Креалити Официјален Спрајт Екструдер Грејач Блок Комплет Плус Дополнителни Термистори Висока Температура Про 300€ Компатибилен Со Ender 3 S1 Pro/Ender 3 S1/ CR10 Smart Pro, Биметал?

Креалити Официјален Спрајт Екструдер Грејач Блок Комплет Плус Дополнителни Термистори Висока Температура

DEN 527.84

Ново

Залиха

Ги продаваме најдобрите додатоци ЗА 3д печатач Ние придаваме големо значење на искуството СО 3Д печатење на клиентот. ●Професионален Обичај Qprite Екструдер Блок Комплет Пакет има 2 Дополнителни Термистори, Позлатени Хром Бакар И Титаниум Легура Грлото Цевка *1, Грејач Блок *1, Силиконски Чорап *1, Никел-Обложени Бакарна Млазница *1 Компатибилен Со Ender 3 S1/ Ender 3 S1 PRO/ CR 10 Паметни Про. (Кога температурата на печатење е да надмине 300€, треба однапред да го отстраните силиконскиот чорап). €Дополнителни Термистори Q пакетот вклучува два дополнителни надградени термистори кои можат да издржат долгорочно печатење со висока температура до 300 qu, подобрувајќи ја стабилноста и сигурноста на процесот на обликување. ●Биметална Цевка За Грло За Кршење На Топлина Е Изработена Од комбинација НА тц4 легура на титаниум и бакар, овој иновативен дизајн ефикасно го намалува преносот на топлина нагоре (7 W/m K), додека ја подобрува дисипацијата на топлина (400 W/m K) за стабилно, висококвалитетно 3d печатење. ●Никел Бакар Позлатена Млазница Има мазна внатрешна дупка и надворешна површина, што е повеќе мазна и стабилна за истиснување на материјалот. Може да се примени на сите видови материјали за влакно, вклучувајќи PLA/ TPU/ PETG/ ABS, итн. Максималната работна температура е 500°. `+Купување Без ризик Ние гарантираме дека сите од нив се официјални и вистински КРЕАЛИТЕТНИ производи. Доколку има некаков проблем во врска со квалитетот на производот или какви било други прашања, слободно контактирајте не. Ветуваме дека овие комплети се официјални и вистински. Можете да најдете детално видео за инсталација на страницата.

Производи во категоријата

Месинг обетка со висока струја за заземјување Неутрален терминал 5/7/10 Дупка крст Хексагонален приклучок за приклучок Ново
Месинг обетка со висока струја за заземјување Неутрален терминал 5/7/10 Дупка крст Хексагонален приклучок за приклучок

Минијатурни цилиндрични конектори Погледнете ја втората слика за детали Минијатурни цилиндрични коне�

DEN 781.12
Parker 07B35A18A5FD Модуларен филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 1/2 NPT, сад за поликарбонат, автоматски Ново
Parker 07B35A18A5FD Модуларен филтер за три парчиња/регулатор/лубрикатор, 1/2 NPT, сад за поликарбонат, автоматски

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 5304.96
5 парчиња преносни емири сунѓерски четки чистач за чистење кујнски тенџере стаклени дамки за чистење на 'рѓа за чистење Ново
5 парчиња преносни емири сунѓерски четки чистач за чистење кујнски тенџере стаклени дамки за чистење на 'рѓа за чистење

Употреба за тврдоглави нечистотии дамки кои чистат секакви кујнски прибор на шпоретот, богата кора се д

DEN 1.00
Тркалезен растојание, алуминиум, обична завршница, 0,166 инчи во дијаметар, 1/4 инчен ОД, должина на телото Ново
Тркалезен растојание, алуминиум, обична завршница, 0,166 инчи во дијаметар, 1/4 инчен ОД, должина на телото

Споредете со : 11308Al Цилиндричен, неоткриен, механички уред Се користи за да се одржат две компоненти на д�

DEN 1534.40
Говорникот на Tek Styz компатибилен со вашиот Xiaomi Redmi 9 Power Taber Design 3W Playtime 6H Внатрешно, Ново
Говорникот на Tek Styz компатибилен со вашиот Xiaomi Redmi 9 Power Taber Design 3W Playtime 6H Внатрешно,

