Прецизен шрафцигер бит сет - 130 во 1 комплет за алатки за поправка на компјутер за ден за подароци на татко - Комплет за електронски шрафцигер за лаптоп, iPhone, PS4, Switch, оч

Прецизен шрафцигер бит сет - 130 во 1 комплет за алатки за поправка на компјутер за ден за подароци на татко

DEN 0.33

Ново

Залиха

Може да се санираат разновидна опрема - овој надграден 130 во пакетот за поставување шрафцигер со 1 прецизност вклучува 1x рачка, 1x флексибилно продолжено вратило, 1 x пинцети, 1 x пластична алатка PRY, алатка за отстранување на вшмукување и SIM -картичка, алатка за отстранување на картички, 1 x магнетизатор/демагнетизер, 3 x избори за отворање, држач за 1 x бит за напојуван шрафцигер, битови од 117 x шрафцигери, 3 x специјален издолжен сет на шрафцигер (3 * 35 мм), кои ја подобруваат вашата работна ефикасност и квалитет Издржлив и здрав челичен материјал-130 во 1 шрафцигер парчиња се изработени од висококвалитетен CRV челик со вулканизација, нејзината цврстина може да достигне 54-60 HRC, што е поцврсто од обичниот челичен материјал и потрајни и може да ве задоволи да замените Екранот и батеријата на сите модели на i Phone. Ергономска рачка за дизајн - Рачката е ергономска што обезбедува посилна сила на зафат и спречува лизгање. Како и генерирање на повеќе вртежен момент со помалку напор и заштита на рацете во процесот. Дизајнот на механиката ги прави парчињата мазни за да се допрат за супериорна удобност и капачето за вртење од 360 степени овозможува брзо извртување. Магнетски дизајн - Комплетот за компјутерски комплети за компјутер ново дизајниран вграден магнетизатор е фиксиран во кутијата. Комплетот за алатки за поправка на компјутер може лесно да држи завртка на магнетните парчиња и да спречи губење или испуштање на мала завртка за оптимално ракување и контрола на прицврстувачот. Широко користете - овој компјутерски комплет за шрафцигер е совршен што се користи за паметни телефони, лаптопи, компјутери, камери, беспилотни летала, накит, мали уреди за домаќинство и други алатки. Како совршен подарок за Денот на таткото. 1x флексибилно продолжено вратило ,. 1 x пластична алатка Pry ,. Алатка за отстранување на чаши за вшмукување 1x и SIM картичка ,. 1 x магнетизатор/демагнетизатор ,. 3 x избори за отворање ,. Држач за 1 x бит за напојуван шрафцигер, парчиња шрафцигери 117 x ,. 3 x специјални продолжени битови на шрафцигер (3 * 35 мм).

Производи во категоријата

Cabilock Practical 4 пакувања на шарени куки 360 степени ротирачки мултифункционални убави висечки куки за чевли Ново
Cabilock Practical 4 пакувања на шарени куки 360 степени ротирачки мултифункционални убави висечки куки за чевли

Тие ја бојата за вашиот дом Погодно е за висечки капи, чевли, ножици, четки, топки за бања, крпи или други �

DEN 0.33
Adapter Tablet Tablet DC 5V AC за Dasan Networks 061-052000-UF, кабел за напојување кабел за кабел за кабел за електрична Ново
Adapter Tablet Tablet DC 5V AC за Dasan Networks 061-052000-UF, кабел за напојување кабел за кабел за кабел за електрична

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1136.00
Кленплус 3 парчиња. 0. 6Х1, 1 ИНЧ. Мини Земја Гватемала Знаме Печ Знаме Амблем Униформа Шие Железо На Закрпи Ново
Кленплус 3 парчиња. 0. 6Х1, 1 ИНЧ. Мини Земја Гватемала Знаме Печ Знаме Амблем Униформа Шие Железо На Закрпи

Големина : 0,6 / 8Х1, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

DEN 1.00
Гроздобер Делови 582096 Ѕид Уметност Ново
Гроздобер Делови 582096 Ѕид Уметност

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлектирачки Слој Додад�

DEN 0.33
ZENGCANG Поттикне Печатени Покритие-Paperwhite 4 Tpu Мека Школка Случај За Поттикне Paperwhite 2018 Порака Ново
ZENGCANG Поттикне Печатени Покритие-Paperwhite 4 Tpu Мека Школка Случај За Поттикне Paperwhite 2018 Порака

●Совршено вклопување : генијално дизајнираниот заштитен капак совршено ќе се вклопи со Поттикне, обезб

DEN 1449.60
СКРИЕНИ Ксенон Фарови Баласт за 2004 &засилувач; 2005 КАДИЛАК СРХ Ново
СКРИЕНИ Ксенон Фарови Баласт за 2004 &засилувач; 2005 КАДИЛАК СРХ

