Роуги Рачно Изработени Природни Корен Врежани Чинии, Дрвена Салата Сад, Дрво Занаети Сад Служат За Овошје, Салата, Закуска, Една Салата Сад, Дома &засилувач; Кујна Де

Роуги Рачно Изработени Природни Корен Врежани Чинии, Дрвена Салата Сад, Дрво Занаети Сад Служат За Овошје,

DEN 614.40

Ново

Залиха

[Материјал] Нашиот корен врежан сад е направен од природни корени од ела, кои се многу силни и издржливи [Безбедно] Секој дрвен сад е внимателно полиран и врежан од работници, што не е само убаво, туку и еколошки и без загадување. [Повеќекратна Употреба] можете да го користите садот за дрво во дневната соба, кујната, забавата за да ставите овошје, закуски, салати и друга храна. [Уникатен]садот за занаетчиство од дрво е рачно изработен од оригиналните еколошки корени од ела, секоја форма е различна, постојат разлики во бојата, големината, текстурата. [Декорација]Нашиот сад за резба на коренот не само што е практичен, туку извонредната резба може да се користи и како украси на трпезариската маса. Неговата природна текстура ќе ви даде чувство на релаксација. Драги пријатели, ви благодариме што дојдовте во нашата продавница, мислам дека барате сад за салата што ви одговара. Иако сме далеку оддалечени, отсекогаш сме биле посветени да им обезбедиме на нашите клиенти задоволителни производи. Бидејќи се среќаваме овде, започнува прекрасно патување. [Спецификација] : име : Дрвен сад за салата Боја : Примарна Примена На боја : кујна, дневна соба, трпезарија итн. [совет] : Поради рачно мерење, ќе има грешка од 1-2см. Поради различни монитори/светла, ќе има мала разлика во бојата помеѓу сликата и вистинската боја. [Нега на површината] : Грубоста по миењето е нормална појава. Се препорачува да го избришете со крпа за чистење по сушењето; Тријте растително масло за јадење на секои 1-2 месеци за да ја навлажнете и одржите површината на материјалот за да ја подобрите цврстината. [Мерки на претпазливост] : Избегнувајте директна сончева светлина; Држете се подалеку од извори на пожар; Одржувајте ја влажноста наumn за да избегнете суво пукање; Секојдневна употреба на сува или полусува памучна газа; избришете ги дамките на време; Не потопувајте во вода; не печете во микробранова печка на висока температура. [Услуги На клиентите] : имаме професионален тим по продажбата. Ако наидете на какви било проблеми за време на процесот на купување, можете да ни напишете е-пошта, а ние ќе ви обезбедиме 100% задоволство.

Производи во категоријата

За табулаторот Samsung Galaxy A 10.1 инчи SM-T510/T515 таблети шок-отпорен мек силикон со капакот на куќиштето на Ново
За табулаторот Samsung Galaxy A 10.1 инчи SM-T510/T515 таблети шок-отпорен мек силикон со капакот на куќиштето на

【Компатибилност на материјалот и моделот】 Овој случај е изработен од супермеки, нетоксични и без вкус

DEN 3.33
Делови на Edgewater 242221501, AP5949947, PS10057235 Ice Dispenser Auger Motor компатибилен со фрижидер Фригидаер Ново
Делови на Edgewater 242221501, AP5949947, PS10057235 Ice Dispenser Auger Motor компатибилен со фрижидер Фригидаер

✅ Делови на Edgewater 242221501, AP5949947, PS10057235 Ice Dispenser Auger Motor компатибилен со Frigidaire Frirgerator (Models Models : CRS, DFH, FFH, FGH, WWS и п

DEN 2.67
Воздржливи перфорирани ролни со меурчиња за воздух, 5/16 x 48 x 188 ', јасно, 1/секоја по Божиќна пакување Ново
Воздржливи перфорирани ролни со меурчиња за воздух, 5/16 x 48 x 188 ', јасно, 1/секоја по Божиќна пакување

Истата одлична заштита од меурчиња вкрстено се пробиваше на секои 12 "за лесно солза Истата одлична зашт�

DEN 1.67
Lbylyh Медицински човечко тело Дигестивниот систем Модел Дигестивен тракт на жлезда внатрешна медицина Ново
Lbylyh Медицински човечко тело Дигестивниот систем Модел Дигестивен тракт на жлезда внатрешна медицина

