ТАЈЛОНЦ Пневматски 1/4 Инчен Од Бакар Никел Притискање За Поврзување На Воздушни Фитинзи Маичка Директно Унија Поврзете TPE-1/4(Пакет од 5)

ТАЈЛОНЦ Пневматски 1/4 Инчен Од Бакар Никел Притискање За Поврзување На Воздушни Фитинзи Маичка Директно Унија

-50 %

DEN 223.84

Ново

Залиха

Висока Јачина, Отпорност на Абење, Отпорност на Корозија, Висока Густина, Не Е Лесно Да Се Пукне Производот е Цврст и Издржлив и Има Долг Работен Век. Лесна Инсталација и Расклопување, Добри Перформанси На Запечатување. Може да се Користи за Поврзување на цевки и Употреба на Различни Пневматски Компоненти и Има Широк Спектар на Употреба. Можете Лесно Да Ја Вметнете Или извлечете Душникот Без Никакви Алатки. Клипот На Поврзувачката Воздушна Цевка Е Изработен од Силен Бакарен Материјал, што Не Е Лесно Да Се Испушти Откако Врската Ќе Прифати Компонента За Запечатување, Ќе Одржува Добро Запечатување, А Не Лесно Да Истекува. Не Користете Го Производот Надвор Од Температурниот Опсег. Не Користете На Места Со Премногу Прашина или Честички. Не Користете Медиум Освен Воздух. Производот е Ограничен На Воздух или Вакуумска Средина. По Завршувањето на Врската, Нежно Повлечете ја Цевката со Раката за Да Бидете Сигурни дека Е Целосно Поврзана Без Да Падне. Ве молиме Осигурајте се Дека Пресекот на Душникот е Нормален На Душникот (Како што Е Прикажано на Сликата). Не Работете Под Дополнително Оптоварување (свиткување, Извртување, Влечење Итн.) Освен Воздушниот Притисок . Кога Ја Вметнувате Цевката, Вметнете Ја Цевката Во Дното пред Употреба. Откако Цевката е Поврзана и Инсталирана, Повлечете ја Цевката за да Бидете Сигурни дека Цевката не Може да ги извлече Фитинзите. Кога Ја Вметнувате Цевката, Таа Мора да се Вметне во Дното на Фитинзите. Неуспехот да се Вметне Цевката во Дното Може да Доведе до Истекување На Воздухот. Осигурајте се Дека Површината за Сечење на Цевката е Вертикална, Нема Лузна на Надворешниот Обем на Цевката и Цевката не Е Овална. Фитинзите за цевки Се Лесни за Инсталирање, флексибилни и заштедуваат Простор, Ротираат Слободно од 360 степени, Прстените За Ослободување Прифаќаат Дизајн На Елипса, Што може Да се Отстрани Погодно. ●Име На производ Е Маичка Притисни-Во Поврзете Фитинзи. ● Материјал € бакар никел позлата. ①Големина 1/4 "Цевка од х 1/4 " Цевка од х 1/4" цевка од х 1/4 " Цевка ОД. ●Максимален Притисок€290 Psi®Работна Температура€32/140°F.

Производи во категоријата

0,21x-0,22x леќи со риба-очи со висок степен + NWV Директна крпа за чистење на микро влакна за Canon Vixia HF M500 Ново
0,21x-0,22x леќи со риба-очи со висок степен + NWV Директна крпа за чистење на микро влакна за Canon Vixia HF M500

Дигитални леќи со висока дефиниција 0 Изградба на челични барел Добијте пошироки погледи Мултикотирано

DEN 1.67
Диносаурус Камион Динотрукс Партија Украси, Роденден Партија Материјали За Динотрукс Партија Материјали Вклучува Ново
Диносаурус Камион Динотрукс Партија Украси, Роденден Партија Материјали За Динотрукс Партија Материјали Вклучува

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : Не Гледам Понатаму! 4ВО1 Уникатен Топер За Торта, 18 Парчиња Латекс Балони, Транспарен�

