Заштитни Комбинезони За Заштита Од Електромагнетно Зрачење ДАРЗИ 360° Заштитно Зрачење ЕМФ Заштитна Работна Облека, Сребрени Влакна

Заштитни Комбинезони За Заштита Од Електромагнетно Зрачење ДАРЗИ 360° Заштитно Зрачење ЕМФ Заштитна Работна

DEN 4436.00

Ново

Залиха

+ ЗАШТИТА ОД ЗАШТИТА ОД РАДИЈАЦИЈА ЗА РАСТЕЧКО БЕБЕ Блокира зрачење од мобилни телефони, wifi, лаптопи 99,9% ефикасност. Тоа е тестирано од акредитирана лабораторија. Заштитете го вашето бебе за време на бременоста кога е изложено на најголем ризик за изложеност на зрачење. # ТКАЕНИНА за ДИШЕЊЕ : таа е мека, дише, лесна со фина изработка. Нема да се чувствувате жешко дури и во лето. # ЗАШТИТЕТЕ ВЕ И ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО : заштитната ткаенина може да ве оддалечи од зрачењето на ТЕЛЕВИЗОРОТ, компјутерот, рутерот, мобилниот телефон и повеќето други електрични апарати за домаќинство, давајќи ви безбеден дом за да ве заштити вас и вашето семејство. # ПЕРЕЊЕ : облеката за заштита Од сребрени влакна се пере рачно, тоа нема да влијае на ефектот против зрачење, деформирање или избледување. Забелешка : не се мие со машина, белило или хемиско чистење. # Носете го овој фустан врвот за да ги намалите ризиците од секојдневното зрачење за вашето неродено дете, го блокира вишокот РФ зрачење, но не и за целосно блокирање на целите на сигналите на мобилните телефони. + ЗАШТИТА ОД ЗАШТИТА ОД РАДИЈАЦИЈА ЗА РАСТЕЧКО БЕБЕ. Блокира зрачење од мобилни телефони, wifi, лаптопи 99,9% ефикасност. Тоа е тестирано од акредитирана лабораторија. Заштитете го вашето бебе за време на бременоста кога е изложено на најголем ризик за изложеност на зрачење. # ТКАЕНИНА за ДИШЕЊЕ : таа е мека, дише, лесна со фина изработка. Нема да се чувствувате жешко дури и во лето. # ЗАШТИТЕТЕ ВЕ И ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО : заштитната ткаенина може да ве оддалечи од зрачењето на ТЕЛЕВИЗОРОТ, компјутерот, рутерот, мобилниот телефон и повеќето други електрични апарати за домаќинство, давајќи ви безбеден дом за да ве заштити вас и вашето семејство. # ПЕРЕЊЕ : облеката за заштита Од сребрени влакна се пере рачно, тоа нема да влијае на ефектот против зрачење, деформирање или избледување. Забелешка : не се мие со машина, белило или хемиско чистење. # Носете го овој фустан врвот за да ги намалите ризиците од секојдневното зрачење за вашето неродено дете, го блокира вишокот РФ зрачење, но не и за целосно блокирање на целите на сигналите на мобилните телефони.

Производи во категоријата

47 и Главни Потресени Дрвени Монограмски Букви Ѕид Уметнички Декор, 16 Инчи Ново
47 и Главни Потресени Дрвени Монограмски Букви Ѕид Уметнички Декор, 16 Инчи

МатеријалМдф Дрво Големина 16 Инчи (Диа) Се одликува Со Рустикален Кафеав Финиш Со Текстура На Златна То�

DEN 720.00
Подигање на нето оптоварување и растоварање на тешки предмети отпорност на солза за градежништво за местење Ново
Подигање на нето оптоварување и растоварање на тешки предмети отпорност на солза за градежништво за местење

Подигање на товарен нето материјал : висококвалитетен полиестер, со добра отпорност на абразија, флекси

DEN 388.80
Cfsmqiye Мобилен Телефон Штанд, Агол Висина Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат за Биро Компатибилен Со Сите Мобилен Ново
Cfsmqiye Мобилен Телефон Штанд, Агол Висина Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат за Биро Компатибилен Со Сите Мобилен

