Сончев Ротирачки Држач За Дисплеј, Ротирачка Плоча Од 360° СО LED Светло За Приказ На Накит На Телефонски Часовници

Сончев Ротирачки Држач За Дисплеј, Ротирачка Плоча Од 360° СО LED Светло За Приказ На Накит На Телефонски Часовници

-170 %

DEN 128.96

Ново

Залиха

АВТОМАТСКА РОТАЦИЈА од 360° : екранот може да се ротира за 360 степени, може да се ротира, се додека е во доволно светло, екранот може да се ротира во насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот ДВОЈНО НАПОЈУВАЊЕ : станицата за прикажување има двојно напојување. Во услови исполнети со светлина, можете да изберете соларна енергија и да бидете еколошки. Покрај тоа, можете исто така да изберете да користите batt батерија кога нема доволно светлина. (Батеријата не е вклучена). LED СВЕТЛО : постојат четири LED светла за подобар дисплеј. Можете да ги вклучите/исклучите светлата колку што сакате. АБС ПЛАСТИКА : висококвалитетен пластичен материјал, мала големина, мала тежина и лесен за носење. Ќе бидете подготвени да ја покажете својата уметност во секое време. ШИРОКО КОРИСТЕН : може да се користи за прикажување накит, мобилни телефони, часовници, колачи итн., прикажани на јавни места како што се излози, прозорци, канцеларии, шалтери, витрини итн., што ќе го привлече вниманието на другите. Спецификација : Материјал : АБС Опционална Боја : Црна, Бела Грамофон Дијаметар : Прибл. Вкупна Висина од 9 см / 3,54 инчи : Прибл. 8,8 см / 3,46 инчи Температура : -10 до 80 степени целзиусови Оптоварување : 300-500гр Тежина на Предметот : 180гр Тип : Листа На Пакети За Прикажување Накит : 1 х Ротирачки Дисплеј За Накит.

  :

Производи во категоријата

Вработените потпишуваат само за врата - црно -бело, само 9 x 3 -инчи вработени само знак на врата, знаци за усогласеност Ново
Вработените потпишуваат само за врата - црно -бело, само 9 x 3 -инчи вработени само знак на врата, знаци за усогласеност

Направено од цврста и долготрајна пластика Се одликува со елегантен дизајн со заоблен агол Ние користи�

DEN 801.60
Преносен звучник на черепот Vigros Преносен Bluetooth мини звучници бас стерео компатибилен за десктоп компјутер/лаптоп/мобилен Ново Попусти
Преносен звучник на черепот Vigros Преносен Bluetooth мини звучници бас стерео компатибилен за десктоп компјутер/лаптоп/мобилен

Bluetooth Connection vigros Најновата технологија Bluetooth 50 и стабилна врска Овој Skeleton Bluetooth звучник лесно може да се п�

DEN 911.84
Паметен избор Урни За Кремирање За Човечка Пепел Возрасни-Рачно Изработена Погребна Меморијална Пепел Урна Ново
Паметен избор Урни За Кремирање За Човечка Пепел Возрасни-Рачно Изработена Погребна Меморијална Пепел Урна

Почестете Ја Вашата СаканаПочестете Ја Вашата Сакана Со Прикажување На Нивната Пепел Во Оваа Прекрасна

DEN 1119.84
Buts торба со најголемиот дел од рачката со рачки за градежни торби вреќа со вреќи 1 тон 3300 bs песок торба дуфле Ново Попусти
Buts торба со најголемиот дел од рачката со рачки за градежни торби вреќа со вреќи 1 тон 3300 bs песок торба дуфле

Гласови кеси за FIBC : getе добиете 6 парчиња 1,5 тони флексибилни индустриски кеси, количината е доволна за д�

DEN 1279.84
Мерачот Спотон ПАР Ја Мери фотоситетската Светлина на Крошна На Растенијата. Научно Точни За Сите Извори На Светлина. Ново
Мерачот Спотон ПАР Ја Мери фотоситетската Светлина на Крошна На Растенијата. Научно Точни За Сите Извори На Светлина.