Сликарство на високо ниво Прототип за висок квалитет, рачно изработен во цврст, нескршен, составен од ви

DEN 3.00
Анголички од не'рѓосувачки челик Завртки со рамна глава навојна навојна затрупана вметнете оревци Асортиман за креветче Ново
Торба со торба со алатка за валилик Ново
Торба со торба со алатка за валилик

Мултиџебови, обезбедувајќи доволно простор за различни алатки Погодно за држење на електрични алатки з

DEN 192.00
Нов Лон0167 25.5 мм Сечење Избрана Диа 60мм Долга сигурна ефикасност Хсс Пролет Натоварени Пресврт Вежба Битови Дупка Ново
Нов Лон0167 25.5 мм Сечење Избрана Диа 60мм Долга сигурна ефикасност Хсс Пролет Натоварени Пресврт Вежба Битови Дупка

Дупчалка (издржлива во употреба) Дијаметар : 5мм / 0,2"; Сечење Пила За Дупки (најнова технологија) Длабочин�

DEN 142.88
4-полица од дрвени книги со црвена боја на полици за складирање на полици за складирање на полици за дома Ново
4-полица од дрвени книги со црвена боја на полици за складирање на полици за складирање на полици за дома

Одлично за тесен простор Мека бела завршница Заштеда на простор и лесна инсталација, добар избор за орг�

DEN 1.67
Платинумски алатки JH965-50 Притиснато стегач за зрак за 1/2-инчни прирабници, шипка со навој 1/4-20, Ново
Платинумски алатки JH965-50 Притиснато стегач за зрак за 1/2-инчни прирабници, шипка со навој 1/4-20,

Висок квалитет на целата челична конструкција Навојни и ненавојни дупки Сместува ланец на Jackек, жица од

DEN 1454.40
10pcs lime2018 BNC Femaleен до женски и DC машки до машки конектор 5,5 mm x 2,1 mm 12V 5A адаптер за приклучок за напојување Ново
10pcs lime2018 BNC Femaleен до женски и DC машки до машки конектор 5,5 mm x 2,1 mm 12V 5A адаптер за приклучок за напојување

Компатибилност DC решение за напојување, компатибилно со сите CCTV системи и други уреди за напојување 2,1*5

DEN 1.67
W10283356 Оригинален OEM замена за миење садови за миење садови WPW10283356 Ново
W10283356 Оригинален OEM замена за миење садови за миење садови WPW10283356

Број на дел WPW10283356 (AP6018619) го заменува W10283356, 1552555, PS11751921 FITS : MHWE400 WJ00MAC MHWE400 WJ01MAC MHWE400 WR00MAC MHWE400 WR01MAC MHWE400 WW00MAC MHWE4

DEN 980.80
DJDLFA Итни стоп -стоп копче за прекинувач AC 660V 10A прекинувач опрема лифт лифт за заклучување само заклучување Ново
DJDLFA Итни стоп -стоп копче за прекинувач AC 660V 10A прекинувач опрема лифт лифт за заклучување само заклучување

Име на каналот : Прекинувач на копчето за притискање ; Тип на акција : Лакум ; Тип на контакт : 1 бр +1 nc ; Дија

DEN 190.08
Starвезда-лорд: џеб p o p! Мини-фигурална k e y c h a i n пакет со 1 компатибилен графички заштитник „ToysDiva“ Ново
Starвезда-лорд: џеб p o p! Мини-фигурална k e y c h a i n пакет со 1 компатибилен графички заштитник „ToysDiva“

Овој пакет ја вклучува главната ставка и една 3 та генерација P Пластичен графички компатибилен заштитн�

DEN 271.84
EAI AS568 O'RING SEAL 231 ID: 2 5/8 CS: 1/8 BUNA-N 70A DUROMERTE 2 5/8 X2 7/8 X1/8 нитрилна гума Оринг Ново
EAI AS568 O'RING SEAL 231 ID: 2 5/8 CS: 1/8 BUNA-N 70A DUROMERTE 2 5/8 X2 7/8 X1/8 нитрилна гума Оринг

Истиот работен ден испорака !! Нитрилна гума Опрстени : Нашата висококвалитетна гума Опрстен е многу удо

