Современа керамичка ѓумбир тегла со капаци од цвет, декоративно складирање, тегла за цветни аранжмани, занаетчиски приказ на чај од чај, l, l

Современа керамичка ѓумбир тегла со капаци од цвет, декоративно складирање, тегла за цветни аранжмани, занаетчиски

DEN 3.00

Ново

Залиха

Мултифункција : Не само што се прикажува како домашен украс, туку може да се стави и во вашата кујна или трпезариска маса како тегла за складирање на храна за ореви, закуски, канистер за чај или декоративна вазна за цветни аранжмани Декорирање : Тегла за складирање на порцелан совршен додаток за украси за дома за да се акцент на кој било агол, влез или маса во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или просторија за состаноци. Може да биде одличен центар за вашиот дом. Стилски дизајн : контејнер за складирање на тегла со мазен дизајн, устата на теглата е елегантна, уредна, фино изработка, естетски измешана и натпревар за впечатлив изглед. Висок квалитет : Ориентална модерна керамичка ѓумбир тегла е направена од керамика, фино завршување на глазурата, убава и елегантна. Подароци : Одличен подарок за семејство, пријатели, loversубовници во секоја посебна пригода, како што се роденден, празник, годишнина, домаќинство, свадба и многу повеќе. Опис : - Висок квалитет : Ориентална модерна керамичка ѓумбир тегла е изработена од керамика, фино завршување на глазурата, убава и елегантна. - Стилски дизајн : Контејнер за складирање на тегла со мазен дизајн, устата на теглата е елегантна, уредна, фино изработка, естетски измешана и натпревар за впечатлив изглед. - Мултифункција : Не само што се прикажува како домашен украс, туку може да се постави и во вашата кујна или трпезариска маса како тегла за складирање на храна за ореви, закуски, чајни канистер или декоративна вазна за цветни аранжмани. - Декорирање : Тегла за складирање на порцелан совршен додаток за украси за дома за да се акцент на кој било агол, влез или маса во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или просторија за состаноци. Може да биде одличен центар за вашиот дом. - Подароци : Одличен подарок за семејство, пријатели, loversубовници во која било посебна пригода, како што се роденден, празник, годишнина, домаќинство, свадба и повеќе. Спецификација : - Материјал : Керамика - Боја : Ауреат - Л : - Висина : 38 см/14,96inch - Ширина : 16 CM/6.30 INCH - S : - Висина : 32 CM/12.

- Material: Ceramic
- Color: Aureate
- L:
- Height: 38cm/14.96inch
- Width: 16cm/6.30inch
- S:
- Height: 32cm/12.60inch
- Width: 15cm/5.91inch
Package Includes:
1 Ceramic Ginger Jar:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
3. Wish you a wonderful on line shopping!:

Производи во категоријата

Besportble Firewood Pack Log, носење торба за носење огревно дрво за кампување тота, преклопна торба за носење торба Ново
Besportble Firewood Pack Log, носење торба за носење огревно дрво за кампување тота, преклопна торба за носење торба

Оксфордска крпа Носач на огревно дрво? 【Дополнителен голем држач за огревно дрво со рачка】 : Направено

DEN 3.33
Јаглен за прилагодување на стипендијата за стипендии за мажи на Зефир Ново
Јаглен за прилагодување на стипендијата за стипендии за мажи на Зефир

Затворање на тока Оваа машка капа има висококвалитетна 3Д подигната извезена графичка совршена за обож�

DEN 474.88
ФИЗЗОКИ РЕЦИЈА ДОЛУЧОТ ДОБЕЛЕНСКИ КАНЦЕЛАНСКИ РАК ЗА МУЛТИФУНФЕНЦИЈАЛНИ ПОЛИЦИ Пластични десктоп козметички Ново
ФИЗЗОКИ РЕЦИЈА ДОЛУЧОТ ДОБЕЛЕНСКИ КАНЦЕЛАНСКИ РАК ЗА МУЛТИФУНФЕНЦИЈАЛНИ ПОЛИЦИ Пластични десктоп козметички

