20W Ipad Брз Полнач USB C за iPad Pro 12.9, 11 инчи 2021/2020/2018, Нов Ipad Air 5th/4th 10.9 инчи 2022, Apple-iPad Mini 6 Gen 2021, Pd Ѕид Блок За Полнење со 3FT USB C До C Кабел за Полнење (2pack)

20W Ipad Брз Полнач USB C за iPad Pro 12.9, 11 инчи 2021/2020/2018, Нов Ipad Air 5th/4th 10.9 инчи 2022,

DEN 255.84

Ново

Залиха

[ Ipad Брз Полнач] : 20w PD USB тип C моќност испорака ѕид приклучок, 3 пати побрзо од стандардните USB полначи Наплаќаат i Pad Про до 60% во само 30 минути. Полнење струја ДО 3А, заштедете време. [ Компатибилни модели на i Pad] : само брзо полнење за i Pad Pro 12.9 5/4/3, i Pad Pro 11 инчи 3/2/1, Нов Ipad Air 5th, i Pad Air 4-Та Генерација, i Pad Mini 6-та Генерација, исто така компатибилен Со Samsung Galaxy и таблети.(Не За Други Модели на i Pad). [IPAD USB C Кабел] : Изграден Со паметен чип кој интелигентно одговара на потребната струја и во голема мера ја намалува топлината. Двостраните USB C конектори доаѓаат со тврд гумен крај кој е дизајниран за чести вметнувања и цврсто поврзување без исклучување. [Безбедно и сигурно] : ЕТЛ сертифициран . Заштитата со повеќекратно полнење го одржува вашиот уред безбеден од прекумерна струја, пренапон, прегревање и кратки споеви. Обезбедува заштита при полнење. [Што Добивате] : 2-Пакет 20w usb c брз полнач, 2-Пакет 3ft IPAD USB ТИП c кабел. Susnwere Испорака На Електрична Енергија3. 0 ѕид за пренос На Енергија полнач СО USB C ДО USB C кабел за полнење. Полнење за брзо полнење i Pad Pro 12.9 од 0% до 60% за 45 минути користејќи ЈА ПОРТАТА USB - C-три пати побрзо од оригиналниот полнач 5 W. Компатибилен со i Pad Pro 12.9 5/4/3, i Pad Pro 11 инчен 3/2/1-Ви Нов Ipad Air 5-ти, i Pad Air 4-Та Генерација Ipad Mini 6-Та Генерација Полнач Спецификации. Влез : 100 - 240В 0,5 А, 50-60хз УСБ-Ц излез. 5v 3 3а / 9v ⎓ 2.66 Забелешка : За полнење на i Phone, користете ГО USB-C до молскавичен кабел (кабел продаден одделно) за да се поврзете со pd-портата.

Производи во категоријата

Роксакс Мојата Хемиска Романса Мини Ранец-Три Навивања Ново
Роксакс Мојата Хемиска Романса Мини Ранец-Три Навивања

Воведување На Мал Ранец РОКСАКСмини верзија на Нашиот Ранец Совршен за еден ден надвор, фестивали и се ш

DEN 1205.76
Вратете Се Наскоро Знакот На Вратата, Смешниот Знак На Вратата, Знакот За Враќање, Знакот За Пауза, Смешниот Ново
Вратете Се Наскоро Знакот На Вратата, Смешниот Знак На Вратата, Знакот За Враќање, Знакот За Пауза, Смешниот

Статијата беше метален знак виси на ѕидот Боја : како што е прикажано на сликата Материјал : калај, метал

DEN 2.67
Слатка бебе девојче бебешка забава за туширање, позадина, виолетова руменило цветна линија пеперутка бебешки Ново Попусти
Слатка бебе девојче бебешка забава за туширање, позадина, виолетова руменило цветна линија пеперутка бебешки

? Материјал со висок квалитет : густа винилна фотографија, дигитален принт со висока резолуција со живоп

DEN 223.84
COXREELS HP1125-5-50-Е 12 ВДЦ 1/3 кс Моторизирано Црево Ролна 3/4 х 50' 5000 пси Ново
COXREELS HP1125-5-50-Е 12 ВДЦ 1/3 кс Моторизирано Црево Ролна 3/4 х 50' 5000 пси

Мотор со висок притисок премотајте ја ролната на цревото 1 / 2 инчи Челична конструкција и " а " рамка за цв

DEN 3.00
Бисда вклучена за сервирање со лажица, не'рѓосувачки челик 10 -инчен црно обложен сервер за прибор за месо од 2, Ново
Бисда вклучена за сервирање со лажица, не'рѓосувачки челик 10 -инчен црно обложен сервер за прибор за месо од 2,

Бисда 2парчен сет салата што служи лажица и вилушка, може да се користи одделно за сервирање на разновид�

