Зголемување на полукружното тркало со полукружен камен со дијаманти за кварцит, вештачки камен, гранит, мермер, керамика, тврда пластична GJ015

Зголемување на полукружното тркало со полукружен камен со дијаманти за кварцит, вештачки камен, гранит,

DEN 568.00

Ново

Залиха

Тип на глава А, Б, Ц, Д за опција за кварц камен, вештачки камен, гранит, мермер, керамика, тврда пластика Тип А : Дијаметар на главата = 25мм, висина на главата = 24мм, дијаметар на шанка = 12,7мм, вкупна должина = 56мм. Тип Б : Дијаметар на главата = 35мм, висина на главата = 36мм, дијаметар на шанка = 12,7мм, вкупна должина = 68мм. Тип C : Дијаметар на главата = 43,5мм, висина на главата = 42мм, дијаметар на шанк = 12,7мм, вкупна должина = 74мм. Тип Д : Дијаметар на главата = 43,5мм, висина на главата = 46мм, дијаметар на шанка = 12,7мм, вкупна должина = 78мм. Тип на глава А, Б, Ц, Д за опција за кварц камен, вештачки камен, гранит, мермер, керамика, тврда пластика. Тип А : Дијаметар на главата = 25мм, висина на главата = 24мм, дијаметар на шанка = 12,7мм, вкупна должина = 56мм. Тип Б : Дијаметар на главата = 35мм, висина на главата = 36мм, дијаметар на шанка = 12,7мм, вкупна должина = 68мм. Тип C : Дијаметар на главата = 43,5мм, висина на главата = 42мм, дијаметар на шанк = 12,7мм, вкупна должина = 74мм. Тип Д : Дијаметар на главата = 43,5мм, висина на главата = 46мм, дијаметар на шанка = 12,7мм, вкупна должина = 78мм. Воланот со полукружен камен со полукружен камен со дијаманти е погодно за обработка на кршливи материјали како што се кварцит, вештачки камен, гранит, мермер, керамика, тврда пластика и така натаму. Погодно за разни рачни машини за гонг и големи машини за гравирање, сува и влажна двојна употреба, употреба на вода, може поефикасно да го прошират животниот век на услугата.

Производи во категоријата

БЕСПЛАТНО бучава БЕСПЛАТНА ТЕЛЕНСКИ ЛАПА ЗА ПАКЕДОНСКИ ПАКЕДОНСКИ ПАТИВНИЦИ, ЛАПА ЗА ПРЕБАРУВАЕ НА ПРИМЕНИЦИ, 6 ролни Ново
БЕСПЛАТНО бучава БЕСПЛАТНА ТЕЛЕНСКИ ЛАПА ЗА ПАКЕДОНСКИ ПАКЕДОНСКИ ПАТИВНИЦИ, ЛАПА ЗА ПРЕБАРУВАЕ НА ПРИМЕНИЦИ, 6 ролни

Тивок дизајн : 100% без бучава, по континуирано тестирање од страна на тимот, конечно се збогуваше со бучав

DEN 2.00
Godox SL300II SL300WIII LED Континуирано Видео Светло+RC-A6 Далечински Управувач,330w 5600K 200K Bowens Mount Daylight Ново
Godox SL300II SL300WIII LED Континуирано Видео Светло+RC-A6 Далечински Управувач,330w 5600K 200K Bowens Mount Daylight

Целосната излезна моќност НА SL300 II може да достигне 99300 Lux и поддржува 0% 100% прецизно прилагодување на осв�

DEN 1.67
Автомобил Хром Налепници Полска Полски Полски Знаме Амблем Црн Орел Ново
Автомобил Хром Налепници Полска Полски Полски Знаме Амблем Црн Орел

Рамка изработена од издржливо абс пластично јадро со хромирана галванизирана обвивка, (оем спецификаци

