Dy-tech 2-ри Хард Диск HDD SSD Caddy За Samsung np350v5c-906RU Np355e5c NP350V5S-A01UK np350v5c-s04cz

Dy-tech 2-ри Хард Диск HDD SSD Caddy За Samsung np350v5c-906RU Np355e5c NP350V5S-A01UK np350v5c-s04cz

DEN 169.44

Ново

Залиха

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Ова е универзална 12,7 мм висина Сата-ДО-САТА Оптички Залив Кади Рамка Адаптер Фиока;Откако ќе го примат, купувачите треба да го отстранат оптичкиот погон предната плоча и држачот за монтирање за повторно да го користат на кади за правилно работење!. Овој уред прифаќа 2,5" инчи 12,5 мм / 9,5 мм / 7мм висока или помалку SATA HDD / SSD;. Фит Лаптоп Модели : За Samsung np350v5c-906 RU Np355e5c NP350 V5 S-A01 UK np350v5c-s04cz. Известување : Купувачите треба да го отстранат Предниот Панел на оптичкиот погон(рамка) и Држачот за Монтирање за повторно користење на кади за совршено совпаѓање!!!. Опис на предметот : 1. Вториот Хард Диск Кади / Адаптер за да ви донесе нова максимална флексибилност за складирање податоци, со компактен пренослив дизајн. Кој работи со 2,5 инчи 12,5 мм / 9,5 мм / 7мм Сериски Hard Хард диск ХАРД диск И ССД (Солидна Состојба Диск), како и. Со вториот HDD/SSD ВО Вашиот Лаптоп, можете да забрзате за да направите резервна копија на важни апликации и критични податоци ( Едноставно отстранете ГО вашиот диск CD-ROM и ставете Го Caddy (со додаден хард диск) на своето место. Лесно ракување и лесен за употреба;2. Кади е изграден од алуминиум што го прави лесен, цврст и обезбедува ладење за хард дискот;3. Внатрешноста на кади има пластичен држач за апсорпција на бучава и вибрации од 2-ри HDD/SSD;4. Ажурираната табла SATA вклучуваше поправка за исклучување / проблем со моделот на спиење со 2-ри HDD/SSD-со промена на положбата на прекинувачот; 5. Приклучете Брзо 6. Двојно подигање, поддршка за инсталација на 2-ри Оперативен Систем на 2-ри HDD/SSD и избор на подигање; 7. Замена Дел Трети лица фабрика произведуваат. Добар работен адаптер за кади ;Компатибилни Модели : - За Samsung np350v5c-906 RU Np355e5c NP350 V5 S-A01 UK np350v5c-s04cz; - за Лаптоп со дебелина од 12,7 mm/Висина SATA Интерфејс Оптички Диск / Супердрајв; Известување : Купувачите треба да ја отстранат предната плоча на нивниот оптички диск за да се закачат на caddy за правилно работење.

Производи во категоријата

Аексит Црна Рамнина Специјална Алатка Дизајн Прилагодлив Круг Дупка Машина Дрво Алатка Модел: 99ас527ко558 Ново
Аексит Црна Рамнина Специјална Алатка Дизајн Прилагодлив Круг Дупка Машина Дрво Алатка Модел: 99ас527ко558

Вкупна Големина : 16 х 15 х 1,8 см / 6,3 "х 5,9" х 0,7 "(Л*В*Т); Капацитет На Секачот : 30120мм / 1,2 "4,7" Име на производот : П

DEN 320.16
Хидра Фитнес Размена Левата Нога Задниот Капак 349863 Работи В Здравје Возач Елипсовидна Ново
Хидра Фитнес Размена Левата Нога Задниот Капак 349863 Работи В Здравје Возач Елипсовидна

Дел# : 349863 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Моде�

DEN 0.33
FINDMAG 20 парчиња Силна Неодимиумска Магнети Бар, Тешки Ретки Земјени Магнети, Правоаголна Магнетна Ново
FINDMAG 20 парчиња Силна Неодимиумска Магнети Бар, Тешки Ретки Земјени Магнети, Правоаголна Магнетна

