Tsubaki 60SF42 Sprocket на ролери, единечен влакно, QD дизајн, потребен SF Bushing, 42 заби, #60 ANSI No., 3/4 терен

Tsubaki 60SF42 Sprocket на ролери, единечен влакно, QD дизајн, потребен SF Bushing, 42 заби, 60 ANSI No., 3/4

DEN 459.20

Ново

Залиха

Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да го поддржи вртежниот момент и оптоварувањето Пит од 3/4 инчи за големини 60 ланци. Попрска се носеше и центри со QD фитинзи за вметнување и заклучување на грмушки на своето место. Попрска од типот Б со проекција на центар од едната страна за да се сместат разни видови на грмушки за да се спречи да се лизне прскањето на вратилото. Заби за заби помагаат да се спречи лизгање и врзување за да се избегне загуба на електрична енергија во склопови. Овој метеж на ланецот Tsubaki има 3/4-инчен терен, одговара на ланци со големина 60 и е единечно влакно со еден сет на заби околу неговиот обем за употреба со синџири со единечно влакно. Станува збор за сплупач од типот Б со центри што ја опкружуваше дупчењето од едната страна, а и центарот и дупчењето имаат фитинзи за брзо дисконекции (QD) за вметнување и заклучување на различни QD грмушки во зависност од дијаметарот на вратилото. Забите на спојката помагаат да се спречи лизгање и врзување за да се избегне загуба на електрична енергија во собранијата. Таа ја исполнува Меѓународната организација за стандардизација (ISO) 9001 за обезбедување на квалитет. Овој спојник на ланец со единечно влакно е погоден за употреба во широк спектар на апликации кои вклучуваат светло до умерени оптоварувања и тековни, високи циклуси, вклучително и системи за пренос на возила, градежна и земјоделска опрема, транспортери и фабрички производство и склопување, меѓу другите . Попрска со ролери е тенко тркало со длабоки, униформно распоредени заби што ingвонат на неговиот обем. Растојанието од врвот на еден заб до следниот се нарекува теренот и најчесто се мери во додатоци од 1/8-инчи. Попрската ја пренесува моќноста и движењето со ролери, кој е навој над забите на запторот. Усогласувањето на ланецот со теренот на Спрек спречува да се лизне ланецот, така што нема да се изгуби моќ. Во центарот на спојката се наоѓа стапалото (дупката) за лизгање на запчаникот на вратило, а грмушка или лежиште честопати се вклопува во центарот на мечот за да ја прилагодиме нафтата на вратилото за да го задржи цврсто на место.

Производи во категоријата

Гохоби Алуминиум предните раце на долна суспензија за Armma Kraton 8s BLX 1/5 скала RC камион, го заменува ARA330589 Ново
Гохоби Алуминиум предните раце на долна суспензија за Armma Kraton 8s BLX 1/5 скала RC камион, го заменува ARA330589

Делови за надградба ААрмс се вклопуваат за 1 / 5 Arrma Kraton 8s Blx Monster Truck, 1 / 5 Arrma Outcast 4x4 8s Blx Trut Cromen Вклучете : Вклу

DEN 1119.68
Cardенски Ноќта на вештерките кардиган тиква кардиган дами мода со долг ракав отворен предниот дел на мантилите Ново
Cardенски Ноќта на вештерките кардиган тиква кардиган дами мода со долг ракав отворен предниот дел на мантилите

Ноќта на вештерките кошули за жени Направени во САД или увезени Белешки за големина !!! : Ве молиме, избер�

DEN 1.67
10-Пакет Замена Страна Четка за iRobot Roomba i И E Серија i7 i7+ плус i8 i3 i6+/плус E5 E6 E7 5150 6198 7150 Ново
10-Пакет Замена Страна Четка за iRobot Roomba i И E Серија i7 i7+ плус i8 i3 i6+/плус E5 E6 E7 5150 6198 7150

Широка компатибилност : за i Robot Roomba i7 i7+ i8 i3 i6+ плус E5 E6 e7 i4+(4550 4552) i7+(7550) / i7 i3+(3550) i6+(6550) i8+(8550) j7+ (7550) плус, исто �

