Мебел Тркалце Тешки 180кг 1,5 Инчен М10 М8 Завртка 40мм Стол Софа Вртлив Рицинус Гумени Тркала Количка сопирачка 4 парчиња

Мебел Тркалце Тешки 180кг 1,5 Инчен М10 М8 Завртка 40мм Стол Софа Вртлив Рицинус Гумени Тркала Количка сопирачка 4

DEN 927.68

Ново

Залиха

Тркалца Тркалца спецификација : Сосема Нов Производ : Тркалце За Мебел (Тип На Завртка / Плоча)Големина На Завртката : 8мм, 10ммплат Големина : 60*45ммматеријал : Челик и Пластика Боја : Дијаметар На Балк Тркала : Приближно 40мм (1,57 инчи)Должина На Стеблото : Приближно 25мм (1 инч)Стилови : Едноставен/ Европски / Класичен .Карактеристика : Универзално се вклопува За Стол, Масичка За Кафе,Количка За Ресторани, Машини и Опрема итн.Лесно инсталирање,Заштита на Подот,Специјална Завртка за Заклучување,Ergономски Дизајн,Непречено Функционирање, Лесно лизгање и Вртење.Вклучен пакет : 4 x Тркала забелешка : Ве МОЛИМЕ Проверете Ги Големините На Деталите Како Што Се Прикажани Фотографиите Подолу и Проверете Дали Разбирате Како да Ја Измерите Големината на Вашите Потреби! Ако не сте сигурни за големината што ви треба, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.Ве молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Brand New:
Product: Furniture Caster (Screw / Plate Type)
Screw Size: 8mm, 10mm
Plate Size: 60*45mm
Material: Steel and Plastic
Color: Balck
Wheel Diameter: Approx 40mm (1.57 inch)
Stem Length: Approx 25mm (1 inch)
Styles: Simple/ European / Classical .
Feature: Universally fits for Chair,Coffee Table, Restaurant Cart,Machinery and Equipment etc.
Easy-installing, Floor-protecting,Special Locking Screw,Ergonomical Design,Smooth Operation,Easy-gliding and Swivel.:
Package Included:
4 x Wheels:
Note:
PLEASE Check Detail Sizes as Photos Shown Below and Make Sure You Understand How to Measure the Size of Your Needs! If you are not sure about the size you need, feel free to contact our customer service.:
Please allow minor deviation due to manual measurement.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Производи во категоријата

Флексибилна гумена гумена аудио и видео додатоци за запечатување на прстени за запечатување на електрична жица Ново
Флексибилна гумена гумена аудио и видео додатоци за запечатување на прстени за запечатување на електрична жица

Земја на производство : Кина; Материјал : ПВЦ, гума Нето тежина : 168g; Содржина на пакетот : 60 (+ / 2%) ПЦС X гуме

DEN 270.40
Богатства КАРОЛИНА SC9342CARC Свети Бернард Бонбони Трска Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Ново
Богатства КАРОЛИНА SC9342CARC Свети Бернард Бонбони Трска Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки,

Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во

DEN 218.88
Џони Гроздобер Рачно Изработени Кожа Гласник Лаптоп Актовка Компјутер Торба Торба За Мажи Ново
Џони Гроздобер Рачно Изработени Кожа Гласник Лаптоп Актовка Компјутер Торба Торба За Мажи

Кожа Супериорна Врвна Козја кожа, маестрално сошиена со издржлив восочен Конец за да се обезбеди долгот

DEN 3.33
Музичка кутија Луваду Класичен ретро школка во облик на балетска девојка музичка кутија со лесен роденденски празник Ново
Музичка кутија Луваду Класичен ретро школка во облик на балетска девојка музичка кутија со лесен роденденски празник

Уникатна генијална школка танцува балетска девојка музичка кутија со светлина Исклучителен изглед, кл�

DEN 3.33
Sandisk Ultra Dual Drive Luxe Usb Тип - C 256gb Флеш Диск За Паметни Телефони, Таблети И Компјутери - Ново
Sandisk Ultra Dual Drive Luxe Usb Тип - C 256gb Флеш Диск За Паметни Телефони, Таблети И Компјутери -

Пакетот вклучува (1) 256gb ТипC флешуред (Sandisk Ултра Двоен Диск Лукс) СО USB 31 Gen 1 брзини и (1) Сѐ Освен Stromboli Lanyard..