?Добро Обложени : Овие Магнети Од Неодимиумски Шипки се обложени Со Троен слој Ni+Cu+Ni, што ги прави многу и�

DEN 1.67
14 х 3 Шестоаголна Глава За Миење Завртки За Самостојно Дупчење, 410 Нерѓосувачки Челик, Завртки За Ново
14 х 3 Шестоаголна Глава За Миење Завртки За Самостојно Дупчење, 410 Нерѓосувачки Челик, Завртки За

Стандард : ДИН7504К; Големина На Конец : 6,3 мм (#14, Број 14) Должина на завртката : 3 инчи (вклучувајќи ја и точка

DEN 1.00
Патикил Лепило Ќор-Сокак, 40 Пакет Обратна Монтажа Изолација Држач Изолација Колона Пхб Растојание 8мм Поддршка Висина, Ново
Стаг Мх-6А Микрофон Клип Ново
Стаг Мх-6А Микрофон Клип

5 / 8" монтажа месинг нишка Погоден за повеќето безжични, рачни и заострени микрофони на телото Држи до 1,1"

DEN 1.00
Клуч Сет Комбинација 14 Компјутер Ново
Клуч Сет Комбинација 14 Компјутер

КТИ41014 Карактеристики : Изработени Од фалсификуван челик, клучевите се хромирани и термички обработени

DEN 1469.60
SAWQF Полупроводнички Радијатор За Таблет Мобилен Телефон Рампа Мини Високо Технолошки Турбо Вентилатор Ново
SAWQF Полупроводнички Радијатор За Таблет Мобилен Телефон Рампа Мини Високо Технолошки Турбо Вентилатор

Таблет мобилен телефон 2 во 1 полупроводнички радијатор за брзо ладење, Дизајн на ладење на воздушната в�

DEN 1.33
Fecamos Мобилен Телефон Десктоп Заграда, Не-Лизга Силиконски Рампа 360 Степен Телефон Десктоп Поддршка Ново
Fecamos Мобилен Телефон Десктоп Заграда, Не-Лизга Силиконски Рампа 360 Степен Телефон Десктоп Поддршка

Дизајн на преклопување, практичен, лесен за носење и употреба Користење на обработка на цпу од елоксира�

DEN 1304.00
2 Пингвин Рачна Метална Лента Свиткување Клешта, Прав Агол Ново
2 Пингвин Рачна Метална Лента Свиткување Клешта, Прав Агол

Користи рачка и паралелен притисок за да свитка остар и кружен агол со прецизна положба на преклопување

DEN 1375.84
мпег-МАЛ, МВ 550 Ново
мпег-МАЛ, МВ 550

мпегМАЛ е линеарна монофункционална МЕТИЛ етерска КОЛЧЕ со реактивна малеимидна група МАЛ селективно �

DEN 1108.80
Азееда Цвет Торба За Перење/Перење/Складирање Ново
Азееда Цвет Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 1.33
Неочи Внатрешни Корпи За Отпадоци За Домаќинство Нордиска Семејна Бања Дневна Соба Правоаголна Флип Корпа За Отпадоци Ново
Неочи Внатрешни Корпи За Отпадоци За Домаќинство Нордиска Семејна Бања Дневна Соба Правоаголна Флип Корпа За Отпадоци

Стилска Корпа за Отпадоци со Модерен Тенок Дизајн Кој Изгледа Одлично и Лесно се Вклопува во Тесни Отво�

DEN 3.33
Среќен Х-Мас Мас Цитат Огледало Плоштад Пренослив Рачен Џеб Шминка Ново
Среќен Х-Мас Мас Цитат Огледало Плоштад Пренослив Рачен Џеб Шминка

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина..

