Тд-3Т Тешки Терминал Стегање Машина Рачна Жица Терминал Стегање Машина Кабел стегање машина

Тд-3Т Тешки Терминал Стегање Машина Рачна Жица Терминал Стегање Машина Кабел стегање машина

DEN 174.24

Ново

Залиха

Опис На Производот Функција : 1Употреба на напреден инвертер, контрола на моторот на инверторот, со увезени прекинувачи и опрема со висока прецизност, агилно брзо, прецизно хранење и висока ефикасност.Заштита на животната средина, без бучава, мала потрошувачка на енергија, поширок опсег на прилагодување на висината, поголема точност на регулацијата, заштедете време на прилагодување на висината на стегање.Машината може да ја прилагоди висината на стегање директно на работниот панел. Погоден за попречен режим НА ОТП, директен режим НА ОТП, калап за едно зрно, Технички Податоци За 200 # мувла Спецификации : Модел : тд-2Т Применлив режим : отп попречен режим, отп директен режим, калап за едно зрно, 200 # капацитет за Стегање на мувла : 30кн Просечна потрошувачка на енергија : 450в Растојание На Удар : 30мм(40мм може да се прилагоди) Моќност На Моторот : 1100в Напојување : 220 V/50hz НЕТО. Тежина : 56кг Димензија : 270 € 260 € 640мм ЗАБЕЛЕШКА : .

Производи во категоријата

Далечински Случај За Roku Smart TV RC280 RC282 УРЦ280J XRC280J Далечински Управувач Универзална Замена Лесен Силиконски Ново
Далечински Случај За Roku Smart TV RC280 RC282 УРЦ280J XRC280J Далечински Управувач Универзална Замена Лесен Силиконски

Xrc280,XRC280 J,XRC280 J,21001000012,JRC280,WRC280 J,Roku LT (2450 X), Roku express 4k+ 2021(3400) / Ултра Lt 4k / Rcal7r / експрес+ (3710x,3700x,3900,3910,3930) / СТРИМИН

DEN 2.33
ТОРБА ЗА Складирање Хигиенски Салфетки ОРИУКАН, Преносни Кеси За Патент За Менструална Подлога За Повеќекратна Употреба, Ново
Комплетен комплет за тапани за тапани од 5 PT Carbide Form за SASE SC8E Scarifier/Planer - Општо поставување Ново
Комплетен комплет за тапани за тапани од 5 PT Carbide Form за SASE SC8E Scarifier/Planer - Општо поставување

Комплетен комплет за замена на тапаните дизајниран за SASE SC8 E Scarifier / Planer Вклучува : Целосно склопен тапан

DEN 3679.84
Знак за известување OSHA - Ве молиме, ставете валкани јадења тука | Цврст пластичен знак | Заштитете ја вашата Ново
Знак за известување OSHA - Ве молиме, ставете валкани јадења тука | Цврст пластичен знак | Заштитете ја вашата

Екстремно издржлива : Сите наши производи за безбедност на OSHA се направени од материјали за комерцијалн

DEN 1456.00
Дома и чаршија Раџастани етнички рачно изработени дрвени храм / Мандир / Поја Гар / Мандапам Големина 18x12x24 InchHB17Ki-382 Ново
Дома и чаршија Раџастани етнички рачно изработени дрвени храм / Мандир / Поја Гар / Мандапам Големина 18x12x24 InchHB17Ki-382

Материјал : Манго дрво + МДФ Големина : : 18 x 12 x 24 инчи надворешни, 16 x 11 x 12 инчи внатрешни Комплетно рачно и�

DEN 2.67
Лемаил перика магнет со двојно копче за масажа за масажа со маса масажа со двојна употреба масажер со двојно копче Ново
Лемаил перика магнет со двојно копче за масажа за масажа со маса масажа со двојна употреба масажер со двојно копче

磁石 双 键 车载 按摩 枕 用 用 按摩枕 按摩器 双 家用 礼品 红外线 温热 磁疗 Подарок, сопствена употреба, најдобар избор Зел

DEN 1.00
Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глувци-Лилјани Во Цут | Заштитна, Издржлива Ново
Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глувци-Лилјани Во Цут | Заштитна, Издржлива

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

DEN 1459.20
Accuform MPL501VS50 Лепило винил Класа на опасност 5/Дивизија 1 точка плакард, легенда „оксидатор 5.1“ со графички, Ново
Accuform MPL501VS50 Лепило винил Класа на опасност 5/Дивизија 1 точка плакард, легенда „оксидатор 5.1“ со графички,

