носилка Нога Нога Подели Машина Опрема За Истегнување Флексибилност На Нозете Должина Прилагодлива 46,9 Во Тренингот За Сила Истегнување На Лигаментите Се Протега 1

носилка Нога Нога Подели Машина Опрема За Истегнување Флексибилност На Нозете Должина Прилагодлива 46,9

DEN 1740.64

Ново

Залиха

❀ Прилагодлива должина : оваа носилка за нозе има три прачки, и секоја прачка има 6 дупки за прилагодување на должината ❀ Лигаменти за истегнување : машината за разделување тренер е уред за истегнување на нозете што може да ја обучи вашата флексибилност. Откако ќе продолжите да вежбате, ќе откриете дека флексибилноста на вашето тело е значително подобрена, а исто така можете да тренирате за разделување. ❀ Практичност : оваа машина за разделување може да ја користат луѓе од различна возраст. Децата треба да ја тренираат својата флексибилност на телото пред да учат балет, да влечат-ла-танц и гимнастика. Ова ќе биде добар помошник. Возрасните исто така можат да гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА додека вежбаат додека се одмараат во дневната соба. ❀ Повеќе вежби : носилка за Нозе може да вежба повеќе позиции на нозете. По долготрајна употреба на носилки за нозе, ќе откриете дека може да се вежбаат вашиот полутендинозус, полумембранозус, пубис мускул и многу други места. ❀ Материјал : носилката за разделување на нозете е изработена од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, кој е издржлив. Носилка за нозе ја подобрува флексибилноста, рамнотежата и заѕвони на движење во природна положба на телото. Тоа ви овозможува да ги раширите нозете што е можно подалеку и да ги истегнете тетивата без да барате помош од партнерот.● Спецификации : - Материјал : нерѓосувачки челик,Сунѓер-Проширена Должина : 77 - 119 см / 30,3-46,9 Во-Тежина На Производот : 2,0 кг / 4,4 фунти-Целосното Пакување Вклучува : 1 носилка за нозе, 1 х продолжен ремен за продолжување ќе добиете : - Истегнете ги лигаментите на нозете.- Обликувајте ја совршената фигура.- Подобрете ја формата на нозете.● Услуги на клиентите : * ние нудиме 100% Пари Назад или Размена ако производот има проблеми со квалитетот, можете да купите со доверба.* Ние нудиме 24 часа онлајн услуги на клиентите, ве молиме слободно испратете ни порака доколку имате какви било прашања. Ви благодариме за добрата комуникација!* Ветуваме дека ќе испратиме во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 работни дена.

Производи во категоријата

路路 通粉 批发 通粉路路 通粉 通粉 Passepartout во прав на големо со пас -прашок во прав паспартаут во прав Ново
路路 通粉 批发 通粉路路 通粉 通粉 Passepartout во прав на големо со пас -прашок во прав паспартаут во прав

Pastepartout во прав на големо на големо со пасус во прав Passepartout во прав路路 通粉 批发 路路 通粉路路 Подароците за се

DEN 0.67
Flipper 90S Grunge гроздобер кошула Ново
Flipper 90S Grunge гроздобер кошула

Нашата најлесна, најлесна кошула тенка вклопена Slimmer Fit : Ако сакате лабава вклопување, нарачајте една г�

DEN 555.20
Професионален Алуминиум Со Четири Цевки 72 Статив За Канон XA30 Ново
Професионален Алуминиум Со Четири Цевки 72 Статив За Канон XA30

Главата На Течноста има претходно поставена противтежа, како и влечење на фиксна течност и во оските на

DEN 1428.80
Модул на сензори Mobotix - сензор за ден, L160 160mm 13 ° леќи за D15 IP камери Ново
Модул на сензори Mobotix - сензор за ден, L160 160mm 13 ° леќи за D15 IP камери

Оценката IP56 значи дека камерата може да се наоѓа во затворено или на отворено 5 мегапикселен сензор прои

DEN 2.67
Xaronf мини климатик, климатик преносен за просторија, USB личен ладилник за ладилник w/овлажнител, 3 брзина, Ново
Xaronf мини климатик, климатик преносен за просторија, USB личен ладилник за ладилник w/овлажнител, 3 брзина,

Преносен климатик : Сè што треба да направите е да додадете вграден резервоар за вода во вода, откако ќе �

