Повеќенаменски јамки дневно чистење на чистење на пареа со притисок 1400W со додатоци од 17 парчиња, за чистење насекаде кујна, облека, подови

Повеќенаменски јамки дневно чистење на чистење на пареа со притисок 1400W со додатоци од 17 парчиња, за

DEN 1.67

Ново

Залиха

Сет за додатоци од 17 парчиња го прави повеќенаменски за потребите за секојдневно чистење Оваа чистачка на пареа доаѓа со додатоци од 17 парчиња и може ефикасно да се ослободи од нечистотија од прибор за куќишта, облека, подови, countertops, софи, прозорци, итн. Пареа со висок притисок и висока температура за ефикасно чистење. Чистењето без хемикалии носи поздрава околина. Материјал : PP -моќ : 1400 W -Voltage : 120 V/ 60 Hz -танк капацитет : 12 мл -стем притисок : 2 бар. Сет за додатоци од 17 парчиња го прави повеќенаменски за потребите за секојдневно чистење. Оваа чистачка на пареа доаѓа со додатоци од 17 парчиња и може ефикасно да се ослободи од нечистотија од прибор за куќишта, облека, подови, countertops, софи, прозорци, итн. Пареа со висок притисок и висока температура за ефикасно чистење. Чистењето без хемикалии носи поздрава околина. Материјал : PP -моќ : 1400 W -Voltage : 120 V/ 60 Hz -танк капацитет : 12 мл -стем притисок : 2 бар. Опис : Нашата високо ефикасна чистачка на пареа е идеален помошник за дневно чистење на домаќинството! Потребни се околу 1 минута за да се загрее, и може постојано да емитува висок притисок и топла пареа за да се отстрани тврдоглавата нечистотија и дамките. Овој пароброд троши чиста вода и е без хемикалии, не остава чад или остаток, што е 100% безбедно за оние кои имаат деца и миленичиња. Не двоумете се да ја пробате оваа чистачка, сигурно ќе го цениме таков корисен и безбеден волшебник за чистење! Забележете, се препорачува да започнете со употреба на пареата по 1-минутното греење, а почетната испрскана пареа може да содржи многу капки вода, а пареата ќе се врати во нормала по 3-5 секунди. Карактеристики : Децата што се заклучуваат на рачката и заштитата на суво горење Додадете повеќе безбедносна пареа со висок притисок и висока температура за ефикасно чистење на долг кабел за удобно движење околу кој било агол што е потребен преносен дизајн е погодно за чистење насекаде чистење без хемикали Резервоар за вода лесно да се види нивото на водата лесен за употреба според упатствата без комплицирана работа Широка апликација за дневна соба, бања, кујна или спална соба, итн.

Производи во категоријата

Нубестимска послужавник декор на Патрикс ден гноми, шведски елф без лични кукли и г -ѓа Грин Скандинавски за Патрикс Ново
Нубестимска послужавник декор на Патрикс ден гноми, шведски елф без лични кукли и г -ѓа Грин Скандинавски за Патрикс

Дизајнирано со симпатичен изглед и живописни бои, шведските кукли Gnome можат да создадат силна фестивалс

DEN 3.33
Дрвен печатен знак на Толие со велејќи дека Исус е причина за сезоната Вуд плакета wallид што виси знак Ново
Дрвен печатен знак на Толие со велејќи дека Исус е причина за сезоната Вуд плакета wallид што виси знак

Големина : 16x16in, повеќекратна големина за да изберете, сите тие се идеална големина како исклучителна де�

DEN 447.84
Blенски блузи и врвови мода за велигденски зајак уво маица со тркалење на вратот на вратот, блузи со кратки Ново
Blенски блузи и врвови мода за велигденски зајак уво маица со тркалење на вратот на вратот, блузи со кратки

❥ Повод : Забава за Ноќта на вештерките, Дневно вклопување : Се вклопува во големината Направени во САД и

DEN 201.44
Swzhai 4 компјутери над куките на вратата, кука за закачалка од метална врата над закачалката за врата за Ново
Swzhai 4 компјутери над куките на вратата, кука за закачалка од метална врата над закачалката за врата за

Пакетот вклучува 4 x над куките на вратата, погоден за врати ширина 0,7 до 1,4 инчи Материјал со висок квали�

DEN 95.84
Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Ново
Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 865.60
5PCS GT2 2GT Алумиум Временска макара 20TEETH АЛУМИУМ ДОГОВОР 5мм погоден за ширина на ременот GT2 6мм за печатачот за Ново
5PCS GT2 2GT Алумиум Временска макара 20TEETH АЛУМИУМ ДОГОВОР 5мм погоден за ширина на ременот GT2 6мм за печатачот за

