KXDFDC старомоден телефон жичен телефон ретро домашен телефон фиксна телефонска мини-клуч телефонска соба декорација хотел фиксна линија

KXDFDC старомоден телефон жичен телефон ретро домашен телефон фиксна телефонска мини-клуч телефонска соба декорација

DEN 4032.00

Ново

Залиха

Материјал : пластика Кабелот телефон е изработен од пријателска ABS пластика, што ја одржува цврста без да ги изгуби своите ретро карактеристики. Паметниот глас чип на телефонот ви овозможува да уживате во квалитетни повици, систем за анти-мешање, да го пренесете вашиот глас со глас. Тастатурата е доволно голема, јасно можете да ја идентификувате, без да се грижите за тастатурата за телефон е премала за да се види, погодна за постарите лица. Со функција за прилагодување на јачината на звукот, прилагодете ја обемот на повици и мелодии, што може да се прилагоди на потребите на повиците во различни средини. Материјал : пластика. Кабелот телефон е изработен од пријателска ABS пластика, што ја одржува цврста без да ги изгуби своите ретро карактеристики. Паметниот глас чип на телефонот ви овозможува да уживате во квалитетни повици, систем за анти-мешање, да го пренесете вашиот глас со глас. Тастатурата е доволно голема, јасно можете да ја идентификувате, без да се грижите за тастатурата за телефон е премала за да се види, погодна за постарите лица. Со функција за прилагодување на јачината на звукот, прилагодете ја обемот на повици и мелодии, што може да се прилагоди на потребите на повиците во различни средини. Материјал : Guidemake на Plastic User На повик : подигнете ја слушалката, бирајте го посакуваниот број, а потоа почекајте ја врската. Повикајте го повикот : ставете го приемникот назад во лулката за да го прекинете повикот. Повторете го повикот : Подигнете го приемникот и ставете Враќа во јачината на лама. Ringtonethe Cordered Thepe е изработен од пријателска ABS пластика, што го одржува цврсто без да го изгуби својот ретро, ​​паметниот глас чип на телефонот, ви овозможува да уживате во квалитетни повици, систем за анти-мешање, да го пренесете вашиот глас со тастатура за глас е доволно голем, можете Јасно е идентификувајте го, без да се грижите за тастатурата за телефон е премала за да се види, погодна за стари лица со функција за прилагодување на јачината на звукот, прилагодување на обемот на повици и мелодии, кои можат да се прилагодат на потребите на повиците во различни опкружувања со содржини : 1 x жичен телефон 1 x Extension Cord1 x English Manual Доно горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.

Производи во категоријата

Beautifulоктри 300м/10оз Убава Кристално Стакло Бонбони Јадење Со Капак Шарени Свадба Бонбони Кутија Шеќер Сад Калај Ново
Beautifulоктри 300м/10оз Убава Кристално Стакло Бонбони Јадење Со Капак Шарени Свадба Бонбони Кутија Шеќер Сад Калај

Количина : 1 парчиња по нарачка! Капацитет : 300мл / 10оз;Материјал : Стакло;Боја : Шарени;Големина : 14 х8, 3см / 5,

DEN 1.00
Меморимастери 2gb Меморимастери 133x Компактен Флеш Картичка Ново
Меморимастери 2gb Меморимастери 133x Компактен Флеш Картичка

ИНФО капацитет : 2 GB КАПАЦИТЕТ ИНФО : 133x Компактен Флеш Картичка (p / n CF2 GB133 X) Разноврсна Функционалност : З�

DEN 2.00
Брачен 10 Парчиња Патување Безвоздушна Пумпа Шишиња Празни Шишиња Со Вакуумски Лосион Шишиња Со Козметичка Пумпа Ново
Брачен 10 Парчиња Патување Безвоздушна Пумпа Шишиња Празни Шишиња Со Вакуумски Лосион Шишиња Со Козметичка Пумпа

Изработена од висококвалитетна, издржлива и нетоксична пластика, може повторно да се користи Капацитет

DEN 3.00
Ретро Розова Цветна Електроника Организатор, Кабел За Складирање Кабел Торба Водоотпорен За Домашно Патување, Ново
Ретро Розова Цветна Електроника Организатор, Кабел За Складирање Кабел Торба Водоотпорен За Домашно Патување,

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 367.84
ГЛВСЗ Денот На Независноста Жени Четврти јули Печатење Обичен Летен Фустан Миди Фустани На Екипажот Ново
ГЛВСЗ Денот На Независноста Жени Четврти јули Печатење Обичен Летен Фустан Миди Фустани На Екипажот