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за користење на Bluetooth звучник што работ�

DEN 2.33
Одбор за експанзија на реле со 3-CH со Waveshare со 3-CH дизајнирана за etsетсон Нано, изолацијата на OptoCoupler Ново
Одбор за експанзија на реле со 3-CH со Waveshare со 3-CH дизајнирана за etsетсон Нано, изолацијата на OptoCoupler

3 канали за контрола на релето; Контрола за конфигурирање на контролниот пин, до 2x стабилен Стандарден з�

DEN 380.80
WPYYI Аквариум карпа декорација риба резервоар за уредување риба засолниште симулација планински украси пејзаж украси Ново
WPYYI Аквариум карпа декорација риба резервоар за уредување риба засолниште симулација планински украси пејзаж украси

Материјал : смола Направете вашиот аквариум да изгледа многу позабавно и променете го во прекрасен воде

DEN 883.20
Комплет за алатки за носење алатки за алатки 20 инчи преносни алатки со долга рачка мултифункционална кутија Ново
Комплет за алатки за носење алатки за алатки 20 инчи преносни алатки со долга рачка мултифункционална кутија

Ултрапорта за организација : Оваа лесна и мала преносна алатка може да се носи со вас за да ви помогне да

DEN 2.00
Техничка прецизност замена за сијалица/ламба 50047-боп-проектор ТВ ламба сијалица Ново
Техничка прецизност замена за сијалица/ламба 50047-боп-проектор ТВ ламба сијалица

Замена за сијалица / ламба 50047боппроектор ТВламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за сијалица /

DEN 2681.44
4 типови Совети за уметнички плочи со легура на легури, приказ на табла за маникир на табла за украси за Ново
4 типови Совети за уметнички плочи со легура на легури, приказ на табла за маникир на табла за украси за

Дизајн на модерниот изгледуникатен раб го прави помодерно и привлечно Погодно прикажете го вашиот шарм

DEN 95.20
Зачувајте бричење 5 Пет брич за полнење на сечилото, направено од рециклирани материјали, Нептун зелена и зачувајте Ново
Зачувајте бричење 5 Пет брич за полнење на сечилото, направено од рециклирани материјали, Нептун зелена и зачувајте

Пакетот вклучува една рачка и пет касети со сечилото на жилет Ергономска рачка дизајнирана за сите нам�

DEN 1.67
Mirka 2B-611-320 QSilver 6 Gripdisc 320g 50/pk Ново
Mirka 2B-611-320 QSilver 6 Gripdisc 320g 50/pk

Ново Mirka Abrasives Дел #2 B611320 QSilver 6 инчи заплет за затегнување на диск 320 решетки 50 / packqsilver 6 gripdisc 320g 50 / pkwith подд�

DEN 2.67
静和 マテリアル SHB-D-N Преносна кутија за чевли со фиоки, морнарица Ново
静和 マテリアル SHB-D-N Преносна кутија за чевли со фиоки, морнарица

Картон Големина : 14,4 x 10,2 x 6,8 инчи (365 x 260 x 172 mm) кога Материјал : картон Направено во Јапонија Големина : 14,4 x

DEN 3.33
Micro Plastics 2503120750 - Пакет од 50 - пинови за даул, номинален дијаметар: 2503120750 - Пакет од 50 - Ново
Micro Plastics 2503120750 - Пакет од 50 - пинови за даул, номинален дијаметар: 2503120750 - Пакет од 50 -

Тежина : 1,67lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 6,00 инчи Состојба : Користено како ново Micro Plastics 2503120750 Пакет

DEN 3.00
Наставникот создаде ресурси Пит мачката подобро од списокот со хартија, ролна од 4 'x 12', сина, 4/пакет Ново
Наставникот создаде ресурси Пит мачката подобро од списокот со хартија, ролна од 4 'x 12', сина, 4/пакет

Продаден како 4 / пакет Оваа револуционерна неткаена ткаенина го прави создавање прекрасни позадини на �

DEN 271.84
Механички мазни 24 заби XL Timing Timing Murley, Bore 6/6.35/8/10/12/11/15mm, за ширина 9/10mm XL Синхрон појас, Ново
Механички мазни 24 заби XL Timing Timing Murley, Bore 6/6.35/8/10/12/11/15mm, за ширина 9/10mm XL Синхрон појас,

Тип : 24XL9 BF или 24XL10 BF7 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18мм Погодно за ширина на ременот : 9 / 10мм Точен пренос : Без да се лизгате �

DEN 1.67
Goolrc единечна линија дијамантска сликарство цртање од не'рѓосувачки челик владетел тркалезна алатка за вежбање со Ново
Goolrc единечна линија дијамантска сликарство цртање од не'рѓосувачки челик владетел тркалезна алатка за вежбање со

Особено дизајниран за дијамантско сликарство Прецизна големина, голема цврстина, ниска вискозност...

DEN 1.33
Кутија за хартиени крпи, дневна соба, далечински управувач, кутија за складирање на десктоп, фиока за хартија, Ново
Кутија за хартиени крпи, дневна соба, далечински управувач, кутија за складирање на десктоп, фиока за хартија,

Обрнете поголемо внимание на материјалите и деталите, така што имате поудобна фигура Едноставен дизајн

DEN 3.00
Нов LON0167 50PCS 6x10mm PCB Тест за хардвер делови за хардвер парчиња Пом држач за фиксирана шипка Бела Ново
Нов LON0167 50PCS 6x10mm PCB Тест за хардвер делови за хардвер парчиња Пом држач за фиксирана шипка Бела

Име на производот : PCB тест Пом фиксна шипка; Материјал : Пом Внатрешна дупка Дија : 3мм / 0,12 "; Надворешно ум

DEN 1292.80
Стерлинг заптивка CFF1501.1250.031.150 1501 Проширен PTFE целосен заптивка на лице, 1-1/4 Големина на цевката, 1/32 Ново
Стерлинг заптивка CFF1501.1250.031.150 1501 Проширен PTFE целосен заптивка на лице, 1-1/4 Големина на цевката, 1/32

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 1501 Проширениот PTFE ќе ги запечати сите агресивни хемикалии во тек

DEN 5013.76
Wdbby 5pcs Не-лизгана пластична облека закачалки за закачалки Панталони Облека широки лавици за рамо до домашни материјали Ново
Wdbby 5pcs Не-лизгана пластична облека закачалки за закачалки Панталони Облека широки лавици за рамо до домашни материјали

Дизајнот на широко рамо што не се лизга, го прави многу погодно да ја обесувате облеката или другите раб�

DEN 2.00
Дрво знак wallид што виси дома декор соберете тука со благодарни срца врамени дрво знак, рустикален Ново
Дрво знак wallид што виси дома декор соберете тука со благодарни срца врамени дрво знак, рустикален

Големина : 8 "x12" (20 см x 30 см) Изработено е од цврста рамка од дрво и влакна од густина на дрво со средна густ

DEN 617.60
Jabra Evolve 30 II Моно -екипи на МС - Професионални унифицирани слушалки за комуникација Ново Попусти
Jabra Evolve 30 II Моно -екипи на МС - Професионални унифицирани слушалки за комуникација

Флексибилна поврзаност со употреба на USB или Jack Управувајте со повици лесно со единицата за контрола на

DEN 799.84
Токио дома 1 парчиња природен кварц кристален авион камен виножито титаниум кластер минерален примерок заздравување на Ново
Токио дома 1 парчиња природен кварц кристален авион камен виножито титаниум кластер минерален примерок заздравување на

Овој производ се пребарува со клучни зборови : Чакра Енерџи се спушта груби карпи Суровини скапоцени ка�

DEN 248.96
Аромоти- комплет за естетски белешки, подароци за девојчиња жени, лаптоп за пишување букви Б6 Дневнички стационарни Ново
Аромоти- комплет за естетски белешки, подароци за девојчиња жени, лаптоп за пишување букви Б6 Дневнички стационарни

[Комплет за естејско списание] Секој комплет содржи прекрасна кутија за подароци (13*8,7 инчи) Содржи висок