DEN 207.84
расп Струг Длето Дрво Вртење Алатка Со Голема Брзина Челик Со Дрво Рачка Дрво Алатка 8 Видови Трајни Ново
расп Струг Длето Дрво Вртење Алатка Со Голема Брзина Челик Со Дрво Рачка Дрво Алатка 8 Видови Трајни

правејќи го издржлив и да го надмине другиот јаглероден челик, одржувајте остар раб на сечење многу под�

DEN 506.88
Biaungdo 8 PCS Mic Stand Adapter, 5/8 женски до 3/8 машки и 3/8 женски до 5/8 адаптер за конверзија на конектор Ново
Biaungdo 8 PCS Mic Stand Adapter, 5/8 женски до 3/8 машки и 3/8 женски до 5/8 адаптер за конверзија на конектор

Адаптерите за микрофонски штанд обезбедуваат 5 / 8 женски до 3 / 8 машки и 3 / 8 женски до 5 / 8 машки Различни г�

DEN 0.33
Анѓели 5 парчиња Алатки Дупчење/Битови Дупчалка Дупка Порцелански Дрвени Материјали Шишиња Отворач Плочка Ново
Анѓели 5 парчиња Алатки Дупчење/Битови Дупчалка Дупка Порцелански Дрвени Материјали Шишиња Отворач Плочка

Стакло Здодевни Вежба Малку : Четири различни дијаметри, за да се исполнат вашите различни барања Алатк�

DEN 1.67
Кеси за прашина За Чанти-Организатор За Чување Чанти Вреќи За Прашина За Покривање На Прашина Отпорна На Влага Со Ново
Кеси за прашина За Чанти-Организатор За Чување Чанти Вреќи За Прашина За Покривање На Прашина Отпорна На Влага Со

●Отпорен На Влага И Отпорен На Прашина ● оваа проѕирна кеса за прашина е изработена од проѕирна ПВЦ и н�

DEN 431.84
Klein Tools 32303 Multi-Bit Screwdriver/Driver Screwdriver/Nut Out, Impact оценет со 14-во-1 магнетски шрафцигер Ново
Klein Tools 32303 Multi-Bit Screwdriver/Driver Screwdriver/Nut Out, Impact оценет со 14-во-1 магнетски шрафцигер

Производ 1 : Мултибитен шрафцигер вклучува 13 различни битови на шрафцигер и возач на орев од 1 / 4инчи ПРОИ

DEN 245.76
Каса Виеја 72 Ветерница Индустриски Рустикален Внатрешен Надворешен Тавански Вентилатор со Лесен Лед Затемнувачки Далечински Ново
Практична Уметност За Перење Сјај Лепак 4 унца, Црна Ново
Практична Уметност За Перење Сјај Лепак 4 унца, Црна

Комбинира сјај со лепак за помалку неред, користете сам или како декоративно лепило Додадете сјај, треп�

DEN 108.64
HTLLT 3-Ниво Тркалање Алатка За Складирање Решетката Количка На Тркала, Количка Занаетчиска Количка, Мулти-Цел Ново
HTLLT 3-Ниво Тркалање Алатка За Складирање Решетката Количка На Тркала, Количка Занаетчиска Количка, Мулти-Цел

Лесна Инсталација : Инсталација Без Алатки, Погодна за Поставување Димензии 3 Вратоврска : 17,8"X10, 2"X24, 8"(45,

DEN 2491.20
Патници Клуб Мидтаун Хардсајд Багаж Патување, Смарагд, 4-Парче Во Собата Ново
Патници Клуб Мидтаун Хардсајд Багаж Патување, Смарагд, 4-Парче Во Собата

26 "Спинер куфер : 26" Х х 17 5" Л х 11 " В, 8 20 "Рачен спинер багаж : 20" H x 13 " L x 9 Качување тоте : 10 "Х х 15" Л х 5 " В, 1 фунт�

DEN 1.67
ДЕЈА Панда Зелените Корпи За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Ново
ДЕЈА Панда Зелените Корпи За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

DEN 2.33
Џозон Симпатична Кадифен Ајкула Играчка, Мека Цртан Филм ајкула Мачка Исполнет Животински Перница, Погоден За Роденден Ново
Џозон Симпатична Кадифен Ајкула Играчка, Мека Цртан Филм ајкула Мачка Исполнет Животински Перница, Погоден За Роденден

Материјал : Изработен од висококвалитетна зајачка кадифена ткаенина, тој е фино изработен, има симпатич

DEN 3.00
Пекари гордост HRTH PAN; S/s 17x 17 [1/2 големина] Ново
Пекари гордост HRTH PAN; S/s 17x 17 [1/2 големина]

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 2.33
Поволна количка топло растојание од руно - Постари за стариот врат на вратот, медицинска наметка за пациенти Ново
Поволна количка топло растојание од руно - Постари за стариот врат на вратот, медицинска наметка за пациенти