【Висок квалитет на материјал】 Направен од висококвалитетен пластичен, силен и здрав, лесен за чистење

DEN 2.33
Бебе Колаче Чудовиште Позадина За Родово Откривање Партиски Материјали 6x4ft има Колаче Во Банерот На Рерната Ново
Бебе Колаче Чудовиште Позадина За Родово Откривање Партиски Материјали 6x4ft има Колаче Во Банерот На Рерната

Пакет : само 1 парчиња позадина (Позадина Штанд И Клипови не се вклучени) Големина : 6х4фт 180 (ширина)х120 (вис

DEN 1.67
Sukokola Бери во боја на нокти лак Лесно кора и брза суво органска вода базирана на еко-пријателски нокти Полски-10мл Ново
Sukokola Бери во боја на нокти лак Лесно кора и брза суво органска вода базирана на еко-пријателски нокти Полски-10мл

Заштеда и ефикасно не мора да користите многу, само мала количина може да направи одличен ефект Заштеда

DEN 1.67
иунио Камо Пребивање, Маскирна Мрежа, Рефус Ролна, Мрежа, Покривка, Слепа За Лов, Декорација, Сенка За Сонце, Ново
иунио Камо Пребивање, Маскирна Мрежа, Рефус Ролна, Мрежа, Покривка, Слепа За Лов, Декорација, Сенка За Сонце,

оксфорд Камо Пребивање, 6, 5ftx5ft / 2mx1, 5m океан маскирна мрежа Синобел дизајн на боење, овозможувајќи одличн�

DEN 158.24
RAM меморијата хоризонтална 6 замав за рака за рибари и графикони RAM-109HU компатибилен со Garmin, Humminbird, Lowrance Ново
RAM меморијата хоризонтална 6 замав за рака за рибари и графикони RAM-109HU компатибилен со Garmin, Humminbird, Lowrance

Универзален раствор за монтирање на рибари за вежбање на риба, се одликува со раката за замав за идеално

DEN 1279.20
Dcpower Домашен Ѕид Полнач Компатибилна Замена За Cobra MicroTalk LI 6000WX, LI 6000WXC Ново
Dcpower Домашен Ѕид Полнач Компатибилна Замена За Cobra MicroTalk LI 6000WX, LI 6000WXC

МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ПОЛНЕЊЕ НА РАДИОТО ДИРЕКТНО БЕЗ КОРИСТЕЊЕ НА ДЕСКТОП ПОЛНАЧ Овој кабел за полнење

DEN 223.84
Заздравена Покривка За Пелени За Перење Пелени За Возрасни Пелени Памук За Повеќекратна Употреба Постара Ново
Заздравена Покривка За Пелени За Перење Пелени За Возрасни Пелени Памук За Повеќекратна Употреба Постара

Пренослива Долна Облека За Нега Патување Пелена За Возрасни Дише Постара Долна Облека За Патување изра�

DEN 1384.00
BORA 542006 WTX SAW ПЛАТИ - Лесен за употреба SLED / CIRCULAR SAW Водич што обезбедува директно, прецизни Ново
BORA 542006 WTX SAW ПЛАТИ - Лесен за употреба SLED / CIRCULAR SAW Водич што обезбедува директно, прецизни

Користете со вашата кружна пила за да се намали со неспоредлива прецизност Погодно вашата пила сè уште

DEN 1.33
Адидас Голф Машки Ади Перформанси Поло Експлозијата Сина Ново
Адидас Голф Машки Ади Перформанси Поло Експлозијата Сина

100% Полиестер Повлечете го затворањето Машинско Перење РеброПлетена јака УПФ 30 + заштита Лесна ткаенина

DEN 3.00
Мишел Дизајн Работи Гушкаат Зајаче Бебе Сапун, Розова, Две-4,5 Унца Барови Ново
Мишел Дизајн Работи Гушкаат Зајаче Бебе Сапун, Розова, Две-4,5 Унца Барови