Овој прилагодлив држач за мобилен телефон за биро компатибилен со сите 410, 5" паметни телефони, таблети и

DEN 575.84
Лепин Atје Направени Во Франција Рачно Изработени Оула-До 4мм Нерѓосувачки Челик Големи Коцки Лулка Ново
Лепин Atје Направени Во Франција Рачно Изработени Оула-До 4мм Нерѓосувачки Челик Големи Коцки Лулка

УЛТРА СИЛНА Сечилото е изработено од ултра силен Нерѓосувачки Челик 12c27 Sandvik Избегнува корозија и обезб�

DEN 0.33
Либератор Есе салон Чаир, Црн кадифе Ново Попусти
Либератор Есе салон Чаир, Црн кадифе

Совршено за оние со здравствени проблеми кои бараат поголема удобност Пена со висока густина за цврста,

DEN 7984.00
Зескит Лајт 48Gbps Слим Сертифициран УЛТРА Голема Брзина HDMI Кабел 5ft, 4K120 8K60 144Hz erc HDR HDCP 2.2 Ново
Зескит Лајт 48Gbps Слим Сертифициран УЛТРА Голема Брзина HDMI Кабел 5ft, 4K120 8K60 144Hz erc HDR HDCP 2.2

Динамичен HDR Подобрен Аудио Повратен Канал (e ARC) Автоматски Режим На Ниска Латентност (ALLM) Променлива Ста

DEN 2.67
Лабораторија за јога дизајн | Шише со вода | Премиум изолиран траен 18/8 нерѓосувачки челик | Наменети да Ново
Лабораторија за јога дизајн | Шише со вода | Премиум изолиран траен 18/8 нерѓосувачки челик | Наменети да

Двоен иден не'рѓосувачки челик : Вакуумската изолација ги одржува ладни пијалоци ладни 24 часа и топли пи

DEN 0.67
Danneasy 2PCS Nail Art Полска тенка четка за четки за детали за ноктите, фини дизајни, комплет за сликање на ноктите Ново
Danneasy 2PCS Nail Art Полска тенка четка за четки за детали за ноктите, фини дизајни, комплет за сликање на ноктите

【Совршен сет за четки за нокти】 Може да добиете четка за лагер за нокти од 2 парчиња, со 2 различни облиц�

DEN 159.84
Под Небото Во ЊУЈОРК Вкрстена Црна Престилка-Издржлив Сјај Со Кожна Арматура и Подесување На Сплит Нога За Мажи Ново
Под Небото Во ЊУЈОРК Вкрстена Црна Престилка-Издржлив Сјај Со Кожна Арматура и Подесување На Сплит Нога За Мажи

РАЧНО ИЗРАБОТЕН, ИЗДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ оваа престилка е рачно изработена со издржлив лесен 10 мл твил, засил

DEN 506.88
Формула Тркачки Автомобил Кутија Кутија Кутија Радио Повик До Јама Кутија Маица Ново
Формула Тркачки Автомобил Кутија Кутија Кутија Радио Повик До Јама Кутија Маица

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

DEN 2.67
Нт ПРЕДВОДЕНА Дрвена Божиќна Црковна Сцена ДЕКОРАЦИЈА ЛЕР Градски Светла Село ПРЕДВОДЕНА Од Дрво Куќа Покрив Ново
Нт ПРЕДВОДЕНА Дрвена Божиќна Црковна Сцена ДЕКОРАЦИЈА ЛЕР Градски Светла Село ПРЕДВОДЕНА Од Дрво Куќа Покрив

Фатете ја магијата на сезоната со НАШАТА КУЌА ОД ДРВО Со дедо мраз кој доставува подароци За Божиќ, оваа

DEN 2.67
Хефуте Дм542т Степер Мотор Контролер 2 Фаза Дигитален Степер Мотор Возач 20-50В ДЦ Макс. 4.2 А за 57 86 Ново
Хефуте Дм542т Степер Мотор Контролер 2 Фаза Дигитален Степер Мотор Возач 20-50В ДЦ Макс. 4.2 А за 57 86

