3 Ниво Пластични Кекс Штанд Кула Со Нивоа Послужавник, Златна Кула Кула Дрво, Фудбал Цел Фудбал Спорт Десерт Дисплеј За Бонбони Овошје Крофни Торта

3 Ниво Пластични Кекс Штанд Кула Со Нивоа Послужавник, Златна Кула Кула Дрво, Фудбал Цел Фудбал Спорт

DEN 623.84

Ново

Залиха

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см/12,5 инчи, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност Дијаметар на долната лента : 27см/10.62 инчи, дијаметар на средната лента : 24см/9.44 инчи, дијаметар на горниот послужавник : 21см/8. Десертната кула може да собере 24-30 колачи. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Силна Стабилност : со цел да се обезбеди стабилност на кулата за прикажување кекси, може да биде малку тешка, со тежина од 1000гр/2,2 фунти, (се надеваме дека ќе можете да го разберете ова пред да го купите), што обезбедува подобра рамнотежа и поддршка, и нема потреба да се грижите за навалување за време на употреба или тресење, можете исто така да ставите потешка храна на долниот послужавник за да го направите десертот да стои постабилен. Шармантни Украси За Забави : златна пластична кекс-дисплеј десертна кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, исто така ќе биде одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, чајни забави. Држач за кекси за пециво исто така убава декорација. Лесен За Инсталирање и Расклопување : прво, затегнете ги завртките на долниот слој, а потоа ставете ја фиоката на горниот слој. Потребни се само неколку минути за да се навртуваат трите различни фиоки заедно, многу едноставни. Кога не се користат, трите послужавници можат да бидат одвоени и наредени заедно за да заштедат простор. Спецификации на Решетката за десертизголемување На Вкупната Висина : 32 см/12,5 Дијаметар на долниот Послужавник : 27 см/10,62 Дијаметар на Средниот Послужавник : 24 см/9,44 дијаметар на фиоката : 21 см/8,26 во материјалот : пластика За Храна, рамка За поддршка за повеќекратна употреба : Железо, плус дното е фиксирано со завртки за да ја одржува масата за десерт исправена и стабилна Колорголд-Позлатена, Изгледа Многу висококвалитетно пакување3 x златни послужавници2 x златна поддршка стојали1 X Златна Рамка За Поддршка со љубовно срце на топ1x screw1x nutportable има дизајн на срце на горниот дел од држачот За Кекси, кој е лесен за носење1.

Производи во категоријата

Стегач за поддршка на магнетно Заварување, Стегач За Поддршка Со Прилагодлива Поддршка За Заварување, Држач Ново
Стегач за поддршка на магнетно Заварување, Стегач За Поддршка Со Прилагодлива Поддршка За Заварување, Држач

[СТАБИЛНО ЗАВАРУВАЊЕ] Изработено од издржлив изолационен материјал+ндфеб магнет+железен материјал за д

DEN 480.00
Во ред е да се биде различен аутизам дрвена плакета за подигнување на свеста за аутизам знак за знак на wallиден декор Ново
Во ред е да се биде различен аутизам дрвена плакета за подигнување на свеста за аутизам знак за знак на wallиден декор

Големина : 8x8in Може лесно да се обеси, што е многу погодно Материјал : Печатење дрвен знак, не е лесно да се

DEN 159.84
Реал -Гемс - 1 ПЦС Виолетова аметист овален пресек 33. Карат лабав приврзок за правење скапоцен камен Ново
Реал -Гемс - 1 ПЦС Виолетова аметист овален пресек 33. Карат лабав приврзок за правење скапоцен камен

Тип на скапоцен камен Аметист | Боја на скапоцен камен Виолетова | Создавање скапоцени камења создаден

DEN 0.67
Летни врвови на Adhowbew за жени 2023 Boho Floral Print Shorty Relef V Tell Mirts Veck Ново
Летни врвови на Adhowbew за жени 2023 Boho Floral Print Shorty Relef V Tell Mirts Veck

? Големина Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре (Beе биде поудобно ? За логистиката : За

DEN 175.84
Робот за чистење Мултифункционален Паметен Чистач на Подот 3-Во-1 Автоматски Робот За Полнење Паметен Робот Ново
Робот за чистење Мултифункционален Паметен Чистач на Подот 3-Во-1 Автоматски Робот За Полнење Паметен Робот

1 Метење,Правосмукалка,Бришење,Интегрирано Инфрацрвен далечински управувач Голем резервоар За Вода че�

DEN 308.80
Луксузни 1 парчиња 304 Лажица За Одмор Од Нерѓосувачки Челик Држач За Кујнски Прибор Од Нерѓосувачки Челик Лажичка Ново
Луксузни 1 парчиња 304 Лажица За Одмор Од Нерѓосувачки Челик Држач За Кујнски Прибор Од Нерѓосувачки Челик Лажичка

ДРЖАЧ ЗА КУЈНСКА ЛАЖИЦА Изработен од нерѓосувачки челик 304, цврст и издржлив ДРЖАЧ ЗА ЛАЖИЦА и ВИЛУШКА, о

DEN 1.67
Livex Lighting 40879-05 Преоден 15 лесен фоајер лустер од финишот на колекцијата Дафне, полиран хром Ново Попусти
Livex Lighting 40879-05 Преоден 15 лесен фоајер лустер од финишот на колекцијата Дафне, полиран хром

Полиран хромиран финиш Дафне полиран хром 15 лесен фоајер лустер Традиционален дизајн...

