акционата Камера Ново
Навитех Црна Тешка Цврста Акциона Камера Тврд Случај/Капак Соодветен Компатибилен Со Акционата Камера

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Шок доказ и водоотпорен Заменливи делови за скл

DEN 1.67
Други додатоци за спортска камера Акционен фотоапаратот за продолжување на алуминиумската легура за алуминиумска Ново
Други додатоци за спортска камера Акционен фотоапаратот за продолжување на алуминиумската легура за алуминиумска

Шупливиот дизајн, ефикасно да ја намали тежината, да ја намали притисокот на носење ЦПУ третман на оксид

DEN 1.67
Кавкаски месо акрилик женски мастер серија хоби боја .5oz dropper шише Reaper Miniatures Ново
Кавкаски месо акрилик женски мастер серија хоби боја .5oz dropper шише Reaper Miniatures

Кавкаски месо акрилик мастер серија за хоби боја Шишиња со капнување од 1 / 2 ул Суши мат и пријателски за

DEN 1384.00
19V лаптоп полнач за ACER LCD Monitor SA230 S230HL S271HL S240HL H236HL G276HL G246HL G206HQL G236HL S202HL Ново
19V лаптоп полнач за ACER LCD Monitor SA230 S230HL S271HL S240HL H236HL G276HL G246HL G206HQL G236HL S202HL

Влез : 100240 V1 A 50 / 60 Hz; Излез : 19 V342 A65 W; Големина на конекторот : 5,5мм*1,7мм (проверете ја сликата на конекторот!

DEN 1.67
Кратка алатка за дабови перфес 5 Ново
Кратка алатка за дабови перфес 5

94% најлон, 6% спандекс Отфрлање на вода 2 пат се протега Едно копче за половината Внатрешни џебови од мреж�

DEN 602.40
Фекбк 25 парчиња Сублимација Стакло Чаши 16 Мл Јасно Сублимација Стакло Празни Места со Бамбус Капак &засилувач; Ново
Фекбк 25 парчиња Сублимација Стакло Чаши 16 Мл Јасно Сублимација Стакло Празни Места со Бамбус Капак &засилувач;

●СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА и КОЛИЧИНА 16 мл капацитет е вистинската големина за вашите омилени пијалоци, а диме�

DEN 1919.84
Комплети за продолжување на лентата за вклучување на погонот WorkPro 1/2-инчи, продолжение од 3 парчиња-3, 6, 8 инчи, Ново
Комплети за продолжување на лентата за вклучување на погонот WorkPro 1/2-инчи, продолжение од 3 парчиња-3, 6, 8 инчи,

Премиум CRMO : Поставените ленти за продолжување на влијанието Work Pro се направени од врвен хром молибден ч�

DEN 271.84
Водоотпорно куќиште за морски жаби За Sony A7II/A7RII/A7SII со 28-70mm f3, 5-5, 6 Осс Објектив,Куќиште За Камера Нуркање Ново
Водоотпорно куќиште за морски жаби За Sony A7II/A7RII/A7SII со 28-70mm f3, 5-5, 6 Осс Објектив,Куќиште За Камера Нуркање

Водоотпорното куќиште во суштина е куќиште за камера за Вашиот Дигитален фотоапарат / Паметен Телефон,

DEN 1.67
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за електрична енергија компатибилен со ZTE Open за светска моќ за 3 уреди Ново
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за електрична енергија компатибилен со ZTE Open за светска моќ за 3 уреди

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : конкретно сертифициран компатибилен со ZTE Open за да м

DEN 1150.40
Свадбена екранска екранот за печатење кошула светло розов лекар Ново
Свадбена екранска екранот за печатење кошула светло розов лекар

Додадете 2 "од мерењата на вашето домашно милениче и изберете соодветно со најголема големина Додадете 2

DEN 332.80
Etkiaенски жени панталони обични женски обични женски обични чипка на женски џеб со цврста боја, обични Ново
Etkiaенски жени панталони обични женски обични женски обични чипка на женски џеб со цврста боја, обични

100% памук и постелнина Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата таб

DEN 247.84
Lenscoat LCN300ASIIBK NIKON 300 F/2.8 AFSII леќи Ново
Lenscoat LCN300ASIIBK NIKON 300 F/2.8 AFSII леќи

Заштита од испакнатини, дупки, никови и елементи како вода, песок, прашина итн Неопренот делува како тер�

DEN 0.33
Аексит УСБ -порта за осветлување тела и контроли 13W 30 степени агол на зрак 60см рака ладно бело LED клип -клип Ново
Аексит УСБ -порта за осветлување тела и контроли 13W 30 степени агол на зрак 60см рака ладно бело LED клип -клип

Земја на производство : Кина; Материјал : Алуминиумска легура, пластика; Нето тежина : 420g Содржина на паке

