Uxcell Алуминиум радијален електролитски кондензатор Ниско ESR зелено со 1000UF 16V 105 Целзиусови живот 3000H 10 x 17 mm висока струја на бран, ниска импеданса 20 парчиња

Uxcell Алуминиум радијален електролитски кондензатор Ниско ESR зелено со 1000UF 16V 105 Целзиусови живот

DEN 1.33

Ново

Залиха

Име на производот : Електролитски кондензатор на алуминиум; Максимална работна температура : 105 Целзиусови Оценет напон : 16 V; Капацитет : 1000 UF; Толеранција на капацитет : ± 20%(120 Hz,+20 Целзиусови); Стандарден живот на оптоварување : 3000 ч. Големина на телото : 10 x 17мм/0,39 "x 0,67" (d*l); Должина на олово : 24мм/0,94 ", 20мм/0,79"; Оловен терен : 5мм/0,2 ". Апликација : широко користена во електроника, како што се компјутерска матична плоча, ТВ, звучник, дигитална камера, итн. Содржина на пакет : 20 x Електролитички кондензатори. Оценет напон : 16 V; капацитивност : 1000uf; толеранција на капацитет : ± 20%(120 Hz,+20 Целзиусови); Стандарден живот на оптоварување : 3000 ч. : 24мм/0,94 ", 20мм/0,79"; оловен терен : 5мм/0,2 ". Апликација : широко користена во електроника, како што се компјутерска матична плоча, ТВ, звучник, дигитална камера, итн. Содржина на пакет : 20 x електролитички кондензатори. Карактеристики : висока струја на бран, ниска импеданса.Radial олово, алуминиумски електролитски кондензатор. Подолгото олово е позитивна електрода, а пократката е негативна електрода.Капацитација : Не менувајте ја капацитивноста.Волтаџ : Може да одите повисоко, но не одете пониско. Физичка големина : Кондензаторите можат да се разликуваат во голема мерка во големина, обидете се да изберете една од слични големини на оној што го заменувате. Име на производот : Алуминиум електролитички кондензатор : радијално олово за олово : висока струја на бран, ниска импеданса. Категорија Опсег на температура : -40 ~ + 105 Целзиусови (6,3 ~ 100 V) Оценет напон : 16 V; капацитивност : 1000 UF; толеранција на капацитивност : ± 20%(120 Hz, +20 Целзиусови); Стандарден живот на оптоварување : 3000 ч. Големина : 10 x 17мм/0,39 "x 0,67" (d*l); должина на олово : 24мм/0,94 ", 20мм/0,79"; олово на теренот : 5мм/0,2 "Дијаметар на олово : Дијаметар на олово : 0,7mmsize 20pcs 1000 UF 16 V 10x17mmmpackage Содржина : 20 x електролитички кондензатори.

Производи во категоријата

Арп 2024207 Обетка Комплет Ново
Арп 2024207 Обетка Комплет

димензии на пакетот : 6,0 См л х 10,6 см В х 22,2 См Ч Тежина На Пакетот : 1,751 кг Земја на Потекло : Сад Тип на вкло�

DEN 0.33
Безбеден пат влечење 6 инчи широк x 10 стапки долга од 3М дијамантска оценка Солидна црвена рефлексивна безбедносна Ново
Безбеден пат влечење 6 инчи широк x 10 стапки долга од 3М дијамантска оценка Солидна црвена рефлексивна безбедносна

Големина : 6 "широка x 10 стапки долга Боја : цврста црвена боја без ознака Агресивно лепило Високо рефлекс�

DEN 687.20
Супермикро Вентилатор За Ладење-1 х 92 мм - 11500 вртежи Во минута - Локација На Вентилаторот На Центарот-ВЕНТИЛАТОР-0145Л4 Ново
Супермикро Вентилатор За Ладење-1 х 92 мм - 11500 вртежи Во минута - Локација На Вентилаторот На Центарот-ВЕНТИЛАТОР-0145Л4

Повеќе за парите со овој Висококвалитетен Производ Нуди врвен квалитет при извонредно заштеда Одличен