DEN 223.84
Cabilock сапун сапун диспензерот пена сапун диспензер 2 парчиња лосион пумпа за керамички сапун шише керамички Ново
Cabilock сапун сапун диспензерот пена сапун диспензер 2 парчиња лосион пумпа за керамички сапун шише керамички

Мал диспендер за лосион : Усвоен од врвна класа PETG материјал, БПА бесплатен, нетоксичен, без мирис и безб�

DEN 3.33
DIY 5D комплети за сликање на дијаманти за возрасни и деца, 16 x12 продолжуваат да пливам целосна вежба кристална Ново
DIY 5D комплети за сликање на дијаманти за возрасни и деца, 16 x12 продолжуваат да пливам целосна вежба кристална

Injoyе се радува на вашето време за примена на дијамантите е едноставен и интересен процес кој обезбедува

DEN 159.84
У-Пол Раптор Крв Црвен Уретан Спреј - На Камион Кревет Лагер &засилувач; Текстура Слој, 4 Литри Ново
У-Пол Раптор Крв Црвен Уретан Спреј - На Камион Кревет Лагер &засилувач; Текстура Слој, 4 Литри

Лесен За Употреба : Нијанса Додадете Зацврстувач ТресетеСпреј Доволно Материјал За Повторно Прскање Н

DEN 1595.20
Мјвдп Калкулатор Проверете Точни 120 Чекори Црно Бело 12 Цифрена Двојна Моќност Бизнис Канцеларија Финансии Десктоп Ново
Мјвдп Калкулатор Проверете Точни 120 Чекори Црно Бело 12 Цифрена Двојна Моќност Бизнис Канцеларија Финансии Десктоп

Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и стабилен за употреба ЛЦДдисплејот ви го олеснува ч

DEN 5298.24
Хартија Loveубов 3Д Поп -ап картичка, Xoxo прегратки и бакнежи, за Денот на вinesубените, Денот на мајките, денот на Ново
Хартија Loveубов 3Д Поп -ап картичка, Xoxo прегратки и бакнежи, за Денот на вinesубените, Денот на мајките, денот на

Исклучителен дизајн Xoxo прегратките и бакнежите се појавуваат картички за Денот на вinesубените со харти�

DEN 159.84
10 парчиња сина 6-пинска DPDT на мини MTS-203 6A125VAC Минијатурни прекинувачи за прекинувачи на копчето за прекинувачи Ново
10 парчиња сина 6-пинска DPDT на мини MTS-203 6A125VAC Минијатурни прекинувачи за прекинувачи на копчето за прекинувачи

10pcs Сина 6пинска DPDT на мини MTS203 6 A125 VAC Минијатурен прекинувач за прекинувачи на копчето за прекинувачи за

DEN 971.20
Jtech 2x T10 T15 1500 Lumens 60 SMD Исклучително Светла Canbus Грешка Слободен 906 921 912 LED Светилки Ново
Jtech 2x T10 T15 1500 Lumens 60 SMD Исклучително Светла Canbus Грешка Слободен 906 921 912 LED Светилки

Т10 / Т15 Клин 906 579 901 904 908 909 912 914 915 916 917 918 920 921 922 923 926 927 928 939 итн Влез : DC12 V~24 V, ниска потрошувачка на енергија,

DEN 1230.40
Замена на LCDOLED за Acer Predator Helios 300 PH315-52-558P PH315-52-55FN PH315-52-55SQ PH315-52-569B Ново
Замена на LCDOLED за Acer Predator Helios 300 PH315-52-558P PH315-52-55FN PH315-52-55SQ PH315-52-569B

1 Компатибилен модел : Замена за Acer Predator Helios 300 PH31552558 P PH3155255 FN PH3155255 SQ PH31552569 B ; Посебност : 60 Hz Стапка на осв

DEN 2.67
18 фунти влечење јачина злато сребрена метална метална тест за накит магнет Ново
18 фунти влечење јачина злато сребрена метална метална тест за накит магнет

N52 Одделение 18 lb Повлечете ја јачината на Неодимиум Тест Магнет! Идентификувајте / сортирајте костим (ла�

DEN 3.33
Налепница За Налепници Од Рак од Мериленд 1,5 х 2 Ново
Налепница За Налепници Од Рак од Мериленд 1,5 х 2

24 ДР Ракови! Направени во САД! Секоја мери 1,5 "х 2" Ќе работи на дрво, стакло, метал, хартија итн...

