Екскалиберпц 2022 АСУС Рог Зефир М16 ГУ603ЗВ-М16.I93070T Игри Лаптоп

Екскалиберпц 2022 АСУС Рог Зефир М16 ГУ603ЗВ-М16.I93070T Игри Лаптоп

DEN 3.33

Ново

Залиха

Дисплеј : 16" 165hz 3ms IPS-Ниво WQXGA (2560 x 1600) Анти-Отсјај Дисплеј Графичка Картичка : NVIDIA Ge Force RTX 3070 Ti 8 GB GDDR6 со Rog Boost на 100 W (120 W со Динамичен Поттик 2. Процесор : 12-Ти Генерал Интел Алдер Езеро Јадро i9 - 12900h 14 Јадра (2.0 GHz, 24mb Intel Паметни Кеш, 45 W). RAM МЕМОРИЈА : 40 GB (8 GB одборот + 32 GB) DDR5 4800 MHz Хард Диск : 2 TB( 2x 1 TB) PCIe NVMe SSD. ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Мајкрософт Виндоус 11 Домашна Гаранција : 1-Година Асус Сад Гарантни Делови И Труд + Доживотна Технолошка Поддршка Од Екскалиберпц. Оперативен Систем : Microsoft Windows 11 Home Display : 16" 165hz 3ms IPS-Ниво WQXGA (2560 x 1600) Анти-Отсјај Displaygraphics Картичка : NVIDIA Ge Force RTX 3070 Ti 8 GB GDDR6 СО Rog Boost на 100 W (120 W СО Динамичен Поттик 2.0)Процесор : 12-Ти Генерал Intel Elder Lake core i9-12900h 14 Јадра (2.0 ghz, 24 MB INTEL SMART cache, 45w)меморија : 40gb (8gb На Одборот + 32gb) DDR5 4800mhz (надграден ОД excaliberpc)хард ДИСК : 2tb (2 X 1 TB) PCIE Nvme Ssd (Надграден од excaliberpc)Вмрежување : 10/100/1000 Mbps (Lan), wi-fi 6e (802.11 AX) (безжичен lan) + bluetooth 5.2 (Двоен Опсег) 2 X2 PORTS : Thunderbolt 4, usb 3.2 GEN 2 ТИП-A, Hdmi 2.5 Mm Комбо Аудио јаскек, Рј-45 Јаскек, микро сд картичка читачка тастатура : ЕДНОЗОНСКА РГБ ТАСТАТУРА ЗАДНО ОСВЕТЛУВАЊЕБАТЕРИЈА : 90часови, 4с1п, 4-Ќелија Ли-ЈОНЕКСКАЛИБЕРПЦ ИМ ОБЕЗБЕДУВА НА КОМПЈУТЕРИТЕ прилагодени НАДГРАДЕНИ КОНФИГУРАЦИИ. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отвораат нашите високо квалификувани техничари за рачно склопување и усогласување на спецификациите како што се наведени. Нашите прецизни техничари ригорозно го прегледуваат и тестираат системот. Доколку не се наведени измени, предметот е неотворен и непроверен. Дефектите и флеките се значително намалени од нашата длабинска инспекција и тестирање со надградена конфигурација.

Производи во категоријата

ТОРБА ЗА Складирање Хигиенски Салфетки ОРИУКАН, Преносни Кеси За Патент За Менструална Подлога За Повеќекратна Ново
ТОРБА ЗА Складирање Хигиенски Салфетки ОРИУКАН, Преносни Кеси За Патент За Менструална Подлога За Повеќекратна

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 143.84
12 Парчиња Центри За Дипломирање За Табели 2023 Година, Класа На Украси За Дипломирање од 2023 година, Украси Ново
12 Парчиња Центри За Дипломирање За Табели 2023 Година, Класа На Украси За Дипломирање од 2023 година, Украси

12 парчиња Центри За Дипломирање : украсите на масата за Дипломирање вклучуваат повеќе елементи, од кои с

DEN 3.00
Двострана обложена чиста лента, јадро од 3 инчи, долга ширина од 3/4 инчи 1260 инчи Ново
Двострана обложена чиста лента, јадро од 3 инчи, долга ширина од 3/4 инчи 1260 инчи

3 / 4 инчи широко со 3 "јадро Двокреветна лента 1260 инчи / 35 јарди долга во секоја ролна Лепило : акрилик Осло�

DEN 3.33
Даско Про 402 Ладно Длето, 3/8-Инчен Ново
Даско Про 402 Ладно Длето, 3/8-Инчен

Тип на производ : АЛАТКИ Должина на пакетот : 23,5 см Ширина на пакетот : 10,8 см Висина на пакетот : 3,18 см...