Дигитален Чекор Возач од индустриско одделение : Развиен Со напреден алгоритам за контрола НА ДСП врз о�

DEN 1.33
СИТЕ ДЕЛОВИ ИТН. Замена Ролери Четка За Dyson Dc15 Делови, Животински Четка Бар, Вакуум Beater Бар, Ново
СИТЕ ДЕЛОВИ ИТН. Замена Ролери Четка За Dyson Dc15 Делови, Животински Четка Бар, Вакуум Beater Бар,

ВНИМАНИЕ! Ако не сте 100% сигурни дека овој производ ќе одговара на името на вашиот бренд вакуум, ве молиме

DEN 303.84
Жиро Нож Електрични Кебаб Машина За Сечење, Комерцијални Шаварма Месо Машина, Електрични Жиро Месо Машина Ново
Жиро Нож Електрични Кебаб Машина За Сечење, Комерцијални Шаварма Месо Машина, Електрични Жиро Месо Машина

1Безжичен Или Кабелски Овој Shawarma Doner Slicer има два вида, едниот е жичен, можете да го вклучите и користите, д

DEN 361.60
Слатко Бебе. Џамбо 36 Инчен Бебе Пол Откриваат Балон | Големи Црни Балони Со Розова И Сина Форма На Срце Ново
Слатко Бебе. Џамбо 36 Инчен Бебе Пол Откриваат Балон | Големи Црни Балони Со Розова И Сина Форма На Срце

Произведено ВО САД и Увезено Полот Открие Балон Комплет Вклучува : 2 џин 36 "црна латекс бременост открие �

DEN 239.68
Кигауру 8 парчиња Шестоаголна Глава Ален Клуч За Дупчење Сет S2 Челик Магнетни 1/4 Инчен Шестоаголник Н1, 5-H8 Ново
Кигауру 8 парчиња Шестоаголна Глава Ален Клуч За Дупчење Сет S2 Челик Магнетни 1/4 Инчен Шестоаголник Н1, 5-H8

Хексадецимален Раководител Ален Клуч Големина На Дупчалка : Н1, 5 (1,5 мм), Н2 (2мм), Н2, 5 (2,5 мм), Н3 (3мм), Х4 (4мм), Х

DEN 127.84
uxcell f тип машки до f женски коаксијален кабел RG6 0,3 метри/1ft 2 парчиња Ново
uxcell f тип машки до f женски коаксијален кабел RG6 0,3 метри/1ft 2 парчиња

75 Ohm RG6 коаксијален A / V кабел со мажобложени Fтип машки до женски конектори Поврзете телевизори, VCRS, кабел

DEN 1.67
мапа на извори Двојно Тркало Ротирачки Тркалце 1/16бсп Нишка 2 Инчи Црна 2 парчиња Ново
мапа на извори Двојно Тркало Ротирачки Тркалце 1/16бсп Нишка 2 Инчи Црна 2 парчиња

Пакетот Вклучува : 2 x Навој Матични Тркала; Име На Производот : Навој Матични Тркала Главна Боја : Црна, Ср

DEN 2.33
Дизајн На Капакот На Тастатурата За 14 КС Елитебук 840 845 Г7 Г8 2022 2021 2020 Нова Тетратка Компјутер Модел Ново
Дизајн На Капакот На Тастатурата За 14 КС Елитебук 840 845 Г7 Г8 2022 2021 2020 Нова Тетратка Компјутер Модел

☞(Прво проверете Го Распоредот на Тастатурата Со Слика 2) Дизајн За 14" КС Елитебук 840 845 Г7 2020 Нова Тетратк�

DEN 3.00
Лин-Трон, Алуминиум, Машко-Женско, М3-0,5 Големина На Завртката, ширина од 6 мм, Должина На Телото од 10 мм Ново
Лин-Трон, Алуминиум, Машко-Женско, М3-0,5 Големина На Завртката, ширина од 6 мм, Должина На Телото од 10 мм

Хексадецималниот ќорсокак ги одделува или поврзува компонентите во системот за прецизно поставување и