Тројно мелен сапун рачно изработен Во Англија Чисто растително палмино масло и козјо млеко Совршен за н

DEN 2.67
Озборн 20668 - четка за тркала - 6 во дијамант, 2 во Арбор Дија, ширина 1/2, 5500 вртежи во минута Ново
Озборн 20668 - четка за тркала - 6 во дијамант, 2 во Арбор Дија, ширина 1/2, 5500 вртежи во минута

Дијаметар : 6 ин Дијаметар : 6 ин Спецификација : Дијаметар : 6 во должина на трим : 15 / 8 во неоткриен арбор Ди

DEN 542.40
IQ SHIELD SCREEN PREACTOR Компатибилен со Kindle Fire HDX 7 инчен теченнскин анти-меурче чист филм Ново
IQ SHIELD SCREEN PREACTOR Компатибилен со Kindle Fire HDX 7 инчен теченнскин анти-меурче чист филм

Заштитникот на екранот IQ Shield компатибилен со Kindle Fire HDX 7 инчи (2013, WiFi и LTE) ги вклучува нашиот заштитен зашт

DEN 159.20
Морис производи 15031 ЕМТ за кутија постави завртки за влечење на лактот, цинк умираат, 3/4 Големина Ново
Морис производи 15031 ЕМТ за кутија постави завртки за влечење на лактот, цинк умираат, 3/4 Големина

ЕМТ до лактите за влечење на кутијата Поставете завртка цинк умирање ЕМТ до лактите за влечење на кути

DEN 140.00
Vb-cam-002 1080p Fhd Веб Камера Со Вграден Микрофон, Капак За Приватност, USB Приклучок И Игра, Лесен За Инсталирање Ново
Vb-cam-002 1080p Fhd Веб Камера Со Вграден Микрофон, Капак За Приватност, USB Приклучок И Игра, Лесен За Инсталирање

Оптимизирани видео повици : Целосната РЕЗОЛУЦИЈА HD 1080p обезбедува кристално јасни слики и видео Вграден

DEN 947.04
Машка маичка за велосипедизам постави професионален тим за велосипеди за кратки ракави за дишење со брзо сушење кошула Ново
Машка маичка за велосипедизам постави професионален тим за велосипеди за кратки ракави за дишење со брзо сушење кошула

100% полиестер Затворање на патент За големината : Големината се заснова на азиските стандарди за големин

DEN 1.33
Менгки Боуден Екструдер Надграден V3. 0 Двојна Погонска Опрема Делови Со Високи Перформанси ЗА CR10,Ender Ново
Менгки Боуден Екструдер Надграден V3. 0 Двојна Погонска Опрема Делови Со Високи Перформанси ЗА CR10,Ender

Пакување со : 1x Боуден Екструдер, 1 x Универзална Степер Моторна Заграда Погоден за повеќето 3д печатачи и

DEN 351.84
Декларална покривка на IgSticker за Microsoft Surface GO/GO 2 Ултра тенки заштитни налепници на телото на налепници 002193 Ново
Декларална покривка на IgSticker за Microsoft Surface GO/GO 2 Ултра тенки заштитни налепници на телото на налепници 002193

Совршено се вклопува во Microsoft Surface Go / Go 2 Направено од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстрану�

DEN 798.40
Абразивно пескарење на Фестол Гранат - СТФ Ново
Абразивно пескарење на Фестол Гранат - СТФ

Обработка на современи системи за бои Препорачано за VOC јасни палта Обработка на тврди субјекти...

