Скенер за производство на документи за производство на формула Канон DR-G1130

Скенер за производство на документи за производство на формула Канон DR-G1130

DEN 151.84

Ново

Залиха

Скенира до 130 страници во минута Може да се справи со најразлични типови документи (визит -картичка, големина на глава, долги документи, густи или тенки документи). Откривање / превенција со двојно хранење. Скенира до 130 страници во минута. Може да се справи со најразлични типови документи (визит -картичка, големина на глава, долги документи, густи или тенки документи). Откривање / превенција со двојно хранење. Опис на производот Скенерот на документи за производство на DR-G1130 Canon Image Formula DR-G1130 им овозможува на деловните субјекти со високи перформанси, сигурно и флексибилно решение за скенирање за да помогнат во подобрувањето на секој систем за управување со документи. Од производителот, поголем, скенерот за производство на документи за производство на Canon Image Formula DR-G1130 им обезбедува на деловните субјекти со решение со високи перформанси, сигурно и флексибилно скенирање за да помогнат во подобрувањето на системите за управување со документи. Скенирања со високи перформанси до 130 страници во минута Скенирајте со единечен пас за скенирање на двете страни на документот во исто време 500 листови за автоматски фидер за автоматски документи, посветен, чип за обработка на слики, сигурен и флексибилен, може да се справи со најразлични типови документи : визит-картичка до глава Големини долги документи Дебели или тенки документи со откривање / превенција на двојно хранење со двојно хранење : Ултразвучно откривање според откривање на должина за брзо откривање на системот за брзо опоравување Трајно, Дизајн на цврсто тело со тешки дополнувања и исфрли широк спектар на апликации за централизиран процес на скенирање на скенирање на скенирање на скенирање на мисијата за скенирање на мисијата, централизиран процес на скенирање на скенирање на централизирано производство large amounts of documents Efficient, Smooth Operation Control panel User-programmable job buttons Select scanner settings Motorized paper-feed tray Adjusts to the height of the batch Flexible paper feed and output guides Environment in Mind Meets ENERGY STAR guidelines EU Ro HS Compliant EU WEEE Compliant Canon Генерација зелена програма Што има во кутијата? Главен DR-G1130 Единица гаранција картичка USB кабел за чистење на кабел за напојување за пакување материјали за пакување ДВД референтен водич за нега на клиент за заштита на инвестициите, опциите за Ecarepak се достапни на скенерот DR-G1100.

Производи во категоријата

Mainlead Kpop Седумнаесет 17 маица Јапонија арена СВТ концертна маичка Обично писмо Ново
Mainlead Kpop Седумнаесет 17 маица Јапонија арена СВТ концертна маичка Обично писмо

100% памук Повлечете го затворањето Совети : Ова е азиска големина, обично помала од големината на нас, ве �

DEN 3.33
предоло Шминка од Нерѓосувачки Челик за Сенки За Очи, Восок За Кожа, Темели Стилски Ново
предоло Шминка од Нерѓосувачки Челик за Сенки За Очи, Восок За Кожа, Темели Стилски

€Издржлив Материјал Q шпатулата е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, Перат и издржлив

DEN 1.33
WPYYI 4 Начин Дистрибуција На Електрична Енергија Блок Мулти-Функционални Практични Моќ Дистрибуција Ново
WPYYI 4 Начин Дистрибуција На Електрична Енергија Блок Мулти-Функционални Практични Моќ Дистрибуција

Стабилното коло може да спречи проблеми со колото и да обезбеди безбедност Внатрешниот легиран материј

DEN 1420.80
Coofandy Manigmanty Casual Pants Pantans Elastic половината на половината, панталони со јога, лесни панталони Ново
Coofandy Manigmanty Casual Pants Pantans Elastic половината на половината, панталони со јога, лесни панталони

Постелнини за влечење панталони за мажи Затворање на патент Материјал за миење Материјал : висококвали�

DEN 415.84
Аипинки бебешко ткиво кутија играчка магија крцкање сензорни кутии со висок контраст за бебиња играчки за бебиња Ново
Аипинки бебешко ткиво кутија играчка магија крцкање сензорни кутии со висок контраст за бебиња играчки за бебиња

Играчки Монтесори за бебиња 612 месеци : со 3 пакувања хартија за крцкање и 12 марами со виножито, нашата иг�

DEN 2.33
Apple iPhone SE, 256GB, Црно-Целосно Отклучен Ново
Apple iPhone SE, 256GB, Црно-Целосно Отклучен