СПЕЦИЈАЛНО ИЗВЕСТУВАЊЕ : КАДИЛАК СРХ од 2004 и 2005 година доаѓа со два различни типа на баласт, затоа ве мол�

DEN 384.00
Fotodiox Универзален комплет Barndoor со саќе решетка и гелови во боја, за Bowens Gemini Standard, Classica Powerpack, Ново Попусти
Fotodiox Универзален комплет Barndoor со саќе решетка и гелови во боја, за Bowens Gemini Standard, Classica Powerpack,

Комплет за врата од 4 лисја од штала Вклучени мрежи и гел во боја Прилагодливо рефлектор монтирање од 5,5 7

DEN 345.28
Bienka Dript Aapter Thread for Polishing Pad Hook Loop Plate 6mm Shank Shank Roding Rod за мелница за рачни Ново
Bienka Dript Aapter Thread for Polishing Pad Hook Loop Plate 6mm Shank Shank Roding Rod за мелница за рачни

1 Изработено од висококвалитетен легура материјал, антиоксидација и отпорност на корозија.Поддржана си

DEN 0.33
CORSAIR Hydro X Серија XC7 RGB ПРО Процесорот Вода Блок-intel® lga 1700, 1200, 115x-AMD Приклучок AM4, AM5-Никел-Обложени Ново
CORSAIR Hydro X Серија XC7 RGB ПРО Процесорот Вода Блок-intel® lga 1700, 1200, 115x-AMD Приклучок AM4, AM5-Никел-Обложени

Прецизно обработена никелирана бакарна ладна плоча со повеќе од 110 високоефикасни микроладилни перки, �

DEN 0.33
Mobile Мобилен Тежок Контејнер За Ѓубре, 95 Галони, Сива Боја Ново
Mobile Мобилен Тежок Контејнер За Ѓубре, 95 Галони, Сива Боја

Се одликува со водонепропустлива конструкција за елиминирање на протекување и намалување на мирисите �

DEN 2.00
Basicат Женска Основна Кафеава Лента Тиркизна Тока Појас Ново
Basicат Женска Основна Кафеава Лента Тиркизна Тока Појас

100% Кожа Затворање на ременот Миење Раце Само Тројно прилепување заменлива тока 100 проценти вистинска ко

DEN 1.33
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Идеја Ново
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Идеја

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 319.68
QJPaxl Artist Chrush Chrush Set од 12 професионални четки за сликање за акварел акрилен гуаче масло и Ново
QJPaxl Artist Chrush Chrush Set од 12 професионални четки за сликање за акварел акрилен гуаче масло и

Овозможува да држи многу вода и пигмент и други влакна му даваат повеќе пролет и отскокнување отколку в�

DEN 3.00
Големи Кеси За Складирање, Канти За Торби За Складирање Облека Со Голем Капацитет, Преклопливи Контејнери За Ново
Големи Кеси За Складирање, Канти За Торби За Складирање Облека Со Голем Капацитет, Преклопливи Контејнери За

●ДИЗАЈН со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ големина : 23, 62х15, 75х11, 81во, многу погоден за чување на вашите јоргани, ќебиња,

DEN 3.00
Силен магнетски капакот на капакот на капакот за отвори за воздух и изгледа како решетка за отворање! Дефлектор Ново
Силен магнетски капакот на капакот на капакот за отвори за воздух и изгледа како решетка за отворање! Дефлектор

Квалитет : Флексибилните капаци на вентил за воздух се со супериорен квалитет и доаѓаат во пакет од 1 за �

DEN 2.33
Acbxm Патничка Торба За Шминка Козметички Кеси За Жени Со Голем Капацитет, Најдобри Професионални Торби Ново
Acbxm Патничка Торба За Шминка Козметички Кеси За Жени Со Голем Капацитет, Најдобри Професионални Торби

●Преносни Торби за Патување Со Шминка за Складирање ● оваа е организирана, уредна и исклучително функц

DEN 2.33
Х-ДРЕ 20мм Ширина 400мм Должина Хром Челик Круг дупка Дупка Рамен Чекан Длето(20 мм Анчо 400 мм Должина ацеро легура Ново
Х-ДРЕ 20мм Ширина 400мм Должина Хром Челик Круг дупка Дупка Рамен Чекан Длето(20 мм Анчо 400 мм Должина ацеро легура

Тркалезна дупка За Дупчење Диа : 10мм / 0,4"; Име На Производот : Рамно Длето Содржина на пакетот : 1 х Рамно Дл