DEN 366.40
FOX RACKING MANS RANGER PANT Ново
FOX RACKING MANS RANGER PANT

Ултра издвојување, ткаенини за истегнување на влага Зајакната изгледа конструкција Зони отпорни на абр

DEN 1759.20
Fenix ​​HL40R 600 LUMEN FOCУБОЛНО ПОВЕЕ/СВЕТСКИ ЛЕР ЛЕРДОВЕН ФЕРГАРГОВ СОВЕТНИОТ СВЕТСКИ СО ОРИГИНАЛНИ КАБЕЛ И ЛУМЕНЦИЈА Ново
Fenix ​​HL40R 600 LUMEN FOCУБОЛНО ПОВЕЕ/СВЕТСКИ ЛЕР ЛЕРДОВЕН ФЕРГАРГОВ СОВЕТНИОТ СВЕТСКИ СО ОРИГИНАЛНИ КАБЕЛ И ЛУМЕНЦИЈА

FOCУБОЛНО излезен фајл овој разноврсен фарови произведува супер светла 600 лумен зрак што може брзо да се

DEN 3.33
Jf-xuan ashtray керамички пепелник креативна личност ретро уметност декорација симпатична ретро домашна Ново
Jf-xuan ashtray керамички пепелник креативна личност ретро уметност декорација симпатична ретро домашна

Материјал : високо квалитетни занаети со грнчарија со природна глина, полни со текстура Дизајн : Обликот

DEN 1.33
Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 1.2мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет Ново
Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 1.2мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

DEN 1.67
Јакна за фабрички Effex FX Track Ново
Јакна за фабрички Effex FX Track

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот FX Track јакна / црна / средна Јакнат�

DEN 1.67
D&D PowerDrive A148 V појас, гума, 1/2 x 150 OC Ново
D&D PowerDrive A148 V појас, гума, 1/2 x 150 OC

D&D Power Drive v Belt Појасот може да не дојде во картонски ракав Сликата може точно да не го одразува бројот на р

DEN 0.33
Android 9.0 ТВ кутија T95Q Amlogic S905X3 со 4GB RAM 64GB ROM 4K Ultra HD H.265 Dual Band WiFi Bluetooth Ново
Android 9.0 ТВ кутија T95Q Amlogic S905X3 со 4GB RAM 64GB ROM 4K Ultra HD H.265 Dual Band WiFi Bluetooth

Конфигурирање на системот : OS : Android 90 CPU : Amlogic S905 X3 Quad Core A53 Фреквенција 2 G GPU : Davlin MP2 ROM : 4 GB RAM : 64 GB EMMC Wi Fi : 2.4 GHz

DEN 1053.76
McCamstore 4Pin XLR Femaleен до 4Pin XLR машки кабел за напојување за Panasonic Varicam DC во кабел за Ново
McCamstore 4Pin XLR Femaleен до 4Pin XLR машки кабел за напојување за Panasonic Varicam DC во кабел за

Приклучок A : XLR4 PIN машки конектор Приклучок Б : XLR4 PIN Femaleенски конектор Кабел : 200 см (80 ") (секоја права долж�

DEN 1529.60
Хемиски момци CWS21516M Пакет за миење автомобили Старттер - леплива снежна топки ултра снежна пена сапун за миење Ново
Хемиски момци CWS21516M Пакет за миење автомобили Старттер - леплива снежна топки ултра снежна пена сапун за миење

Клингер од фаза 5 Клучот за чист автомобил или целосен детал започнува со одлично миење Најдобар начин �

DEN 1.00
Целосно Прилагодлив-Држач ЗА Монтирање На Ѕид На Тв За SAMSUNG UN50F6400 50 ИНЧЕН LED HDTV Телевизија Ново
Целосно Прилагодлив-Држач ЗА Монтирање На Ѕид На Тв За SAMSUNG UN50F6400 50 ИНЧЕН LED HDTV Телевизија

Целосно ДВИЖЕЊЕ Тв Ѕид Држач За : Samsung UN50 F6400 Сосема Нов Во Кутија Лесна Инсталација : целиот Хардвер За Ин

DEN 351.84
Папучи за куќи за работа жени 7 чевли чевли жени сандали на плажа домашни цвеќиња флип-апостолки, дишејќи Ново
Папучи за куќи за работа жени 7 чевли чевли жени сандали на плажа домашни цвеќиња флип-апостолки, дишејќи

100% крпа Топол потсетник : Различни стилови на чевли, изберете ја големината според типот на стапалото...