DEN 2.67
5 компјутери 3P Pitch P = 5.08mm Терминал за приклучок за бакар-бакар P = 5.08mm DB128V- 5.08-3P -GN-S Ново
5 компјутери 3P Pitch P = 5.08mm Терминал за приклучок за бакар-бакар P = 5.08mm DB128V- 5.08-3P -GN-S

5 компјутери 3 P Pitch P = 508mm Терминал на приклучок за бакарбакар P = 5 5 компјутери 3 P Pitch P = 5.08mm Терминал на прик

DEN 129.76
Организатор На шминка, 360 Ротирачки Организатор На Парфеми, Сам Прилагодлива Бања Шминка Рингишпил Држач За Вртење Ново
Организатор На шминка, 360 Ротирачки Организатор На Парфеми, Сам Прилагодлива Бања Шминка Рингишпил Држач За Вртење

? ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Располага со најмалку 50 четки за шминка, 20 производи за нега на кожа, козметика и алат�

DEN 1.33
Коаксијален кабел за коаксијален кабел за коаксијален кабел Eringogo Коаксијален кабел за кабел 6 комплети F приклучок Ново
Коаксијален кабел за коаксијален кабел за коаксијален кабел Eringogo Коаксијален кабел за кабел 6 комплети F приклучок

Завртки за конектори до вашите кабли и ја проширувате врската со кабелската кутија, ТВ, сателитскиот пр�

DEN 377.60
Стрелаштво Снимање Палецот Ракавица, Designedономски Дизајниран Лесен Дише Овча Кожа Стрелаштво Палецот Стража Ново
Стрелаштво Снимање Палецот Ракавица, Designedономски Дизајниран Лесен Дише Овча Кожа Стрелаштво Палецот Стража

Archономски Дизајниран : заштитникот на палецот за стрелаштво е designedономски дизајниран, а дебелиот матер�

DEN 497.60
Дракана 2 пакет IEC 320 адаптер C14 до C5 адаптер 3 столбови IEC Socket Mickey Mouse C5 до C14 адаптер Ново
Дракана 2 пакет IEC 320 адаптер C14 до C5 адаптер 3 столбови IEC Socket Mickey Mouse C5 до C14 адаптер

100% сосема нов и висок квалитет адаптер за конвертор на приклучок за напојување со напојување со напоју�

DEN 191.84
Амортизери за шок од велосипед, абсорбер на шок од суспензија, калем пролетен шок амортибер 150мм 300 bs за Ново
Амортизери за шок од велосипед, абсорбер на шок од суспензија, калем пролетен шок амортибер 150мм 300 bs за

Висок квалитет : Пролетта што апсорбира шок е изработена од алуминиум и челик , мазна и удобна, голема ј�

DEN 205.12
Defoo 11304 BH2760VC BH2760VCK BH2770VCD GSH27VC четки за јаглерод мотор Погоден за алатка за напојување на Hammer Ново
Defoo 11304 BH2760VC BH2760VCK BH2770VCD GSH27VC четки за јаглерод мотор Погоден за алатка за напојување на Hammer

Погоден за Bosch 11304 (0611304139) Уривање чекан BH2760 VC (3611 C0 A010) Уривање Хамер BH2760 VCK (3611 C0 A010) Demolition Hammer BH2770 VCD (3611 C0 A011

DEN 1.00
Asixx 8x30 Деца Двоглед, 2 Бои Дете Отворено Двоглед Или Деца Телескоп Играчка Подарок, Тинејџери Играчки Ново
Asixx 8x30 Деца Двоглед, 2 Бои Дете Отворено Двоглед Или Деца Телескоп Играчка Подарок, Тинејџери Играчки

Меката гумена обвивка е нетоксична, безбедна и флексибилна, што може да спречи оштетување од случајно о�

DEN 575.84
SAS Security 66520 Raven Powder-Puster Black Nitrile 6 милји нараквици, големи двојни екстра големи, Ново
SAS Security 66520 Raven Powder-Puster Black Nitrile 6 милји нараквици, големи двојни екстра големи,

Нитрил Без нитричен испит за нитрил на ракавици Дебелина : 6 мил Извонредна сила, абење и умешност...