Класа на опасност 5 / дивизија 1 точка плакард Легенда „Оксидатор 5 Направено од лепило винил Црна на ком�

DEN 1731.84
Electrolux Utorapido Стап Почиста Лесен Безжичен Вакуум СО LED Млазницата Светла И Турбо Енергија На Батеријата, Ново
Electrolux Utorapido Стап Почиста Лесен Безжичен Вакуум СО LED Млазницата Светла И Турбо Енергија На Батеријата,

Флексибилно чистење : технологијата За Лесно Управување од 180 степени значи Дека Правосмукалката Со Ста

DEN 2.67
Хемотон 4 парчиња Приватни Делови Почисти Материјали За Чистење Патувања Мијалник Пренослив Рачен Приклучок За Ново
Хемотон 4 парчиња Приватни Делови Почисти Материјали За Чистење Патувања Мијалник Пренослив Рачен Приклучок За

Распрскувач за Тело за жени : ШПРИЦ СО СИЈАЛИЦА ЗА КЛИЗМА : тоа ќе биде суштинска алатка за чистење за жен

DEN 1.00
SSSR AC/DC адаптер за Hewlett-Packard HP EliteSpayplay S270C K1M38AA криви приказ на напојување кабел кабел Ново
SSSR AC/DC адаптер за Hewlett-Packard HP EliteSpayplay S270C K1M38AA криви приказ на напојување кабел кабел

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

DEN 356.00
Ферис Тркало Симпатична Книга Завршувадрвени Книговодители Држач За Полици Разделувач На Книги Модерен Декоративен Ново
Ферис Тркало Симпатична Книга Завршувадрвени Книговодители Држач За Полици Разделувач На Книги Модерен Декоративен

Големина : ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 5 Х 3 Х 3,7 инчи Изработени од целото цврсто дрво, рачн�

DEN 319.84
Мамо Приврзок За Клучеви, Роденденски Подароци За Мама, Подароци за Мама Од Ќерка Син, Подароци За Мама, Подароци Ново
Мамо Приврзок За Клучеви, Роденденски Подароци За Мама, Подароци за Мама Од Ќерка Син, Подароци За Мама, Подароци

Повлечете го затворањето На Мојата Убава Мајка, Твоето водство и разбирање ме направија тоа што сум ден�

DEN 3.00
Genigw Slant Head Foundation Brush BB Cream Smapup Foundation Foundation Primer Concealer Tools Beauty Smapup Ново
Genigw Slant Head Foundation Brush BB Cream Smapup Foundation Foundation Primer Concealer Tools Beauty Smapup

Влакната се меки и свилени на допир Влакната се меки и свилени на допир Лесно за чување и носење, совршен

DEN 592.00
Рекомбинантен Карпинус Бетулус Голем полен Алерген Автомобил б 1 изоформи 1А И 1Б Ново
Рекомбинантен Карпинус Бетулус Голем полен Алерген Автомобил б 1 изоформи 1А И 1Б

Синиме : Голем полен Алерген Автомобил б 1 изоформи 1А и 1Б; Алерген Автомобил б и; Алерген : Автомобил б 1 В�

DEN 2.00
Gearit 1/0 мерач жица со кислород без бакар ОФЦ 0 AWG - Примарна моќност/земја на жица за автомобили, Ново
Gearit 1/0 мерач жица со кислород без бакар ОФЦ 0 AWG - Примарна моќност/земја на жица за автомобили,

Бакар без кислород (OFC) Нашиот примарен кабел OFC Wire е најекономична опција за избор на моќ или жица и е од�

DEN 0.67
Техничка прецизна замена за батеријата Hitachi WH 14DML Ново
Техничка прецизна замена за батеријата Hitachi WH 14DML

Замена за батеријата на батеријата Hitachi WH 14 DML Единица по продажба : 1 Замена за батеријата на батеријата H

DEN 1973.92
СКАПОЦЕН КАМЕН-Внатре Природна Коцка 4х8мм Црн Магнетски Хематит Загуба На Скапоцени Камења Монистра Енергија Камен Ново Попусти
СКАПОЦЕН КАМЕН-Внатре Природна Коцка 4х8мм Црн Магнетски Хематит Загуба На Скапоцени Камења Монистра Енергија Камен

СКАПОЦЕН КАМЕНВНАТРЕ СОЗДАДЕТЕ СВОЈА МОДА Ние сме специјализирани за сите видови природни монистра и �

DEN 53.60
PotteLove Тарантула Смешно Пазете Метал Знак Калај Плакета Алуминиум Ѕид Постер за Гаража Човек Пештера Ново
PotteLove Тарантула Смешно Пазете Метал Знак Калај Плакета Алуминиум Ѕид Постер за Гаража Човек Пештера

Материјал : Алуминиум Големина Приближно : W : 30cmx H : 20cm (12"x8") Гроздобер калај знак.Ретро метал калај знак...