DEN 465.60
Weedkeycat Dalmatian Dog Skin Man's Man's Beach Outfits 2 Piece Hawaiian копче надолу со кошула Краток Ново
Weedkeycat Dalmatian Dog Skin Man's Man's Beach Outfits 2 Piece Hawaiian копче надолу со кошула Краток

Кожа од праска Направени во САД или увезени Еластично затворање Ткаенина : Мажите од плажа костуми се пр

DEN 527.84
Yiisu D18S BT4.0 Smart Watch Sleep Fitness Водоотпорен часовник 1,44 инчи надграден екран XX3 Ново
Yiisu D18S BT4.0 Smart Watch Sleep Fitness Водоотпорен часовник 1,44 инчи надграден екран XX3

A Затворање на привремено.1,44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и контрола на единечна печа�

DEN 1.33
Besidetree 6x8 рамка за слика бела изработена од слики со цврсто дрво 4x6 со мат или 6x8 без мат за wallидни или таблети Ново
Besidetree 6x8 рамка за слика бела изработена од слики со цврсто дрво 4x6 со мат или 6x8 без мат за wallидни или таблети

Рамка за слика : Bluk од 2 парчиња изработени од цврсто дрво Тоа е цврста рамка Плексиглас може да ги прика

DEN 272.00
Пополнете обред - ротор и пакет со ване за 1210C Ново Попусти
Пополнете обред - ротор и пакет со ване за 1210C

Роторот на пумпата за пренесување на течности и комплетот за Vane Вклучува капакот на роторот, роторот, ко

DEN 1012.48
Задебелени отпечатоци ретро американски мускули трки Камаро ZL1 трки со коњски сили за мажи црна Ново
Задебелени отпечатоци ретро американски мускули трки Камаро ZL1 трки со коњски сили за мажи црна

100% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Задебелени отпечатоци ретро американски мускули тр�

DEN 303.52
Какао М Блицерс - Бобин, случајно Ново
Какао М Блицерс - Бобин, случајно

? Бродови од Кореја, Република ? Датум на објавување : 2022 ? ЦД + 16П брошура + 12p лирска хартија + фото картичк�

DEN 303.84
8d Мешање за масажа стол 3 типови на нула гравитација shiatsu recliner со Bluetooth музика и воздушно перниче Ново
8d Мешање за масажа стол 3 типови на нула гравитација shiatsu recliner со Bluetooth музика и воздушно перниче

Квалитетна столица за масажа ги воодушевува вашето тело и ум [Не сите столици за масажа имаат воздушно п

DEN 1055.52
Макита 5477NB 7-1/4 Хипоидна пила Ново Попусти
Макита 5477NB 7-1/4 Хипоидна пила

Ефикасните хипоидни запчаници даваат поголема моќност и поголем контакт со површината од конвенционал

DEN 2319.84
Polaroid M635 6MP 3x оптичка/4x дигитална камера за зумирање Ново
Polaroid M635 6MP 3x оптичка/4x дигитална камера за зумирање

60 Резолуција на мегапиксели 3x оптички зум 4x дигитален зум 2,5инчен светла боја LCTS LCD дисплеј 32 MB Внатрешн�

DEN 1599.84
Funpeny сет од 3 Божиќ 60 LED осветлени кутии за подароци, транспарентни топло бело осветлена Божиќна Ново
Funpeny сет од 3 Божиќ 60 LED осветлени кутии за подароци, транспарентни топло бело осветлена Божиќна

Кутии за подароци за Божиќно осветлување : 3 комплети про transparentирни кутии за подароци за осветлување се

DEN 1089.60
1/4''1/2''3/4''1'''3/2''2 '' Градина езерце во вода Фонтана млазница за прскање Спреј за прскање, MultiToolsMultitools Ново
1/4''1/2''3/4''1'''3/2''2 '' Градина езерце во вода Фонтана млазница за прскање Спреј за прскање, MultiToolsMultitools

Млазницата за спреј за езерцемлазницата е изработена од квалитетен месинг материјал, здрав и издржлив �

DEN 1.33
Ослободување од фибромијалгија за привремено олеснување на мускулна болка во болка во нежност Тешкотија во движење Ново
Ослободување од фибромијалгија за привремено олеснување на мускулна болка во болка во нежност Тешкотија во движење