DEN 483.04
Декорација на држачи за фактори за завртки од 3 нивоа 2023 година, црна и златна матура за дипломирање на Ново
Декорација на држачи за фактори за завртки од 3 нивоа 2023 година, црна и златна матура за дипломирање на

Она што го добивате : штандот со 3 нивоа на картон со картон има дијаметар на горниот слој со мерење на ок�

DEN 2.33
Колумбија Дрво Знаме Мрежа Топката Капа-Средината Ново
Колумбија Дрво Знаме Мрежа Топката Капа-Средината

100% Памук; 100% Полиестер Затворање на повлекување Миење Раце Само КЛАСИЧНА УДОБНОСТ : Унисекс Мрежестото �

DEN 0.33
Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Samsung SM-P9000ZWVXAR 10 Инчи Со Далечински Управувач Ново
Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Samsung SM-P9000ZWVXAR 10 Инчи Со Далечински Управувач

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

DEN 2.67
ДЕЛИСУЛ Мраз Ролери За Лице Очи Вратот, Мраз Лице Ролери, Лицето Третман На Мраз, Надградена Истекување-Доказ Ново
ДЕЛИСУЛ Мраз Ролери За Лице Очи Вратот, Мраз Лице Ролери, Лицето Третман На Мраз, Надградена Истекување-Доказ

●ИДЕАЛНИ РОЛКИ ЗА МРАЗ за НЕГА на КОЖАТА на ЛИЦЕТО ● Доживејте го крајното спаискуство од удобноста на

DEN 1.67
Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Комплет За Менструација За Училиште, Торбичка За Менструална Ново
Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Комплет За Менструација За Училиште, Торбичка За Менструална

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Сп�

DEN 143.84
Lhjoysp сложувалка за возрасни 500 парчиња кучиња германски овчар 52х38см Ново
Lhjoysp сложувалка за возрасни 500 парчиња кучиња германски овчар 52х38см

【500 парчиња сложувалки】 измерете 52x38cm кога е завршена Одлично за возрасни и идеални загатки за деца 【Е�

DEN 1100.80
Дијамантски комплети за сликање за возрасни, Eagle Bird Diamond Art Kids почетник DIY 5D боја по броеви, големи Ново
Дијамантски комплети за сликање за возрасни, Eagle Bird Diamond Art Kids почетник DIY 5D боја по броеви, големи

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

DEN 0.67
Ренфо Око Масажер Со Далечински Управувач &засилувач; Нога Масажер Машина Со Топлина Ново
Ренфо Око Масажер Со Далечински Управувач &засилувач; Нога Масажер Машина Со Топлина

Надградената Верзија Прифаќа далечински Управувач И контрола на Допир нашиот масажер за очи го менува

DEN 2.67
Фарма На Нивоа На Послужавник Држач За Рустикален Дрвен Декор Фарма Дрвена Декоративна 2 Нивоа Правоаголна Ново
Фарма На Нивоа На Послужавник Држач За Рустикален Дрвен Декор Фарма Дрвена Декоративна 2 Нивоа Правоаголна

Едноставен И Класичен Дизајн : декоративниот послужавник од 2 нивоа е класичен и ретро, па кога ќе го ста�

DEN 0.67
Kbpc5006 исправувач на мост за напојување 50A 600V метал куќиште диоден мост Контрола на еднофазни исправувачи Ново
Kbpc5006 исправувач на мост за напојување 50A 600V метал куќиште диоден мост Контрола на еднофазни исправувачи

Квалитетот на производот е добар Производ тежина : 0,05 кг (0,11лб Ние ќе го тестираме производот пред испор�

DEN 0.67
Сијамшоп АБ Гимнастика Електронски Мускул Рака Нога Половината Абдоминална Масажа Тенок Појас Ново
Сијамшоп АБ Гимнастика Електронски Мускул Рака Нога Половината Абдоминална Масажа Тенок Појас

Карактеристики : Исто Како И Брзите Стомачни Мускули И Абтроничните Десет минути На Абгимникот е еквива

DEN 215.20
Полирање, пескарење шкурка 100 парчиња 5-инчен 125мм 8-дупки Алумина Алумина црвена шкурка за пескарење диск Ново
Полирање, пескарење шкурка 100 парчиња 5-инчен 125мм 8-дупки Алумина Алумина црвена шкурка за пескарење диск

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна И�

DEN 2.67
Хемлајн Екстра Голем Организатор На Јасна Нишка-Држи До 80 Калеми Ново
Хемлајн Екстра Голем Организатор На Јасна Нишка-Држи До 80 Калеми

Погоден за 80 калеми со конец за шиење со редовна големина, како што е гутерман Екстра длабока и совршена

DEN 517.12
BZBYCZH компатибилен за NIDEC U40X12NS2Z7-51 4CM 4010 DC 12V 0.04A тивко тивко ладење вентилатор Ново
BZBYCZH компатибилен за NIDEC U40X12NS2Z7-51 4CM 4010 DC 12V 0.04A тивко тивко ладење вентилатор

BZBYCZH компатибилен за NIDEC U40 X12 NS2 Z751 4 CM 4010 DC 12 V 004 A тивок тивок ладење вентилатор Тип на состојба : Сосема но�

DEN 115.20
Лакрос Дрво Декоративни Книги Не-Пропадна Книга Крај За Полици 1 Пар 7 Х 5 Инчи Ново
Лакрос Дрво Декоративни Книги Не-Пропадна Книга Крај За Полици 1 Пар 7 Х 5 Инчи

Материјал : печатените книжарници се направени од дрво и железо со напредна технологија, што е доволно с

DEN 431.84
Одбор за прочистување на филтерот за напојување Moode Volumio за Raspberry Pi DAC Audio Decoder Board Ново
Одбор за прочистување на филтерот за напојување Moode Volumio за Raspberry Pi DAC Audio Decoder Board

Табла за прочистување на филтерот за напојување Moode Volumio за Raspberry Pi DAC Audio Decoder Одбор за Hifi Expansion Moudlea6001 Табл

DEN 462.40
Cestus Weldmax, нараквици за заварување MIG/Stick, кожа од крава, кожа, зашиени со кевлар, целосна облога со Ново
Cestus Weldmax, нараквици за заварување MIG/Stick, кожа од крава, кожа, зашиени со кевлар, целосна облога со

Памук Повлечете го затворањето Миење на рацете Оригинална кожа од кравјо изработена со густа и издржли

DEN 1.33
Дрвени Подлоги За Пијалоци,4 Чаши Подлоги За Пијалоци Комплет Апсорбирачки Подлоги Од Плута, Големи Подлоги Ново
Дрвени Подлоги За Пијалоци,4 Чаши Подлоги За Пијалоци Комплет Апсорбирачки Подлоги Од Плута, Големи Подлоги

☕ГОЛЕМИ И ДОПОЛНИТЕЛНИ АПСОРБИРАЧКИ ПОДЛОГИ ЗА ПИЈАЛОЦИ : овие подлоги од плута можат да апсорбираат к�

DEN 3.33
Вметнување на навој со навој 2 парчиња 304 не'рѓосувачки челик продолжете со долга продолжена тркалезна спојка Ново
Вметнување на навој со навој 2 парчиња 304 не'рѓосувачки челик продолжете со долга продолжена тркалезна спојка

Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање ✔ Облека и отпорн�

DEN 2.67
PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки за лебдечки полици за железо за Ново
PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки за лебдечки полици за железо за

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производите

DEN 1.00
ТОРБА ЗА Складирање САНИТАРНИ Салфетки ОРИУКАН, Пренослива Торба За Менструација За Жени Девојчиња Торбичка За Менструална Ново
Zenys Solid State Relay 60A 80A 100A Еднофазен модул 3-32V Влезен DC 24-380V AC излез SSR-60DA SSR-80DA SSR-100DA Ново
Zenys Solid State Relay 60A 80A 100A Еднофазен модул 3-32V Влезен DC 24-380V AC излез SSR-60DA SSR-80DA SSR-100DA

SSRDCACload current : 60 A / 80 A / 100 Aload voltage : 24~380 V / ACcontrol voltage : 3~32 V / DCcontrol current : DC : 3~25m A, AC : 12m Awork instruction : LEDChoose a correct type Curren

DEN 1272.00
WTAIS не'рѓосувачки челик MS858 Повлечете го типот панел за заклучување на комбе комбе CAR RV Механичко заклучување Ново
WTAIS не'рѓосувачки челик MS858 Повлечете го типот панел за заклучување на комбе комбе CAR RV Механичко заклучување

Брзо заклучување Погледнете ја втората слика за детали Брзо заклучување Погледнете ја втората слика за

DEN 931.20
Далечински управувач на климатик, далечински управувач, чувствителна за замена на климатик, далечински управувач за Ново
Далечински управувач на климатик, далечински управувач, чувствителна за замена на климатик, далечински управувач за

Лесен за употреба : Професионален дизајн, лесен за работа и употреба, не е потребно програмирање или спа�

DEN 1057.60
Шишиња со топла Вода Со Капак Акварел Цреша Цреша Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Спортски Повреди, Ново
Шишиња со топла Вода Со Капак Акварел Цреша Цреша Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Спортски Повреди,

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиесте�

DEN 223.84
Пивотер Селтик Крст Ирски Шкотски Велс Божиќ украс и декорација на празници Ново
Пивотер Селтик Крст Ирски Шкотски Велс Божиќ украс и декорација на празници

Фина американска путер Олово бесплатно Направено во САД, рачно актерски и рака завршија...

DEN 2.00
Кутија со пилули со мала џеб 3 кутии за пилули со симпатична кутија за пилули за патувања преносни за Ново
Кутија со пилули со мала џеб 3 кутии за пилули со симпатична кутија за пилули за патувања преносни за

【Премиум материјал】 Направен од ПП пластика од ППодделение, диспензерот за пилули е без BAP и безбеден з

DEN 175.84