Конектори мини ДП до адаптерот HDMI -

Конектори мини ДП до адаптерот HDMI -

DEN 2.00

Ново

Залиха

Опис на производот, Mini Поставете порта до HDMI Видео адаптер за висока дефиниција е најновата генерација на видео излезен интерфејс дизајниран специјално за Mac Book and Power Book Користете го за директно излегување на интерфејсот Mini Display Port на компјутерот на надворешни дисплеи, проектори и други уреди за прикажување со HDMI интерфејси. На овој начин, надворешниот уред за прикажување може да ја прошири вашата работна површина или да ја прикаже вашата десктоп синхроно ◇ Поддршка за миниит Специфики : Потекло : CN (потекло) Тип : Адаптер за кабел.

Производи во категоријата

6 x1-1/2 600Grit Lapidary Diamond Textured Текстуриран тврдо кабење на мелење на пескарење Ново
6 x1-1/2 600Grit Lapidary Diamond Textured Текстуриран тврдо кабење на мелење на пескарење

Текстурирана површина Текстурирана површина се прават со шема на вкрстено отворање што овозможува брз�

DEN 2.67
Дакул Возрасни Изолирани Ручек Контејнер Топла Храна Тегла 24 Мл Изолирани Храна Тегла Возрасни Храна Термос 27 Ново
Дакул Возрасни Изолирани Ручек Контејнер Топла Храна Тегла 24 Мл Изолирани Храна Тегла Возрасни Храна Термос 27

Безбедна Тегла За Храна нерѓосувачки Челик бпа слободен, без пвц, 304 нерѓосувачки челик, 316 нерѓосувачки

DEN 2.67
Шарени Папагалски Птици Отпечаток Од Џунгла Склопувачки Пречки за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Ново
Шарени Папагалски Птици Отпечаток Од Џунгла Склопувачки Пречки за Перење АЛИШТА, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

DEN 0.33
Asuvud 3 во 1 дигитален мерач на дрво мерач бетон пила од дрва за влажност на дрва Термометар, преносно ниво за мерење Ново
Волтерс Хо Скала Меѓународни 4300 2-Оска Камион Со Дрво Тример Тело Бело Ново
Волтерс Хо Скала Меѓународни 4300 2-Оска Камион Со Дрво Тример Тело Бело

Овој Камион Со 2 Оски Волтерс Сценемастер Интернешнл(Р) 4300 Со Каросерија со Тример за Дрвја е модел типич

DEN 844.80
Vanblue поп чанта торба fidget for girls виножито облак поп чанта попер меурчиња фидажачка играчка анксиозност сензорна Ново
Vanblue поп чанта торба fidget for girls виножито облак поп чанта попер меурчиња фидажачка играчка анксиозност сензорна

Најлонска обвивка Затворање на патент Популарен ранец за подароци за Ноќта на вештерките : Оваа уникатн

DEN 1.00
R&засилувач;D Струг Тест Бар 2MT - Тест Копач-Легиран Челик EN31-Прецизност MT2 TST_018 Ново
R&засилувач;D Струг Тест Бар 2MT - Тест Копач-Легиран Челик EN31-Прецизност MT2 TST_018

Струг Копач Усогласување Тест барМТ19 Висок квалитет на легиран челик струг копач тест барови Произведе

DEN 0.33
Патот До Есенскиот Парк Корпа За Перење Алишта Голема Склопувачка Пречка За Перење Алишта Со Рачка За Перење Ново
Патот До Есенскиот Парк Корпа За Перење Алишта Голема Склопувачка Пречка За Перење Алишта Со Рачка За Перење

Мека Ткаенина : Нашата Корпа За Перење Е Изработена Од Полиестерска Ткаенина, Модерна И Лесна, Удобна Е И

DEN 496.00
SUTK 2pcs Лежиште LM5LUU LM6LUU LM8LUU LM10LUU LM12LUU LM13LUU LM16LUU Lm20luu Линеарна Черупка Цпу Линеарно Лежиште Ново
SUTK 2pcs Лежиште LM5LUU LM6LUU LM8LUU LM10LUU LM12LUU LM13LUU LM16LUU Lm20luu Линеарна Черупка Цпу Линеарно Лежиште