DEN 0.33
Мала торба за шминка, козметички организатор за патент за торбички за жени и девојчиња, овошје од праска Ново
Мала торба за шминка, козметички организатор за патент за торбички за жени и девојчиња, овошје од праска

Детали Со висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за носе

DEN 1448.00
Wese BM10 Mini Bluetooth Телефон, GSM Bluetooth телефон Телефон со двојна картичка со двојна подготвеност Ново
Wese BM10 Mini Bluetooth Телефон, GSM Bluetooth телефон Телефон со двојна картичка со двојна подготвеност

Двојна картичка со двојна картичка : мини големина и компактен дизајн, мини мал мобилен телефон е многу �

DEN 1393.60
Тесто 0554 9764 Флексибилна сондана на сондата, максимална температура од 180 степени C, дијаметар од 10мм Ново
Тесто 0554 9764 Флексибилна сондана на сондата, максимална температура од 180 степени C, дијаметар од 10мм

Флексибилна вратило на сондата За анализатор на грип Максимална температура од 180 степени Ц...

DEN 4026.72
Шише со парфеми со стакло од ламји и виси кристално Suncatcher приврзок3 Ново
Шише со парфеми со стакло од ламји и виси кристално Suncatcher приврзок3

Стаклено шише со парфеми празно пополнување за лосион, тонер, есенцијални масла Шарм на змејови виси кр�

DEN 191.84
Yumeno жени култури врвови на стомакот, вкрстена екипаж вратот со долг ракав, јога тренингот кошули компресија атлетски Ново
Yumeno жени култури врвови на стомакот, вкрстена екипаж вратот со долг ракав, јога тренингот кошули компресија атлетски

Карактеристики : Брзо суво, истегнување, дише, супер мека, пријателска со кожата, влага за влага Натпрева

DEN 0.33
5 парчиња DIY дијамантски клуч на клучеви Rhinestone 5d DIY дијамантски сликарство клуч за клучеви уметнички Ново
5 парчиња DIY дијамантски клуч на клучеви Rhinestone 5d DIY дијамантски сликарство клуч за клучеви уметнички

Исклучителен дизајн : високо квалитетен материјал Декорирани со убава шема, многу сјајни вежби за дијам

DEN 3.33
Кабел за гитара Донер 10 стапки, кабел за засилувач на кабел за електричен инструмент за засилувач Ново
Кабел за гитара Донер 10 стапки, кабел за засилувач на кабел за електричен инструмент за засилувач

【Висока верност】 Кабел за гитара Донер со 24те проводници без бакар на бакар без кислород и висока чист�

DEN 2.00
Icodod женски шекети јакни фланел јакна жени карирани кошули со долги ракави кошули копче кардиган блуза Ново
Icodod женски шекети јакни фланел јакна жени карирани кошули со долги ракави кошули копче кардиган блуза

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Кордура, фланел Затворање на копчи

DEN 284.80
Бобиди Боо Естер спреј Ново
Бобиди Боо Естер спреј

Диференцираниот мирис од природата нашиот спреј за женски мирис на Бобиди го зголемува деликатниот вис

DEN 431.84
X-10 PRO Applerance Module w/Автоматска контрола на 3-пински модел PAM02 Ново
X-10 PRO Applerance Module w/Автоматска контрола на 3-пински модел PAM02

Заземјен 1 / 3 КС 15 АМП 3 ПИН АПРЕЛАН МОДУЛ Карактеристики AGC (контрола на автоматска добивка) што го компен

DEN 1.67
Лекер се вклопува за Range Rover Sport 2014-2017 Панел за контрола на допир за контрола на клиниките Ново
Лекер се вклопува за Range Rover Sport 2014-2017 Панел за контрола на допир за контрола на клиниките

Производот е погоден за 20142017 Land Rover Range Range Rover Sport, нова единица за контрола на климатизација на екранот н�

DEN 1.00
1003 долги нокти со нозе, големина 30, цврст месинг, златен финиш, 300 парчиња по пакување Ново
1003 долги нокти со нозе, големина 30, цврст месинг, златен финиш, 300 парчиња по пакување

Месинг Направено во нас 300 парчиња по пакет Тешка градба на месинг со цврст месинг обезбедува највисок к

DEN 0.67