DEN 2.00
Аексит 2,26 мм Диа Дебеломер Волфрам Карбид Цилиндар Мерење На Игла Мерач на Мерач на бирање в Кутија За Складирање Ново
Аексит 2,26 мм Диа Дебеломер Волфрам Карбид Цилиндар Мерење На Игла Мерач на Мерач на бирање в Кутија За Складирање

Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид Тежина : 4g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија

DEN 108.16
Одбојка Колорадо Знаме Големи Коцки Корпи За Складирање Склопувачки Платно Кутија За Складирање Организатори Ново
Одбојка Колорадо Знаме Големи Коцки Корпи За Складирање Склопувачки Платно Кутија За Складирање Организатори

СТП+Платно Големината на кутијата за складирање е 10,6 инчи * 10,6 инчи * 10,6 инчи Платнената ткаенина е силна

DEN 1.00
Smooffly Silver Disco Ball Round Round Pad на глувчето, симпатична подлога за глувче, подлога за сребрена глушец, Ново
Smooffly Silver Disco Ball Round Round Pad на глувчето, симпатична подлога за глувче, подлога за сребрена глушец,

Интересен уникатен дизајн Персонализирана прилагодена сребрена диско топка тркалезна подлога на глув�

DEN 135.84
Комплет Од Четири КОЛЕКЦИИ НА КАМЕНИНА МАРА - Колекционерски Чаши За Кафе/Чај Од 16 Мл-Дизајн На Вилинско Коњче Ново
Комплет Од Четири КОЛЕКЦИИ НА КАМЕНИНА МАРА - Колекционерски Чаши За Кафе/Чај Од 16 Мл-Дизајн На Вилинско Коњче

Оваа каменина е квалитетен наследство, колекционерски прибор за јадење што може да се користи како умет

DEN 1.00
Н / А 1 Пар Спортски Колена Патела Заштитник Заграда Пролет Колено Рампа Кошарка Фудбал Трчање Фитнес Компресија Ново
Н / А 1 Пар Спортски Колена Патела Заштитник Заграда Пролет Колено Рампа Кошарка Фудбал Трчање Фитнес Компресија

Вклопување под притисок, сеопфатна заштита на коленото, стабилна патела, спречување на напрегање и суди

DEN 3.00
DTTO за Ipad 9-ти/8-ми/7-ма Генерација 10,2 инчи 2021/2020/2019 Случај, Премиум Свилена Шема Тенок Капак Ново
DTTO за Ipad 9-ти/8-ми/7-ма Генерација 10,2 инчи 2021/2020/2019 Случај, Премиум Свилена Шема Тенок Капак

Explusicluse Дизајниран За Apple i Pad 9ти / 8ми / 7Ма Генерација Случај 102 " 2021 / 2020 / 2019(Број На Модел : A2602 / A2604 / A2603 / A2605 /

DEN 0.67
Сребрен Долар Античка Римска Монета Странска Копија Сребрена Позлатена Комеморативна Монета РМ03 Ново
Сребрен Долар Античка Римска Монета Странска Копија Сребрена Позлатена Комеморативна Монета РМ03

●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен

DEN 0.33
2023 Де Модерен Комеморативен Пауеркоин Кои И Змејови 2 Мл Сребрена Монета 10000 Франци Чад 2023 Антички Ново
2023 Де Модерен Комеморативен Пауеркоин Кои И Змејови 2 Мл Сребрена Монета 10000 Франци Чад 2023 Антички

Земја : ЧадГодина : 2023 Номинална Вредност : 10000 ФранциМетал : Сребро Дијаметар : 80 мм Тежина( г) : 62.2 (2 мл) Аг

DEN 3.00
Вистинска Религија Машки Патент Дуксер Ново
Вистинска Религија Машки Патент Дуксер

60% Памук, 40% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење Сплит Кенгур Џеб Хауба Со Drawcord Затворање Со Па

DEN 2.00
Камерон Сино Замена Батерија ЗА АЕГ ББМ 18 СТХ, БФЛ 18, БХО 18, БКС 18, БМС 18С, БС 18С, БС 18Г, БСБ Ново
Камерон Сино Замена Батерија ЗА АЕГ ББМ 18 СТХ, БФЛ 18, БХО 18, БКС 18, БМС 18С, БС 18С, БС 18Г, БСБ

