Фокален Ревизор RIP165S 6.5 2-Насочен Компонентен Звучник

Фокален Ревизор RIP165S 6.5 2-Насочен Компонентен Звучник

DEN 232.00

Ново

Залиха

Rip165s-Фокусна Ревизор 65 " 2-Начин Компонента Звучник. Вуфер : 1 " (25,5 мм) глас-серпентина на каптон поранешен. Твитер : 1 " (25,5 мм) глас-серпентина. Индуктивност : 0. Магнет : 86х15мм(3-3/8х9/16"). Rip165s-Фокусна Ревизор 6.5 " 2-Начин Компонента Звучник. Вуфер : 1 " (25,5 мм) глас-серпентина на каптон поранешен. Твитер : 1 " (25,5 мм) глас-серпентина. Индуктивност : 0. Магнет : 86х15мм(3-3/8х9/16"). Двонасочниот компонентен систем НА ревизорот RIP 165 S, со два вуфери од 6,5 инчи, високотонец од два инчи и кросовер со висок премин од 12db/октава, е за оние кои сакаат да ги надминат коаксијалите за најдобар можен звук. 165-Те Вуфери имаат двослоен гласовен калем за висок излез со мала изобличување, полипропиленски конус за мазна реакција на фреквенцијата и издржливост, дизајн на фазен приклучок за дополнителна точност и цврста конструкција за да одговараат на секоја инсталација. Високотонецот може да се пофали со 1-инчен гласовен серпентина и неодиниум магнет со ферофлуид, за повеќе моќ ракување со помалку топлина. Кросоверот гарантира дека ќе го извлечете максимумот од секој звучник, за исклучителни перформанси и детали. Извлечете го максимумот од вашиот систем. Исклучителни перформанси и детали. Кликнете за зголемување. 1-инчен (25,5 мм) глас серпентина на каптон поранешен. Кликнете за зголемување. Вклучени решетки. Кликнете за зголемување. Rip 165 S Карактеристики Вуфер 1-инчен (25,5 мм) гласовен калем на каптон поранешен Двослоен Гласовен серпентина Фазен приклучок полипропиленски конус со висока цврстина метална корпа за Дожд интегрирана во Кошница Високотонец 1-инчен (25,5 мм) гласовен калем Неодиниум магнет Со Ферофлуидно Испирање и додатоци за монтирање на површината Кросовер 12 db/октава кросовер РИП 165 S Спецификациимакс. моќност : 60w Чувствителност (2,83 V/1 m) : 92d B Конус : Полипропилен Опкружувачки : Гумен Ном. импеданса : 4 Оми отпорност НА ЕДНОНАСОЧНА струја : 3,4 Оми ВЦ Дијаметар : 25,5 мм (1 инч) Поранешен : Каптон Слоеви : 2 Жица : Бакарна Индуктивност : 0,21 Магнет : 86 х 15мм (3-3/8 х 9/16 инчи) Ревизор : Ревизорот На Аудио Духот На Автомобилот е роден во Франција уште во 80-тите, за да признае дека животот е забава и да го разгори со моќни звук.

Производи во категоријата

Застрелан Повикувач, Џело Шут Создателот, Џелинатор, Повеќе Шут Диспензерот, Пијалаци Диспензерот, Истрел Ново
Застрелан Повикувач, Џело Шут Создателот, Џелинатор, Повеќе Шут Диспензерот, Пијалаци Диспензерот, Истрел

Пренослив Диспензерот Шут И Џело Шут Создателот Шут Повикувач ви овозможува да се ослободи снимки брзо

DEN 1.00
X-DREE 500-2P 450V H Тип Завртка Терминал Блокови Ленти Жица Кабел Конектори 20pcs(500-2P 450w H Tipo Tornillo Bloques Ново
X-DREE 500-2P 450V H Тип Завртка Терминал Блокови Ленти Жица Кабел Конектори 20pcs(500-2P 450w H Tipo Tornillo Bloques