DEN 9472.00
高桑金属 такамура Метал 382897 Аинсел Прибор За Јадење Стринг Вилушка Ново
高桑金属 такамура Метал 382897 Аинсел Прибор За Јадење Стринг Вилушка

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 4,9 инчи (126 мм) Материјал : 188 нерѓосувачки �

DEN 1.33
Мека Школка Случај за 7 Поттикне Оаза 10-Та Генерација Ослободување оаза 9-та Генерација, 2017 Ослободување, Тенок Ново
Мека Школка Случај за 7 Поттикне Оаза 10-Та Генерација Ослободување оаза 9-та Генерација, 2017 Ослободување, Тенок

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

DEN 1.00
Тинејџерски девојки чамец вратот Спандкс Топ обични блузи кратки ракави за мафини опуштено вклопено основно лето Ново
Тинејџерски девојки чамец вратот Спандкс Топ обични блузи кратки ракави за мафини опуштено вклопено основно лето

Врвот за денешните зделки за девојчиња Краток врв на вратот на екипажот на екипажот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обичн�

DEN 1248.00
Мепра АЗБ10Г71103 Табела Нож Зелена Ливада Ново
Мепра АЗБ10Г71103 Табела Нож Зелена Ливада

Направено со највисок квалитет на нерѓосувачки челик и специјална смола Направена со Најлон и Фибергла

DEN 588.80
Камсоон Роуз двојка Домашна декор фигура, романтична lубовна извајана рака обоена фигура среќна скулптура за Ново
Камсоон Роуз двојка Домашна декор фигура, романтична lубовна извајана рака обоена фигура среќна скулптура за

❤ Скапоцени подароцисекоја loveубовна приказна е посебна, уникатна и прекрасна Оваа прекрасна фигура ќе

DEN 623.84
StayHome 1PCS DC 0-25V Стандарден модул за напон на модул за напон Електронски тули Смарт робот за електронски Ново
StayHome 1PCS DC 0-25V Стандарден модул за напон на модул за напон Електронски тули Смарт робот за електронски

1 PCS DC 025 V Стандарден модул за напон на модул за напон Електронски тули паметен робот за електронски комп�

DEN 2.00
Бхуи Рачно Изработени Мали Тегли Со Ѓумбир Чај Кади Чај Канистер Контејнер За Чај Калапи За Чај Тегла Керамичка Тегла Ново
Бхуи Рачно Изработени Мали Тегли Со Ѓумбир Чај Кади Чај Канистер Контејнер За Чај Калапи За Чај Тегла Керамичка Тегла

Изработена од висококвалитетна Керамика Ова парче домашен акцент ќе ја осветли и оживее вашата соба, ка

DEN 1.33
Lam-all-all Hot Hot Laminating Cources IBM картичка 10 mil 2-5/16 x 3-1/4 црвена/чиста Ново
Lam-all-all Hot Hot Laminating Cources IBM картичка 10 mil 2-5/16 x 3-1/4 црвена/чиста

Лесно создадете високо видливи значки за идентификација на боја и картички за близина Вклучува мали за�

DEN 1009.60
Вируси И Микроби 6-Папка Со Датотеки За Проширување На Џебот Пластика Импортан Организатор На Хартија Ново
Вируси И Микроби 6-Папка Со Датотеки За Проширување На Џебот Пластика Импортан Организатор На Хартија

Пп Пластика Изберете висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи Рачно миење, не белење, не впивајт

DEN 1206.40
Равенсбургер оригинален дизајнер на мандала 29717 29717 Металик романтичен дизајнер на мандала Ново
Равенсбургер оригинален дизајнер на мандала 29717 29717 Металик романтичен дизајнер на мандала

Шармантни мандали со декорација на фолија Со сјајни метални филмови во 5 различни бои 4 шаблони за Манда�

DEN 0.33
4 Пакет C545 Вистински филтер за замена на ХЕПА компатибилен со Winix C545, B151, P150, 9300 прочистувач Ново
4 Пакет C545 Вистински филтер за замена на ХЕПА компатибилен со Winix C545, B151, P150, 9300 прочистувач