DEN 114.40
Iiunius waveshare 5.5inch HDMI AMOLED дисплеј за Raspberry Pi 4B+ 4B 3B+ 3B 2B Zero Zero W WH Jetson Nano Ново
Iiunius waveshare 5.5inch HDMI AMOLED дисплеј за Raspberry Pi 4B+ 4B 3B+ 3B 2B Zero Zero W WH Jetson Nano

Waveshare 5,5 инчен HDMI AMOLED монитор е 1080*1920 висока резолуција, затегната стаклена покривка, ги поддржува сите в�

DEN 2.00
RISJC 1/24 75мм Античка фантазија Викиншки воински смола модел Минијатурен комплет, необјавен и необоен Ново
RISJC 1/24 75мм Античка фантазија Викиншки воински смола модел Минијатурен комплет, необјавен и необоен

Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување Сликата на производот е

DEN 0.67
4-8/5-9/6-10мм Пресврт Чекор Вежба За Дрво Рачна Џеб Дупка Вежба 3 парчиња Ново
4-8/5-9/6-10мм Пресврт Чекор Вежба За Дрво Рачна Џеб Дупка Вежба 3 парчиња

Замена пресврт чекор вежба малку се вклопува за рачноџеб дупка систем Вежба за употреба со џеб дупка д�

DEN 2.67
Ицце Датисон 1.25 Телескоп Дигитален Електронски Окулар Телескоп Микроскоп Додатоци За Астрофотографија Ново
Ицце Датисон 1.25 Телескоп Дигитален Електронски Окулар Телескоп Микроскоп Додатоци За Астрофотографија

Вашиот Најдобар Избор : Споделете го погледот на планетите, месечината и копнените цели преку вашиот те�

DEN 206.72
Amayyadsj Stapler Mini Stapler 10 Staples 12 лист капацитет Десктоп Степлер Стандард Стејплс вклучен со боја на отстранувач Ново
Amayyadsj Stapler Mini Stapler 10 Staples 12 лист капацитет Десктоп Степлер Стандард Стејплс вклучен со боја на отстранувач

Тивок, стабилен степлер обезбедува услуги за вашиот бизнис без Повеќенаменска употреба Овој столб за д�

DEN 1.00
Светла соларна светлина на отворено водоотпорна светло за соларна енергија за градинарски декорација тркалезна/квадратна Ново
Светла соларна светлина на отворено водоотпорна светло за соларна енергија за градинарски декорација тркалезна/квадратна

1 Автоматски е светло во темница и автоматски наполнет во текот на денот Прекрасен дизајн на пламен за т�

DEN 2047.68
Плантич на наследство на отворено, висок, црн Ново
Плантич на наследство на отворено, висок, црн

Комбинирано пакување од 2 разноврсен дизајнУникатниот дизајн на овој стилски пластеник му овозможува н

DEN 1840.00
Војна на Starвездите Последната салфетки за ручек во епизодата 8 Ново
Војна на Starвездите Последната салфетки за ручек во епизодата 8

Војна на Starвездите Последниот салфетки за ручек 8 Епизода 8 Еден пакет од 16 Војна на Starвездите Последнио�

DEN 143.84
Волтер Titex- DC150-05-03.000A0-WJ30TA вежба Ново
Волтер Titex- DC150-05-03.000A0-WJ30TA вежба

Стандардни вежби за геометрија цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид без внатрешна течност �

DEN 762.08
Женски Скијачки Ракавици Ракавици За Екран Снег Цвет Топло Плетени Зимски Ракавици Порибување Полнила За Жени Ново
Женски Скијачки Ракавици Ракавици За Екран Снег Цвет Топло Плетени Зимски Ракавици Порибување Полнила За Жени

ракавици без прсти зимски ракавици мажи женски ракавици машки ракавици зимски ракавици жени детски рак

DEN 172.64
ГАМАГО Мрзливи Завои за Деца &засилувач; Деца-Во собата на 18 Поединечно Завиткани Самолепливи Завои-Стерилни, Ново
ГАМАГО Мрзливи Завои за Деца &засилувач; Деца-Во собата на 18 Поединечно Завиткани Самолепливи Завои-Стерилни,