Овој телефон е отклучен и компатибилен со кој било оператор по избор НА МРЕЖИТЕ GSM и CDMA (НА ПР AT&T, TMobile, Sprint

DEN 1.33
КОД ЦВЕЌАРНИЦА те САКАМ Банер, Денот На Вљубените Предлог Роденден Додворување Свадба Годишнина Невестински Ново Попусти
КОД ЦВЕЌАРНИЦА те САКАМ Банер, Денот На Вљубените Предлог Роденден Додворување Свадба Годишнина Невестински

Тоа Е збир На Те САКАМ Банери што е одлично за Денот На Мајките,Денот На Татковците,Денот на Вљубените,пр

DEN 143.84
Хаулат Бохемија Цвеќиња Сина пеперутка маса за ламби за ламби - минималистичка ноќна ламба за спална соба, соба за девојчиња, Ново
Кутија за складирање на далечински управувач со елени од Yoshkar PU PU мултифункционално ТВ-далечински Ново
Кутија за складирање на далечински управувач со елени од Yoshkar PU PU мултифункционално ТВ-далечински

Материјал : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена ви�

DEN 0.33
XDCHLK USB 3.1 Тип-C До Адаптер 4K USB C Центар со Центар 3.0 2.0 TF Sd Читач Слот Pd ЗА USB C Сплитер Ново
XDCHLK USB 3.1 Тип-C До Адаптер 4K USB C Центар со Центар 3.0 2.0 TF Sd Читач Слот Pd ЗА USB C Сплитер

УСБ 31 ТипЦ До Адаптер 4К УСБ Ц Центар со Центар 3.0 Тф Сд Читач Слот ПД ЗА УСБ Ц Сплитер Специјално Дизајнир

DEN 3936.16
Тудомро Западна Каубојка Тема Роденденска Забава Покривка За Маса Од Розов Филц Коњски Чаршав, Покривка За Ново
Тудомро Западна Каубојка Тема Роденденска Забава Покривка За Маса Од Розов Филц Коњски Чаршав, Покривка За

/ Што Ќе Добиете : постојат 2 парчиња бандана маса крпи за забави во претежно розова шема на бои, соодвет�

DEN 159.84
30 парчиња лепила кабелски клипови за кабелски кабели чувари на жица Организатор прилагодливи ленти за држачи на кабелот Ново
Носорог шема стаклена фиока за пепел Ново
Носорог шема стаклена фиока за пепел

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1 🎁 Направено од е

DEN 326.24
HASEGAWA HAS07378 1:48 N1K1-JB Shiden George Type 11 Otsu 'Genzan Flying Group' [Комплет за градење на модели] Ново
HASEGAWA HAS07378 1:48 N1K1-JB Shiden George Type 11 Otsu 'Genzan Flying Group' [Комплет за градење на модели]

Ова е комплет за пластичен модел (неизграден / необоен) не играчка Потребно е склопување и сликарство (�

DEN 2.67
Елементи - машина за тркалање цигари од 79мм - 1 пакет по елементи Ново
Елементи - машина за тркалање цигари од 79мм - 1 пакет по елементи

Машината за тркалање цигари од елементите Premium 79мм е златен стандард во лабави машини за тркалање на тут

DEN 97.76
Нов Лон0167 18мм Канал Избрана Згрчена Цевка флексибилна сигурна Ефикасност Жица Покритие Темперамент 5.7 м Ново
Нов Лон0167 18мм Канал Избрана Згрчена Цевка флексибилна сигурна Ефикасност Жица Покритие Темперамент 5.7 м

Земја на (издржливо во употреба) Производство : КИНА; Бренд : Материјал : Најлон; беспрекорна Нето Тежина

DEN 2.00
Мемориски пена ушни влошки за замена на перничињата ги опфаќа слушалките за слушалки KOSS SB-40 SB40 Ново
Мемориски пена ушни влошки за замена на перничињата ги опфаќа слушалките за слушалки KOSS SB-40 SB40

Направено од висококвалитетна пена и протеинска кожа Одлична замена за вашите истрошени или изгубени у

DEN 2.00
Dukabel Topseries 6.35mm до 3,5 mm Адаптер за приклучоци за слушалки, 1/8 до 1/4 продолжен кабел, 3,5 Ново
Dukabel Topseries 6.35mm до 3,5 mm Адаптер за приклучоци за слушалки, 1/8 до 1/4 продолжен кабел, 3,5