DEN 2.00
Reskit RS48-0306-1/48 JODAB-500PM бомби за модел на скала на авиони Ново
Reskit RS48-0306-1/48 JODAB-500PM бомби за модел на скала на авиони

Производител : Reskit (Украина) Тркала и оружје Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Ново Прои

DEN 335.84
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за телефон Doro Primo 571 - американски приклучок Ново
MyVolts 5V Адаптер за напојување компатибилен со/замена за телефон Doro Primo 571 - американски приклучок

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со телефонот Доро Примо 571 Приклучо�

DEN 3.00
АЛРЕМО 103234536 Јајце Инкубатор, 56 Дигитални Автоматско Вртење Хачер За Потполошки Кокошки Патки Птици Живина Со Ново
АЛРЕМО 103234536 Јајце Инкубатор, 56 Дигитални Автоматско Вртење Хачер За Потполошки Кокошки Патки Птици Живина Со

56 КАПАЦИТЕТ НА ЈАЈЦА : ЛЕР прикажува температура, влажност, ден на шрафирање, време на вртење јајца, тест

DEN 9233.12
Ocрос Вештачки Бронзен Стемпанк Октопод На Пиратско Богатство Градите Декоративна Кутија За Накит Фигурина Гас Маска Ново
Ocрос Вештачки Бронзен Стемпанк Октопод На Пиратско Богатство Градите Декоративна Кутија За Накит Фигурина Гас Маска

Оваа Кутија За Ситници Од Октопод Стемпанк изнесува 3,5" високи и 5,5 "во должина и 4 1 / 8" приближно во ширина

DEN 958.40
Исчистете Пластични Подлоги Поставени од заштитник од 6 Маси За Трпезариска Маса, Кујнски Шалтер, Канцелариско Биро, Ново
Исчистете Пластични Подлоги Поставени од заштитник од 6 Маси За Трпезариска Маса, Кујнски Шалтер, Канцелариско Биро,

Висококвалитетни : подлогите за Маса се изработени од поливинилхлорид со врвен квалитет Пластичните ли

DEN 3.00
Ступел Индустрии Среќен Божиќ Семејна Домашна Сцена Празнична Ирваси Холи, Дизајнирана Од Хедер Меклафлин Ново
Ступел Индустрии Среќен Божиќ Семејна Домашна Сцена Празнична Ирваси Холи, Дизајнирана Од Хедер Меклафлин

Димензии : 24 х 1 Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер Создадете прекрасни уметн�

DEN 1215.20
Beaupretty метал кафез за лабави кафез: Гроздобер држачи за ламби за приврзоци за приврзоци за ламби, индустриски лустер, Ново
Beaupretty метал кафез за лабави кафез: Гроздобер држачи за ламби за приврзоци за приврзоци за ламби, индустриски лустер,

1 Оваа исклучителна сенка на ламбата може да се користи за декорација на wallидни ламби и добар ефект на де

DEN 196.64
Макита XRJ04T 18V LXT Литиум-Јонски Безжичен Комплет За Пила Реципро Ново
Макита XRJ04T 18V LXT Литиум-Јонски Безжичен Комплет За Пила Реципро

Моторот со променлива брзина изграден во макита обезбедува 02, 800 удари во минута и должина на Удар од 11 / 4

DEN 1.33
Атлетски шорцеви за жени со високи половини шорцеви задникот за лифт за задник, шорцеви за задник, Ново
Атлетски шорцеви за жени со високи половини шорцеви задникот за лифт за задник, шорцеви за задник,

100% полиестер 【Повод】 : Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јога, фитнес, трени

DEN 2.00
Маска за респиратор со половина Лице со Филтер 60923, Маска За Гас За Повеќекратна Употреба Со Очила Ново
Маска за респиратор со половина Лице со Филтер 60923, Маска За Гас За Повеќекратна Употреба Со Очила

●Висококвалитетен Материјал● Маската За Респиратор За Половина лице е изработена од еластичен силик�

DEN 2.67
ДИКСОН АДС12ГР РЕКЛАМИ 12 Мерач Прачка, Две парче, 1/2 х .065 Тежина Стврднат 316 Нерѓосувачки Челик Ново
ДИКСОН АДС12ГР РЕКЛАМИ 12 Мерач Прачка, Две парче, 1/2 х .065 Тежина Стврднат 316 Нерѓосувачки Челик

Користете за мерење на нивото на течноста во секој мобилен резервоар Ласерски врежана скала со 1 / 4 " дип�

DEN 3.00
3D Стоматолошки Bcnye Лигавче И Салфетка Клип, Не Студ, Жолта Ново
3D Стоматолошки Bcnye Лигавче И Салфетка Клип, Не Студ, Жолта

Цврст, привлечен и издржлив Јасна пластична завршница Цврст, привлечен и издржлив Цврсти, привлечни и и�

DEN 1.67
Задро Големо Рачно Огледало Со Рачка Салон Огледала За Коса Стилист, Голема Рачни Огледало Шминка Огледало Ново Попусти
Задро Големо Рачно Огледало Со Рачка Салон Огледала За Коса Стилист, Голема Рачни Огледало Шминка Огледало

Димензии : ширина од 10 инчи за 0,5 инчи длабока за 19,25 инчи висока Површина на огледало : ширина од 8 инчи за

DEN 239.84
Вежба Америка 7/64 Голема брзина челик црна и златна KFD поделена точка за вежбање со 3-рамни шанк, серија Ново
Вежба Америка 7/64 Голема брзина челик црна и златна KFD поделена точка за вежбање со 3-рамни шанк, серија

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 178.24
Урушијама 20424 Тава, 7,9 инчи, Произведена Во Јапонија, Третман Со Флуор Смола, Шпорет На Гас, Нелеплив Ново
Урушијама 20424 Тава, 7,9 инчи, Произведена Во Јапонија, Третман Со Флуор Смола, Шпорет На Гас, Нелеплив

Големина : 391х210х102ммТежина : 18,9 мл (530 гр) Материјал : Тело : алуминиумска легура; Рачка : Фенолна смола...

DEN 1.33
РОЗАЛИНД 5 Парчиња Прецизни Накит Шрафцигер Постави Микро Шрафцигер За Часовник Поправка Очила Поправка Накит Работа Ново
РОЗАЛИНД 5 Парчиња Прецизни Накит Шрафцигер Постави Микро Шрафцигер За Часовник Поправка Очила Поправка Накит Работа

Пакетот содржи : 5 парчиња шрафцигер со рамна глава во 0,8 мм, 1,0 мм, 1,2 мм, 1,4 мм, големина од 1,6 мм(ве Молиме в�

DEN 87.36
Нортон 66261138172 3 во. Близнаци R228 AO многу фино решетки за крпа за брзо промена, 240 решетки, 50 пакувања Ново
Нортон 66261138172 3 во. Близнаци R228 AO многу фино решетки за крпа за брзо промена, 240 решетки, 50 пакувања

Разновидно, жито од алуминиум оксид од општа намена Добар избор кога почетната точка на цената е примар�

DEN 1288.00
Софицидни балони за бомби за вода за еднократно, балони со вода од 15 пакети играчки за деца, безбедни играчки Ново
Софицидни балони за бомби за вода за еднократно, балони со вода од 15 пакети играчки за деца, безбедни играчки

✅ 【Нема алергија и без мирис】 Нашите балони за водни бомби се доволно безбедни за деца кои се чувствит�

DEN 639.84
Комплет за тестирање на тотална цврстина на вода, 0-425 ppm ленти за тестирање на цврстина на вода, ленти Ново
Комплет за тестирање на тотална цврстина на вода, 0-425 ppm ленти за тестирање на цврстина на вода, ленти

Висока точност и лесно читање Нашите ленти за тестирање на тврда вода Изберете премија и реактивен мат�

DEN 159.84
Форни 60187 монтирано тркало со размавта со 1/4-инчен Шанк, 1-1/2-инчен-по-1/2-инчен, 60-решетка Ново
Форни 60187 монтирано тркало со размавта со 1/4-инчен Шанк, 1-1/2-инчен-по-1/2-инчен, 60-решетка