Производот е со добар квалитет Ние ќе го тестираме производот пред испорака Оценето време на испорака :

DEN 1.33
ЕНЕВОТКС Смешни Салфетки Фокс Симпатична Цртан Филм Шумски Животни Кампување Коктел Салфетки 20 Х 20 Ново
ЕНЕВОТКС Смешни Салфетки Фокс Симпатична Цртан Филм Шумски Животни Кампување Коктел Салфетки 20 Х 20

Пакетот Вклучува : Комплет од 4 Салфетки со големина од 20 Инчи на 20 Инчи Додадете допир на час на вашата т�

DEN 1.67
Пулабо убаво дизајнерско заклучување на кабел за кабел за кабел за вратоврска тајландски пластична еднократна Ново
Пулабо убаво дизајнерско заклучување на кабел за кабел за кабел за вратоврска тајландски пластична еднократна

Материјал : пластика Име на производот : кабелска вратоврска Тип : Врски за кабел за самозаклучување Бој�

DEN 3.00
NC LED ламба со LED со USB порта за полнење, безжичен полнач, контрола на допир, 4 режими на осветлување, 4 нивоа Ново
NC LED ламба со LED со USB порта за полнење, безжичен полнач, контрола на допир, 4 режими на осветлување, 4 нивоа

USB порта за полнење и безжичен полнач, има два режима на полнење во исто време, бесплатно за избор Мобилн�

DEN 1278.40
Пијалок Пупка Може Да Покрие-Може Да Покрие За Стандардна Големина Сода/Пиво/Конзерви За Енергетски Пијалоци-Направени Ново
Пијалок Пупка Може Да Покрие-Може Да Покрие За Стандардна Големина Сода/Пиво/Конзерви За Енергетски Пијалоци-Направени

Одговара на лименки со сода / пиво / енергетски пијалоци со стандардна големина Ставете капаче на врвот �

DEN 3.00
Канцеларија чајник Гроздобер Крем Боја Керамички Насликани Злато Кафе Чаша Чинија англиски Попладне Чај Ново
Канцеларија чајник Гроздобер Крем Боја Керамички Насликани Злато Кафе Чаша Чинија англиски Попладне Чај

Минималистички и безвременски, овој чајник има елегантен изглед за совршено да го придружува секој диз�

DEN 1.33
Sport Sport Sport, прилагодлива капа за квалитет на модата, капа на отворено, тато-капа, унисекс симпатична графичка Ново
Sport Sport Sport, прилагодлива капа за квалитет на модата, капа на отворено, тато-капа, унисекс симпатична графичка

100% полиестер Една големина најмногу се вклопува : големината на шапката е 22,4â € 23,6â €, прилагодлива, обе

DEN 660.80
NextOne Paris Legends Kids Soccer Football Copsersy Cods Set Ново
NextOne Paris Legends Kids Soccer Football Copsersy Cods Set

Полиестер 20222023 Ново издание небрендирана верзија на вентилаторот Производот е како што се гледа на фот�

DEN 1.67
Сет на ореви од 9 четки за шминка Комплетен сет на четки за фондации Алатки за убавина Ново
Сет на ореви од 9 четки за шминка Комплетен сет на четки за фондации Алатки за убавина

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 0.33
Teng Алатки 1-1/8 Инчи 6 Точка SAE Длабоко 1/2 Инчен Погон Хром Молибден Удар Приклучок | Механичка Алатка | Ново
Teng Алатки 1-1/8 Инчи 6 Точка SAE Длабоко 1/2 Инчен Погон Хром Молибден Удар Приклучок | Механичка Алатка |

[ЕКСТРА СИЛЕН ] приклучокот за удар е направен од тежок хром молибден (ЦРМО) челик за исклучителна цврсти

DEN 1.33
Месинг челик Пооја Тали | Плоча од Поја | Дизајн на два тона | Лазер направен | Со прицврстување Ново
Месинг челик Пооја Тали | Плоча од Поја | Дизајн на два тона | Лазер направен | Со прицврстување

✅ Спецификација : Материјална месинг со челик тали големина8,3 инчи | вклучени компоненти1 компјутер Pooja t

DEN 2.33
Женски постелнина панталони јога плажа Едноставно печатење случајно плус големина панталони Еластични половини за Ново
Женски постелнина панталони јога плажа Едноставно печатење случајно плус големина панталони Еластични половини за

for women casual summer pants for women casual summer denim pants for women casual summer wide leg pants for women casual summer petite pants for women casual summer button pants for women c