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

DEN 2.67
Велосипед за вежбање Стационарни Велосипеди, Внатрешен Велосипедски Велосипед Стационарен Велосипед За Ново
Велосипед за вежбање Стационарни Велосипеди, Внатрешен Велосипедски Велосипед Стационарен Велосипед За

●Издржлива Опрема● Вградена имајќи го предвид полукомерцијалниот квалитет, овој велосипедски велоси�

DEN 2.00
D&засилувач; D PowerDrive 3VX650 V Појас, гума, 3/8 x 65 OC Ново
D&засилувач; D PowerDrive 3VX650 V Појас, гума, 3/8 x 65 OC

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Тие се дизајнирани да настапат на идентично или

DEN 0.33
Стобаза Стаклени Чинии Чинии За Чај Чиста Стаклена Чинија Чинии Комплет од 4, Чинии За Сервисирање Колачиња, Чинии Ново
Стобаза Стаклени Чинии Чинии За Чај Чиста Стаклена Чинија Чинии Комплет од 4, Чинии За Сервисирање Колачиња, Чинии

Големина : околу 8, 50Х8, 50Х2, 00см / 3, 34Х3, 34Х0, 79инч, погоден за чување колачиња, грицки, овошје, кафе и шолји за

DEN 2.00
Катаку Еднорог Балерина Розови Коцки Корпи за Складирање 11 инчни Корпи за Складирање Ткаенини Што Се Склопуваат Ново
Катаку Еднорог Балерина Розови Коцки Корпи за Складирање 11 инчни Корпи за Складирање Ткаенини Што Се Склопуваат

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] Достапен во две големини11х11х11 инчи (Квадрат);15, 7х10, 6х1, 7 инчи (Правоаголник) дното на ко�

DEN 287.84
Кијд Вода Тапа Поздравниот Главата Универзална Универзална Прскалка Прскалка Прскалка, Кујна Туш Прскалки Ново
Кијд Вода Тапа Поздравниот Главата Универзална Универзална Прскалка Прскалка Прскалка, Кујна Туш Прскалки

1 Цревото може да се ротира 360°, појасно и повеќе во место Густи излези на вода, тампон притисок на водата,

DEN 461.44
AFGHOA 2 Слушалки за USB Type C за Samsung A53 A54 A34 Galaxy S23 Ultra Google Pixel 7 Pro 6 6A Ново
AFGHOA 2 Слушалки за USB Type C за Samsung A53 A54 A34 Galaxy S23 Ultra Google Pixel 7 Pro 6 6A

Слушалки за USB C со MIC за Samsung Galaxy A54 / A53 / A34 / A33 / S23 Ultra / S23+ / S23 / S22 Ultra / S22+ / S22 / Z Flip / z Fold 4 3 2, S21 Fe / S20 Fe / S21 Ултра / S

DEN 1.67
Гпзм Професионална Воена Армија Метал Видување Компас Клинометар Кампување Отворено Алатки Мултифункционален Компас Ново
Гпзм Професионална Воена Армија Метал Видување Компас Клинометар Кампување Отворено Алатки Мултифункционален Компас

Високо точен, брз одговор и непречено движење Компас За Алатка за Преживување во итни случаи идеален за

DEN 1568.00
Сребрена долар Античка грчка монета Странска копија Сребрена позлатена комеморативна монета G11s Ново
Сребрена долар Античка грчка монета Странска копија Сребрена позлатена комеморативна монета G11s

Materialениот материјал со висок квалитет : Направен од висококвалитетен легура материјал, голема сила, отп

DEN 144.00
Ztofera дизајниран за случај на iPhone 13, Crossbody Cross Wallet со прилагодлива лента за одвојување лента, Ново
Ztofera дизајниран за случај на iPhone 13, Crossbody Cross Wallet со прилагодлива лента за одвојување лента,

✅ Компатибилност : Случајот за паричникот Crossbody е компатибилен само со i Phone 13 61 инчи, проверете го модело

DEN 0.67
グリーン ハウス ハウス стаклена градина SSD 2,5 SATA MLC 256GB GH-SSD256GS-2MB Ново
グリーン ハウス ハウス стаклена градина SSD 2,5 SATA MLC 256GB GH-SSD256GS-2MB