Должина на Соголување На жица : (Приближно)6,5 мм / 0,26"; Земја на Производство : КИНА; Материјал : ПП,Легура Н�

DEN 339.20
колекционерскикупете Рачно Изработена Декоративна Кутија За Складирање Кујнски Декор Кутии За Складирање Накит Ново
колекционерскикупете Рачно Изработена Декоративна Кутија За Складирање Кујнски Декор Кутии За Складирање Накит

Опис на предметот : Идеален подарок за некој што сака стилски акценти во својот дом Боја : Сина мароканск

DEN 800.00
Американските Полицајци Тенок Сино Линија Знаме Спроведување На Законот Крст Предизвик Монета Подарок Ново
Американските Полицајци Тенок Сино Линија Знаме Спроведување На Законот Крст Предизвик Монета Подарок

Димензија : 1,57 инчи во дијаметар и 0,12 инчи дебели, спроведување на законот предизвик монета Предниот дел

DEN 158.08
Елегантен Weddingс Де Бода Свадба Монети Злато Со Послужавник Ново
Елегантен Weddingс Де Бода Свадба Монети Злато Со Послужавник

Пресвета Богородица Од Гвадалупе Украси Позлатени arrс или свадбени монети Прекрасна изработка наоколу

DEN 671.52
Надворешен Хард Диск HL260 1/2tb Преносни Дискови Со Цврста Состојба Мобилен Шифриран Хард Диск HDD Надворешен Хард Ново
Надворешен Хард Диск HL260 1/2tb Преносни Дискови Со Цврста Состојба Мобилен Шифриран Хард Диск HDD Надворешен Хард

Супер голем капацитет, бесплатно складирање Поврзувањето на уредот користи повеќе опции Професионален

DEN 5450.88
Зомби Армија Трилогија- [Нинтендо Прекинувач] Ново
Зомби Армија Трилогија- [Нинтендо Прекинувач]

Никој не е безбеден од реанимираното проклетство на германскиот Командант! ТРИЛОГИЈАТА НА ЗОМБИ АРМИЈА

DEN 639.84
Кленплус Мини Сина Кекси Цртан Филм Лепенка Овошни Кекси Везена Апликација Занает Рачно Изработено Бебе Девојче Ново
Кленплус Мини Сина Кекси Цртан Филм Лепенка Овошни Кекси Везена Апликација Занает Рачно Изработено Бебе Девојче

Големина : 11 / 8Х1 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површи�

DEN 3.33
Долна облека Мажи 2023 Нова Летна Ледена Свилена Мрежа Машка Долна Облека Шиење На Главата На Тигарот Чивава Боксери Ново
Долна облека Мажи 2023 Нова Летна Ледена Свилена Мрежа Машка Долна Облека Шиење На Главата На Тигарот Чивава Боксери

плус атлетски шорцеви моторџиски шорцеви мажи бел костум костум портокалова ноќ пред божиќ подароци мо

DEN 1.67
Светот Е Во Ред Прекривка-8оз Колба За Пиење Алкохол За Колкови Ново
Светот Е Во Ред Прекривка-8оз Колба За Пиење Алкохол За Колкови

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 441.44
SCRTB Цевка Поддршка Ремен 10 Еез Сплит Прстен Закачалка Од Нерѓосувачки Челик,Цевка Стеги,Цевка Закачалка,Пол Стеги Загради, Ново
Јардве 3 парчиња Декорација На Аквариум За Мачки Играчки За Животни Украси За Куќи За Украси За Домашен Терариум Ново
Јардве 3 парчиња Декорација На Аквариум За Мачки Играчки За Животни Украси За Куќи За Украси За Домашен Терариум

МИНИ ТЕРАРИУМ ФИГУРИНА ✨ МИНИ МАЧКА ФИГУРИ играчкаМинијатурни украси за мачки, исто така, може да се со�

DEN 213.76
МОН МАРТЕ Метална Акрилна Боја Поставете 8 парчиња х 18 мл Цевки, Лесни Бои со Мазна Конзистентност и Ново
МОН МАРТЕ Метална Акрилна Боја Поставете 8 парчиња х 18 мл Цевки, Лесни Бои со Мазна Конзистентност и