DEN 3.00
SUPNICE Ipad Случај од 10-Та Генерација 10,9 Инчи 2022 Година, Издржлив Лесен Заштитен Капак Отпорен на Удари со Ново
SUPNICE Ipad Случај од 10-Та Генерација 10,9 Инчи 2022 Година, Издржлив Лесен Заштитен Капак Отпорен на Удари со

3 парчиња комбинирана инсталација, тежок цврст случај на ipad 10та генерација, со вграден држач за удар, пол

DEN 0.33
Преносна таблета за преносни таблети за таблети Navitech, компатибилен со таблетот Nvidia Shield Tablet 8 Ново
Преносна таблета за преносни таблети за таблети Navitech, компатибилен со таблетот Nvidia Shield Tablet 8

Проширувањето на монтирањето е поставено за крајно задоволство од гледање идеално за гледање на заднот

DEN 0.67
5 парчиња OD8 x id4 x l25mm тежок товар зелена мувла умира пролет Ново
5 парчиња OD8 x id4 x l25mm тежок товар зелена мувла умира пролет

5 парчиња надворешен дијаметар 8мм x Внатрешен дијаметар 4mm x Lenght 25mm тежок товар зелена умира пролет Лонг �

DEN 128.00
ЗКК 285мл Печурки Коктел Стакло Шанкер Специјални Пиво Вино Очила Пехар Кулер Чаша Бар Партија Печурки Ново
ЗКК 285мл Печурки Коктел Стакло Шанкер Специјални Пиво Вино Очила Пехар Кулер Чаша Бар Партија Печурки

Карактеристика : Еколошки Стил : гроздобер Материјал : Керамички / стаклени Додатоци : како на сликата...

DEN 1.33
Организатор На Плакарот ТОШИСОН, 9 Мрежи Организатори На Плакарот И Складирање, Организатор На Плакарот За Маици, Ново
Организатор На Плакарот ТОШИСОН, 9 Мрежи Организатори На Плакарот И Складирање, Организатор На Плакарот За Маици,

€Мултифункционално Складирање : овој плакар организаторите и складирање е лесно да ги видите зачувани�

DEN 1.33
БАОСТЦ 1/4 шкурка лист,4-1/2*5-1/2 Избрани 60-80-120, 50 ПАКЕТ Ново
БАОСТЦ 1/4 шкурка лист,4-1/2*5-1/2 Избрани 60-80-120, 50 ПАКЕТ

Големина : 41 / 2 "х51 / 2" Обична поддршка Хартија од алуминиум оксид за долг животен век И Мазна завршница Сп

DEN 3.00
Пети Здраво Летна Врата Знак, 11.4 Симпатична Лубеница Летен Декор Знак Фарма Добредојдовте Лето Виси Знак За Дома Ново Попусти
Пети Здраво Летна Врата Знак, 11.4 Симпатична Лубеница Летен Декор Знак Фарма Добредојдовте Лето Виси Знак За Дома

Здраво Летен Знак На Вратата : Симпатичен дизајн на тема лубеница со уметнички зборови "здраво лето", жив

DEN 89.44
Комплет За Растојание На Оските на тркалата И. д. 25мм-О. Д. 1-1/2 - 13 Разделувачи Обработени Ново
Комплет За Растојание На Оските на тркалата И. д. 25мм-О. Д. 1-1/2 - 13 Разделувачи Обработени

Направени Во Сад од домашен материјалмногу висок квалитет ЦПУ машински од цврст 6061 Палка Алуминиум не �

DEN 2.00
Изолатор со став за налепница/кутија за алатки за ручек на декорална етикета Ново
Изолатор со став за налепница/кутија за алатки за ручек на декорална етикета

Големина : 2 " Направено од трајно самолепливо винил Водоотпорен и отпорен на хемикалии Стапчиња на која

DEN 800.00
Навитех Виолетова Заштитна Пренослива Рачна Бинокуларна Кутија И Патна Торба Компатибилна со Никон Монархот 8х42 Ново
Навитех Виолетова Заштитна Пренослива Рачна Бинокуларна Кутија И Патна Торба Компатибилна со Никон Монархот 8х42

Оваа Торба (со обложена лента за рамо) ќе обезбеди максимална заштита за Вашиот Двоглед 100% отпорен на уд�

DEN 319.84
Компанија за алатки F&D 27166 Chucking Reamers, челик со голема брзина, директен флејта, фракција, жица и Ново
Компанија за алатки F&D 27166 Chucking Reamers, челик со голема брзина, директен флејта, фракција, жица и

Chucking Reamer Директен флејта фракција, жица и буква : 16 децимални еквивалент : 0,1770 должина на флејта : 1 1 / 8 О

DEN 260.80
Дијамантски комплети за сликање, семејство со дијамантска уметност жирафи, дијамантски точки скапоцен Ново
Дијамантски комплети за сликање, семејство со дијамантска уметност жирафи, дијамантски точки скапоцен

Комплет за сликање со дијаманти за сликање со дијаманти】 Комплет за сликарство со дијаманти ги содржи �

DEN 1.33
Организатор за закачалка за кабилок, преклопени панталони, закачалки за решетки, мултифункционални Ново
Организатор за закачалка за кабилок, преклопени панталони, закачалки за решетки, мултифункционални

Лесен за употреба на кое било место, како што се бања, спална соба, гардероба и нема лесно да падне; Произ�

DEN 3.33
3GAL црвена/жолта ладилник, продадена како 1 секоја од нив Ново
3GAL црвена/жолта ладилник, продадена како 1 секоја од нив

ОСХА HDPE Hide победи на чип, кора, тока или 'рѓа Чуварот на чувар спречува губење на капакот Ултратерм изола�

DEN 2.67
Френкмејт Пу Кожна Футрола За Камера Компатибилна Со Фуџифилм Инстакс Мини 11 12 Инстант Камера Со Прилагодлив Ново
Френкмејт Пу Кожна Футрола За Камера Компатибилна Со Фуџифилм Инстакс Мини 11 12 Инстант Камера Со Прилагодлив

Основана во 2009 Година, Френкмејт е врвен бренд за торби за инстант филмски камери во Кина Се продава шир�

DEN 1.67
ЧАНТА СИНЏИР САМ САМ Чанта Ремен Рамо торба 47 Инчи Долг Метал Додаток Замена Синџир Ремен Gunblack PT071 Ново
ЧАНТА СИНЏИР САМ САМ Чанта Ремен Рамо торба 47 Инчи Долг Метал Додаток Замена Синџир Ремен Gunblack PT071

Големина На Синџирот на ременот : Вкупна должина 47 " / 120см, ширина на Ланецот 0,4" / 1см; дебелина 0,24" / 0,4 см Ви

DEN 95.84
1 Компјутер Растојание На Тркалата/Адаптер За Тркала 1 Шема на Завртки на Возилото со Дебелина 8х6, 5 До Шема на Завртки Ново
1 Компјутер Растојание На Тркалата/Адаптер За Тркала 1 Шема на Завртки на Возилото со Дебелина 8х6, 5 До Шема на Завртки

Еден Адаптер За Алуминиумски Тркала Шема на завртки на возилото : 8х6, 5" или 8х165, 1мм.Шема На Завртки на Трк

DEN 560.00
Прецизен шрафцигер постави магнетски, 107 во 1 професионален челичен шрафцигер комплет за поправка, комплет за Ново
Прецизен шрафцигер постави магнетски, 107 во 1 професионален челичен шрафцигер комплет за поправка, комплет за

【Мултифункционална и широка примена】 Мултифункционален сет на шрафцигер се состои од 93 заменливи бит�

DEN 2.33
Минијатурен лист Sierra Sierra Leone Leone Leone Neu3 Украина 2022 Познати личности ја поддржуваат Украина Ново
Минијатурен лист Sierra Sierra Leone Leone Leone Neu3 Украина 2022 Познати личности ја поддржуваат Украина

Област : Сиера Сиера Леоне Леоне Минијатурен лист Neu3 Украина ПРАШАА РАЗИЦИЈА : 2022 Познати личности ја по�

DEN 112.96