РЕЖИМОТ DLI пресметува просечна светлина во текот на 24 часа Режимот на скенирање во просек ИЗЕДНАЧУВА во

DEN 5375.84
Шусуен Женски Класичен Цврст Палто Со Едно Гради Темперамент На Половината Coот Палто Ревер Мантил Тенок Надворешен Ново
Шусуен Женски Класичен Цврст Палто Со Едно Гради Темперамент На Половината Coот Палто Ревер Мантил Тенок Надворешен

100% Полиестер ?? По Купувањето : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одго�

DEN 1.33
Huang YC За Ipad Случај од 10-Та Генерација 2022 година, Со Ротирачко Силиконско Куќиште За Девојчиња Ново
Huang YC За Ipad Случај од 10-Та Генерација 2022 година, Со Ротирачко Силиконско Куќиште За Девојчиња

За Ipad 10Та Генерација Случај 2022 Quopatible со que : Само За i Pad 10,9 инчи 10Та Генерација (2022 Ослободување)...

DEN 303.84
Грам SE Спектар G11UXL Син Оптички Прекинувач Единечен Поединец По Клуч Целосна Боја RGB LED Осветлена Ново
Грам SE Спектар G11UXL Син Оптички Прекинувач Единечен Поединец По Клуч Целосна Боја RGB LED Осветлена

Со технологијата На Оптички прекинувач На Тесоро Најбрзо време на одговор на прекинувачот од 0,1 ms Преци�

DEN 0.67
6 парчиња Канцелариски Рачен Стол Моларни Огледала За Лице Во Форма На Заб Пластични Огледала За Шминка Ново
6 парчиња Канцелариски Рачен Стол Моларни Огледала За Лице Во Форма На Заб Пластични Огледала За Шминка

Ова забно огледало со функција за зголемување е специјално дизајнирано за набудување на состојбата на �

DEN 1.67
Кутија За Подароци за Продавници 9, 5х7х4 Инчи, Црна Голема Кутија За Подароци Со Капак, Склопувачка Кутија За Младоженци Ново
Кутија За Подароци за Продавници 9, 5х7х4 Инчи, Црна Голема Кутија За Подароци Со Капак, Склопувачка Кутија За Младоженци

Луксузна Црна Кутија За Подароци : Секој сет вклучува 1 кутија за подароци и 1 црна лента Продавница црна

DEN 111.84
АУКСВА Тропски Лист Од Палма Лисја Од Банана Корпа За Складирање Коцка Корпа За Складирање Играчки Корпа За Облека Ново
АУКСВА Тропски Лист Од Палма Лисја Од Банана Корпа За Складирање Коцка Корпа За Складирање Играчки Корпа За Облека

Големина : 15 х 11 х 9,5 инчи Материјал : Изработен ОД 300дпе постава, надворешен платнен материјал, мек и дише

DEN 1272.00
Среќна банер за позадина на Велигденската забава, пролет Велигден зајак шарени јајца и пилешки знаци зелена трева Ново Попусти
Среќна банер за позадина на Велигденската забава, пролет Велигден зајак шарени јајца и пилешки знаци зелена трева

Дизајн со велигденски знак : Велигденската позадина е дизајнирана со елементи на Велигденската забава,

DEN 143.84
1/10 пар Ново
1/10 пар

Дијаметар : M8 2 PCS, должина : 20мм 304 (A270) Не'рѓосувачки челик Големина = d (дијаметар) l (должина не ја вклучува

DEN 191.84
Строга кожа јаже од ропство од 30 метри Ново
Строга кожа јаже од ропство од 30 метри

Свилен, мек и мазен двојно плетен најлон Лесно за работа и удобно за време на движење Вежбајте ги вашите

DEN 233.92
AEXIT 1/2 PT ореви 22мм Дија конец месинг хексадецимален прицврстувач за прицврстувачи на плочки за машина за перење Ново
AEXIT 1/2 PT ореви 22мм Дија конец месинг хексадецимален прицврстувач за прицврстувачи на плочки за машина за перење