Ја проширува вашата радост : 12инчниот Dukabel 1 / 4 до 3,5 mm адаптер е дизајниран да го прошири дофатот на тврдо�

DEN 143.84
Индиска Полица 6 Куки За Палто За Пакување Тешки | Златна Кука За Тројно Палто | Висечки Ѕидни Куки За Дрво | Закачалка Ново
Индиска Полица 6 Куки За Палто За Пакување Тешки | Златна Кука За Тројно Палто | Висечки Ѕидни Куки За Дрво | Закачалка

[Карактеристики] Нашата Кука За Ѕидна Крпа со Завртки е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Во�

DEN 1548.48
Советник Благодарност Подарок Училиште Советник Шминка Торба За Жени Ви Благодариме Подарок За Советник Ново
Советник Благодарност Подарок Училиште Советник Шминка Торба За Жени Ви Благодариме Подарок За Советник

Подарок за училишен Советник За Жени : советничка торба за шминка преден збор : Најдобар Советник Досега

DEN 175.84
Аизвеб Монтесори Играчки за 3 Години - Дрвени Играчки За Редење Плескавици За Мали Деца И Деца Предучилишна Ново
Аизвеб Монтесори Играчки за 3 Години - Дрвени Играчки За Редење Плескавици За Мали Деца И Деца Предучилишна

Играчка монтесори за Рано Образование : оваа дрвена плескавица за редење играчки содржи 10 картички за а�

DEN 319.84
Интел ПРОЦЕСОРОТ BX8070110100F Core i3-10100F / 3.6 GHz / 6MB LGA1200 4C / 8T Ново
Интел ПРОЦЕСОРОТ BX8070110100F Core i3-10100F / 3.6 GHz / 6MB LGA1200 4C / 8T

10Та Генерација Intel Core i3 Процесор 4 Јадра; 8 Теми.30 GHz Макс Турбо Фреквенција, 3.60 Ghz Процесор База Фреквенциј

DEN 84.00
смири Рашири Печатени Компјутерски Канцелариски Навлаки За Столчиња, Меки Универзални Навлаки За Ротирачки Ново
смири Рашири Печатени Компјутерски Канцелариски Навлаки За Столчиња, Меки Универзални Навлаки За Ротирачки

МЕК МАТЕРИЈАЛ ЗА ИСТЕГНУВАЊЕнавлаките за канцелариски стол Смири се изработени од 95% полиестер и 5% спан

DEN 1.67
Компресиран сунѓер За лице, 240 Брои Пва Професионално Отстранување Шминка Измијте Тркалезно Лице Сунѓер Спа Ново
Компресиран сунѓер За лице, 240 Брои Пва Професионално Отстранување Шминка Измијте Тркалезно Лице Сунѓер Спа

Работете совршено кога сте во комбинација со средство за отстранување шминка или средство за чистење л�

DEN 559.84
Модул за генератор на сигнал PWM Pulse Fcrepence Cycle Cycle Module Правоаголна бранова форма Ново
Модул за генератор на сигнал PWM Pulse Fcrepence Cycle Cycle Module Правоаголна бранова форма

Четири фреквенциски опсег : xxx (без децимална точка) : најмалата единица е 1 Hz, во опсег 1 Hz ~ 999 Hz, Xxx (сто деци

DEN 1.00
Xiaomi Redmi Рампа Само WiFi 10.61 Окта Јадро Долби Atmos 8000mAh Bluetooth 5.3 8MP + Брз Автомобил Полнач Ново
Xiaomi Redmi Рампа Само WiFi 10.61 Окта Јадро Долби Atmos 8000mAh Bluetooth 5.3 8MP + Брз Автомобил Полнач

Безжична Верзија, БЕЗ СИМ КАРТИЧКА FCC ID : 21051182 G.61) 1 Милијарди Бои 2000 x 1200, 220ppi Освежување Стапка : 90 Hz 400 гнид

DEN 3.33
3М 4949 Црна двострана фирма за општа намена за пена, кругови со дијаметар од 1,25 Ново
3М 4949 Црна двострана фирма за општа намена за пена, кругови со дијаметар од 1,25

Цврстата конструкција на пена обезбедува одлична јачина на лента Обврзници до подлоги на висока површи