DEN 2.67
Ксунија 2 Парчиња Торба За Препи Нешта Шенил Писмо Јасна Торбичка Повеќенаменски Чанти За Ужина Пвц Патент Ново
Ксунија 2 Парчиња Торба За Препи Нешта Шенил Писмо Јасна Торбичка Повеќенаменски Чанти За Ужина Пвц Патент

2 Парчиња и 2 Големини : пакетот содржи 2 парчиња проѕирни водоотпорни кеси во 2 големини, големиот е околу

DEN 1.67
Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Ново
Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 367.84
Заштитник на анти-сино-светлосен екран на Ваксон со 3 пакувања, компатибилен со Canon PowerShot A2000 е налепница Ново
Заштитник на анти-сино-светлосен екран на Ваксон со 3 пакувања, компатибилен со Canon PowerShot A2000 е налепница

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика Филтер за сина светлина : UV400 Заш

DEN 207.84
Рингтонови Колекционерски Куп Кралицата Елизабета ВТОРА ФИНА Коска Кина Чаша Ново
Рингтонови Колекционерски Куп Кралицата Елизабета ВТОРА ФИНА Коска Кина Чаша

РИНГТОНОВИ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ КУП КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА ФИНА КОСКА КИНА ЧАША РИНГТОНОВИ КОЛЕКЦИОНЕРС�

DEN 0.67
1 Фабрика Радио АМ Фм Радио ЦД Двд Плеер в Навигација Компатибилен Со 2003-07 Крајслер Доџ ЏИП П56038629АХ Ново
1 Фабрика Радио АМ Фм Радио ЦД Двд Плеер в Навигација Компатибилен Со 2003-07 Крајслер Доџ ЏИП П56038629АХ

Професионално Преработена ОЕМ Единица Карактеристики АМ Фм Радио ЦД Двд Плеер Со Навигација Ова радио �

DEN 4639.84
Соусно Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Истекување-Доказ Ручек Контејнер За Возрасни Нерѓосувачки Челик Бенто Ново
Соусно Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Истекување-Доказ Ручек Контејнер За Возрасни Нерѓосувачки Челик Бенто

Екопријателски & Бпа Бесплатно : Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки Челик од 304 степен на храна

DEN 3.33
генерички 2 парчиња Тркалезна Маичка Кошула Клипови Вештачки Бисер Шамија Прстен Штипка Клип Шамија Затворач Ново
генерички 2 парчиња Тркалезна Маичка Кошула Клипови Вештачки Бисер Шамија Прстен Штипка Клип Шамија Затворач

Со нежниот дизајн на бисер, ќе изгледате пошармантно многу мултифункционален, можете да го користите за

DEN 673.60
Lovejoy 69790442191 Hercuflex Fx Серија 42191 FX 4e Челик Крути Центар, Должина Преку Создаден 4.75, Ново
Lovejoy 69790442191 Hercuflex Fx Серија 42191 FX 4e Челик Крути Центар, Должина Преку Создаден 4.75,

Нееднаков отвор и капацитет на вртежен момент 1,5° неусогласеност по мрежа на менувачот Подобрена отпор�

DEN 2.67
Јах Надворешни Хард Дискови Пренослив SSD USB 3.0 USB - C 1TB 500GB Надворешен Диск Со Цврста Состојба 6.0 Ново
Јах Надворешни Хард Дискови Пренослив SSD USB 3.0 USB - C 1TB 500GB Надворешен Диск Со Цврста Состојба 6.0

Лесен, лесен за употреба, високо флексибилна заштита на датотеки Употребата на увезени специјални мате�

DEN 5105.76
Реле 10 ПАРЧИЊА Ново Реле Б3ГА003З 3ВДЦ Б3ГА4, 5З 4.5 ВДЦ Б3ГА012З 12ВДЦ СМД8 Ново
Реле 10 ПАРЧИЊА Ново Реле Б3ГА003З 3ВДЦ Б3ГА4, 5З 4.5 ВДЦ Б3ГА012З 12ВДЦ СМД8

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

DEN 3.00
Stuple Industries цвета розова розова букети рустикални тегли од земја, дизајнирана од Ziwei Li Black Framed Ново
Stuple Industries цвета розова розова букети рустикални тегли од земја, дизајнирана од Ziwei Li Black Framed

Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени Гордо направено во САД Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на из