100% Полиестер Повлечете го затворањето Ad Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На В�

DEN 1.00
Истребувач на Мирис на Чад 13 мл Тегла Свеќи Наг Шампа, Ново Попусти
Истребувач на Мирис на Чад 13 мл Тегла Свеќи Наг Шампа,

Свеќите За Истребување На Мирис на чад се најпродаваниот мирис што ги елиминира свеќите на пазарот со г�

DEN 432.48
Грабни Ме Завиткајте Завој За Жени, Појас За Завиткување На Стомакот За Слабеење, Прилагодлива Невидлива Ново
Грабни Ме Завиткајте Завој За Жени, Појас За Завиткување На Стомакот За Слабеење, Прилагодлива Невидлива

● израмнете го стомакот ● намалете го обемот на половината поддржете го грбот ● закрепнете по породув�

DEN 2.33
Баф И Сјај 8 Диа. Х 1.5 4-слоја Изопачена Волна Двострана Рампа за Сечење рампа Ново Попусти
Баф И Сјај 8 Диа. Х 1.5 4-слоја Изопачена Волна Двострана Рампа за Сечење рампа

ОТСТРАНИ ГРЕБНАТИНИ : Професионален избор за автомобилски и морски тешки сечење соединение апликации З

DEN 431.84
Којо Керамика 56471053 Среќен Слој Стапчиња За Јадење Одмор Орибе Ново
Којо Керамика 56471053 Среќен Слој Стапчиња За Јадење Одмор Орибе

Големина (W x d x h) : Прибл Материјал : Порцелан Земја На Производство : Јапонија Мино Прибор За Јадење Еднос

DEN 3.33
генерички Гроздобер Стомна Вазна Наводнување Бокал Може Фарма Рустикален Декоративен Стомна Со Рачка За Вештачки Ново
генерички Гроздобер Стомна Вазна Наводнување Бокал Може Фарма Рустикален Декоративен Стомна Со Рачка За Вештачки

Француската земја талент и гроздобер стомна вазна носи француски рустикален шарм и сладост на вашиот д�

DEN 2.00
Случај Yisau За Canon EOS M50/EOS M50 марк II, Заштитен Капак За Домување Со Мека Силиконска Кожа Компатибилен Со Ново
Случај Yisau За Canon EOS M50/EOS M50 марк II, Заштитен Капак За Домување Со Мека Силиконска Кожа Компатибилен Со

Заштитете ја камерата од гребнатини и нечистотија, Прекрасен подарок Лесен, издржлив, перен, но заштите�

DEN 223.20
Кабилок Бамбус Дрво Чипс Кошница Цвет Девојка Кошници Декоративни Саксии Бонбони Подарок Кошница Свадба Ново
Кабилок Бамбус Дрво Чипс Кошница Цвет Девојка Кошници Декоративни Саксии Бонбони Подарок Кошница Свадба

Синтетички материјал Рустикални Плетени Корпи : може да складира и свежо цвеќе и сушено цвеќе и некоја д

DEN 1.00
Бидете Смирени Роденден Официјална Тинејџерска Маица 13-Та Смешна Девојка Маица Ново
Бидете Смирени Роденден Официјална Тинејџерска Маица 13-Та Смешна Девојка Маица

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

DEN 239.68
Приклучок, Длабоко Добро Влијание, 1-7/16 во. Ново
Приклучок, Длабоко Добро Влијание, 1-7/16 во.

Никел, Алуминиум, Бронза Земја на производство : Сад Производител : Ампко Димензии на пакетот : 18" Л х 18" В �

DEN 1.67
Комплет Од 9 Кутија За Алуминиумски Метални Пилули Со Привезок-Надворешен Прстен За Шишиња Со Шишиња Ново
Комплет Од 9 Кутија За Алуминиумски Метални Пилули Со Привезок-Надворешен Прстен За Шишиња Со Шишиња

Вклучувајќи 9 украсни бои, направете Го Нашиот Привезок За Кутии За Таблети добар за секоја пригода Одли

DEN 167.84
CareAll® 1.0 oz. Антифунгални Миконазол Нитрат 2% Крем, Во Споредба Со Микатин, Лечи Повеќето Спортист Нога, Џок Чешање, Ново
CareAll® 1.0 oz. Антифунгални Миконазол Нитрат 2% Крем, Во Споредба Со Микатин, Лечи Повеќето Спортист Нога, Џок Чешање,

СПОРЕДЕТЕ Со Активната Состојка На Микатин Содржи Активна Состојка : Миконазол Нитрат 2% ЕФЕКТИВЕН ТРЕТ�

DEN 3.33
Power4Laptops Независна Графичка Верзија Замена Лаптоп Ладилник ЗА AMD Процесори Компатибилен со HP Павилјон 15-p235no Ново
Power4Laptops Независна Графичка Верзија Замена Лаптоп Ладилник ЗА AMD Процесори Компатибилен со HP Павилјон 15-p235no

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

DEN 556.80
Lcd Екран Lysee Laptop-B173QTN01. 0 17.3 3K QHD 120Hz 5ms Агли На Гледање На Екранот - Ново
Lcd Екран Lysee Laptop-B173QTN01. 0 17.3 3K QHD 120Hz 5ms Агли На Гледање На Екранот -

Големина На Екранот : Мат Број на модел : B173 QTN01 Апликација : Лаптоп Тип на компонента : ЛАПТОП лцд...

DEN 1320.00
Корлон 17123 Парчиња Глинени Монистра За Комплет За Правење Нараквици, 48 Бои Растојание Хеиши Рамни Монистра Ново
Корлон 17123 Парчиња Глинени Монистра За Комплет За Правење Нараквици, 48 Бои Растојание Хеиши Рамни Монистра

Комплет За Глинени Монистра За Изработка На Нараквици : глинените монистра за изработка на нараквици вк

DEN 223.84
3д Специјални Очила За Дифракција На Срцето со Срца Огномет Дифракција Очила За Сонце Во Форма На Срце Создавајќи Ново
3д Специјални Очила За Дифракција На Срцето со Срца Огномет Дифракција Очила За Сонце Во Форма На Срце Создавајќи

ТИП : Бело Очила За Дифракција На Срцевиот Ефект : ова е еден вид магични очила , носејќи ги ноќе , светлат�

DEN 0.33
24 Пакување х 12 Комплети Носители На Носачи За Кекси со 300 Пакувања Облоги За Кекси Пластични Кутии Ново
24 Пакување х 12 Комплети Носители На Носачи За Кекси со 300 Пакувања Облоги За Кекси Пластични Кутии

Пакетот Вклучува : ќе добиете 12 комплети контејнери за кекси, секој 24 брои, вкупно 288 прегради и 300 парчињ�

DEN 2.67
JKXWX Преклопен Ѕид Фен За Внатрешен Балкон, Телескопски Штанд, Пешкир Железнички, Облека Воздух Ново
JKXWX Преклопен Ѕид Фен За Внатрешен Балкон, Телескопски Штанд, Пешкир Железнички, Облека Воздух

Дизајн што може да се прошири : оваа решетка што се повлекува е изработена од тежок метал што ја испраќа �

DEN 1.00
Наставникот Создаде Ресурси Шеврон 3 Магнетна Буква, 0,10 х 3 х 3, Разнобојни, 67 по Пакување Ново
Наставникот Создаде Ресурси Шеврон 3 Магнетна Буква, 0,10 х 3 х 3, Разнобојни, 67 по Пакување

Нема Ткаенина Дебели, издржливи парчиња лесно се репозиционираат Димензии на пакетот : 1.114 W (сантиметри)

DEN 3.00
3дроза Слика На Среќна Годишнина на италијански јазик со Торта И Конфети - Честитка, 6 на 6 инчи Ново
3дроза Слика На Среќна Годишнина на италијански јазик со Торта И Конфети - Честитка, 6 на 6 инчи

Димензии( во инчи) : Картичка 5,5 H x 5,5 W, плик 6 H x 6 W тешки картички со празен ентериер Можеби ќе биде потребн

DEN 31.84
Спајдермен Во Филмската Видео Игра Со Пајаци Винил Налепница За Налепници За Кожа За Sony Playstation Вита Редовна Ново
Спајдермен Во Филмската Видео Игра Со Пајаци Винил Налепница За Налепници За Кожа За Sony Playstation Вита Редовна

За ограничен : Купете две или повеќе кожи Од Дизајни На Винска Кожа и ДОБИЈТЕ 30% ПОПУСТ од целата нарачка!