DEN 1.00
Окепар ТР90 Рамка Бифокални Спортски Очила За Сонце Бејзбол Трчање Риболов Возење Голф Софтбол Пешачење Ново
Окепар ТР90 Рамка Бифокални Спортски Очила За Сонце Бејзбол Трчање Риболов Возење Голф Софтбол Пешачење

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00
Орел Канџа Јаглеродни Влакна Шапка Кука Риба Кука За Капа Јаглеродни Влакна Риба Кука Капа Игла Клип Ново
Орел Канџа Јаглеродни Влакна Шапка Кука Риба Кука За Капа Јаглеродни Влакна Риба Кука Капа Игла Клип

Прилагодена Кука За Риби Во Боја За Вашата Омилена Капа достапна само НА Бт На Отворено Тие можат да се л

DEN 480.00
Пинк Турмалин матрица во кварц - одделение кластер сурова природна груба кристална лековита скапоцен Ново
Пинк Турмалин матрица во кварц - одделение кластер сурова природна груба кристална лековита скапоцен

Големина : 2 "x 1 1 / 4" x 1 1 / 4 "инч тежина : 2,3 унци / 67 грама Го добивате ова точно 1 од еден вид парче...

DEN 0.33
Решетка За складирање Квадратни Ротирачки Повеќеслојни Полици За Складирање Кујна Решетка За Складирање Корпи Ново
Решетка За складирање Квадратни Ротирачки Повеќеслојни Полици За Складирање Кујна Решетка За Складирање Корпи

4 лесни за лизгање и издржливи тркала (тркалата не се вклучени со купување на полица од 2 слоја), што ги пр�

DEN 2.00
3дроза Добрите Работи Одземаат Време - Може Поладна Обвивка За Шишиња Ново
3дроза Добрите Работи Одземаат Време - Може Поладна Обвивка За Шишиња

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 167.84
Воена академија на САД мини мал транспарент и пакет за пол -пол Ново
Воена академија на САД мини мал транспарент и пакет за пол -пол

100 % полиестер Пакетот вклучува знаме од мини банер од 13x18 инчи и мини банер за банер, кој е во должина од 17

DEN 2.00
PPJ AC / Dc Адаптер За COBY Kyros MID8120 MID7125 Touchscreen Интернет Таблет Кабел За Напојување PS Ѕид Домашен Ново
PPJ AC / Dc Адаптер За COBY Kyros MID8120 MID7125 Touchscreen Интернет Таблет Кабел За Напојување PS Ѕид Домашен

Влез : AC 100 V240 V 5060 Hz Производите НА PPJ се сертифицирани ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одго

DEN 61.12
Синоаголен Автомобил Шофершајбната Сонце Американски Фудбалски Модел Предна Авто Штит За Сонце Сенка Визир Додатоци Ново
Синоаголен Автомобил Шофершајбната Сонце Американски Фудбалски Модел Предна Авто Штит За Сонце Сенка Визир Додатоци

€УВ ЗАШТИТА®ув рефлектирачки материјал СО Висока густина за максимална заштита за внатрешноста на ваш

DEN 2.67
Соstвездието на соstвездието Sagittarius Mexicon Culture гравура огледало преносно преклопено рачно шминка Ново
Соstвездието на соstвездието Sagittarius Mexicon Culture гравура огледало преносно преклопено рачно шминка

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

DEN 3.00
Бестонзон Челик Бар, Стакло Барови Редење Мл Возрасни Деца Дома Чаши Нераскинлива Кршење И Тамблери Изолирани Дома, Ново
Бестонзон Челик Бар, Стакло Барови Редење Мл Возрасни Деца Дома Чаши Нераскинлива Кршење И Тамблери Изолирани Дома,

КАМПУВАЊЕ ЧАША ЗА ПИЕЊЕдното на Чашата Што Не се лизга, стабилно и не е лесно за лизгање, МЕТАЛНИ ЧАШИ за

DEN 158.24
3Д печатачи на Weedo Tina2, целосно собрани и автоматско израмнување мини 3Д печатачи за деца и почетници, Ново
3Д печатачи на Weedo Tina2, целосно собрани и автоматско израмнување мини 3Д печатачи за деца и почетници,

【3Д печатач за деца и почетници】 Малиот 3Д печатач е целосно склопен Со наједноставно поставување, може

DEN 2559.84
ДОИТОЛ Заграда Со Имитација Завртки Копче Слики Држач Златно Злато Загради Прицврстувач Фотографии Назад Свртете Ново
ДОИТОЛ Заграда Со Имитација Завртки Копче Слики Држач Златно Злато Загради Прицврстувач Фотографии Назад Свртете