4 Пакет C545 Вистински филтер за замена на HEPA, компатибилен со Winix C545 прочистувач на воздухот, споредете го

DEN 495.84
Папучи од Aodong за жени меморија од пена во куќата, нејасни пријатни меки топло плишано лизгање на внатрешни чевли на Ново
Папучи од Aodong за жени меморија од пена во куќата, нејасни пријатни меки топло плишано лизгање на внатрешни чевли на

Папучи за куќи за жени ? Летни зделки Додароци за дозвола за жени / сопруга / девојка / мајка? Летен зделки

DEN 913.60
QWORK Тапан Тапан Со Конец, 2 Сет 3/4 Полиетилен Пластични Рачна Рачка Џамбо Тапан Славина, Одговара 3/4 Ново
QWORK Тапан Тапан Со Конец, 2 Сет 3/4 Полиетилен Пластични Рачна Рачка Џамбо Тапан Славина, Одговара 3/4

Висок квалитет : Изработен Од Полиетиленски материјал, цврст и Издржлив, добра отпорност на Хемикалии Л�

DEN 3.00
Андонгнивел Кофа Плажа Сонце Шапка Унисекс Памук Боони Риболов Капи Ув Заштита Отворено Пешачење Риболов Ново
Андонгнивел Кофа Плажа Сонце Шапка Унисекс Памук Боони Риболов Капи Ув Заштита Отворено Пешачење Риболов

Миење Раце Само Перење Лесен за чистење и препорачуваме Миење Раце Перење на 40 ° C / нежно перење...

DEN 0.67
1pcs НОВО VS/VE18-3E3840 VS/VE183E3840 Ново
1pcs НОВО VS/VE18-3E3840 VS/VE183E3840

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 2052.96
Шерман Замена Дел Компатибилен Со Chevrolet Silverado Пикап Патнички Страна Фарови Собранието Композитни Ново
Шерман Замена Дел Компатибилен Со Chevrolet Silverado Пикап Патнички Страна Фарови Собранието Композитни

Фитмент : 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 13 12 11 10 09 08 07 Силверадо 1500 , 2013 2012 2011 2010 2009 13 12 11 10 09 Силверадо Хибрид 1500 , 2010 2009 20

DEN 1322.08
Лобу Идеја Оштетени Завртка Екстрактор Алатка Комплет, Лесно Надвор Завртка Екстрактор Вежба Битови Алатка Ново
Лобу Идеја Оштетени Завртка Екстрактор Алатка Комплет, Лесно Надвор Завртка Екстрактор Вежба Битови Алатка

Жолтиот круг е цевката во ѕидот Екстракторите 7# и 8 се користат за вадење на ' рѓосаната или скршена слав�

DEN 1.67
Со 5A полнач 49ah 16S14P 60V батерија Е-велосипед Електрик Електрик Ли-јонски мотоцикл Трицикл прилагодлив Ново
Со 5A полнач 49ah 16S14P 60V батерија Е-велосипед Електрик Електрик Ли-јонски мотоцикл Трицикл прилагодлив

1) Ние сме професионален снабдувач на батерии, ние поддржуваме прилагодување, треба да ги обезбедите рел

DEN 3.00
Кутија За Кутии За Амазон Поттикне Хартија-Елитна Торбичка За Гласник Од Кожа, Дизајн На Обвивка Од Синтетичка Кожа-Бела Ново
Кутија За Кутии За Амазон Поттикне Хартија-Елитна Торбичка За Гласник Од Кожа, Дизајн На Обвивка Од Синтетичка Кожа-Бела

? [ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН] чист и современ стил НА КОЛКОТ НА класичниот дизајн на пликот, Елитната Торбичка За �

DEN 415.20
Minyee Плетенка Бендови Компатибилен Со Fitbit Полнење 5 Бенд За Жени Девојки, Еластична Еластична Јамка Еластична Ново
Minyee Плетенка Бендови Компатибилен Со Fitbit Полнење 5 Бенд За Жени Девојки, Еластична Еластична Јамка Еластична

€Персонализиран Дизајн Fitbit Полнење 5 Бендови ●Секој стилски плетенка бенд компатибилен со Fitbit Полнење

DEN 715.20
Тогаш за 11-ти генерал Граѓански управувач на воланот ги покрива внатрешната декорација за Хонда Цивил Ново
Тогаш за 11-ти генерал Граѓански управувач на воланот ги покрива внатрешната декорација за Хонда Цивил

Не само што го заштитува вашиот управувач од нула и абразија, туку и покријте ги црните трими за пијано ш

DEN 1014.40
ВГФДВ Медитација Домашен Декор, Природен Лабрадорит Камен Месечев Камен Чакал Од Фелдспат Карпест Кварц Суров Скапоцен Ново
Sgrace Украс Држач За Држач За Држач За Домашна Свадба Декорација Решетка за Виси Стакло Глобус Воздух Растение Ново
Sgrace Украс Држач За Држач За Држач За Домашна Свадба Декорација Решетка за Виси Стакло Глобус Воздух Растение