Вклучувајќи : 2 парчиња линеарно лежиште Обично се користи НА 3д печатачи и цпу машини Овие лежишта се по�

DEN 3.00
Инфрацрвена светлина, 660nm & 850nm ламба за третман на црвена светлина, 4 глави црвена инфрацрвена топлинска Ново
Инфрацрвена светлина, 660nm & 850nm ламба за третман на црвена светлина, 4 глави црвена инфрацрвена топлинска

Безбедна употреба дома : Оваа инфрацрвена светло за третман на светлина има функција за тајминг од 5‑30 м

DEN 964.80
Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Sony C5303 Со Држач За Телефон Ново
Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Sony C5303 Со Држач За Телефон

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашиот Sony C5303 се вклопува и добро се надополнува со речиси секое

DEN 527.84
Кукејје Берач На Овошје, Берач На Овошје На Голема Надморска Височина, Алатка За Берење Метали, Алатка За Берење Овошје, Ново
Кукејје Берач На Овошје, Берач На Овошје На Голема Надморска Височина, Алатка За Берење Метали, Алатка За Берење Овошје,

[За Материјалот И Големината] : овој берач на овошје е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик,

DEN 2.67
ЛЕУЈА 3 парчиња Мрежести Торби За Перење Алишта Вреќа За Перење Алишта Торба За Перење Алишта Торба Ново
ЛЕУЈА 3 парчиња Мрежести Торби За Перење Алишта Вреќа За Перење Алишта Торба За Перење Алишта Торба

МРЕЖЕСТИ КЕСИ за ПЕРЕЊЕ може да ја заштити вашата деликатна облека од оштетувања во машината за перење �

DEN 1361.60
Amayyagg палто куки кука за влечење силна лепила налепница wallидна кујна оптоварување на wallидот што носи Ново
Amayyagg палто куки кука за влечење силна лепила налепница wallидна кујна оптоварување на wallидот што носи

Лесно се отстранува, не ја оштетува површината и може да се користи повторно по чистење и сушење ❤towels мо

DEN 1.00
FINCOS 7pcs DCMT / CCMT Карбид Инсерти 12mm Здодевни Бар Струг Вртење Алатка Држач T8 Клучеви Жлебот Машина Ново
FINCOS 7pcs DCMT / CCMT Карбид Инсерти 12mm Здодевни Бар Струг Вртење Алатка Држач T8 Клучеви Жлебот Машина

Профилирање бар за полузавршувањето и завршувањето операции Цврстина на шипката приближно 45 ЧАСА...

DEN 2.00
Машки есен и зимски елеци со цврста боја патент џеб џеб елек без ракави со качулка, моден елек -елек, синтетички Ново
Машки есен и зимски елеци со цврста боја патент џеб џеб елек без ракави со качулка, моден елек -елек, синтетички

100% полиестер Материјал за миење Материјал : памук, полиестер и спандекс Варм, ветерница и лесна Задебеле

DEN 3.33
Џ. К. Адамс Дрвена Плоча За Кујнска Маса И Работна Површина, 18 Мрзлива Сузан, 18 Инчи, Јавор Ново
Џ. К. Адамс Дрвена Плоча За Кујнска Маса И Работна Површина, 18 Мрзлива Сузан, 18 Инчи, Јавор

ВО КУТИЈАТА : 18 мл Јавор Мрзливи Сузан за храна и забави во семејниот стил ОДЛИЧНО ЗА ЗАБАВА : Совршено За

DEN 1231.84
Хамер ЛЕД Кабина Покрив Чад Леќа Комплет 10 парчиња за 2003-2009 Хамер Н2 СУТ Темно Црна Леќа Килибар/Црвена Ново
Хамер ЛЕД Кабина Покрив Чад Леќа Комплет 10 парчиња за 2003-2009 Хамер Н2 СУТ Темно Црна Леќа Килибар/Црвена

●Квалитет : Секое Светло на Покривот на Кабината H2 hummer H2 е направено од Килибар со голема моќност од 30 па

DEN 255.84
Средно Куќиште За Носење Заштитна Торба За Складирање Со Површинско-Водоотпорна Компатибилна Со Gopro Hero Ново
Средно Куќиште За Носење Заштитна Торба За Складирање Со Површинско-Водоотпорна Компатибилна Со Gopro Hero