DEN 0.33
Ом Електричен Кај-КЕ508Р 08-3311 Ом Отстранувач На Апчиња, Електричен, Управуван Со Батерии, Средство За Чистење Ново
Ом Електричен Кај-КЕ508Р 08-3311 Ом Отстранувач На Апчиња, Електричен, Управуван Со Батерии, Средство За Чистење

(Карактеристики) мала и Лесна форма на јајце со големина на дланка; Прибл Надворешното сечило од 1,3 инчи (

DEN 322.24
Креативна Едноставност Удобен Конференциски Стол, Поддршка За Стол За Половината Поддршка За Потпирач За Стол За Одмор Ново
Креативна Едноставност Удобен Конференциски Стол, Поддршка За Стол За Половината Поддршка За Потпирач За Стол За Одмор

5 Ние користиме меѓународна логистика, на производите обично им требаат 1525 дена за испорака, ако повеќе �

DEN 3.00
ИЗВИДНИЧКА 3-Насочна Торба-Торбичка За Шминка За Патување и Тоалетна Торба За Жени Со Три Прегради Со Патент-Стои Исправено, Ново
Надградена Торба За Шминка За Патувања, Козметичка Торба За Патувања Со Голем Капацитет Peachloft, Ново
Надградена Торба За Шминка За Патувања, Козметичка Торба За Патувања Со Голем Капацитет Peachloft,

●Висококвалитетен Стп Материјал】 Чантата за шминка Со Голем Капацитет ја прифаќа меката СТП КОЖА, кре�

DEN 415.84
1000 парчиња Сплит Прстени Од Нерѓосувачки Челик Прстени За Скокање Конектор Прстени За Изработка На Накит Ѓердани Нараквица Ново
Wscebck 26 22 20mm Бенд Силиконски Ремен За Garmin Феникс 6 6S 6X PRO 5 5S 5X ПЛУС Брзо Ослободување Часовник Бенд Ново
Wscebck 26 22 20mm Бенд Силиконски Ремен За Garmin Феникс 6 6S 6X PRO 5 5S 5X ПЛУС Брзо Ослободување Часовник Бенд

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 742.40
Цб Надворешен Звучник,Мини Правоаголен Комуникациски Звучник Автомобил Нсп 100 Двонасочни Радио Кабелски Додатоци Ново
Цб Надворешен Звучник,Мини Правоаголен Комуникациски Звучник Автомобил Нсп 100 Двонасочни Радио Кабелски Додатоци

Практичен Звучник : овој мини цб надворешен звучник за вашето радио; цб надворешен звучник за двонасочн�

DEN 799.84
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Африканско Семејство На Слонови Од Животни Ново
Тоалетна Торба, Козметичка Торба За Шминка За Патувања За Жени Мажи, Африканско Семејство На Слонови Од Животни

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 1.33
Доналд Трамп 2-ри Мандат 4 Сет Кутија За Подароци За Монети 2021, 22, 23, 24, Јасни Штандови За Прикажување, Ново
Доналд Трамп 2-ри Мандат 4 Сет Кутија За Подароци За Монети 2021, 22, 23, 24, Јасни Штандови За Прикажување,

2ри Мандат 45Ти Претседателски 4 Монета СетВрвен Квалитет Ограничено Издание Американски Орел 24кт позла�

DEN 2.00
АЕХОН 26 22мм Најлонски Ремени За Часовници За Гармин Феникс 7 7Х 6Х Про 5Х Часовник Лесен Фит Лента Ново
АЕХОН 26 22мм Најлонски Ремени За Часовници За Гармин Феникс 7 7Х 6Х Про 5Х Часовник Лесен Фит Лента

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 0.33
Razer Core x Chroma Алуминиум Надворешно графички графички графички графички графички процесор и лаптоп Ново
Razer Core x Chroma Алуминиум Надворешно графички графички графички графички графички процесор и лаптоп

Производ 1 : Изведба на десктоподделение : Зголемување на перформансите на лаптопот Thunderbolt 3 со поддршка �

DEN 0.67
Тоалетна Торба Патна Торба, Водоотпорна Шминка Козметичка Торба За Патување Организатор За Додатоци, Жолт Леопард Ново
Тоалетна Торба Патна Торба, Водоотпорна Шминка Козметичка Торба За Патување Организатор За Додатоци, Жолт Леопард

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 2.00
Склоплива Силиконска Чаша Преклоплива Чаша За Стерилизација За Менструални Чаши и Чување На Вашата Чаша Дива-Преклоплива Ново