Име на производот : хексадецимален орев; боја : златен тон Матеирал : месинг; женска нишка Дија : 22mm / 1 / 2 "Pt

DEN 465.60
Билтен табла Boho Rainbows се граничи со виножито директно граници со прекрасни точки и срца во училница или украси Ново
Билтен табла Boho Rainbows се граничи со виножито директно граници со прекрасни точки и срца во училница или украси

Пакет Вклучи : getе добиете 1 ролна од границата со билтени на Денот на вineубените Бохо Виножито, доволно д�

DEN 223.84
Дијаметар на врвот на 20мм со 20мм HSS Twist Drill 1/2 Алатка за дупчење за дупчење за дупчење за дупчење (Diámetro Ново
Дијаметар на врвот на 20мм со 20мм HSS Twist Drill 1/2 Алатка за дупчење за дупчење за дупчење за дупчење (Diámetro

Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Дизајн : 1 / 2 "Дијаметар Директна дупка за вежба Материјал : H

DEN 0.33
Клуч Фоб Капак Без Клуч Далечински Случај Заштитник За Хонда Спогодба ЦР-V HR-V CR-Z 4 Копчиња Ново
Клуч Фоб Капак Без Клуч Далечински Случај Заштитник За Хонда Спогодба ЦР-V HR-V CR-Z 4 Копчиња

2 Парчиња+1 приврзок, нивната комбинација ви заштедува пари и грижете се, совршено! Спречете оштетување, �

DEN 143.84
Амбесон Цреша Торба За Перење, Летна Шема Со Цртано Овошје И Лисја Повторени На Обична Позадина, Попречете Ја Корпата Ново
Амбесон Цреша Торба За Перење, Летна Шема Со Цртано Овошје И Лисја Повторени На Обична Позадина, Попречете Ја Корпата

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

DEN 2.33
VORPE Хартија Послужавник Хартија Стоп За Брат HL-3140CW HL-3170CDW HL-3180CDW MFC-9130CW MFC-9330CDW Ново
VORPE Хартија Послужавник Хартија Стоп За Брат HL-3140CW HL-3170CDW HL-3180CDW MFC-9130CW MFC-9330CDW

Хартија Фиока Хартија Запре За Брат HL3140 CW HL3170 CDW HL3180 CDW MFC9130 CW MFC9330 CDW MFC9340 CDW HL2220 HL2230 HL2240 HL2240 D HL2270 DW HL2275 DW Ком�

DEN 303.84
Топ Пакет Снабдување Брановидни Кутии, 21 3/8 х 15 5/8 х 9 1/2, Крафт Ново
Топ Пакет Снабдување Брановидни Кутии, 21 3/8 х 15 5/8 х 9 1/2, Крафт

Произведени од професионално одделение 200# / t 32 Ц крафт брановидни Овие издржливи кутии можат да издржа�

DEN 3.33
Rebower RG174 Коаксијални кабли BNC машки до BNC женски прегратки, [за пренос на видео сигнал]- 10Feet Ново
Rebower RG174 Коаксијални кабли BNC машки до BNC женски прегратки, [за пренос на видео сигнал]- 10Feet

1 [Добра карактеристика] : Коаксијалниот кабел има добро антиелектромагнетно мешање и мекост, со мала за�

DEN 718.40
Чистач на Компримиран Воздух-Чистач На Тастатура За Канцеларија - Еднократно користење без Прашина од Ново Попусти
Чистач на Компримиран Воздух-Чистач На Тастатура За Канцеларија - Еднократно користење без Прашина од

Прашина за компримиран воздухЕколошки И Енергетски Ефикасен : Во Споредба со конзервиран воздух за едн�

DEN 543.52
AD824AN - линеарно 14 -пини PDIP 824 Ново
AD824AN - линеарно 14 -пини PDIP 824

Пластичен двоен пакет во линија Линеарен засилувач IC (1 парче многу) Нови, никогаш не користени делови...