? СРЕДНА ГОЛЕМИНА : Стилски надворешен дизајн на црни обрасци на твилОваа торба за чување заштитна торба

DEN 2.67
Онтарио Мебел 6 Нога Пластична Маса За Преклопување-Се Преклопува На Половина Со Рачка За Носење Правоаголна-Лесна Ново
Онтарио Мебел 6 Нога Пластична Маса За Преклопување-Се Преклопува На Половина Со Рачка За Носење Правоаголна-Лесна

ПРАКТИЧНО и КОМПАКТНО : оваа маса се преклопува на половина и лежи рамно кога е преклопена за лесно скла�

DEN 0.67
CUJUX USB ЦЕНТАР 4 Порта USB 2.0 Порта КОМПЈУТЕР Таблет Пренослив ОТГ АЛУМИНИУМ USB Сплитер Кабел Додатоци Ново
CUJUX USB ЦЕНТАР 4 Порта USB 2.0 Порта КОМПЈУТЕР Таблет Пренослив ОТГ АЛУМИНИУМ USB Сплитер Кабел Додатоци

10 Порта : 5gbps Пренос На Податоци Компактен Компактен И Пренослив5.Црн Огноотпорен Еколошки Материјал6.Ши�

DEN 1594.88
ИНСТАНТАРТС Цртан Филм Бостон Териер Печати Големи Димензии Складирање Корпи За Перење Склопувачки Ново
ИНСТАНТАРТС Цртан Филм Бостон Териер Печати Големи Димензии Складирање Корпи За Перење Склопувачки

Големина : 47см*41см (18,5 инчи*16,1 инчи), Корпа За Перење Со Голем Капацитет, Може Да Ги Стави Дневните Предмет

DEN 447.84
Омон чадори чадори стојат хотел шопинг трговски центар за капење сад за домаќинство Едноставно решетка за складирање/црно Ново
Пренослив Осцилирачки Стоечки Вентилатор Со Лесен Далечински Управувач, Вентилатор За Мало Биро На Полнење Ново
Пренослив Осцилирачки Стоечки Вентилатор Со Лесен Далечински Управувач, Вентилатор За Мало Биро На Полнење

Мултифункционален Вентилатор За Стоење / Вентилатор За Работна Површина : вентилатор За Полнење со уник

DEN 1279.84
Raz увоз 2022 правење духови светли 17,75 црвено ребрести жива стакло дрво, сет од 3 Ново
Raz увоз 2022 правење духови светли 17,75 црвено ребрести жива стакло дрво, сет од 3

Црвена ребрести елка од жива стакло Направено од стакло Тема : правење духови светли Raz Imports нуди широк с�

DEN 3.33
Нов Изготвувач, Јас Сум Изготвувач. Не Е Магионичар Но, Можам Да Видам Зошто Можеби Ќе Бидете Збунети, Ново
Нов Изготвувач, Јас Сум Изготвувач. Не Е Магионичар Но, Можам Да Видам Зошто Можеби Ќе Бидете Збунети,

Изготвувач застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како тие се отвори тој под�

DEN 159.20
Dbylxmn Плажа Без Прерамки Прикривање За Жени Жени Возбудува Трим Чиста Плажа Здолниште Прикривање Здолниште Плажа Ново
Dbylxmn Плажа Без Прерамки Прикривање За Жени Жени Возбудува Трим Чиста Плажа Здолниште Прикривање Здолниште Плажа

100% чипка Машинско Перење Материјал : 82% Полиестер, 18% Спандекс, Блуза Изработена Од Ленти Со Светки, Сјајн

DEN 1440.00
Женски маички летни вратоврски боја врвови на врвови со кратки ракави на вратот, трендовски омбре градиент лента Ново
Женски маички летни вратоврски боја врвови на врвови со кратки ракави на вратот, трендовски омбре градиент лента

Кошули за жени обична Направени во САД и увезени st patricks day shirt women xl exercise shirts women women shirts olive green women shirts made in us