DEN 1350.56
Бубачки Запер, Електричен Комарец &засилувач; Летаат Заперс/Убиец - Атрактивна Стапица За Инсекти Моќна Светлина За Ново
Бубачки Запер, Електричен Комарец &засилувач; Летаат Заперс/Убиец - Атрактивна Стапица За Инсекти Моќна Светлина За

УБИЕЦОТ НА КОМАРЦИ СО ТРОЈНА ЗАКАНА ЕФИКАСНО ПРИВЛЕКУВА КОМАРЕЦ : убиецот на комарци СО ЛЕД светло го ма

DEN 3.00
Кгдхб 22мм Брзо Ослободување Најлонска Лента За Часовници За Гармин Феникс 6Х 6 Про Паметен Часовник Лесен Ново
Кгдхб 22мм Брзо Ослободување Најлонска Лента За Часовници За Гармин Феникс 6Х 6 Про Паметен Часовник Лесен

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 457.44
Чај Чаша Покритие/капак со Кесичка Чај Кади-ОМ Ново
Чај Чаша Покритие/капак со Кесичка Чај Кади-ОМ

Омнајсветиот слог во Хиндуизмот и често се смета за најважната мантра во јогата Превртете го и користет

DEN 0.67
Nybw Елек Резервоар Фустан Секси Ракави Печатење Блуза Мода О-Вратот Женски Женски Фустани Фустани Ново
Nybw Елек Резервоар Фустан Секси Ракави Печатење Блуза Мода О-Вратот Женски Женски Фустани Фустани

Пол : Женски Материјал : Плојестер Стил : Мода, Каузална Тип На Шема : Печатење Декорација : Никој...

DEN 1.33
30-ти Роденденски Подароци за Нејзината Торба за Шминка 30-Ти Роденденски Подароци за 30-Годишни Жени Бохо Виножито Декор Ново
30-ти Роденденски Подароци за Нејзината Торба за Шминка 30-Ти Роденденски Подароци за 30-Годишни Жени Бохо Виножито Декор

ГОЛЕМИНА : мери 9,7 х 7 инчи МАТЕРИЈАЛ : чантата за шминка е изработена од чисти памучни материјали, издржл�

DEN 207.84
Ботаничка Градина Колекција 7 Инчен Сад За Миленичиња | Мотив Од Сончоглед | Јадење За Храна И Вода За Миленичиња Ново
Ботаничка Градина Колекција 7 Инчен Сад За Миленичиња | Мотив Од Сончоглед | Јадење За Храна И Вода За Миленичиња

САД ЗА МИЛЕНИЧИЊА : Почестете го вашето разгалено милениче со убава нова чинија Впечатливиот дизајн го �

DEN 511.84
цисон 24 Пакет Памук Фитил Есенцијално Масло Инхалатор Замена Комплет, Високо Абсорбента памук 4 см Празно Назални Ново
цисон 24 Пакет Памук Фитил Есенцијално Масло Инхалатор Замена Комплет, Високо Абсорбента памук 4 см Празно Назални

цисон 24 Пакет Памук Фитил Есенцијално Масло Инхалатор Замена Комплет (Вклучувајќи 24 без мирис фитилиИ в

DEN 1.00
30 парчиња Адабеле Автентична 925 Стерлинг Сребрен Приврзок Кауција 14мм Конектор Затворена Јамка За Изработка На Ново
30 парчиња Адабеле Автентична 925 Стерлинг Сребрен Приврзок Кауција 14мм Конектор Затворена Јамка За Изработка На

Материјал : цврсто сребро 925 (печат 925), среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаат

DEN 1.33
Домашните акценти на Карсон се собираат и бидат благодарни послужавник, дијаметар од 17 инчи Ново
Домашните акценти на Карсон се собираат и бидат благодарни послужавник, дијаметар од 17 инчи

Овие фиоки се изработени од композит од дрво со метални рачки Закачалка за клучеви со низок профил на за

DEN 0.67
Случај за 6,8 Поттикне Хартија Бела 2021 Поттикне Хартија Бела Потпис Издание, Тенок Стп Обвивка Случај Ново
Случај за 6,8 Поттикне Хартија Бела 2021 Поттикне Хартија Бела Потпис Издание, Тенок Стп Обвивка Случај