DEN 3.33
DS-212 DS212 SPST моментална дупка за монтирање на прекинувачот за прекинувач 16мм Вклучен прекинувач за копче за напојување- Ново
DS-212 DS212 SPST моментална дупка за монтирање на прекинувачот за прекинувач 16мм Вклучен прекинувач за копче за напојување-

Боја : Бела Тип на ставка : прекинувачи Место на потекло : hejеџијанг, Кина (копно) Дупки за монтирање 3 A 125 V /

DEN 1.67
LED ние испорачуваме знак за деловни дисплеи | Трепкајќи овален електронски знак за светло за бизнис | 15 Ново
LED ние испорачуваме знак за деловни дисплеи | Трепкајќи овален електронски знак за светло за бизнис | 15

★ 100% LED ултрасветла технологија ви дава поголема осветленост додека користите помала моќ; ќе трае повеќ

DEN 988.80
Полици за бања Кабилок wallид монтирани длабоки полица 1 парчиња лебдечки полици Полици за складирање Ново
Полици за бања Кабилок wallид монтирани длабоки полица 1 парчиња лебдечки полици Полици за складирање

Нашето црно лебдечко полиња одговара на целата ваша козметика, парфем, додатоци за бебешки шампон Разно

DEN 3.33
Audio Technica AT-PMX5P | Преносен мулти миксер Ново
Audio Technica AT-PMX5P | Преносен мулти миксер

Број на дел од производителот : ATPMX 5 P Оценет влез : +10dbv (трим = мин), 50dbv (трим = макс) Оценет излез : 10dbv Карак�

DEN 1.33
Јмоермиф Бебешки Пешаци Со Зголемена Шасија И Лесен Послужавник За Чистење, Универзален Шетач Со Тркала Ново Попусти
Јмоермиф Бебешки Пешаци Со Зголемена Шасија И Лесен Послужавник За Чистење, Универзален Шетач Со Тркала

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1599.84
8GB Турбо Класа 6 Microsdhc Мемориска Картичка. Голема Брзина За Nokia Пати 3710 3711 Доаѓа со слободен SD И USB Адаптери. Ново
8GB Турбо Класа 6 Microsdhc Мемориска Картичка. Голема Брзина За Nokia Пати 3710 3711 Доаѓа со слободен SD И USB Адаптери.

8 GB Микро Картичка Класа 6 Производител Тим Група + Слободен ГОЛЕМА Брзина USB читач Само 10% од големината н

DEN 1.67
Германија Градско име на мапа на мапа на мапата шема на огледало Преносен компактен џеб шминка двострано стакло Ново
Германија Градско име на мапа на мапа на мапата шема на огледало Преносен компактен џеб шминка двострано стакло

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина Карак�

DEN 415.84
Топла Макс 26204 4-Инчен х 3/4-Инчен Жица Фитинг Четка За Електрични Алати Ново
Топла Макс 26204 4-Инчен х 3/4-Инчен Жица Фитинг Четка За Електрични Алати

Влакната од нерѓосувачки челик Одлично за чистење на бакарни фитинзи Одлично за отстранување на корози

DEN 2.00
4 парчиња Алуминиумски Адаптери За Тркала Растојанија 2 Дебелина Шема на Завртки на Возилото 6х5, 5 До Шема на Завртки Ново
4 парчиња Алуминиумски Адаптери За Тркала Растојанија 2 Дебелина Шема на Завртки на Возилото 6х5, 5 До Шема на Завртки

Шема на завртки на возилото : 6х5, 5" или 6х139, 7ммШема На Завртки на Тркалата : 6х5, 5" или 6х139, 7мм.Дебелина : 2" и�

DEN 0.33
229 BUNA/NBR NITRILE O-RING 70A DUROMERTER Црна, Стерлинг заптивка и снабдување Ново
229 BUNA/NBR NITRILE O-RING 70A DUROMERTER Црна, Стерлинг заптивка и снабдување

Направено од црна бунанитрил (исто така наречена БунаН) за употреба со најразлични течности од нафта до