1 "x 1" Монтирано тркало со размавта има трајна облога со висок степен на алуминиум оксид Агресивно чистењ

DEN 2.00
Нупла ДБ-3.5-ЕКС Мичиген Двоен Бит Секира Со Ergо Моќ Рачка И ЦС Зафат, 32 Должина На Рачката Ново
Нупла ДБ-3.5-ЕКС Мичиген Двоен Бит Секира Со Ergо Моќ Рачка И ЦС Зафат, 32 Должина На Рачката

Има супериорни прецизни рабови за сечење на земјата Рачката обликувана со инјектирање има цврсто јадро

DEN 4624.00
Topенски врвови 3/4 маичка со ракав за лилјаци Обичен екипаж на екипаж лабави маички блузи цврсти бои основни маици Ново
Topенски врвови 3/4 маичка со ракав за лилјаци Обичен екипаж на екипаж лабави маички блузи цврсти бои основни маици

ЛЕТНИ ОБРАЗОВАНИЕ Направени во САД и увезени Водич за големина : Ве молиме, упатете ја табелата со голем�

DEN 2.00
C P ChantPower 20V клуч за безжичен удар со 4,0 AH батерија и брз полнач и 12V DC/120V AC со двојна пумпа за напојување Ново Попусти
C P ChantPower 20V клуч за безжичен удар со 4,0 AH батерија и брз полнач и 12V DC/120V AC со двојна пумпа за напојување

Моќен мотор Клукот за удар од 20 V безжични влијанија дава максимален вртежен момент од 450nm (330ftlbs) Идеално

DEN 2719.84
Морнарица и злато бебешки туш збор, игра за игра, момче гости кои не се вклопуваат букви за да направат зборови Ново
Морнарица и злато бебешки туш збор, игра за игра, момче гости кои не се вклопуваат букви за да направат зборови

Морнарица и злато бебе за туширање со бебиња за туширање : Прославете ги мама и бебе момче додека уживат�

DEN 191.84
Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување 1 парчиња Телескопска пролет 65мн челичен материјал Голем Ново
Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување 1 парчиња Телескопска пролет 65мн челичен материјал Голем

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 662.88
Кутија САД BDL1109 ЛОГИСКИ ЛОГИКИ Етикети, не виklушкар тука “, 3 x 5 , флуоресцентно црвено Ново
Кутија САД BDL1109 ЛОГИСКИ ЛОГИКИ Етикети, не виklушкар тука “, 3 x 5 , флуоресцентно црвено

Табела на врвни диспензери Достапни броеви на акции BSL9506, BSL9512 и BSL9518 Диспензери за монтирање на wallидови �

DEN 318.40
ДЕРПАЈП Пневматско Црево 4мм ОД 2,5 мм ИД Портокал Полиуретан Стп Цевки Воздушен Компресор цевка 10метар Ново
ДЕРПАЈП Пневматско Црево 4мм ОД 2,5 мм ИД Портокал Полиуретан Стп Цевки Воздушен Компресор цевка 10метар

Осигурајте се дека површината за сечење е рамна и вметнете ја на дното на фитинзите По инсталацијата, об

DEN 0.67
NA Вода Вбризгување топла Вода Торба Прекрасна Експлозија-Доказ, додадете Вода На Топли нозе и Раце Ново
NA Вода Вбризгување топла Вода Торба Прекрасна Експлозија-Доказ, додадете Вода На Топли нозе и Раце

Класична форма, убава и моќна, мека и блиску до кожата Пвц со висок квалитет и висока густина е избран за

DEN 1.33
ДОИТУЛ Контејнери За Зачувување На Овошје Контејнери За Складирање Храна, 1. 4л Пластичен Сад За Складирање Ново
ДОИТУЛ Контејнери За Зачувување На Овошје Контејнери За Складирање Храна, 1. 4л Пластичен Сад За Складирање

Премиум и цврст крцкав за храна, еднослојни дизајни, ја одржувате храната свежа Со капак, така што може