ДРЖАЧ ЗА РАМКА ЗА СЛИКА железниот материјал е полиран, површината е мазна, што нема да ги повреди вашите

DEN 151.68
Yclin природен кварц камен сина халцедонија стапче полирана кристална минарета хексагонална колона fen (65-75mm) Ново
Yclin природен кварц камен сина халцедонија стапче полирана кристална минарета хексагонална колона fen (65-75mm)

Микрокристален кварцен кристал кој содржи различни елементи во трагови кои се корисни за човечкото тел

DEN 3.00
Women'sенски печати гроздобер со кратки ракави со кратки ракави околу вратот лабава обични маици летни врвови Ново
Women'sенски печати гроздобер со кратки ракави со кратки ракави околу вратот лабава обични маици летни врвови

95% полиестер, 5% спандекс ? ♥ 【Вовед во бренд】 : Добредојдовте во нашата продавница за облека, ние сме мод

DEN 223.68
Дневник на Мавис Галакси С23 Ултра Кикстанд случај, тешка обвивка со покривка на слајд камера, држач за држачи на прстенот, Ново
Дневник на Мавис Галакси С23 Ултра Кикстанд случај, тешка обвивка со покривка на слајд камера, држач за држачи на прстенот,

[Компатибилност] Овој случај на шок изобилен е компатибилен со Samsung Galaxy S23 Ultra 6 Анти гребнатини, пресече, �

DEN 3.00
VCC CNX 440 Серија Панел Монтирање Индикатор Собрание за 5mm, Т-1 3/4 LED, 0,312-Инчен/7,9 mm Дијаметар, 8-Инчен Ново
VCC CNX 440 Серија Панел Монтирање Индикатор Собрание за 5mm, Т-1 3/4 LED, 0,312-Инчен/7,9 mm Дијаметар, 8-Инчен

Собранието на индикаторот за монтирање на панел олеснува брзи и лесни приклучоци помеѓу ЛерДиоди монти

DEN 0.67
Amazinpure W10169961a 10.5 x 12 Во бесплатен стабилен опсег на аспираторски филтер за маснотии компатибилен со опсегот Ново Попусти
Amazinpure W10169961a 10.5 x 12 Во бесплатен стабилен опсег на аспираторски филтер за маснотии компатибилен со опсегот

✅ Axact Fit : Директна замена за следниве броеви на делови : W10169961, W10870878, W10875058, W10833076, 8190858, W11245983, 1551344, AP44822237, PS23

DEN 463.84
Индустриски Високо Еластичен И Издржлив Пролет Механичко Ослободување Пролет Компресија Пролет Притисок Пролет Враќање Ново
Пумпи за напојување 28БИЈ-48 5в 4 Фаза Еднонасочна Струја Степер Мотор УЛН2003 Возачка Табла ЗА Додатоци Ново
Пумпи за напојување 28БИЈ-48 5в 4 Фаза Еднонасочна Струја Степер Мотор УЛН2003 Возачка Табла ЗА Додатоци

Поддршка на употребата на директен приклучок и лесен за употреба степер мотор што се користи во развојн

DEN 1411.20
Diffcar за Honda Civic Sedan Само 2017 2017 2018 2019 2020 2021 Honda Civic Day Mats & Cargo Liner, 10 -ти генерал Ново
Diffcar за Honda Civic Sedan Само 2017 2017 2018 2019 2020 2021 Honda Civic Day Mats & Cargo Liner, 10 -ти генерал

Fittment : Diffcar Honda Civic Cond Mats се вклопуваат за 10 тиот генерал Хонда Цивил 2021 2020 2019 2018 2017 2017 2016 само седан Целокуп

DEN 318.40
ОПТИГРАМ Восочено Платно Издржлива Престилка За Алат, Престилка За Тешка Работна Продавница со 10 Џебови, Престилка За Ново
ОПТИГРАМ Восочено Платно Издржлива Престилка За Алат, Престилка За Тешка Работна Продавница со 10 Џебови, Престилка За

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 462.40
Cisco Aironet 3500 Серија-AIR-CAP3502I-A-K9 контролер-базирани АП Двојна Лента 2.4 GHz И 5ghz Радија, Слој 3, 802.11 n, Ново
Cisco Aironet 3500 Серија-AIR-CAP3502I-A-K9 контролер-базирани АП Двојна Лента 2.4 GHz И 5ghz Радија, Слој 3, 802.11 n,

Двоен Опсег 24 GHz И 5ghz Радио Фреквенција, Слој 3 Мобилност Стапка На Пренос на податоци : 300 Mbps, ОмниНасочен

DEN 0.67