Олеснувањето на фибромијагија е направено со 100% природни активни состојки кои се однесуваат на болка в�

DEN 3.00
Cabilock 5 парчиња силиконски сунѓери чистачи за чистење тава кујнски чистач чистење чистење домаќинства чистење Ново
Cabilock 5 парчиња силиконски сунѓери чистачи за чистење тава кујнски чистач чистење чистење домаќинства чистење

Сет за чистење на чинија со сунѓер : двостран двоен ефект, брз меур Античистење чистач : вашите садови, са

DEN 459.20
Професионален Алуминиум Со Четири Цевки 72 Статив За Пентакс К-01 Ново
Професионален Алуминиум Со Четири Цевки 72 Статив За Пентакс К-01

Главата На Течноста има претходно поставена противтежа, како и влечење на фиксна течност и во оските на

DEN 1.00
Енергетска лента, заштитник на Mksense Surge со 10 продажни места и 3 USB порти и 1 USB-C порта, 1875W/15A, 3600 Ново Попусти
Енергетска лента, заштитник на Mksense Surge со 10 продажни места и 3 USB порти и 1 USB-C порта, 1875W/15A, 3600

【10аутлетска лента за напојување со USB】 дизајнирана за погодност и безбедност, лентата за напојување на

DEN 639.84
Техничка прецизност замена за Mitsubishi WD83838-N LAMP & HOUSING Projector TV LAMP Bulb Ново
Техничка прецизност замена за Mitsubishi WD83838-N LAMP & HOUSING Projector TV LAMP Bulb

Замена за Mitsubishi WD83838N LAMP & HOUSING Projector Projector TV LAMP сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Mitsubishi WD83838N LAMP & HOUSIN

DEN 2.67
Овошје со овошни патолдери за топлина Декоративни издржливи врели влошки, држачи за кујнски садови од 5 парчиња Поставете Ново
Црево Господар Флексибилно Метално Црево, 24 л х 1/4 диа, 316 Нерѓосувачки Челик-ГЗ025СМ240 Ново
Црево Господар Флексибилно Метално Црево, 24 л х 1/4 диа, 316 Нерѓосувачки Челик-ГЗ025СМ240

Точка : Флексибилни Метални Црево Работен Притисок @ 70 F : 1800 Радиус На Свиткување(Во Точка : Флексибилни

DEN 0.33
Арктичка потрага по женски изолирани панталони за скијачки биб отпорни на вода Ново
Арктичка потрага по женски изолирани панталони за скијачки биб отпорни на вода

100% спандекс Затворање на патент Изолирани перформанси ткаенини и гатачи за подигање со засилени плочки

DEN 0.33
Маонаме Злато Полнач Плочи Во собата на 8, Злато Полначи За Вечера Плочи, 13 Круг Пластични Полнач За Ново
Маонаме Злато Полнач Плочи Во собата на 8, Злато Полначи За Вечера Плочи, 13 Круг Пластични Полнач За

ВИСОК КВАЛИТЕТ : овие плочи за полначи од 13 инчи се направени од пластика, овие полначи ќе создадат елега

DEN 559.68
Ahlights ELP-LMP78/ V13H010L78 Замена Проектор Светилка Со Домување Ново
Ahlights ELP-LMP78/ V13H010L78 Замена Проектор Светилка Со Домување

Сијалица Со Домување компатибилен Epson V13 H010 L78 / ELPLP78 Погоден За Епсон Пауерлит Домашно Кино 2000, Пауерлит Д

DEN 2.00
NC Безжичен креативен Bluetooth звучник мал челик топови на отворено водоотпорен мини преносен субвуфер Ново
NC Безжичен креативен Bluetooth звучник мал челик топови на отворено водоотпорен мини преносен субвуфер

1 Стерео : Овој Bluetooth звучник е подобрена со моќни двигатели и технологија DSP за да му обезбеди на стерео б

DEN 2.00
БОНАИТИ Б - Две Внатрешни Магнетни Заклучување/Месинг Заврши Ново
БОНАИТИ Б - Две Внатрешни Магнетни Заклучување/Месинг Заврши

Оска 90мм; Фронтална висина : 190 мм; ширина : 18мм; дебелина : 2,5 мм тишина и флуидност за време на циклусот на

DEN 2.67