Заштитете го рамото и вратот од ветрот и ниската температура, а оставете ги старите лица во инвалидска к

DEN 3.00
Tsubaki 40B26F-1H го заврши ропството, единечното влакно, инч, 20 ANSI No., 1/2 терен, 26 заби, 1-1/2 Ново
Tsubaki 40B26F-1H го заврши ропството, единечното влакно, инч, 20 ANSI No., 1/2 терен, 26 заби, 1-1/2

Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да

DEN 3.00
Сакс 290 028 амортизери Ново
Сакс 290 028 амортизери

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.33
Нанива Кожа Химеџи Кожна Картичка Случај Ново
Нанива Кожа Химеџи Кожна Картичка Случај

Увезени Најлон поставата Затворање на патент Таа користи органска кожа која е завршена со текот на врем

DEN 3.33
Професионален Столар Дрвен, Чекан Дрво Прислушување Дрво Чеканпрофесионален голем Тврд Мебел Алатка Л Ново
Професионален Столар Дрвен, Чекан Дрво Прислушување Дрво Чеканпрофесионален голем Тврд Мебел Алатка Л

Ergономски дизајн, зафатот се чувствува поудобно за време на опцијата и рачката за држење е полирана така

DEN 236.96
Калфалон Премиер Заштеда На Простор Нелеплив Комплет Од 10 Парчиња Ново Попусти
Калфалон Премиер Заштеда На Простор Нелеплив Комплет Од 10 Парчиња

Вклучено со комплет : тава за пржење од 8 инчи, тава за пржење од 10 инчи, тава со сос од 2,5 литри со капак, та

DEN 6559.84
Крофни знамиња на банер на пердуви од крофни Ново
Крофни знамиња на банер на пердуви од крофни

Направено од траен суперплетен полиестер Две 2 '5 1 / 2 "широки, 11' 3 / 4" високи знамиња Зашиен ракав лесно се �

DEN 3.33
Рачно Пенкало За Акупунктура-Пенкало За Масажа Со Точка На Активирање За Олеснување На Болката Во Мускулите-Алатка Ново
Рачно Пенкало За Акупунктура-Пенкало За Масажа Со Точка На Активирање За Олеснување На Болката Во Мускулите-Алатка

Ублажување на болката : ублажете ја болката во мускулите со притискање на ефективни точки на притисок и�

DEN 3.33
Животински Леопард Гуштер Змија Шема Пилула Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот Ново
Животински Леопард Гуштер Змија Шема Пилула Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

DEN 2.00
Ланди Магнетна Јасна Кутија за iPhone 13 Pro Max Компатибилен Со Mag-Безбеден Транспарентен Ново
Ланди Магнетна Јасна Кутија за iPhone 13 Pro Max Компатибилен Со Mag-Безбеден Транспарентен

Iphone 13 Pro Max Случај, Ултрајасен и Антипожолтување : кристално чист случај направен Од тврд компјутер назад

DEN 111.84
висесани Склопувачки Корпа За Перење Среќен Божиќ Шума Снег Елен Голема Пречка За Перење Со Рачка Играчки И Ново
висесани Склопувачки Корпа За Перење Среќен Божиќ Шума Снег Елен Голема Пречка За Перење Со Рачка Играчки И

ДВОСЛОЈНА ТКАЕНИНА ОД 600Д ОКСФОРДИзработена од тешка двослојна Ткаенина Од 600д Оксфорд Со водоотпорна ј

DEN 391.68
Корги Кученце Патување Чадор 3 Пати Авто Отвори Затвори Анти-УВ Чадор Преносни Ветроупорни Чадори Ново
Корги Кученце Патување Чадор 3 Пати Авто Отвори Затвори Анти-УВ Чадор Преносни Ветроупорни Чадори

100% полиестер Производите се поделени на рачни и автоматски две, мали димензии, мала тежина, лесни за нос�

DEN 575.84
Шупан 667ХЛ Кертриџ Со Мастило Црн И Комбиниран Пакет Во Боја, Замена ЗА HP 667XL 667 XL Касети Со Мастило, За Hp DeskJet Ново
Шупан 667ХЛ Кертриџ Со Мастило Црн И Комбиниран Пакет Во Боја, Замена ЗА HP 667XL 667 XL Касети Со Мастило, За Hp DeskJet

За HP 667 XL КАСЕТИ СО МАСТИЛО КОМБО ПАКЕТ КОМПАТИБИЛНИ ПЕЧАТАЧИ : Hp Дескјет Мастило Предност 1275 2374 2375 2376 2775 2

DEN 3.33
Wi-DG minidsp Wi-Fi Ethernet до USB мост Ново
Wi-DG minidsp Wi-Fi Ethernet до USB мост

Гласовна контрола преку вештина на Alexa на Mini DSP Етернет WiFi Контрола на Mini DSP платформите преку приклучоци

DEN 3.00