DEN 1.33
Слушалки за слушалки за повици за повици на Acogedor 35мм лактот Бинаурален кабел Телефонски слушалки w/бучава Откажување Ново
Слушалки за слушалки за повици за повици на Acogedor 35мм лактот Бинаурален кабел Телефонски слушалки w/бучава Откажување

[Најдобриот квалитет на звукот] HD Mic ви овозможува да имате живописни, живописни разговори Може да слушн�

DEN 2.67
Брок Замена Возачи Магла Светлина Светилка Компатибилен со 2004-2008 Корола 2002-2004 Камри 2002-2003 Ново
Брок Замена Возачи Магла Светлина Светилка Компатибилен со 2004-2008 Корола 2002-2004 Камри 2002-2003

САЕ печат, ги исполнува оем спецификации Сосема нова резервна замена Гарантирано ќе одговара и функцио�

DEN 258.24
Осцилоскоп на рамен панел Micsig TO2004 до серија 10.1-инчен TFT-LCD дисплеј целосен допир операција Ново
Осцилоскоп на рамен панел Micsig TO2004 до серија 10.1-инчен TFT-LCD дисплеј целосен допир операција

【Операција на целосен допир】 Новиот осцилоскоп во серија обезбедува целосна операција на допир, со на�

DEN 111.84
Богатствата НА каролина Bb6770sh4 Убав Паун Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Ново
Богатствата НА каролина Bb6770sh4 Убав Паун Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви,

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

DEN 1.67
Главата за сечење на замена на AllPax AX1382 за шуплива удар, 38 мм, челик Ново
Главата за сечење на замена на AllPax AX1382 за шуплива удар, 38 мм, челик

Индивидуална шуплива глава за сечење Направено од зацврстен челик Направени за комплети за алатки за м�

DEN 0.67
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Air 2s Оригинална горната обвивка Ново
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Air 2s Оригинална горната обвивка

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

DEN 0.33
Чевли за туширање на женски глуждови, каубојски чизми, странични-зопер-потпетици, петици, кратки чизми, боти мујер ботини Ново
Фолч за ZTE Blade A31 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за ZTE Blade A31 - Stark Green Ново
Фолч за ZTE Blade A31 - FlexSport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за ZTE Blade A31 - Stark Green

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 399.20
Женски џемпер со тркалезна врата, печатена печатена јога, исечена лето мека удобна кратка ракав лесен лабав Ново
Женски џемпер со тркалезна врата, печатена печатена јога, исечена лето мека удобна кратка ракав лесен лабав

100% полиестер Кошули за жени бели култури врвови за жени кардиган џемпери за мажи маички кошули за мажи м

DEN 902.40
Паметна монитор за квалитет на воздухот, висока точност мутафиктивна осветленост автоматски прилагодлива Ново
Паметна монитор за квалитет на воздухот, висока точност мутафиктивна осветленост автоматски прилагодлива

Автоматско исклучување на екранот : Кога никој не го користи, екранот може автоматски да се исклучи за д�

DEN 571.20
BZBYCZH компатибилен за Sunon KDE1208PHV3 80X80X15MM 12V 1.3W 8cm 3PIN вентилатор за ладење Ново
BZBYCZH компатибилен за Sunon KDE1208PHV3 80X80X15MM 12V 1.3W 8cm 3PIN вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Sunon KDE1208 PHV3 80 X80 X15 MM 12 V 13 W 8cm 3 PIN вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вент�

DEN 3.33
Cnchy Car Wash Sponge со Lanyard, мека гребење без чистење на автомобили сунѓер Супер апсорбирачки плоштад саќе сунѓери, Ново
Cnchy Car Wash Sponge со Lanyard, мека гребење без чистење на автомобили сунѓер Супер апсорбирачки плоштад саќе сунѓери,

Сунѓер за чистење на автомобили е изработен од висококвалитетен сунѓер на саќе, густ, мек и издржлив, бе�

DEN 207.84
Мажите Бејзбол капа Заштита на сонцето Бејзбол капа, прилагодлива големина за вежбање и LED осветлена капа за Ново
Мажите Бејзбол капа Заштита на сонцето Бејзбол капа, прилагодлива големина за вежбање и LED осветлена капа за

100% полиуретан Затворање на копчињата Оригиналната измиена памучна џемпери се во согласност со изгледо�

DEN 1.00
HP J9548A Модул за експанзија - 20 x 1000base -T LAN - 2 x SFP+ Ново
HP J9548A Модул за експанзија - 20 x 1000base -T LAN - 2 x SFP+

J9548a Модул за експанзија на HP 20 x 1000base T LAN 2 x SFP+ HP модул за експанзија HP модул за експанзија 20 x 1000base T LAN 2 x

DEN 1.00
Columbiaенски женски Лесли Фолс Пант Ново
Columbiaенски женски Лесли Фолс Пант

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 94% најлон, 6% еластан...