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

DEN 568.00
Масон Масонски Дијамант Палубата Стил Регистарска Табличка Авто Таг Ново
Масон Масонски Дијамант Палубата Стил Регистарска Табличка Авто Таг

Масон Масонски Дијамант Палубата Стил Регистарска Табличка Авто Таг Големина : 6 "х 12" Изработени Од најк

DEN 3.33
Хансбер Девојки Едноделен Балетски Танц Трико Вратоврска Боја Печатени Долги Ракави Гимнастика Спортска Ново
Хансбер Девојки Едноделен Балетски Танц Трико Вратоврска Боја Печатени Долги Ракави Гимнастика Спортска

100% Полиестер Повлечете го затворањето Миење Раце Само Деца Девојки Круг Вратот Долги Ракави Висок Поло�

DEN 109.60
Природна Свилена Маска За Очи За Спиење Со Прилагодлив Ремен За Еластично Помагало За Спиење Со Врзани Очи За Ново
Природна Свилена Маска За Очи За Спиење Со Прилагодлив Ремен За Еластично Помагало За Спиење Со Врзани Очи За

Добар Материјал : Двете страни од 100% чиста свила од црница од 19 мм, исполнета со чист памук Супер мала теж

DEN 1.67
0216006910-Албумин Говеда, Фракција V, 98%, Оф-Бел Прав, ПРАТЕНИК Биомедицински Лекови, Доо-Големина: 10g - секој Ново
0216006910-Албумин Говеда, Фракција V, 98%, Оф-Бел Прав, ПРАТЕНИК Биомедицински Лекови, Доо-Големина: 10g - секој

Големина : 10гр Температура На Складирање : +4д " цк Единица : Секој (10гр) Албумините се група на кисели прот�

DEN 916.80
Задебелени Зелени Пластични Шут Чаши [100-Пакет 2оз] - Спортски Прослави, Тематски Забави, Задна Врата, Настани На Ново
Задебелени Зелени Пластични Шут Чаши [100-Пакет 2оз] - Спортски Прослави, Тематски Забави, Задна Врата, Настани На

лесен за употреба уникатна боја за специјални прилики ефтин за замена Совршена зелена боја за секоја пр

DEN 255.84
5.5V Супер кондензатор V-Type SuperCapacitor 0,1F 0,22F 0,33F 0,47F 0,68F 1F 1,5F 4.0F капацитет на Ново
5.5V Супер кондензатор V-Type SuperCapacitor 0,1F 0,22F 0,33F 0,47F 0,68F 1F 1,5F 4.0F капацитет на

Кондензатори5 V Супер кондензатор VType Super Capacitor 0.1 F 0,22 F 0,33 F 0,47 F 0,68 F 1 F 1,5 F 4.0 F Супер кондензатор на копчето К

DEN 353.60
Апстракт Пиксели Игра Коцки Зборови Книга Завршува За Полици Дрвени Книжарници Носител За Тешки Книги Делител Ново
Апстракт Пиксели Игра Коцки Зборови Книга Завршува За Полици Дрвени Книжарници Носител За Тешки Книги Делител

Големина : ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 5 Х 3 Х 3,7 инчи Изработени од целото цврсто дрво, рачн�

DEN 305.60
Наутички Граници Табли За Сечење Стакло Кружен Блок За Сечкање Персонализирани Душеци За Прилагодено Сечење За Кујна Ново
Наутички Граници Табли За Сечење Стакло Кружен Блок За Сечкање Персонализирани Душеци За Прилагодено Сечење За Кујна

Калено стакло Произведено во САД Или Увезено ●Големина●тркалезна даска за сечкање со дијаметар од при

DEN 415.84
Супер Тешки Кевлар Arмид Сите Намени V-Појас одговара Тркало Коњ RMR3661 Ново
Супер Тешки Кевлар Arмид Сите Намени V-Појас одговара Тркало Коњ RMR3661

Ова е Сосема Нова Дополнителна Тешка Сила Кевлар Vмид V Појас Врвен Квалитет Replacмид Кевлар Замена Дел!...