DEN 1.67
Allenjoy 7x5ft Тропски Летен Остров Позадина Океан Плажа Крајбрежје Сурфање Фламинго Палма Лист Фотографија Позадина Ново
Allenjoy 7x5ft Тропски Летен Остров Позадина Океан Плажа Крајбрежје Сурфање Фламинго Палма Лист Фотографија Позадина

Уживајте Во Позадината На Тропскиот Летен Остров и пријателската 24ч помош преку интернет Изработен од �

DEN 2.33
CGSignLab | БАНКОМАТ Внатре-Основен Сив Прозорец Прицврстување | 24 x12 Ново
CGSignLab | БАНКОМАТ Внатре-Основен Сив Прозорец Прицврстување | 24 x12

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 0.33
Свесност За Аутизмот Торба За Перење/Перење/Складирање Ново
Свесност За Аутизмот Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 252.64
Божиќна Капа, Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Капа Удобна Празнична Шапка За Забави 18669624 Ново
Божиќна Капа, Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Капа Удобна Празнична Шапка За Забави 18669624

️ ● Мек Удобен Материјалвнатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површин

DEN 1.33
Carlisle Прехранбени Производи Bronco_ Виолетова 32 Галон Круг Отпад Корпа За Отпадоци Контејнер Капак-84103389 Ново
Carlisle Прехранбени Производи Bronco_ Виолетова 32 Галон Круг Отпад Корпа За Отпадоци Контејнер Капак-84103389

Капаците за заклучување се спуштаат и притискаатповлечете ги капаците останете и отстранете ги со лесн

DEN 3.00
СПИМИНПОО Легура Авиони, 1: 100 Ловец Авион Модел Легура Симулација Јасно Печатење Совршен Врежан Линии Ново
СПИМИНПОО Легура Авиони, 1: 100 Ловец Авион Модел Легура Симулација Јасно Печатење Совршен Врежан Линии

СОВРШЕН ПОДАРОК : Модел борбен авион може да се користи како убава декорација за канцеларија и дома Може

DEN 538.24
ASUS 2022 R565EA Vivobook Лаптоп 15.6 FHD Touchscreen Intel 11th Gen Dual-Core i3 - 1115G4 36GB DDR4 RAM 1TB PCIe SSD Ново
ASUS 2022 R565EA Vivobook Лаптоп 15.6 FHD Touchscreen Intel 11th Gen Dual-Core i3 - 1115G4 36GB DDR4 RAM 1TB PCIe SSD

●Моќни Перформанси СО Двојно Јадро 1115 G4●Најновиот 11Ти Генерал Intel Core i31115g4 Процесор (6 MB Intel Smart Cache, до 4 Ques

DEN 3.33
Мебел Двигател, 4 Пакет Челик Три-Доли, Мебел 3 Тркало Двигател Доли Подигач Сет 360° Ротација Тркала За Движење На Тешки Ново
Мебел Двигател, 4 Пакет Челик Три-Доли, Мебел 3 Тркало Двигател Доли Подигач Сет 360° Ротација Тркала За Движење На Тешки

[500кг Носивост]двигателите на мебелот се изработени од издржлив метал, секој има три*три тркала за тркал�

DEN 0.67
Стандардни Моторни Производи Тл-214 Заклучување На Задната Врата Ново
Стандардни Моторни Производи Тл-214 Заклучување На Задната Врата

Стандарден Комплет За Заклучување на Багажникот (TL214) СМП Тл214 Стандарден Комплет За Заклучување на Бага

DEN 1483.20
Тамеко Топла Продажба 5 големини Дијамант Обложени Јадро Дупка Видов Дупчалка Сет Алатки За Плочки Мермер Стакло Ново
Тамеко Топла Продажба 5 големини Дијамант Обложени Јадро Дупка Видов Дупчалка Сет Алатки За Плочки Мермер Стакло

Дијаметар на дупката : 6мм 100% сосема нов и висок квалитет Оваа дупчалка со јадро обложена со дијаманти от