Стабилна и Цврста : Изработена од висококвалитетно железо, тркалезната основа го одржува вашиот украс с

DEN 319.84
Меккук Мц39 Комплетен Кујнски Нож Со Тројно Занитвам Кујнски Нож Со Вграден Острилка + Комплет Табли Ново
Меккук Мц39 Комплетен Кујнски Нож Со Тројно Занитвам Кујнски Нож Со Вграден Острилка + Комплет Табли

Што Добивате Меккук Мц39 Комплетен Кујнски Нож Со Тројно Занитвам Кујнски Нож Со Вграден Острилка + Мцв11

DEN 207.84
КАБЕЛ За Напојување Со Наизменична СТРУЈА Кабел За Нинтендо Wii Ново
КАБЕЛ За Напојување Со Наизменична СТРУЈА Кабел За Нинтендо Wii

Кабел за адаптер за напојување со врвен квалитет за нинтендо Wii конзола за игри Практично резервно ако ј

DEN 184.80
Мерач на заварување клуч за заварување филе за филе тест за улнарна инспекција владетел Ново
Мерач на заварување клуч за заварување филе за филе тест за улнарна инспекција владетел

Алуминиум Мерач на заварување измерете Го Грлото На Филето / Засилување На Цвест / Висина На Монистра �

DEN 1.33
Uyccimb 10 парчиња Големи wallидни куки за висење тешки 22lb, куки за лепило и лепило за пешкир, водоотпорни Ново
Uyccimb 10 парчиња Големи wallидни куки за висење тешки 22lb, куки за лепило и лепило за пешкир, водоотпорни

Без разлика дали е виси топки за бања / четки за бања во бањата Виси облека / крпи во спалната соба или пла

DEN 2.00
Cabilock 4pcs Слушалки Торба Патување Кабел Организатор Патување Електроника Организатор Торба Деца Патување Ново
Cabilock 4pcs Слушалки Торба Патување Кабел Организатор Патување Електроника Организатор Торба Деца Патување

Чанта Со Чоколадна Монета : Торба За Складирање на електрична енергија, таа е компатибилна со различни м

DEN 0.33
Стедлер месење гума, Уметник Квалитет Кит Гума, Калапи замесени За Графит И Јаглен, 5427, Бело Ново
Стедлер месење гума, Уметник Квалитет Кит Гума, Калапи замесени За Графит И Јаглен, 5427, Бело

Абсорбента, многу мека гума за месење лесно се крева од графит, јаглен и пастел Растегливата гума за бри�

DEN 463.68
Letulенски летни обични маици против вратот кратки ракави врвови пејзаж пејзаж печатена маица обични лабави Ново
Letulенски летни обични маици против вратот кратки ракави врвови пејзаж пејзаж печатена маица обични лабави

Врво на тренингот за жени Направени во САД или увезени ♥ ♥ Почитуван клиент, ве молиме, прочитајте ја та

DEN 47.84
3дроуз не заборавајте Да бидете одличен Басист Денес-Плочки Ново
3дроуз не заборавајте Да бидете одличен Басист Денес-Плочки

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

DEN 3.00
ПРОИЗВОДИ ЗА ПЕТ ПЕТ 20-инчи Сите мои пријатели се кошули со печатење на екранот за миленичиња, 3x-големи, бебе сино Ново
ПРОИЗВОДИ ЗА ПЕТ ПЕТ 20-инчи Сите мои пријатели се кошули со печатење на екранот за миленичиња, 3x-големи, бебе сино

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 93.76
Држи Слушалки Розова Тамблер 20 мл Ново
Држи Слушалки Розова Тамблер 20 мл

Нерѓосувачки челик Видипреку пластичен капак Нерѓосувачки челик Видипреку пластичен капак Висина, во6,

DEN 1598.40
ДЕПО 332-1183Р-Асн Замена На Патнички Странични Фарови Собрание Ново
ДЕПО 332-1183Р-Асн Замена На Патнички Странични Фарови Собрание

Димензија на пакетот : 19 Во Согласност со важечките прописи ЗА ТОЧКИ Тест опремени за да се обезбеди соо�

DEN 1199.84
Н. 484 Умум Семин Ангулосо Ново
Н. 484 Умум Семин Ангулосо

Прекрасно детално гравирање на мезотинт и линија, завршено рачно во акварел Јохан Вилхелм Вајнман од не

DEN 2.00
Браун 10 Пита Сервер Ново
Браун 10 Пита Сервер

Тежина На Бродот : Серверот за пити има уникатна рачка за лак го намалува истурањето и овозможува лесно

DEN 0.67