Createstar RGB LED wallид за миење садови 2 пакет, IP66 водоотпорен 48 W RGB LED светло -лента со далечински управувач, осветлување на забавата на забавата на забавата за роденден на ?

Createstar RGB LED wallид за миење садови 2 пакет, IP66 водоотпорен 48 W RGB LED светло -лента со далечински управувач,

DEN 2.67

Ново

Залиха

Напон : AC110-240 V, 50/60 Hzp потрошувачка на Ower : 48 WL. Извор на светлина на ЕД : 24 парчиња RGB топло бело ладно бело LEDSL. бои за затегнување : 16 милиони бои, вклучувајќи топло бело 3500К, ладно бело 6500К и светло бело 4500k. Режим на затегнување : 27 режими со затемни, строј, избледени и скокови промени. Режим на Ontrol : Контрола на апликација за паметни телефони. Димензија на производот : 16,9 x 1,8 x 2,4 инчи. Големина на пакетот : 17,72*4.2*2,56 инчи (за 1 пакет) / 7,72*8.56 инчи (за 2 пакувања).15lb (за 1 пакет) / 4.3lb (за 2 пакувања). 【Bluetooth RGB фаза на светлина】 48 W Bluetooth фаза на светло-светло со вградени 48 висококвалитетни ламбички мониста, може да се прилагодат 16 милиони бои (поставување на осветленост) и 4 режими на осветлување (блиц, строј, избледи, измазнети). Можете да прилагодите различни бои и режими за различни сцени, целосно да ги исполнат вашите идеални барања за осветлување. Function Функцијата за меморија за тајминг Направете го wallидното светло да остане на последната поставка кога повторно вклучете преку далечински управувач, нема потреба да ја ресетирате. 【Лесно за инсталирање】 Оваа LED светло за миење wallидови е лесно да се инсталира. Секоја единица доаѓа со две цврсти држачи за монтирање кои овозможуваат монтирање на која било рамна површина, вклучувајќи тавани, wallsидови и подови. 【IP66 Функција за водоотпорна меморија Направете го wallидното светло да остане на последната поставка кога повторно ќе се вклучи преку далечински управувач, нема потреба да ја ресетирате. 【Лесно за инсталирање】 Оваа LED светло за миење wallидови е лесно да се инсталира. Секоја единица доаѓа со две цврсти држачи за монтирање кои овозможуваат монтирање на која било рамна површина, вклучувајќи тавани, wallsидови и подови. 【IP66 Водоотпорна и широка апликација】 IP66 Водоотпорен рејтинг за да се обезбеди оваа лента за светло на лентата може да работи во секое лошо време. Во голема мера погодно и за проекти за осветлување во внатрешно и на отворено, вклучувајќи забава, сцена, wallид, пејзаж, градина, хотели, мост и зграда.

src=https: //images-na.ssl-images-/images/G/01/x-locale/common/grey-pixel.gif class=a-spacing-mini a-lazy-loaded data-src=https

Производи во категоријата

КСБВЕИ Задебелена Облека Покривка За Прашина Висечка Заштитна Торба Домашна Гардероба Транспарентна Торба За Складирање Ново
Knosfe бикини сетови за жени Ruffle Sleeve Tie Side 2 парчиња за капење костуми за капење висока половината Ново
Knosfe бикини сетови за жени Ruffle Sleeve Tie Side 2 парчиња за капење костуми за капење висока половината

Најдобри две парчиња костими за капење женски 2 парчиња костуми за капење со подлога сини бикини секси ж

DEN 361.60
Вкупен Пакет за Xbox Серија X Ново
Вкупен Пакет за Xbox Серија X

ВКУПНО МОНТИРАЊЕ е доверлив лидер во монтажата на електроника Со страстен тим со седиште во близина На �

DEN 1068.80
Knipex 12 12 06 прецизни изолациски стриптизети со адаптирани лопати 0,14-6,0мм Ново
Knipex 12 12 06 прецизни изолациски стриптизети со адаптирани лопати 0,14-6,0мм

Соблекувањето на формата исто така на тешки за изолација на изолационите материјали изработени од PTFE, с

DEN 657.60
1 Поставете M.2 MKEY PCIE на предниот USB3.1 5GBPS Riser картичка Тип-C+19/20Pin Expansion Card M.2 PCIe Expansion Ново
1 Поставете M.2 MKEY PCIE на предниот USB3.1 5GBPS Riser картичка Тип-C+19/20Pin Expansion Card M.2 PCIe Expansion