DEN 2.67
Безгрижно 182073 сина 8 'x 20' дура-мат Ново
Безгрижно 182073 сина 8 'x 20' дура-мат

Најсилниот душек на пазарот; Обоени винилни нишки и засилени влакна се наomираат во ткаена ткаенина, а по

DEN 2426.88
FanMats 10932 Тенеси Титанс тешки винил карго мат 31 x31, сите временски трупови, заштита на трупот, заштита Ново
FanMats 10932 Тенеси Титанс тешки винил карго мат 31 x31, сите временски трупови, заштита на трупот, заштита

Совршен за SUV Образено лого на 3Д тим Издржлива винил конструкција 31 инчи x 31 инчи Поддршката со нибло спр

DEN 1.00
BT-183342 Батерија за VTech DS6151, CS6429, CS6114, CS6419-2, CS6519-2, DS6521-2 и AT & T TL86109 безжични телефони Ново
BT-183342 Батерија за VTech DS6151, CS6429, CS6114, CS6419-2, CS6519-2, DS6521-2 и AT & T TL86109 безжични телефони

Замена на американската телеком 5103 B батерија Замена за батериите без безжични тела на американски теле

DEN 1523.20
StarTech.com 3м Микро HDMI До HDMI Кабел Со Ethernet - 4k 30hz Видео-Издржлив Микро Hdmi Со Голема Брзина Тип-D ДО HDMI Ново Попусти
StarTech.com 3м Микро HDMI До HDMI Кабел Со Ethernet - 4k 30hz Видео-Издржлив Микро Hdmi Со Голема Брзина Тип-D ДО HDMI

ГОЛЕМА БРЗИНА МИКРО HDMI ДО HDMI КАБЕЛ : 3m HDMI 14 b адаптер кабел Со ethernet поддржува 4 K (3840x2160p, 24, 25, 30 Hz 4096x2160p, 24 Hz), Ц

DEN 206.72
Тропските птици се појавуваат со алишта со алишта со капакот за складирање на капакот, склопувачка торба за перење Ново
Тропските птици се појавуваат со алишта со алишта со капакот за складирање на капакот, склопувачка торба за перење

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува �

DEN 1.00
Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Цртан Филм Со Еднорог Божиќен Цвет Ново
Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, Цртан Филм Со Еднорог Божиќен Цвет

Големина 11, 5х20, 3х6, 5 см / 4, 5х8х2, 6во, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер

DEN 191.84
Spack Производи Stylefolio Случај и Да Застане За Verizon ellipsis 8 HD, Морски Сина/Самрак Сина, 85744-5633 Ново
Spack Производи Stylefolio Случај и Да Застане За Verizon ellipsis 8 HD, Морски Сина/Самрак Сина, 85744-5633

Сеопфатната заштитна Тврда обвивка ја одржува вашата елипса 8 HD цврста и без гребнатини со мека внатреш�

DEN 271.84
2-Замена На Пакетот За Еурека 60776 Батерија-Компатибилна Со Еурека 6В Вакуумска Батерија Ново
2-Замена На Пакетот За Еурека 60776 Батерија-Компатибилна Со Еурека 6В Вакуумска Батерија

Замена Еурека 60776 Батерија; Количина : 2 Замена ЗА Еурека 6в Вакуум Батерии Една Година Гаранција...