8 метални бои во цевки од 18 мл (Златна, Сребрена, Бронзена, Бакарна, Магента, Виолетова, Фтало Сина, Фтало З

DEN 2.67
Fonowx ЈП Нерѓосувачки Челик Пијалок Барел Диспензерот Пијалоци Вклучена Транспарентен Ново
Fonowx ЈП Нерѓосувачки Челик Пијалок Барел Диспензерот Пијалоци Вклучена Транспарентен

Материјал : садот за тегла за дозер за Пијалоци е изработен од висококвалитетен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧ

DEN 0.67
Ѕиден Декор НА ИЉАЏИ Тркалезен Креативен Капут Од Печурки Од Цврсто Дрво Кука За Дневна Соба Спална Соба Влезна Решетка Ново
Ѕиден Декор НА ИЉАЏИ Тркалезен Креативен Капут Од Печурки Од Цврсто Дрво Кука За Дневна Соба Спална Соба Влезна Решетка

Текстура на природно дрво, направена од целото парче дрво, покажувајќи ја природната текстура на дрвото

DEN 3552.00
Avolusion PRO-Z Серија 16TB USB 3.0 Надворешен Хард Диск За Windowsos Десктоп КОМПЈУТЕР/Лаптоп-2 Година Ново
Avolusion PRO-Z Серија 16TB USB 3.0 Надворешен Хард Диск За Windowsos Десктоп КОМПЈУТЕР/Лаптоп-2 Година

Вграден ВО 16ТБ КАПАЦИТЕТ USB 30 Надворешен Хард Диск Работи за Секој Десктоп КОМПЈУТЕР На WINDOWS OS, Лаптоп СО

DEN 2.67
Атфоликс Филм За Заштита На Екранот Компатибилен Со Касио ПРГ-600ИЛ-5ЕР Заштитник На Екранот, Ултра-Јасен Ново
Атфоликс Филм За Заштита На Екранот Компатибилен Со Касио ПРГ-600ИЛ-5ЕР Заштитник На Екранот, Ултра-Јасен

FXЈасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен Со Casio PRG600 YL5 ER Овој

DEN 1.33
Богатства Каролина BB9347LCB Рог Дорсет Овци Божиќ Стакло Сечење Одбор Голем, Чај, Декоративни Калено Ново Попусти
Богатства Каролина BB9347LCB Рог Дорсет Овци Божиќ Стакло Сечење Одбор Голем, Чај, Декоративни Калено

Богатствата на каролина декоративните градинарски знамиња се отпорни на избледување, отпорни на време�

DEN 415.84
Богатства КАРОЛИНА HWH0011LCB Чај Чај Од Венди Hoile Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење Ново
Богатства КАРОЛИНА HWH0011LCB Чај Чај Од Венди Hoile Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

DEN 509.92
126-93-306-41-002000, Кон НАТОПИ Сокет СКТ 6 ПОС 2.54 мм Жица Заврши Ул Преку-Дупка Цевка Ново
126-93-306-41-002000, Кон НАТОПИ Сокет СКТ 6 ПОС 2.54 мм Жица Заврши Ул Преку-Дупка Цевка

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 853600 Тип : НАТОПИ Сокет Пол : SKT Број На Конта�

DEN 3092.32
Јузес Професионални HVLP Гравитација Храна Спреј Пиштол со 1.4 мм 1.7 мм 2.5 мм Млазници, 1000cc Алуминиумска Ново
Јузес Професионални HVLP Гравитација Храна Спреј Пиштол со 1.4 мм 1.7 мм 2.5 мм Млазници, 1000cc Алуминиумска

?Пакетот Вклучува : 1 x Пиштол За Прскање, 3 x течни млазници, 3 x Игли За Боја,10 x Хартија Инка ,1 x 6 m Суровина л

DEN 527.84
2 парчиња Сагами Е. Ц Јапонски 1248с прекинувач за ротационен код за бирање 0-9/10 бит 7 х 7 позитивен код Ново
2 парчиња Сагами Е. Ц Јапонски 1248с прекинувач за ротационен код за бирање 0-9/10 бит 7 х 7 позитивен код

Струја : 5А Материјал : Легура Карактеристики : 11 Број на модел : 1 Тип на прекинувач : Микро Прекинувач...

