5/8 -11 х 10 Шестоаголни Завртки За Завртки, Нерѓосувачки Челик 316 Делумно Навој, Груб Конец, Големина На Конец: 5/8 Инчи, Должина На Завртки: 10 Инчи

5/8 -11 х 10 Шестоаголни Завртки За Завртки, Нерѓосувачки Челик 316 Делумно Навој, Груб Конец, Големина

DEN 1.00

Ново

Залиха

Дијаметар-Теренот На Конецот : 5/8 " - 11 / Должина Од Под Главата : 10 Инчи Груб Конец / Делумно Навој. 316 Шестоаголни Завртки Од Нерѓосувачки Челик се погодни за инсталации за солена вода, морска и хаш околина. Најчесто се користи за Чамци, Пристаништа, Столбови и други Корозивни Средини. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња. Дијаметар-Теренот На Конецот : 5/8 " - 11 / Должина Од Под Главата : 10 Инчи. Груб Конец / Делумно Навој. 316 Шестоаголни Завртки Од Нерѓосувачки Челик се погодни за инсталации за солена вода, морска и хаш околина. Најчесто се користи за Чамци, Пристаништа, Столбови и други Корозивни Средини. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња. Шестоаголните завртки за капачиња честопати погрешно се нарекуваат шестоаголни завртки, иако главната разлика е во тоа што шестоаголните завртки имаат лице за миење под главата и заоблена точка, а шестоаголната завртка нема лице за миење или заоблени навои. Шестоаголна завртка за капаче е шестстрана завртка со исечена шестоаголна глава и лице за миење на површината на лежиштето. Овие шестоаголни завртки од нерѓосувачки челик исполнуваат специфични толеранции како што е опишано под ASME B18. Шестоаголните завртки за капачиња најчесто се користат во оем апликации каде што се потребни прецизни толеранции. Шестоаголна глава дизајнирана да биде управувана од клуч или штекер. Наречени шестоаголни завртки за капачиња или шестоаголни завртки за капачиња. 18-8 шестоаголни завртки од нерѓосувачки челик нудат заштита од временски услови и корозивни средини, отпорни на ' рѓа во средини со свежа вода. За средини со солена вода користете ја верзијата од нерѓосувачки челик 316.

Производи во категоријата

НАЈДОБРИТЕ СВЕТСКИ КАБЛИ 20 Нога-Готам ГАК-2 АЕС /UУ-Ниска Загуба, 2xcore 2xshield Избалансиран Дигитален Ново
НАЈДОБРИТЕ СВЕТСКИ КАБЛИ 20 Нога-Готам ГАК-2 АЕС /UУ-Ниска Загуба, 2xcore 2xshield Избалансиран Дигитален

GAC2 AES / EBU е врвен квалитет, мала загуба, флексибилен aes / ebu кабел оптимизиран за употреба СО XLRконектори, м�

DEN 1.33
7 ИНЧНИ LED Фарови + 4 Инчни LED Светла За Магла Со Бел Drl Ореол Прстен Килибар Трепкач Компатибилен со 2007-2018 Ново
7 ИНЧНИ LED Фарови + 4 Инчни LED Светла За Магла Со Бел Drl Ореол Прстен Килибар Трепкач Компатибилен со 2007-2018

● Широка Примена + 7 инчи предводени фарови + 4 инчни светла за магла компатибилни со (20072018) Wrangler JK 2 Врата /

DEN 1.33
Повлечете Синџир Светло Тела Вклучување/Исклучување Прекинувач Повлечете Стринг Приврзок Светлина, Мат Црна Индустриска Ново
Повлечете Синџир Светло Тела Вклучување/Исклучување Прекинувач Повлечете Стринг Приврзок Светлина, Мат Црна Индустриска

[Светло За Влечење Синџир] : Индустрискиот прекинувач ЗА светло за висечки приврзок За ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛ�