Кеш (МБ) : 645 "Внатрешен хард диск Меморија Тип : MLC Брзина на читање (MB / s) : 220 / Брзина на пишување (MB / s) : 170.5" �

DEN 0.33
Ноќта на вештерките дома украси, 2 парчиња Ноќта на вештерките предводени од табелата за невреме, креативно висино Ново
Ноќта на вештерките дома украси, 2 парчиња Ноќта на вештерките предводени од табелата за невреме, креативно висино

Совршено за таблета, кујнски шалтер, полица за книги, мантија, влез или канцеларија Декорацијата во кујн

DEN 1550.40
Г. С 20см 8 Должина Нерѓосувачки Челик Садот Тонг Држач Рачка Ново
Г. С 20см 8 Должина Нерѓосувачки Челик Садот Тонг Држач Рачка

Може Да Се Користи За Ракување Со Садови За Садови И Чаши Флексибилен Дизајн С 20см 8 " Должина Нерѓосувач�

DEN 1.00
Southwire-65172140 SNM1214HH-САД Romex Boxjaw Жица Стриптизета, Двојна Жица Машина Ленти и 12/2 &засилувач; Ново Попусти
Southwire-65172140 SNM1214HH-САД Romex Boxjaw Жица Стриптизета, Двојна Жица Машина Ленти и 12/2 &засилувач;

ГОЛЕМО ЗАКРИВЕНО сечило за сечење 1214 сол AGG еден проводник соголување дупки 632 & 832 завртка стрижење дупк�

DEN 447.20
Празна кутија за подароци за пенкало, ретро едноставна кутија за подароци за пенкало со капаци, тврди кутии за Ново
Празна кутија за подароци за пенкало, ретро едноставна кутија за подароци за пенкало со капаци, тврди кутии за

1Retro, класичен и едноставен дизајн Со елегантен стил и во црна боја, кутијата за подароци за пенкало е ис�

DEN 3.33
Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за плакари Ново
Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за плакари

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1592.00
X-DREE DC 24v 2 Позиција 1/8BSP Нишка Пневматска Контрола Воздух Електромагнетниот Вентил (Elettrovalvolaia а командо Ново
X-DREE DC 24v 2 Позиција 1/8BSP Нишка Пневматска Контрола Воздух Електромагнетниот Вентил (Elettrovalvolaia а командо

Име на производот : Пневматски Електромагнетниот Вентил; Модел : 4 V11006; Тип : 2 Позиција Притисок : 1,58кг / см

DEN 654.40
Мала Козметичка Торба, Елегантни Чанти За Шминка, Торбичка Со Патент, Подароци За Жени, Организатор Ново
Мала Козметичка Торба, Елегантни Чанти За Шминка, Торбичка Со Патент, Подароци За Жени, Организатор

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 1035.20
Лумекуб Тешки Тркала Универзално Тркало 3 Инчи 4 Инчи 5 Инчи Рамна Гумена Количка Со Тркала Тркала Со Рамни Тркала Ново
Лумекуб Тешки Тркала Универзално Тркало 3 Инчи 4 Инчи 5 Инчи Рамна Гумена Количка Со Тркала Тркала Со Рамни Тркала

Заграда : држач од црн галванизиран челик, цврст и издржлив, не е лесен за деформација, носивост со едно т

DEN 3.00
ЅВЕР 40 Мл Црна Гимнастик Во собата Со Рачка-Нерѓосувачки Челик Кафе Чаша + 2 Сламки Четка, Подарок Кутија Ново Попусти
ЅВЕР 40 Мл Црна Гимнастик Во собата Со Рачка-Нерѓосувачки Челик Кафе Чаша + 2 Сламки Четка, Подарок Кутија

● ЕКСКЛУЗИВНА РАЧКА ЅВЕР ПАКЕТНудејќи незаменлива вредност за парите : 1 крајна рачка, 2 нераскинливи че

DEN 544.00
Dell Monitor Stand For Dell Ultrasharp U3421WE криви монитор Ново
Dell Monitor Stand For Dell Ultrasharp U3421WE криви монитор

Лесен за инсталирање Издржлива и цврста конструкција Компатибилен со Dell Ultrasharp U3421 WE криви 34 "Монитор...

DEN 1.00