DEN 272.00
Sweetzer &засилувач; Портокал 2022 Календар. 18 Месечен Канцелариски Ѕиден Календар Јануари 2022 Година-Јуни 2023 Година-Месечен Ново
Sweetzer &засилувач; Портокал 2022 Календар. 18 Месечен Канцелариски Ѕиден Календар Јануари 2022 Година-Јуни 2023 Година-Месечен

ОРГАНИЗИРАЈТЕ ШТО Е ВАЖНО : Без разлика дали ја планирате календарската година, данокот или учебната го�

DEN 159.84
5 Пара Порцелански Стапчиња За Јадење, Безбедна Машина За Миење Садови За Повеќекратна Употреба, Висококвалитетни Ново
5 Пара Порцелански Стапчиња За Јадење, Безбедна Машина За Миење Садови За Повеќекратна Употреба, Висококвалитетни

Порцелански Кинески Стапчиња за Јадење : 9,4 инчи( 24 см), 5 пара Предност : не мувлосана, потрајна од меламин

DEN 233.44
Почетна Детали Гроздобер Огледува Дното Стакло Чувар Кутија Накит Организатор, Декоративни Акцент, Суета, Свадба Невестински Ново Попусти
Кленплус 3 парчиња. Меур Чај Стакло Лепенка Симпатична Меур Боба Млеко Чај Цртан Филм Железо На Лепенка Ново
Кленплус 3 парчиња. Меур Чај Стакло Лепенка Симпатична Меур Боба Млеко Чај Цртан Филм Железо На Лепенка

Големина : 3,4 / 8Х1, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 143.84
Ксеноблад Хроники 3 + Експанзија Помине-Стандард-Нинтендо Прекинувач [Дигитален Код] Ново
Ксеноблад Хроники 3 + Експанзија Помине-Стандард-Нинтендо Прекинувач [Дигитален Код]

​Живеат да се борат и да се борат да живеат во завојуваниот свет со темна тајна Придружете Се На Ное и Ми

DEN 1439.68
Омбре Прав Веѓа Инструкции За Нега Картички | 50 Пакет | 2 Странични 2х3, 5 инчи Големина На Визит-Картичка Ново
Омбре Прав Веѓа Инструкции За Нега Картички | 50 Пакет | 2 Странични 2х3, 5 инчи Големина На Визит-Картичка

ВКУПНО 50 картички печатени премиум картички напред и назад на картичка од 3,5 х 2 инчи дебелина мат картич

DEN 191.84
Мамасаурус Куп Не Се Плеткајте Со Мамасаурус Ќе Добиете Јура Кригла Роденден Мајки Ден Божиќ Подароци за Мајка Ново
Мамасаурус Куп Не Се Плеткајте Со Мамасаурус Ќе Добиете Јура Кригла Роденден Мајки Ден Божиќ Подароци за Мајка

+ДИЗАЈН НА ПАКУВАЊЕ СО ТОПОЛ ПОДАРОК : Нашата чаша Мамасаурус е спакувана во топли кутии за подароци, не �

DEN 2.67
6 Шут Стакло Диспензерот И Држачот Диспензерот Коктел Диспензерот Превозници Течност Диспензерот Пијалок Шише Излив Ново
6 Шут Стакло Диспензерот И Држачот Диспензерот Коктел Диспензерот Превозници Течност Диспензерот Пијалок Шише Излив

100% ПММА [Нов Дизајн И Материјал] Течноста Мора Да Се Истури Во Директниот Центар За Да Се Обезбеди Дистри

DEN 0.33