Латекс слободен Земја на потекло Е Кина Секој завој мери 1,75 "х 2" 18Х САМОЛЕПЛИВИ ЗАВОИ за деца и млади во с

DEN 0.33
Комплет од 4 Велигденска Трпеза Дрвени Знаци Велигденски Нивоа Декорација На Послужавник Среќно Велигденско Зајаче Ново
Комплет од 4 Велигденска Трпеза Дрвени Знаци Велигденски Нивоа Декорација На Послужавник Среќно Велигденско Зајаче

Украси за Маса за Велигденско Зајаче : ќе добиете 4 парчиња велигденски украси за централни делови на ма�

DEN 2.67
Лента за пакување 24 ролни, 3inches x 60 јарди, дебелина од 2,0 милји, широко посилно лепило за запечатување на тешки Ново
Лента за пакување 24 ролни, 3inches x 60 јарди, дебелина од 2,0 милји, широко посилно лепило за запечатување на тешки

Силно лепило ленти за пакување со силно лепило за акрилно лепило Bopp, оваа лента ветува максимално запеч

DEN 747.20
Мотоцикл Мушка Бади Гуми За Инсталација Алатка За Помош Кука ЗА CRF CR KXF KX YZF YZ RMZ DRZ EXC SXF XCF EXCF Ново
Мотоцикл Мушка Бади Гуми За Инсталација Алатка За Помош Кука ЗА CRF CR KXF KX YZF YZ RMZ DRZ EXC SXF XCF EXCF

●Материјал : Алуминиум овој производ е сеуште многу добар, се препорачува! ●Пакувањето е многу добро, н�

DEN 175.84
РЕЛАНД САН 10сетс 2.54 ММ Кф2510 Конектор Рамен Директно Игла Комплет Конектор Женски Школка И Женски Игла Заглавие Ново
РЕЛАНД САН 10сетс 2.54 ММ Кф2510 Конектор Рамен Директно Игла Комплет Конектор Женски Школка И Женски Игла Заглавие

Пакетот Вклучува : kf2510 женски пински конектори, KF2510 2p12p женски домување, KF2510 2p12p пински машки заглавија, д

DEN 328.00
Микро прекинувачи KCD2 црна три позиција за менување микро прекинувачи 16 / 250VAC 20A / 125VAC Smart Rocker Ново
Микро прекинувачи KCD2 црна три позиција за менување микро прекинувачи 16 / 250VAC 20A / 125VAC Smart Rocker

Микро прекинувачи Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини,

DEN 302.40
[PowerNex] Средна бунар CLG-150-12C 12V 11A 132W единечен излез LED напојување со PFC Ново
[PowerNex] Средна бунар CLG-150-12C 12V 11A 132W единечен излез LED напојување со PFC

150 W единечен излезен префрлување LED напојување со напојување12 Волтс @ 11 Amps Featu 150 W единечен излезен прекл�

DEN 0.67
Месинг Лактот 90 Степен Црево Лактот Агол Надвор 1/2 Машки х 1/2 Машки Навој Месинг Изградба нпт 0,5 инчи Ново
Месинг Лактот 90 Степен Црево Лактот Агол Надвор 1/2 Машки х 1/2 Машки Навој Месинг Изградба нпт 0,5 инчи

ПОДОБРЕН КВАЛИТЕТ МЕСИНГ Го Прави Месинг лактот 0,5 инчи машки х 1 / 2 инчи машки до Корозија и Безбеден за �

DEN 207.84
セトモノホンポ кбу-0502098007 малтер, калено Ново
セトモノホンポ кбу-0502098007 малтер, калено

[15 Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се разликуваат од сликата на

DEN 213.44
Црна Ева Заштитна Кутија За Носење Коцка Со Мрежен Џеб За Сајбер-Точката На Сони И Снимајте Дигитална Камера Ново
Црна Ева Заштитна Кутија За Носење Коцка Со Мрежен Џеб За Сајбер-Точката На Сони И Снимајте Дигитална Камера

Овој лесен капак е контуриран за да одговара на вашиот Уред мазни заоблени рабови Функција со дополните

DEN 2.00