DEN 143.84
Турбо 200 Мотор Работи Кондензатор Ново
Турбо 200 Мотор Работи Кондензатор

шест кондензатори се произведуваат од една, континуирана, ликвидација Амрад инженеринг патентиран улт�

DEN 1359.20
Фајада 2 Спакувајте Кадифени Кутии За Обетки, Футрола За Накит Од Ѓердан, Кутии За Подароци За Приврзоци Со Обетки Ново
Фајада 2 Спакувајте Кадифени Кутии За Обетки, Футрола За Накит Од Ѓердан, Кутии За Подароци За Приврзоци Со Обетки

КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ ЗА ОБЕТКИ : оваа кутија за накит е идеална за пакување или прикажување на вашата обет�

DEN 3.33
Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастик, 12оз Тамблер Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Кафе Ново
Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастик, 12оз Тамблер Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Кафе Кригла Нерѓосувачки Челик Кафе

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : изолираната гимнастика е изработена од нерѓосувачки челик со врвна 18 / 8 храна,кој е �

DEN 1.00
10Pods RGB LED Рок Светла Повеќебоен Неонски Комплет За Осветлување За Камиони Водоотпорен RGB Рок Светла Ново
10Pods RGB LED Рок Светла Повеќебоен Неонски Комплет За Осветлување За Камиони Водоотпорен RGB Рок Светла

10 х Ргб ПРЕДВОДЕНА Извор На Осветлување 20 x Завртки & 16 x Поштенски Врски.24" Продолжни Кабли 1 x 21key далечинс

DEN 1119.84
SOUMIX 8pcs Нерѓосувачки Челик Ножици Сет Професионални Ножици Костум Со Кутија Тример Чешлање Маникир Ново
SOUMIX 8pcs Нерѓосувачки Челик Ножици Сет Професионални Ножици Костум Со Кутија Тример Чешлање Маникир

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 396.00
Вентилатор ЗА Процесорот За Замена На ЛАПТОП За Fujitsu LifeBook A530 A531 AH502 AH512 AH521 AH530 AH531 NH751 Ново
Вентилатор ЗА Процесорот За Замена На ЛАПТОП За Fujitsu LifeBook A530 A531 AH502 AH512 AH521 AH530 AH531 NH751

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп Гаранција : 90 дена За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската �

DEN 176.00
Меканиксити 16.8 В 25А 3.7 В Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции Ново
Меканиксити 16.8 В 25А 3.7 В Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции

Модулите за полнач на батерии се усвоени многу зрел чип за полнење, едноставно периферно коло, добри пер

DEN 127.84
N/Метален СРЕБРЕН USB Флеш Диск Авион Pendrive 8GB 16GB 32GB 64G 128G 256G 2.0 Мемориски Стап Убав Борец Ново
N/Метален СРЕБРЕН USB Флеш Диск Авион Pendrive 8GB 16GB 32GB 64G 128G 256G 2.0 Мемориски Стап Убав Борец

Тип на интерфејс : USB 2 Тежина на производот : 3,5 гр Тип На Производ : Флеш Диск Материјал : Метал Тип на инте

DEN 2.67
Аркени Денот На Вљубените Кујнски Крпи Црвено Срце Крпи За Садови 18х26 Инчи Ултра Абсорбента Свадба Сушење Ново
Аркени Денот На Вљубените Кујнски Крпи Црвено Срце Крпи За Садови 18х26 Инчи Ултра Абсорбента Свадба Сушење

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен микрофибер,високо апсорбирачко,меко и издржливо, цврсто шиењ

DEN 271.84
Металиксити Сплит Брава Мијалник 25 парчиња, 304 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување Мијалник Еластична Ново
Металиксити Сплит Брава Мијалник 25 парчиња, 304 Нерѓосувачки Челик Пролет Заклучување Мијалник Еластична

[1] : АПЛИЦИРАЈТЕ за може да се користи во изградба и одржување на куќи, склопување машини, мебел и апарат�

DEN 977.60