DEN 135.20
Аексит дрво за обработка на дрво 6800rpm Брзина 40T сечење пила за сечење на сечилото за сечилото 205мм Дија кружни Ново
Аексит дрво за обработка на дрво 6800rpm Брзина 40T сечење пила за сечење на сечилото за сечилото 205мм Дија кружни

Надворешен дијаметар : 205мм / 8 "; Внатрешна диа (Боре) : 25,4мм / 1" Дебелина : 1,5мм / 0,06 "; Име на производот : с

DEN 3.00
4-1/4 HSS Bright Workber Bit Bit Ново
4-1/4 HSS Bright Workber Bit Bit

✅ 41 / 4 "HSS Bright Workber Bit Bit ✅ Децимален еквивалент : 0 Бит за вежбање со должина на работникот ✅ Децимален екв�

DEN 3.33
10 x 2-1/4 Не'рѓосувачки челик шрафонски плоштад погон, тип на глава од глава 17 точка на сечење дрво, 1-1/2 со должина Ново
10 x 2-1/4 Не'рѓосувачки челик шрафонски плоштад погон, тип на глава од глава 17 точка на сечење дрво, 1-1/2 со должина

Не'рѓосувачки челик со висок квалитет : Овие #10 завртки за дрво (завртки за сушење идови) се висококвалит�

DEN 374.40
Хексадецимална машина за завртки од страна на одделение 2 цинк позлатен челик Ново
Хексадецимална машина за завртки од страна на одделение 2 цинк позлатен челик

Хекс машина за завртки Електро цинк позлатен челик и чиста завршница Брод од Соединетите држави Прочит�

DEN 1.33
4pcs m8 de гума вибрации, монтирање на бобин изолатор јачина на солза повеќе од 45n/mm - 14Mpa, двојна Ново
4pcs m8 de гума вибрации, монтирање на бобин изолатор јачина на солза повеќе од 45n/mm - 14Mpa, двојна

1 Главно се користи за воздушни компресори, дизел мотори, бензински мотори, пумпи за вода, машини за зава�

DEN 2.00
Samsung GH97-15505B MEA Assy Front-LCD Ново
Samsung GH97-15505B MEA Assy Front-LCD

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : GH9715505 B Димензии на пакетот на артикалот : 1,0 "L x 1...

DEN 1.67
D'Addario инјектираше обликувани мост и сет на крајни пинови, абонија со точка од слонова коска Ново
D'Addario инјектираше обликувани мост и сет на крајни пинови, абонија со точка од слонова коска

Планетите бранови инјектирани обликувани мост и крајни иглички се направени од висококвалитетни ABS тер

DEN 1.00
Замена на далечински управувач со 2-пакет NS-RC4NA-18-Компатибилен со TV Insignia NS50D510NA17 ТВ Ново
Замена на далечински управувач со 2-пакет NS-RC4NA-18-Компатибилен со TV Insignia NS50D510NA17 ТВ

Замена на компонентите на Upstart NSRC4 NA18 далечински управувач за Insignia NS50 D510 NA17 Наменето за лесна замена и ра�

DEN 2.67
Panенски пешачки камо карго џогер панталони тенок обичен салон на отворено за џемпери атлетски работи панталони Ново
Panенски пешачки камо карго џогер панталони тенок обичен салон на отворено за џемпери атлетски работи панталони

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : 81%90%полиестер + еластан.

DEN 431.84
10 парчиња/пакувања 7мм круг кршен природен обвивка декор легура привлечност метал злато 3Д салон акрилен Ново
10 парчиња/пакувања 7мм круг кршен природен обвивка декор легура привлечност метал злато 3Д салон акрилен

Боја : Црна Количина : 10 парчиња Големина : U Pick Материјал : Метал Количина : 10 парчиња Големина : U Pick Матери

DEN 1.33
Brон Тимберленд печурки бронза со 6 парчиња предводени пејзажни патеки светло Ново
Brон Тимберленд печурки бронза со 6 парчиња предводени пејзажни патеки светло

Секоја светлина на патеката е широко 18 "висока x 7" Вклучува 7 "Земјиште на приземје Трансформаторот е дла�

DEN 1390.40
Мелница за воздух на еипинс, компримиран агол на воздухот, мелница за умирање од 90 степени мини сандер, Ново
Мелница за воздух на еипинс, компримиран агол на воздухот, мелница за умирање од 90 степени мини сандер,

Работен притисок : 90psi (6 Големина на Чак : (3 / 8) 3,18мм и 1 / 4 (6,35мм) Брзина на мирување : 20000 вртежи во минута...