DEN 2079.84
1 ПАРЧИЊА Q25HCPU Q25HCPU Ново Во Кутија Ново
1 ПАРЧИЊА Q25HCPU Q25HCPU Ново Во Кутија

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 3.00
БУДАЈ ТХЦ15А АХЦ15А Дин Железнички Тајмер реле време прекинувачи Неделен Програмбл Електронски Допир Прекинувач Ново
БУДАЈ ТХЦ15А АХЦ15А Дин Железнички Тајмер реле време прекинувачи Неделен Програмбл Електронски Допир Прекинувач

Број на модел : THC15 A Напон На Напојување : 220 Vac, 110 Vac, 50 / 60 Hz; 12 Vac / dc, 24 Vac / dc Потрошувачка на енергија : 1w макс.

DEN 298.08
Сон Фаќач За Спиење Маска За Очи Мека Смешна Сенка За Очи Капак За Очи Маска За Спиење За Патување Ново
Сон Фаќач За Спиење Маска За Очи Мека Смешна Сенка За Очи Капак За Очи Маска За Спиење За Патување

Полиестер Произведено во САД Или Увезено ❀ ова е маска за очи од полиестерски материјал што може да с�

DEN 211.04
Кабел За Полнач Од Типот Sagmoc C Црно-USB C Кабел За Полнење Со Голема Брзина Најлон Плетенка€5 Пакет€ 10FT Ново Попусти
Кабел За Полнач Од Типот Sagmoc C Црно-USB C Кабел За Полнење Со Голема Брзина Најлон Плетенка€5 Пакет€ 10FT

€ КарактеристикиUSB Тип C ДО USB 20 Кабел поддржува безбедно полнење СО голема брзина 5 V / 2.4 а и брз пренос на

DEN 143.84
iPad mini 5 Case, Mini 4 Case, прилагодлив фолио паметен капак Stand ShockProof TPU Case со автоматско спиење/будење Ново
iPad mini 5 Case, Mini 4 Case, прилагодлив фолио паметен капак Stand ShockProof TPU Case со автоматско спиење/будење

【Компатибилност】 специјално дизајнирана за i Pad mini 5 (A2133, A2124, A2125, A2126), i Pad mini 4 (A1538, A1550), i Pad mini 1 (A1432, A1454, A1455)

DEN 2.00
YOTETION USB 3.0 30ft Екстендер, USB Екстендер Кабел Компатибилен со веб камери, Камери, Телефони, USB хабови, глувци, Ново
YOTETION USB 3.0 30ft Екстендер, USB Екстендер Кабел Компатибилен со веб камери, Камери, Телефони, USB хабови, глувци,

Пренос со голема Брзина : USB a ДО USB B кабел брзина на пренос На Податоци до 5 Gb / s, 10x побрзо од брзината НА USB

DEN 1.67
Метални знаци пилешки знаци Смешна декор за пилешко кокошарник, знак на фарма за домашна кујна надворешна Ново
Метални знаци пилешки знаци Смешна декор за пилешко кокошарник, знак на фарма за домашна кујна надворешна

? 【Совршено големина знак】 : Мери во 8 ”x 12” 6 p CE; Идеално за повеќето затворени или надворешни wallидни пр�

DEN 527.84
Лежичка за заклучување на цевки за ладење, ладилница за заклучување на цевката за ладење, плејер за заклучување Ново
Лежичка за заклучување на цевки за ладење, ладилница за заклучување на цевката за ладење, плејер за заклучување

[Функција] пункција на цевката за ладење и веднаш опоравете ја старата ладење [Функција] пункција на це�

DEN 1.67
Troemner 916349 Labjaws Stand за поддршка од не'рѓосувачки челик со прачка за држачот на бурет Ново
Troemner 916349 Labjaws Stand за поддршка од не'рѓосувачки челик со прачка за држачот на бурет

Прилагодување на ореви се соочува напред за лесна употреба За прилагодување на висината...

DEN 4864.64
Козметички Кеси За Жени, Чанти Чанти Шминка Организатор Чување Шминка Торба Девојки, Уметнички 3д Мировен Знак Вратоврска Ново