DEN 678.40
ПОЛНА Матрона На Честа Подарок За Свадба Партија Деверуша Подарок Од Невестата Свадба Ден Козметичка Торба Ново
ПОЛНА Матрона На Честа Подарок За Свадба Партија Деверуша Подарок Од Невестата Свадба Ден Козметичка Торба

* АПЛИКАЦИЈА : Совршен За тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети �

DEN 206.24
Даноплус Паметни pH ОРП Контролер Со Далечински Мониторинг Апликација &засилувач; Дозирање Во Вода, 3 во 1 pH/ORP Ново
Даноплус Паметни pH ОРП Контролер Со Далечински Мониторинг Апликација &засилувач; Дозирање Во Вода, 3 во 1 pH/ORP

ПАМЕТНА Wi Fi ВРСКА Овој Контролер за квалитет на вода може директно да се поврзе со вашиот мобилен телеф�

DEN 3.00
Симпатична Корги Дога Срце Љубов Шема Печатење Склопувачка Пречка за Перење алишта, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Ново
Симпатична Корги Дога Срце Љубов Шема Печатење Склопувачка Пречка за Перење алишта, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

DEN 1.33
уксел а15072200укс0164 Жига Копчиња Рачка За Струг Прилагодлива Рачка За Стегање М5 х 20 мм Пакување од 5 Ново
уксел а15072200укс0164 Жига Копчиња Рачка За Струг Прилагодлива Рачка За Стегање М5 х 20 мм Пакување од 5

Тежина : 139гр; Име На Производ : Рачка за Стегање Главен Материјал : Метал; Содржина На Пакетот : 5 х Прилаго

DEN 0.33
Дупликатор на контурен Мерач,Мерач На Профил,Инстант Шаблон, Дупликатор На Форма, Алатка За Контурен Мерач За Ново
Дупликатор на контурен Мерач,Мерач На Профил,Инстант Шаблон, Дупликатор На Форма, Алатка За Контурен Мерач За

①МЕРАЧОТ НА ПРОФИЛОТ МОЖЕ ДА ЈА ПРЕЦИЗИРА ДУПЛИРАЊЕТО на ОБЛИКОТ + мерачот на Контура лесно може да коп

DEN 2.00
Мавертон Виски Камења Со Врежани Очила За Парови - Виски Очила Во Персонализирана Дрвена Кутија За Свадба-8 Камења Ново
Мавертон Виски Камења Со Врежани Очила За Парови - Виски Очила Во Персонализирана Дрвена Кутија За Свадба-8 Камења

?ФЕНСИ КОМПЛЕТ ЗА ПОДАРОЦИ Овој комплет за виски дизајниран со убав дизајн вклучува 8 застрашувачки кар�

DEN 2.00
Семеен празник пижами постави семејство што одговара на Божиќни пижами поставени карирани карирани семејни Божиќни пижами Ново
X - DREE 3 Парчиња Пластични Држач За Батерии случај w 5.5 Жица Води за 1 x 18650 3.7 V(Caja de soporte de bateria Ново
X - DREE 3 Парчиња Пластични Држач За Батерии случај w 5.5 Жица Води за 1 x 18650 3.7 V(Caja de soporte de bateria

Име На Производот : Батерија Случај; Материјал : Пластика, Метал Големина на телото : 7,5 x 2,1 x 2cm / 3 "x 0,8" x 0,8 "(L

DEN 190.40
Џоббер Бит, 1,65 мм, Кобалт Челик Ново
Џоббер Бит, 1,65 мм, Кобалт Челик

Цена За : Секоја Групација На Дупчалки : Број На Список На Дупчалки : 550 Големина на Дупчалка : 1,65 мм Диа На

DEN 128.32
X - DREE 6mm Dia Вратило 12mm Сечење Дијаметар Плочка Стакло Дупка Видов 2Pcs (Diametro de corte de 6 Ново
X - DREE 6mm Dia Вратило 12mm Сечење Дијаметар Плочка Стакло Дупка Видов 2Pcs (Diametro de corte de 6