DEN 118.24
ВАЛНУТА 1 Пар Колено Влошки Еластична Заграда Мускулна Поддршка Ракав Артритис Спортска Теретана Плетена Ново
ВАЛНУТА 1 Пар Колено Влошки Еластична Заграда Мускулна Поддршка Ракав Артритис Спортска Теретана Плетена

Име : задебелена крпа топло колено Материјал : памук, акрилик, гума Карактеристики : Лесен за носење,мек и

DEN 1203.20
EC купување TTL сериски порта за да може автобус модул TTL до сериски порта на модул RS232 за да може транспарентен модул Ново
EC купување TTL сериски порта за да може автобус модул TTL до сериски порта на модул RS232 за да може транспарентен модул

Модулот усвојува моќен 16битен микроконтролер со два контролори на конзерви Влезен напон : DC 5 V; Ниво на TL

DEN 1.00
CGSignLab | За продажба -Несталгија ленти Тешки индустриски самолепливи алуминиумски wallидови | 36 x36 Ново
CGSignLab | За продажба -Несталгија ленти Тешки индустриски самолепливи алуминиумски wallидови | 36 x36

Самолепливото алуминиумско решение дава единствена можност да се примени сопствена графика на подови �

DEN 2.33
XSION 3/5/7-Пакет Физиолошко Проширување Долна Облека За Мажи Магнетна Терапија Здравствена Заштита Истегнување Ново
XSION 3/5/7-Пакет Физиолошко Проширување Долна Облека За Мажи Магнетна Терапија Здравствена Заштита Истегнување

Земја Како Што Е Означено ●Материјал●удобен Полиестерски Материјал погоден за Кожата, удобен 3димензи

DEN 3.00
Кристорама Либи Лангдон Вествуд 5 светло полиран мини лустер на никел Ново
Кристорама Либи Лангдон Вествуд 5 светло полиран мини лустер на никел

Пет лесен лустер од Либи за Кристарама : Колекција Вествуд Големина на артикалот : Должина : 16,00 инчи Виси

DEN 1.00
Bushnell Power+ батерија што може да се надополнува | Моќен преносен пакет на литиум батерии со USB Ново
Bushnell Power+ батерија што може да се надополнува | Моќен преносен пакет на литиум батерии со USB

Micro USB полнач за полначи што е компатибилна со сите производи за осветлување на Power+ Bushnell Одлични каракте�

DEN 335.84
CFSAFAA 2.5 x 26 зголемен Двоглед За Играчки + Ремен За вратоврска За Вратот Ново
CFSAFAA 2.5 x 26 зголемен Двоглед За Играчки + Ремен За вратоврска За Вратот

1 Погоден за луѓе од различни возрасти да гледаат концерти, игри и лесен за носење Двогледот може да се п�

DEN 331.20
Pimoxv tankini костум за капење жени во боја во боја на два парчиња, со високи половини, бикини од бикини, Ново
Pimoxv tankini костум за капење жени во боја во боја на два парчиња, со високи половини, бикини од бикини,

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

DEN 0.33
Универзитетот во Вирџинија Кавалирс се чувствуваше значајно 12x30 Ново
Универзитетот во Вирџинија Кавалирс се чувствуваше значајно 12x30

12x30 инчи се чувствуваше значајно Прекрасна тимска графика и бои Официјално лиценциран Одлични тимски б�

DEN 284.64
Basesailor USB C До Тип C 100w Кабел 6.6 ft/2Pack, Испорака На Енергија Брзо Полнење Pd Полнач Кабел За MacBook, Ново
Basesailor USB C До Тип C 100w Кабел 6.6 ft/2Pack, Испорака На Енергија Брзо Полнење Pd Полнач Кабел За MacBook,

​USB C ДО USB C 100w Кабел * 2 Pack Материјал : Двојно Плетенка Најлон Компатибилен за : повеќето USBC овозможени уре

DEN 2.00
Пума голф за голф, прилагодена панталони Ново
Пума голф за голф, прилагодена панталони

54% рециклиран полиестер, 46% полиестер Затворање на копчињата Влажност за влага дише Прескокнете го пату�

DEN 3.33