DEN 591.84
Bestonzon 2 парчиња сечење клешти игла игла нос клетка за цевки, клетка од клетка дијагонални клешти, не'рѓосувачки Ново
Bestonzon 2 парчиња сечење клешти игла игла нос клетка за цевки, клетка од клетка дијагонални клешти, не'рѓосувачки

Не'рѓосувачки челик Прицврстувач за сечење на цевки ви помага брзо да ги отстраните заптивките на матиц

DEN 1.33
Swanststrom Diag Cutter, Taper, Medical, Carbide, ESD, Flush Ново
Swanststrom Diag Cutter, Taper, Medical, Carbide, ESD, Flush

M401 C Дијагонални секачи со затегнати од карбидмала глава, целосна светлина, 4 "ОАЛ, двонатопена стандардн

DEN 446.40
ПБ Швајцарија алатки 1/4 Прецизност за електрични алатки со нанокотирање за хексадецимални завртки, големина Ново
ПБ Швајцарија алатки 1/4 Прецизност за електрични алатки со нанокотирање за хексадецимални завртки, големина

Прецизност со кодирани во боја за лесно идентификување на големината и профилот на завртки! Чувајте го �

DEN 57.92
Прилагодлива облека за прилагодување на облеката за палто за решетки за складирање на подни решетки Ново
Прилагодлива облека за прилагодување на облеката за палто за решетки за складирање на подни решетки

сосема нови и Издржлив и прилагодлив, лесен за носење Цврста структура Со дизајн од 4 волумен, можете лес

DEN 9611.36
UXZDX Телефонска фиксна фиксна телефонска канцеларија на телефон Ново
UXZDX Телефонска фиксна фиксна телефонска канцеларија на телефон

Овој фиксен водоотпорен дизајн на ABS е погоден за употреба во тоалети или други влажни области Со функци

DEN 2.33
Производители на етикети Supvan E10 бело со 2 ленти бели и ленти Ново
Производители на етикети Supvan E10 бело со 2 ленти бели и ленти

【Список за пакување】 E10 Производител на етикети x 1 & континуирани ленти бела x 1 & лента за фиксна големин

DEN 505.60
Max USA Corp. Бр.110fe Главен рефил за EH-110F Electric Stapler Ново
Max USA Corp. Бр.110fe Главен рефил за EH-110F Electric Stapler

Дизајнот со висок капацитет ја минимизира потребата за чести полнења Зелениот индикатор обезбедува бр�

DEN 3.00
HQRP тешки ротациони прекинувачи со 4-позиција 3-брзински 120V-250V, селектор на брзина на грејачот на вентилаторот 15А, Ново
HQRP тешки ротациони прекинувачи со 4-позиција 3-брзински 120V-250V, селектор на брзина на грејачот на вентилаторот 15А,

HQRP® тешка 4позиција со 3брзински ротирачки прекинувач со копче ; 3 Поставени ротари (Off, L1, L1+L2, L1+L2+L3) ;...

DEN 0.33
3М Абразивни 405-021200-72401 Скотници за запечатување на кутии со високи перформанси 375 Ново
3М Абразивни 405-021200-72401 Скотници за запечатување на кутии со високи перформанси 375

Картоните остануваат затворени под груби услови за ракување Премиум тешка должност, лента за пакување �

DEN 408.00
Дијамантски комплети за сликање за возрасни, зелени лисја Дијамантска уметност Деца почетник DIY 5D боја Ново
Дијамантски комплети за сликање за возрасни, зелени лисја Дијамантска уметност Деца почетник DIY 5D боја

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

DEN 3.33
Метал X-Gree Metal M5 5mm Dia Femaleенска нишка хексадецимална глава DIY Grub завртки за завртки 150 парчиња (метал M5 Ново
Метал X-Gree Metal M5 5mm Dia Femaleенска нишка хексадецимална глава DIY Grub завртки за завртки 150 парчиња (метал M5

Име на производот : хексадецимален орев; боја : сребрен тон Mateiral : Metal; Femalet Hread Дијаметар : 5мм / 0,2 " Хекс шир

DEN 237.28