Дното на адаптерот PCIE до USB 31 е засилено на адаптерот M Максималната стапка е до 5 Gbps.1 адаптер за предни па

DEN 0.33
3/4 x 3/8 прицврстувач за прицврстување на кабел Ново
3/4 x 3/8 прицврстувач за прицврстување на кабел

Монтирање со завртка #8 прифаќа 40 lb и 50 lb врски за работа од 185 ° F до 40 ° F Монтирање со завртка #8 прифаќа 40 lb

DEN 56.00
PATKAW 2 Парчиња Брод Занаети Накит Додатоци Зен Градина Брод Аквариум Брод Форма Украс Смола Риба Резервоар Ново
PATKAW 2 Парчиња Брод Занаети Накит Додатоци Зен Градина Брод Аквариум Брод Форма Украс Смола Риба Резервоар

Смола ВЕШТАЧКИ ПАРА Аквариум Смола Брод Произведени од премиум материјал, живописни и убав изглед, дек�

DEN 105.44
Волуменски трепки 3D Премада за екстензии на трепките на трепките C-Curl .07-12mm Ново
Волуменски трепки 3D Премада за екстензии на трепките на трепките C-Curl .07-12mm

Премада на 3Д екстензии на трепките Премада на 3Д екстензии на трепките Премадените вентилатори за прод�

DEN 2.33
3дроза Даде Прошка Библијата Инспиративен Дизајн-Врамени Плочки Ново
3дроза Даде Прошка Библијата Инспиративен Дизајн-Врамени Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

DEN 1110.40
Гзифц 22мм Ленти За Часовници За Гармин Феникс 6С 6спро Часовник Брзо Ослободување Силиконски Лесни Ленти За Зглоб Ново
Гзифц 22мм Ленти За Часовници За Гармин Феникс 6С 6спро Часовник Брзо Ослободување Силиконски Лесни Ленти За Зглоб

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1.33
01 Вентилатор На Топлински Погон, Вентилатор За Топлина На Камин, Вентилатор За Шпорет На Дрва, Отпорност На Ново
01 Вентилатор На Топлински Погон, Вентилатор За Топлина На Камин, Вентилатор За Шпорет На Дрва, Отпорност На

Вграден термоелектричен модул, еколошки и самонапојуван, не е потребна батерија или електрична енергиј

DEN 2.67
Прилагодлива капаче за измиена дупка Обичен унисекс Деним капа Бејзбол стакло на големо стакло Ново
Прилагодлива капаче за измиена дупка Обичен унисекс Деним капа Бејзбол стакло на големо стакло

100% полиестер Затворање на кука и јамка [Материјал] Полиестер, тој е многу мек, удобен [Match] Едноставниот д�

DEN 52.64
Gigesute Прстен Светлина, 18 240pcs LED 5500k Затемнета Фотографија ВИДЕО ПРЕДВОДЕНА Фото Прстен Светлина Комплет ЗА DSLR Ново
Gigesute Прстен Светлина, 18 240pcs LED 5500k Затемнета Фотографија ВИДЕО ПРЕДВОДЕНА Фото Прстен Светлина Комплет ЗА DSLR

Ефект на рефлектор : ледпрстенестата светлина има мек, па дури и светлосен ефект без сенки, што ги прави �

DEN 2.67
Контролер на дигитална температура вграден со дигитална температура 12V 24V 220V Ново
Контролер на дигитална температура вграден со дигитална температура 12V 24V 220V

Модел : Дигитален вграден контролор на температура на кабинетот Опсег на температура : 19 степени ~ 99 степ

DEN 314.24
3DROSE GLAM LEOPARD и четири лисја на детелина монограм почетни f - плочи Ново
3DROSE GLAM LEOPARD и четири лисја на детелина монограм почетни f - плочи

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Само украсна употреба Дијаметар

DEN 599.84
SJYDQ Градина Микро капка подигање систем за наводнување систем само автоматски комплет за наводнување растенија Ново
SJYDQ Градина Микро капка подигање систем за наводнување систем само автоматски комплет за наводнување растенија

Прилагодливи млазници : Свртете се налево за да се затворите, свртете десно за да го прилагодите протоко

DEN 3.33
Материјали За Чистење ПРЕДИВО Комерцијална Метла 4 парчиња Четка За Камин Четки За Чистење Камин Метла За Замена Ново
Материјали За Чистење ПРЕДИВО Комерцијална Метла 4 парчиња Четка За Камин Четки За Чистење Камин Метла За Замена