Име На Производот : Стаклена Дупка; Главен Материјал : Метал, Дијамантски Честички Дијаметар На Дупката �

DEN 464.00
Оргонит Кристал Цитрин Цвет На Животот Оргонска Пирамида За Богатство и Успех-Трговски Камен За Удобност и Позитивна Ново
Оргонит Кристал Цитрин Цвет На Животот Оргонска Пирамида За Богатство и Успех-Трговски Камен За Удобност и Позитивна

Жолтиот цитрин се користи за привлекување богатство и просперитет Цитринот е кристал на светлина и сре�

DEN 0.67
Лауфер Дизајн 2 / Дизајн II 18/8 Вилушка За Вечера од Нерѓосувачки Челик Ново
Лауфер Дизајн 2 / Дизајн II 18/8 Вилушка За Вечера од Нерѓосувачки Челик

Комплет Од Четири Вилушки за Вечера, секоја со должина од 7 1 / 8" Вилушката За Вечера е поголема од двете в�

DEN 1167.84
Мшк Ручек Кутија Истекување Доказ Ручек Контејнер Сите-Во-едно Редење Ручек Кутија Од Нерѓосувачки Челик Бенто Ручек Ново
Мшк Ручек Кутија Истекување Доказ Ручек Контејнер Сите-Во-едно Редење Ручек Кутија Од Нерѓосувачки Челик Бенто Ручек

[Висококвалитетен материјал] изолираната кутија за ручек е изработена од НЕРЃОСУВАЧКИ челик ПП и 304, кој

DEN 2.67
Магнетна Жица, Тешка Градба Емајлирана Бакарна Жица, 36 АВГУСТ, 5 фунти, 61900 'Должина, 0.0060 Дијаметар, Природен Ново
Магнетна Жица, Тешка Градба Емајлирана Бакарна Жица, 36 АВГУСТ, 5 фунти, 61900 'Должина, 0.0060 Дијаметар, Природен

Тежина / Должина На жица : 5 фунти (61900 стапки) Изолација : Полиуретан За Лемење со Полиамиден Капут...

DEN 207.84
Roadmaster Inc 523208-4 Basepate ЗА Gmc Кањонот, Црна Ново
Roadmaster Inc 523208-4 Basepate ЗА Gmc Кањонот, Црна

Roadmaster Inc 5232084 Basepate ЗА Gmc Кањонот Roadmaster Inc 5232084 Basepate ЗА Gmc Кањонот Основната плоча Во Стилот на Попречната Ле

DEN 3.33
Лале 26252 Лале Подуени 3Д Боја, Виножито Бои, Во собата на 12, 1 мл Ново
Лале 26252 Лале Подуени 3Д Боја, Виножито Бои, Во собата на 12, 1 мл

КРАЈНАТА 3Д боја со повеќе површини работи на ткаенина, дрво, стакло, метал, хартија и многу повеќе Суши т

DEN 1.67
Дипломирање Партија Позадина Црвено Злато Сјај Честитам Дипломирање Фотографија Украси Класа на 2023 Дипломирање Честитки Ново Попусти
Х-ДРИ 8мм Ширина Врв дупчалка Дупка Ѕидарски Чекан Спирала Вежба Малку Сива (8мм Анчо Пунта Специјален Директен Ново
Х-ДРИ 8мм Ширина Врв дупчалка Дупка Ѕидарски Чекан Спирала Вежба Малку Сива (8мм Анчо Пунта Специјален Директен

Име на производот : Дупчалка; Карактеристики : дупчалка; Материјал : Метал Ширина на врвот ( Приближно) : 8м

DEN 148.96
Црвениот ѓавол на Мееко, 1334 година, цемент и малтер за камин Ново
Црвениот ѓавол на Мееко, 1334 година, цемент и малтер за камин

Предмешани, подготвени за употреба, цемент / малтер со висока температура Наменето за крпење или поправ�

DEN 1260.80
Паричник Случај за iPhone 13 Про Макс Случај Плажа Тропица Со Гледање Штанд Картичка Слот Магнетна Тока Размавта Нараквица Ново
Паричник Случај за iPhone 13 Про Макс Случај Плажа Тропица Со Гледање Штанд Картичка Слот Магнетна Тока Размавта Нараквица

Само за iphone 13 Pro max модел, не е погоден за други модели на телефони, ве Молиме изберете го истиот производ �

DEN 3.00
Пентел Бела Мала Здраво Полимер Блок Гума 3 Брои Продадени Во 5 Ново
Пентел Бела Мала Здраво Полимер Блок Гума 3 Брои Продадени Во 5

Името е комбинација од англиските зборови пенкало и кажи Името е комбинација од англиските зборови пен�

DEN 73.44
ФОТОЕВ Керамичка Тегла Со Ѓумбир, Тегла За Домашен Декор Со Херметички Капак, Канистер За Чај За Зачини Ново
ФОТОЕВ Керамичка Тегла Со Ѓумбир, Тегла За Домашен Декор Со Херметички Капак, Канистер За Чај За Зачини

Големина : Еден е 17,5 см x 13,5 СМ (Висина Со Капак x Максимална Ширина) Друг е 22,5 см x 19,5 СМ (Висина Со Капак x Ма

DEN 1.00
Акад Кути Хало Турбан За Мажи Турбан Глава Завиткајте Турбан Обложен Со Сатен Модални Гравчиња Растегливи Ново Попусти
Акад Кути Хало Турбан За Мажи Турбан Глава Завиткајте Турбан Обложен Со Сатен Модални Гравчиња Растегливи

Модал Нема затворање затворање Машинско Перење Материјал : менс турбан изработен од мека модална ткаен�

DEN 255.84
ДНК МОТОРИНГ ОЕМ-ХЛ-0139-Л Лево Халогени Фарови Компатибилни со 2021-2022 Елантра Ново
ДНК МОТОРИНГ ОЕМ-ХЛ-0139-Л Лево Халогени Фарови Компатибилни со 2021-2022 Елантра

€FITMENT®Компатибилен Со Hyundai Elantra 20212022; Референтен Број На Дел : HY2502248, HY2502247, 92101 AA160, 92101 AB000 €СИЈАЛИЦА модел

DEN 3.00
ЛЗТ-6Т 100-1000мл/Мин Квадратен Панел Тип Течен Мерач На Проток на Вода мерач на Проток на Вода ротаметар Ново
ЛЗТ-6Т 100-1000мл/Мин Квадратен Панел Тип Течен Мерач На Проток на Вода мерач на Проток на Вода ротаметар

ЛЗТ6Т 1001000мл / Мин Квадратен Панел Тип Течен Мерач На Проток на Вода мерач на Проток на Вода ротаметар Опи

DEN 484.96
CS Osborne SS-4 не'рѓосувачки челик громи и обични мијалници PK/144 Ново
CS Osborne SS-4 не'рѓосувачки челик громи и обични мијалници PK/144

CS Osborne SS4 не'рѓосувачки челик громи и обични мијалници PK / 144 CS Osborne SS4 не'рѓосувачки челик громи и обични ми

DEN 1.00
Кленплус Гитара Укулеле Шие Железо На Лепенка Везена Апликација Занает Рачно Изработена Облека Фустан Растителна Капа Ново
Кленплус Гитара Укулеле Шие Железо На Лепенка Везена Апликација Занает Рачно Изработена Облека Фустан Растителна Капа

Големина : 3,6 / 8Х1, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 1008.00
EN-EL12 USB полнач за Nikon Coolpix AW130, AW100, AW120, AW110, S6200, S6300, S8100, S8200, S9100, Ново
EN-EL12 USB полнач за Nikon Coolpix AW130, AW100, AW120, AW110, S6200, S6300, S8100, S8200, S9100,

Како да изберете? Ве молиме, проверете дали моделот на батерија (на етикетата на вашата батерија, а не ка�

DEN 140.64