DEN 1.00
Дизајн на сини Чили-Ексклузивен Сет за Прибор за Јадење со сребро-Дизајн: Шенбрун, Произведен Во Германија Ново
Дизајн на сини Чили-Ексклузивен Сет за Прибор за Јадење со сребро-Дизајн: Шенбрун, Произведен Во Германија

Ексклузивен сребрен сет за прибор за јадење (40 микрони) со 24 парчиња составени од : 6 х лажици, 6 х вилушки,

DEN 0.67
Неблагодарна Работа Лекар Одење Појас За Проформ 525 Неблагодарна Работа Број На Модел PFTL52571 Делови Број 173063 Ново
Неблагодарна Работа Лекар Одење Појас За Проформ 525 Неблагодарна Работа Број На Модел PFTL52571 Делови Број 173063

Ова е 2Слоен Појас за одење за домашна или комерцијална употреба Ако имате подлога од ткаенина што е раз�

DEN 1366.40
1 Канал Следење Модул 1 Начин Интелигентни Возило TCRT5000 Тракер Оптички Сензор Сонда Инфрацрвена За Ново
1 Канал Следење Модул 1 Начин Интелигентни Возило TCRT5000 Тракер Оптички Сензор Сонда Инфрацрвена За

TCRT5000 инфрацрвен рефлектирачки сензор Открива рефлектираното растојание : 1мм ~ 25мм Применливо Работнио�

DEN 135.68
Тебик 38 Пакет Магнетни Рамки За Слики, Држи 4 х 6 Инчи Фотографии Слики, Црни Магнетни Рамки За Фотографии Со Јасен Ново
Тебик 38 Пакет Магнетни Рамки За Слики, Држи 4 х 6 Инчи Фотографии Слики, Црни Магнетни Рамки За Фотографии Со Јасен

38 Пакет Магнетни Рамки За Слики : тебик издржлива, еднократно магнетна рамка за фотографии е со силен ма�

DEN 447.84
Титрој Кралски Крал Кралица Принцеза Златен Накит Пластичен Костим За Круна За Костим-Забава Роденден Ново
Титрој Кралски Крал Кралица Принцеза Златен Накит Пластичен Костим За Круна За Костим-Забава Роденден

2 парчиња од една големина унисекс кралски кралски крал, кралица, принц или принцеза круна со накит Одли�

DEN 2.67
Отмро 12 парчиња 2,7 мл Метални Тркалезни Лименки Алуминиумски Лимени Контејнери Со Капак За Завртки, 68 * 35мм Ново
Отмро 12 парчиња 2,7 мл Метални Тркалезни Лименки Алуминиумски Лимени Контејнери Со Капак За Завртки, 68 * 35мм

€ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ€Капацитет : 80g / 80ml / 27 oz; Димензии : 68€35€0.3 mm (Dx Hx T); Материјал : Алуминиумска Легура Qu

DEN 1.67
Организатор На Облека За Гардероба ТИГАРИ, Организатори На Плакари И Корпи За Складирање, Организатор За Складирање Ново
Организатор На Облека За Гардероба ТИГАРИ, Организатори На Плакари И Корпи За Складирање, Организатор За Складирање

●Висококвалитетен Материјал● овој организатор на облека е изработен од мрежест најлон со фина израбо�

DEN 3.00
Фавомото Рачно изработени И Божиќ Слама Фестивал Свадба Лента Хартија Партија Природен Подарок Соба Валентин Подароци Ново
Фавомото Рачно изработени И Божиќ Слама Фестивал Свадба Лента Хартија Партија Природен Подарок Соба Валентин Подароци

Хартија лента Боја Лента Божиќ Завиткување Стринг Пакување Канап Лента Стринг Пакување Хартија Канап К

DEN 159.84
BestCH 5v AC Адаптер Замена За Триа Коса 4X Модел LHR 4.0 Triabeauty Кабел За Напојување Полнач Ново
BestCH 5v AC Адаптер Замена За Триа Коса 4X Модел LHR 4.0 Triabeauty Кабел За Напојување Полнач

✎Светски Влез✎ : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, б�

DEN 1156.80
Брз Издувен Вентил, Пневматски Исцрпувачки Вентили Стандарден Дизајн Добар Натпревар Г1/2 Легура Издржлив За Замена Ново
Брз Издувен Вентил, Пневматски Исцрпувачки Вентили Стандарден Дизајн Добар Натпревар Г1/2 Легура Издржлив За Замена

Овој производ е удобен и компактен, лесен за инсталирање без посебни барања Изработени од квалитетен ле

DEN 0.33
Sojorner Кеси Вратот Гамер Лице Маска Бандана-Вратот Gators Лице Облоги за Мажи &засилувач; Жените јас Вратот Ново
Sojorner Кеси Вратот Гамер Лице Маска Бандана-Вратот Gators Лице Облоги за Мажи &засилувач; Жените јас Вратот

100% надграден полиестер, АЗО СЛОБОДЕН, 130гсм Еластично затворање Универзално Вклопување : Маската за Лиц�

DEN 1.67