DEN 226.08
XYX Паричник Случај За Google Pixel 6A, Животните СТП Кожа Фолио Магнетни Kickstand Покритие Картичка Слотови ЗА Ново
XYX Паричник Случај За Google Pixel 6A, Животните СТП Кожа Фолио Магнетни Kickstand Покритие Картичка Слотови ЗА

[Компатибилност] Специјално Дизајниран Паричник Случај За Google Pixel 6 A, не е компатибилен со други верзии [�

DEN 0.33
КОМПЛЕТ За Делови ЗА Замена НА МЕШАВИНА Компатибилен Со Правосмукалка Од Серијата Roomba s9,s9+,s.Пакување од 1 Ново
КОМПЛЕТ За Делови ЗА Замена НА МЕШАВИНА Компатибилен Со Правосмукалка Од Серијата Roomba s9,s9+,s.Пакување од 1

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТИзработен од материјали со висока јачина и еколошки за да се обезбедат опти�

DEN 1054.40
Четка за Четка за Шишиња сунѓер Боја Случајни 4 парчиња, Четка За Преклопување За Четка За Чистење Кујнски Ново
Четка за Четка за Шишиња сунѓер Боја Случајни 4 парчиња, Четка За Преклопување За Четка За Чистење Кујнски

Долга рачка и глава за четка : дното на чашата исто така може да се четка чисто, а чашата за длабока вода е

DEN 2.33
INSOLKIDON Компатибилен Со Samsung galaxy A01 Случај Кожа Назад Покритие Телефон Заштитни Школка Заштита Паричник Ново
INSOLKIDON Компатибилен Со Samsung galaxy A01 Случај Кожа Назад Покритие Телефон Заштитни Школка Заштита Паричник

100% Сосема нов И Врвен Квалитет со Ниска Цена Отпорен на нечистотија, отпорен на кршење и материјал проти

DEN 2.33
3 нивоа десерт штанд со кекс овошна чинија пластична служба на држач за приказ за свадба роденден за бебиња туш чај Ново
3 нивоа десерт штанд со кекс овошна чинија пластична служба на држач за приказ за свадба роденден за бебиња туш чај

Прекрасни 3 тини штандови плочата за сервирање на нивото има тркалезен дизајн со убава шема на основата

DEN 591.84
ПС 31518 Бр. 15 Пасхална Свеќа На Светиот Крст Ново
ПС 31518 Бр. 15 Пасхална Свеќа На Светиот Крст

Пасхална свеќа е голема, бела свеќа што се користи во литургиите во Западното Христијанство (римокатоли

DEN 3.00
Топазион Пренослива Празна Торба За Комплет За Прва Помош, Торбичка За Патна Медицина, Мала Медицинска Торба Ново
Топазион Пренослива Празна Торба За Комплет За Прва Помош, Торбичка За Патна Медицина, Мала Медицинска Торба

ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Димензии : 9 "х 5 " х 3", добра големина за чување на основните материјали за прва помош, с�

DEN 2.33
Гребло Со Долги Градинарски Лисја од 73 Инчи, Мал Гребло Со Широк Тежок 8,5 Инчи За Грмушка со 11 Метални Шипки, Ново Попусти
Гребло Со Долги Градинарски Лисја од 73 Инчи, Мал Гребло Со Широк Тежок 8,5 Инчи За Грмушка со 11 Метални Шипки,

Тежок Мал Гребло : Гребло Од Градинарски лисја изработено од издржлив нерѓосувачки челик е потрајно од �

DEN 383.84
Јаглерод челик трепки за виткање мини детали дел од апликаторот за виткање на окото за очила природно кадрава козметички Ново
ВБФОФБВ Комплет од 2 Лумбални Навлаки За Перници, Меки Украси За Декор На Домашна Фарма, Јапонски Пролетен Навивач На Ново
ВБФОФБВ Комплет од 2 Лумбални Навлаки За Перници, Меки Украси За Декор На Домашна Фарма, Јапонски Пролетен Навивач На

Микро Руно ?Неговата површина има многу кратка пената, која е удобна и мека на допир Тоа е пријателски за

DEN 3.33