DEN 1.00
заштитник на Екранот атфоликс Компатибилен Со Лезин Супер Гпс Филм За Заштита На Екранот, АНТИРЕФЛЕКСИВЕН Ново
заштитник на Екранот атфоликс Компатибилен Со Лезин Супер Гпс Филм За Заштита На Екранот, АНТИРЕФЛЕКСИВЕН

ДЕВИЗЕН Антирефлексен Заштитен Филм : без Отсјај, апсорбирачки удари, совршено вклопување и компатибил

DEN 2.00
0О1340 Среќен Пвц Виси Одбор Авион Печатени Божиќ Виси Одбор Декорација Ново
0О1340 Среќен Пвц Виси Одбор Авион Печатени Божиќ Виси Одбор Декорација

聚氯乙烯 пвц Предвремено затворање Среќна Пвц Висечка Табла, Декорација На Божиќна Висечка Табла Печатен

DEN 0.67
3дроуз Кеси Питерс Апстракт - Виножито Ткаат Апстракт-Плочки Ново
3дроуз Кеси Питерс Апстракт - Виножито Ткаат Апстракт-Плочки

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

DEN 231.84
[16 Пакет ] Квадратни Торта Тапани во 2 Големини и 4 Бои-Црна, Злато, сребро &засилувач; Бела. Дебелина од 10 Инчи Ново
[16 Пакет ] Квадратни Торта Тапани во 2 Големини и 4 Бои-Црна, Злато, сребро &засилувач; Бела. Дебелина од 10 Инчи

"ЗА да заштедите време и пари, нашата вредност е добро диференцирана со 16 тапани за торти во 4 бои и во 2 го

DEN 3.00
SXDS 6pcs/Сет Гел Ноктите Уметност Четки Полски Дизајн Гел Четка француски Ноктите Линии Цртање Четка Ново
SXDS 6pcs/Сет Гел Ноктите Уметност Четки Полски Дизајн Гел Четка француски Ноктите Линии Цртање Четка

Цртежот За Сликање Нокти Француски Маникир Фототерапија Пенкало Четка Совршена алатка за вашата уметн�

DEN 761.60
НИКОН UC-Е210 УСБ Кабел За Никон 1 Ново
НИКОН UC-Е210 УСБ Кабел За Никон 1

UCЕ21 е микроУСБкабел за податоци кој е дизајниран да се користи со избрани модели На Никон 1 Користете за

DEN 207.20
Продолжен опсег на вода и земја пирамида - голема 4 база Ново
Продолжен опсег на вода и земја пирамида - голема 4 база

Голема база на вовлечена 4 инчи колку е поголема пирамидата, колку е поширок опсегот Густо слоевит со ме

DEN 304.00
Висок 1 ПАРЧИЊА Ножен Прекинувач За Моментална Контрола На Стапалото Со Железна Обвивка Електрична Педала ЗА Напојување Ново
XYX Паричник Случај ЗА LG Кадифе 5G, Тенок Одговара Нагоре-Надолу Флип Кожа Патент Џеб Чанта Случај Со Картичка Слот Ново
XYX Паричник Случај ЗА LG Кадифе 5G, Тенок Одговара Нагоре-Надолу Флип Кожа Патент Џеб Чанта Случај Со Картичка Слот

Специјално Дизајниран Паричник Случај ЗА LG Кадифе 5 G LMG900, не е компатибилен со други верзии [Ве молиме по

DEN 175.36
Fuvision Solar Security Camera, безжична 2,4GHz WiFi камера, соларна моќност 15000mAh батерија што може Ново
Fuvision Solar Security Camera, безжична 2,4GHz WiFi камера, соларна моќност 15000mAh батерија што може

【PTZ Домашна безбедносна камера】 Може да тава 355 степени хоризонтално, навалување на 100 степени вертикал

DEN 1.67
Барнди YDS31 Hysplice Целосна Напнатост Ракав, 350 Заглавени Проводник Големина, 10-1/4 Должина Ново
Барнди YDS31 Hysplice Целосна Напнатост Ракав, 350 Заглавени Проводник Големина, 10-1/4 Должина

Изработени од чиста бакарна цевка Дизајниран да ја развие целосната номинална јачина на кршење на тврд�

DEN 0.67
Дедеко 0499 Голдис, Голема Брзина, Дрво 30, 80,0 мм Ново
Дедеко 0499 Голдис, Голема Брзина, Дрво 30, 80,0 мм

Долготрајни Титаниум Нитрид Обложени Со Голема Брзина Челик БурФорма / Големина Дрво 308,0 мм(0,314") Загаран

DEN 1472.00
Лаптопи за лаптопи со лаптопи со лаптопи меки Ново
Лаптопи за лаптопи со лаптопи со лаптопи меки

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Големина : Постојат 6 видови на гол�

DEN 3.33