Пластика КАМИН РАЧНИ МЕТЛИ можете да ја користите четката за чистење на пепел, јаглен и жар, други предм�

DEN 208.48
Р И Р Увезува Мериленд Терапини 20 Оз Изолирани Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастик Ново
Р И Р Увезува Мериленд Терапини 20 Оз Изолирани Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастик

ГолеминаДржи 22 мл Висококвалитетна Гимнастика оваа гравирана гимнастика е изработена од висококвалит

DEN 0.67
'XILENCE XC044  Перформанси C Процесорот Кулер 92  Mm Црна Ново
'XILENCE XC044  Перформанси C Процесорот Кулер 92  Mm Црна

Два топлински мијалник со дизајн на перки за ефикасно ладење НА ПРОЦЕСОРОТ и сите Компоненти На Umлиген 2

DEN 1664.00
Туника Ками резервоарот за жени 2023 фустани кошули со одблесоци дами без ракави удобно слатко елек камизоле рифли блуза Ново
Туника Ками резервоарот за жени 2023 фустани кошули со одблесоци дами без ракави удобно слатко елек камизоле рифли блуза

❤ висок квалитет на материјал, истегнат, мек и дишење Направени во САД или увезени Feesе ве молам, прочита�

DEN 126.08
Марта Стјуарт Медлајн 2-Слојни Тешки Нитрилни Ракавици | Броење 30 | Ракавици За Еднократна Употреба | без прашок &засилувач; Ново
Пиштол-PlayStation 2 Ново
Пиштол-PlayStation 2

Експлозијата далеку и да се види на последиците, пука пиштоли од непријателот раце, или уништи со динами

DEN 1.67
Адидас Лос Анџелес Клиперс Структурирана капа на Snapback - OSFM - VL03Z Grey Ново
Адидас Лос Анџелес Клиперс Структурирана капа на Snapback - OSFM - VL03Z Grey

100% полиестер Затворање на копчињата Квалитетно вез и шиење Направено од 100% полиестер 6 панели со отвори

DEN 1.67
Бернини Од Ричи Сребрена Плоча Салата Вилушка 7 1/8 Ново
Бернини Од Ричи Сребрена Плоча Салата Вилушка 7 1/8

Состав : Сребрена Плоча Производител : Ричи Тип : Рамен СофтверВилушки БЕРНИНИ ОД РИЧИ (СРЕБРЕНА ПЛОЧА) В�

DEN 0.67
Марта Стјуарт Клиффилд 16 компјутер порцелански сад за вечера - бел w/црн раб Ново
Марта Стјуарт Клиффилд 16 компјутер порцелански сад за вечера - бел w/црн раб

Што има во кутијата : четири 10инчни чинии за вечера, четири 7,5инчни десертни плочи, четири чинии за житни

DEN 3.00
Anmmber Под ламба дневна соба софа, странична креативна масичка за кафе, спална соба за кревети Ново
Anmmber Под ламба дневна соба софа, странична креативна масичка за кафе, спална соба за кревети

Целокупната атмосфера на просторот е многу американска, со удобен тросед Со подот ламба со маса за кафе

DEN 2.00
Бршлен Класик 44620 3 Магнетна Завртка Водич Возачот, 1/Картичка Ново
Бршлен Класик 44620 3 Магнетна Завртка Водич Возачот, 1/Картичка

Магнетна Завртка Водич Возачот безбедно држи малку со дополнителна сила магнет за поголемо задржување

DEN 96.80
Организатор На Патни Кабли, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор Ново
Организатор На Патни Кабли, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 335.84
Кленплус Ноќта На Вештерките Мачка Череп &засилувач; Вкрстени Коски Извезени Железо На Шие На Лепенка За Костим Ново
Кленплус Ноќта На Вештерките Мачка Череп &засилувач; Вкрстени Коски Извезени Железо На Шие На Лепенка За Костим

Големина : 3Х4, 7 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

DEN 111.84
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен СО БЛУ Студио Мега 2017 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На Ново
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен СО БЛУ Студио Мега 2017 Водоотпорна Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник На

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 0.67
АЕС 12х18 12 x18 држава на Вашингтон Стик знаме 30 Дрвен персонал Ново
АЕС 12х18 12 x18 држава на Вашингтон Стик знаме 30 Дрвен персонал

Сите наши знамиња од 12х18 инчи се поставени на дрвен стап од 30 инчи со златен пластичен копје Знамето е на

DEN 64.00