DEN 1.33
Боемски Ppattern Сонцето Месечината Корпа За Складирање Коцки Преклопливи Коцки За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки Ново
Елита Чекор 1/2 Премиум Вештачка Кожа Зрна Анти-Замор Мат, 2 х 3, Тен Ново
Елита Чекор 1/2 Премиум Вештачка Кожа Зрна Анти-Замор Мат, 2 х 3, Тен

1 / 2 " винил конструкција за оптимална долгорочна удобност Површина отпорна на пункција со богата тексту

DEN 3.33
Тркалезен метален знак на венец Среќна велигденска карирана текстура Црвена кружна велигденска декор знак Ново
Тркалезен метален знак на венец Среќна велигденска карирана текстура Црвена кружна велигденска декор знак

✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезниот метален знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е довол

DEN 150.24
Кристорама Осветлување Болтон 3 Светло Полиран Никел Ѕид Монтирање - Соба Светла, Насловот Тела, Бања Ново
Кристорама Осветлување Болтон 3 Светло Полиран Никел Ѕид Монтирање - Соба Светла, Насловот Тела, Бања

13 1 / 2" висок х 7 1 / 2 " широк Се протега 5" од ѕидот Тежи 11,25 килограми Задната плоча е широка 6 1 / 2" висока х 5"...

DEN 1.00
5 парчиња симпатична медицинска сестра значка ролна почувствувајќи се повлекувачки значки ролна медицинска сестра Ново
5 парчиња симпатична медицинска сестра значка ролна почувствувајќи се повлекувачки значки ролна медицинска сестра

Прекрасен изглед : Овие ролни со знаци што се повлекуваат се дизајнирани со работа за шиење, а обрасците

DEN 0.33
Power2000 ACD-334 батерија што може да се надополнува за Pentax D-Li109 Ново
Power2000 ACD-334 батерија што може да се надополнува за Pentax D-Li109

Power2000 DLI109 замена 74 V, 1200m Ah литиум јонска батерија за батерија на дигитална камера Pentax DLI109 Power2000 DLI109 замена

DEN 0.67
ДОМИЛИНА Полно Тело Винил Кожата Налепници Налепница Капак За Серија Х Конзола &засилувач; Контролори Ново Попусти
ДОМИЛИНА Полно Тело Винил Кожата Налепници Налепница Капак За Серија Х Конзола &засилувач; Контролори

Заштитете ја вашата конзола И контролори од Серија Х совршено од прашина, отпечатоци од прсти и гребнат�

DEN 255.84
BZBYCZH компатибилен за Sunon KDE1207PHVX 12V 2.9W 2-жичен 7см 7015 вентилатор за ладење Ново
BZBYCZH компатибилен за Sunon KDE1207PHVX 12V 2.9W 2-жичен 7см 7015 вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Sunon KDE1207 PHVX 12 V 29 W 2жичен 7см 7015 вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов венти

DEN 288.00
Торта Стои Во Собата на 3, Лебед Љубов Торта Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекси Штанд За Свадба Бебе Ново
Торта Стои Во Собата на 3, Лебед Љубов Торта Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекси Штанд За Свадба Бебе

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

DEN 2.00
Добри 2 парчиња Тпр Коцка Мраз Череп Шема Мраз Коцка Мувла Замрзнување Мувла За Ноќта На Вештерките Партија Ново
Добри 2 парчиња Тпр Коцка Мраз Череп Шема Мраз Коцка Мувла Замрзнување Мувла За Ноќта На Вештерките Партија

Сосема нов и квалитетен 8 прегради дизајн, може да направи многу коцки мраз секој пат Страшен додаток за

DEN 190.08
Кин Чао Деца Девојки Со Долги Ракави Кристал Балет Гимнастика Трико Танц Атлетски Спортови Носат Облека За Боди Ново
Кин Чао Деца Девојки Со Долги Ракави Кристал Балет Гимнастика Трико Танц Атлетски Спортови Носат Облека За Боди

100% Полиестер Материјал : полиестер и тул , миење раце Совети : предложената возраст е само за ваша рефере�

DEN 111.20