DEN 1.00
Бонус Сестра Подароци За Девојки Посинок Компактно Огледало Снаа Подароци Подароци За Пријателство За Пријател Ново
Бонус Сестра Подароци За Девојки Посинок Компактно Огледало Снаа Подароци Подароци За Пријателство За Пријател

На Мојот Бонус Сестра ПодароциЛична Шминка Огледало врежани Со Бонус Сестра Семејството не е секогаш з�

DEN 902.40
Шкотланѓанец 11-0618-22 Комплет за контрола на температурата Ново
Шкотланѓанец 11-0618-22 Комплет за контрола на температурата

Оригинален дел за замена на Омен Користете оригинални делови на Омен за безбедносна сигурност и перфор�

DEN 340.80
Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со Pioneer XDP-30R-Anti-Glare Cleartouch, анти-прстин отпечаток на Ново
Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со Pioneer XDP-30R-Anti-Glare Cleartouch, анти-прстин отпечаток на

? [Антисјај] Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со Pioneer XDP30 R Два (2) наградувани заштитници на екран

DEN 1.33
foriy тапа за бања wallидна монтирање злато тапа две крстосници со када 360 ° вртење од 8 инчи плукаат цврсти Ново
foriy тапа за бања wallидна монтирање злато тапа две крстосници со када 360 ° вртење од 8 инчи плукаат цврсти

【Ситна јадро на керамички вентил на бакарна обвивка】 Нашиот главен дел од оваа тапа е долга 8,3 инчи, кон

DEN 3.33
Archer Pro 14 in. Тесен турбо раб дијамантски лопати за сечење гранит, камен, asonидарски, контра-врвни Ново
Archer Pro 14 in. Тесен турбо раб дијамантски лопати за сечење гранит, камен, asonидарски, контра-врвни

Идеално и за професионални камени фабрикувачи и за корисници на домашни услови Кристали на дијаманти о�

DEN 2.33
Panduit LCC1/0-38WF-X Ново
Panduit LCC1/0-38WF-X

Високо квалитетен производ за пандит Високо квалитетен производ за пандит Видот на производот е Panduit PPS0

DEN 1.00
Унисекс Градиент Мраз Свилени Ракави Мажи И Жени Ракави За Сончање Ракави За Велосипедизам На Отворено Ракавици Ново
Унисекс Градиент Мраз Свилени Ракави Мажи И Жени Ракави За Сончање Ракави За Велосипедизам На Отворено Ракавици

100% Полиестер Полиестерска рамка Различни Бои : Овој Ракав Има 15 Бои За Да Ги Исполни Вашите Преференции,

DEN 3.00
Мабек хардвер ореви од не'рѓосувачки челик Завртете ја орев со рамна глава Хексот тркалезна глава на главата навртка Ново
Мабек хардвер ореви од не'рѓосувачки челик Завртете ја орев со рамна глава Хексот тркалезна глава на главата навртка

✯ истрог и издржлив Threads се остри, чисти, точни и без закопчување Dimentionsprecise Димензиите и квалитетот на пр

DEN 408.00
Пилула кутија Симпатична птици во градинарски плоштад во форма на таблета таблета, преносен пилум за витамин контејнер Ново
Пилула кутија Симпатична птици во градинарски плоштад во форма на таблета таблета, преносен пилум за витамин контејнер

【Материјал】 Оваа прекрасна кутија за пилули во форма на квадрат е изработена од висококвалитетно елек

DEN 175.84
81-Добро Кутии За Складирање Микротуби, Портокалова Ново
81-Добро Кутии За Складирање Микротуби, Портокалова

Чувајте 1,5 / 2,0 мл микротуби или криогени ампули во овие полипропиленски кутии за складирање, Чувајте мик

DEN 315.20
Бебе ноќно светло со романтична тинејџерка loveубовен знак срца на гранџ ленти линии ноќно светло приклучок Ново
Бебе ноќно светло со романтична тинејџерка loveубовен знак срца на гранџ ленти линии ноќно светло приклучок

[Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се о�

DEN 209.60