DEN 1.67
Moen YB2863BN Ева 3-Светло Двојно Монтирање Бања Бања Суета Тела Со Матирано Стакло, Четкани Никел, 9.60 Ново Попусти
Moen YB2863BN Ева 3-Светло Двојно Монтирање Бања Бања Суета Тела Со Матирано Стакло, Четкани Никел, 9.60

ТОПЛО и ПРИВЛЕЧНО : Завршувањето Со Четкан Никел обезбедува лесно четкан топлосив метален изглед ПРАКТ�

DEN 2412.80
Внатрешен монитор за квалитет на воздухот, рачен Ново
Внатрешен монитор за квалитет на воздухот, рачен

✅ Монитор за квалитет на воздухот во затворен простор, рачен ✅ Ставка : Монитор за квалитет на воздухот

DEN 3.33
AGOUNOD Микро Прекинувачи 10pcs Граница Прекинувач 3 Pin N/O N/C 5A 250VAC KW11-3Z Мини Микро/Глувчето Прекинувач Ново
AGOUNOD Микро Прекинувачи 10pcs Граница Прекинувач 3 Pin N/O N/C 5A 250VAC KW11-3Z Мини Микро/Глувчето Прекинувач

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

DEN 2.00
Jkuywx Општа заграда за поддршка, рамка за складирање на тастатура за легури на алуминиум, компјутерски Ново
Jkuywx Општа заграда за поддршка, рамка за складирање на тастатура за легури на алуминиум, компјутерски

Ергономска работна површина, држач за лаптоп или штанд за приказ на компјутер Подигнете го уредот на по�

DEN 5207.36
Кулако Рачна Количка Со Двојни Тркала 2200/4409 фунти Капацитет, Тешка Количка За Туркање Прилагодлива Ширина 2,5-5,5, Ново
Кулако Рачна Количка Со Двојни Тркала 2200/4409 фунти Капацитет, Тешка Количка За Туркање Прилагодлива Ширина 2,5-5,5,

€2200 / 4409lbs Оптоварување Капацитет € носивоста на оваа рачна количка за монорелса е 2200 / 4409lbs, препорачани

DEN 4330.72
YUCGW H8 H9 H11 LED Светилки ЗА Фарови, 500% Осветленост 80W 16000LM Супер Светла 6500K Кул Бела H11 LED Фарови Ново
YUCGW H8 H9 H11 LED Светилки ЗА Фарови, 500% Осветленост 80W 16000LM Супер Светла 6500K Кул Бела H11 LED Фарови

●500% Посветли Од Халогените Светилки Q8 H9 H11 LED Светилките се опремени со најновите автомобилски чипови, с

DEN 0.33
Извлекувач На Глуварче ШАНФИК Со Рачни Алатки За Градинарство Со Лопата Во Форма На V 13-Инчен Алат За Отстранување Ново
Извлекувач На Глуварче ШАНФИК Со Рачни Алатки За Градинарство Со Лопата Во Форма На V 13-Инчен Алат За Отстранување

Апликација : усвојува ergономски дизајн и рачката што не се лизга е поудобна Може да се користи за плевене

DEN 1.67
Модул 220v Детектор Звук Глас Сензор Интелигентни Автоматско Исклучување На Светлината Паметен Прекинувач За Коридор Ново
Модул 220v Детектор Звук Глас Сензор Интелигентни Автоматско Исклучување На Светлината Паметен Прекинувач За Коридор

Овој сензор е во мирување кога е во средина за осветлување, на пример во текот на денот Може да се контро�

DEN 74.56
7 - ПОРТ УСБ 3.0 Центар Со Индивидуални Прекинувачи За Напојување Led Диоди и 5v/2a Адаптер За Напојување Ново
7 - ПОРТ УСБ 3.0 Центар Со Индивидуални Прекинувачи За Напојување Led Диоди и 5v/2a Адаптер За Напојување

Модел : 7012, USB Порти : 7, USB Тип : USB 3 Дизајн : Професионални, Боја : Црна, Порт Тип : USB, Должина на кабелот(м) : 60с

DEN 283.20
Имате боксери? Налепница за декорации за винил за кучиња со бело боксер Ново
Имате боксери? Налепница за декорации за винил за кучиња со бело боксер

Направени по нарачка во САД ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Големината на декор�

DEN 1.33