DEN 1.00
Вибрам Петфингерс Ел-Х Ново
Вибрам Петфингерс Ел-Х

Ткаенина или текстил Вратилото мери приближно низок врв од лак Чевли за вкрстено обука, изградено за ис�

DEN 1.33
Kizqyn Фото албум DIY Girl Album Album Cammorative Album Paste Family Edition Голем капацитет рачно изработен Ново
Kizqyn Фото албум DIY Girl Album Album Cammorative Album Paste Family Edition Голем капацитет рачно изработен

【Безвременски стил】 Овие албуми со фотографии се совршени ако сакате да ги покажете вашите спомени со

DEN 1252.80
X17 RC Drone преклопен квадкоптер FPV 5G WiFi GPS позиционирање 6K двојно HD камера без четка моторни беспилотни Ново
X17 RC Drone преклопен квадкоптер FPV 5G WiFi GPS позиционирање 6K двојно HD камера без четка моторни беспилотни

Убава форма Суштинска алатка за игра на отворено Лесен, издржлив и долготраен Мултифункционално враќањ

DEN 4799.84
1 гал течен рачен сапун Ново
1 гал течен рачен сапун

✔item : рачен сапун ✔formula : PCMX ✔ Големини : 1 Гал ✔ Фрагранција : фенолен Concutionsунарството на потеклото (пред

DEN 529.60
GPX PD901B PD901B Стандарден преносен ДВД плеер со 9-инчен вртлен екран и далечински управувач Ново
GPX PD901B PD901B Стандарден преносен ДВД плеер со 9-инчен вртлен екран и далечински управувач

9во TFT LCD Swivel екран со резолуција од 1024 x 600 и сооднос 16 : 9 Основа на 180 NITS, 350 : 1 сооднос на контраст, време на �

DEN 1.67
Нов LON0167 20PCS 6MMX6MM PANEL PCB Ресетирање на копчето Моментно копче за притискање 2 пински натопи (20PCS 6MMX6MM Ново
Нов LON0167 20PCS 6MMX6MM PANEL PCB Ресетирање на копчето Моментно копче за притискање 2 пински натопи (20PCS 6MMX6MM

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал Димензија (не е вклучена игла) : 6x 6 x 4mm / 0.23in x 0,23in

DEN 2.00
Амбесон Дамаск Торба За Перење, Монохроматски Надреален Модел На Зеленило Кул Украсени Вители Гроздобер Инспирации, Ново
Амбесон Дамаск Торба За Перење, Монохроматски Надреален Модел На Зеленило Кул Украсени Вители Гроздобер Инспирации,

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

DEN 0.33
AEXIT 1/4 X СПЕЦИЈАЛНА Алатка 1/2 столарија дрво за обработка на римски оге рутер бит секач со модел на лежиште: Ново
AEXIT 1/4 X СПЕЦИЈАЛНА Алатка 1/2 столарија дрво за обработка на римски оге рутер бит секач со модел на лежиште:

Дијаметар на дупче за дупчење : 6,35мм / 1 / 4 "; радиус на сечење : 3,17мм / 0,12" (Р); Име на производот : Роман Оги Би

DEN 171.52
FTVOGUE лизгачки врата ролери за влечење на прозорецот за лежиште со макара за лежиште 45 кг-80кг, тркала за мебел Ново
FTVOGUE лизгачки врата ролери за влечење на прозорецот за лежиште со макара за лежиште 45 кг-80кг, тркала за мебел

Силен капацитет на лежиште : 45 кг80кг Ако има какви било прашања од вашите нарачки / ставка / или услугата

DEN 2.67
PIN PING на логото на NCAA Memphis Tigers Ново
PIN PING на логото на NCAA Memphis Tigers

метал PIN на Lapel Lapel Lape Се одликува со лого на тимот и тимот на Wordmark Живописно тимско обоено лого и тимски б�

DEN 158.88
Бризо 65330ЛФ-РБ Тапа за Бања.375, Венецијанска Бронза Ново
Бризо 65330ЛФ-РБ Тапа за Бања.375, Венецијанска Бронза

Две рачка тоалетна славина за скриени монтирање на 3 дупка апликации Располага со дебелина до 3" палубат�

DEN 13155.84
Нов Qwerty Dual Side Remote за E420i-A1 E500-A1 E601-A0 Ново
Нов Qwerty Dual Side Remote за E420i-A1 E500-A1 E601-A0

Vizio Нова Интернет апликација ТВ далечинска, со тастатура и Qwerty далечински управувач XRT302 за телевизијата

DEN 143.84