DEN 835.20
С. А. Ц. Кеси За Еднократна Употреба За Возрасни Пелени 50-Брои, Сет од 3 Ново
С. А. Ц. Кеси За Еднократна Употреба За Возрасни Пелени 50-Брои, Сет од 3

16" х 16 " Вреќата се шири за поголем капацитет, Заптивки со практично затворање на жицата за влечење Дискр�

DEN 799.20
175- - 14х14х16-32 New Нови Брановидни Кутии Ново
175- - 14х14х16-32 New Нови Брановидни Кутии

Димензија на кутијата : 14х14х16 мерењата се во Внатрешни димензии На L x x x H Број На Кутии Во Ред : 175 Индивид�

DEN 579.20
Женска водоотпорна скијачка јакна ветерно зимски снежен палто планински сноубординг јакни на отворено руно наредени Ново
Женска водоотпорна скијачка јакна ветерно зимски снежен палто планински сноубординг јакни на отворено руно наредени

Зимски јакни за жени Увезени јакни и палта за облека за девојчиња За големината : Ве молиме изберете ја г

DEN 1.67
Работни ракавици со тешка работа, отпорни на нафтени ракавици отпорни на нафтен гас, исечени отпорни на ракавици Ново
Работни ракавици со тешка работа, отпорни на нафтени ракавици отпорни на нафтен гас, исечени отпорни на ракавици

Силиконска обвивка ANSI исечете 5 дланка, TPR назад Повлечете го затворањето Материјал Палма : ANSI исечете 5 �

DEN 3612.80
Универзален контролер за далечинска замена одговара за Panasonic PT-AE1000U PT-L701U PT-AE1000E PT-L6600E PT-AE100E Ново
Универзален контролер за далечинска замена одговара за Panasonic PT-AE1000U PT-L701U PT-AE1000E PT-L6600E PT-AE100E

Не е потребно програмирање Не е вклучена батерија и упатства Workе работи веднаш по инсталирањето на нови

DEN 1.67
1LB Виножито Месечината, лабрадорит, амазонит, аметист паднати камења и кристали најголемиот дел од Ново
1LB Виножито Месечината, лабрадорит, амазонит, аметист паднати камења и кристали најголемиот дел од

Туркани камења : Овие прекрасни камења од месечината на виножитото се рачно изработени во Индија Компле

DEN 252.32
ЈЕЏИ 100 Парчиња 1/4 Црна Завртка Навој Заштитници Ново
ЈЕЏИ 100 Парчиња 1/4 Црна Завртка Навој Заштитници

Внатрешен Дијаметар : 5,9 мм / 0,234 инчи (дизајниран за истегнување) Внатрешна Должина : 12,7 мм / 0,5 инчи...

DEN 159.84
Адаптер за основен шлем на наркоот 90 °, со адаптер за прицврстување на завртката за завртки, за GoPro 1/2/4/4 Yi Ново
Адаптер за основен шлем на наркоот 90 °, со адаптер за прицврстување на завртката за завртки, за GoPro 1/2/4/4 Yi

Овој адаптер монтиран погоден за повеќето видови на база на шлемови Оваа фиксна кацига е изработена од �

DEN 1.00
Рекомбинантна colерихија коли 1,2-фенилацетил-коа епоксидаза, подединица Ц Ново
Рекомбинантна colерихија коли 1,2-фенилацетил-коа епоксидаза, подединица Ц

Гененаме : паак; ЕК1387; ЈВ1385; јдбп Синиме : прстен 1,2фенилацетилкоа епоксидаза подединица; 1,2фенилацетил к

DEN 598.40
ЗА MITSUBISHI K4N ремонт обнова комплет поврзување прачка лого заптивка клипот Ново
ЗА MITSUBISHI K4N ремонт обнова комплет поврзување прачка лого заптивка клипот

Победа Дизел Резервни Делови копродукции, Оод ЗА MITSUBISHI БАГЕР K4 N содржи : Eictory Дизел Резервни Делови копр�

DEN 9923.52
Dakason 12 -инчен LED Flush Flush Mount Light Light 24W, со 2700 ~ 5000k 5 бои што може да се изберат главна светлина Ново
Dakason 12 -инчен LED Flush Flush Mount Light Light 24W, со 2700 ~ 5000k 5 бои што може да се изберат главна светлина

【5 CCT Избор што може да се избере】 Dakason Moverse тавански светла ви овозможува да ја претходно поставената ск

DEN 0.67
Двоен лента за лабови на Evoshield Pro-SRZ 2.0 Batter Ново
Двоен лента за лабови на Evoshield Pro-SRZ 2.0 Batter

Двоен лента за лакти на Evo Shield Pro SRZ 20 Batter црна, мала големина Нов ергономски дизајн : Инженерски за повеќе

DEN 1439.20
Bar Belly Dance Isis Wing, LED ангелски крилја за жени, Божиќ за Ноќта на вештерките на сцената, носат реквизити за Ново
Bar Belly Dance Isis Wing, LED ангелски крилја за жени, Божиќ за Ноќта на вештерките на сцената, носат реквизити за

Само миење на рацете Апликација : Совршено за емисии за танцување во стомакот, годишна фенси фустан, сце�

DEN 639.84
Неродеко 6 парчиња Канализација Фитинг Завршува Мерач Капаци Приклучоци Пвц Крајот Завршувањето Приклучок Ново
Неродеко 6 парчиња Канализација Фитинг Завршува Мерач Капаци Приклучоци Пвц Крајот Завршувањето Приклучок

Пластика Пластични Капачиња За Цевки : лесен е за инсталирање и има широк опсег на опсези на адаптација..

DEN 3.33
X-Ree Single Cut Tungsten Carbide Rotary File Set 1/5 Глава 1/8 Дупчка за дупчење 10 во 1 (Conjunto Ново
X-Ree Single Cut Tungsten Carbide Rotary File Set 1/5 Глава 1/8 Дупчка за дупчење 10 во 1 (Conjunto

Поставена ротирачка датотека со единечна карабидна карбид со 3 / 25 "Дупчка и 1 / 5" глава Погодно е за дебаг�

DEN 270.72
Зеродеко 10 парчиња Сликарство Уметнички Дела Хартиена Цевка Сликарство Транспорт Цевка За Испорака Калиграфија Суми Ново
Зеродеко 10 парчиња Сликарство Уметнички Дела Хартиена Цевка Сликарство Транспорт Цевка За Испорака Калиграфија Суми

Внимателно материјал, безбедност и заштита на животната средина, може повторно да се користи Квалитетн�

DEN 620.16
Брза Епилаторска Коса Без Бричење И Сечење Гума За Бришење Со Ефект На Епилација Мазна Кожа Без Стрништа Рутина За Ново
Брза Епилаторска Коса Без Бричење И Сечење Гума За Бришење Со Ефект На Епилација Мазна Кожа Без Стрништа Рутина За

®Лето Подготвено : Лесно Вишок Влакна На Телото Додека Ја Оставате Кожата Мазна И Мека Како Отстранувањ�

DEN 476.80
Врба дрво благодарам украс, извајана фигура со рачно насликани Ново
Врба дрво благодарам украс, извајана фигура со рачно насликани

Сентиментација : „Толку ценење за сè што правите!“ Напишано на Hangtag Орнамент со рачно насликан смола од

DEN 367.20
Тетка подароци за, тетка е моето име расипување е моја игра, инспирирајте ги обетките од сончоглед, од Ново
Тетка подароци за, тетка е моето име расипување е моја игра, инспирирајте ги обетките од сончоглед, од

Совршен подарок Оваа уникатна и внимателна обетка е премија за квалитетен подарок за тетка што е соврше

DEN 799.20
Кабел За Печатач акоада 20 СТАПКИ, USB 2.0 Тип Машки До Б Машки Кабел За Скенер За Печатач Со Голема Брзина Компатибилен Ново
Кабел За Печатач акоада 20 СТАПКИ, USB 2.0 Тип Машки До Б Машки Кабел За Скенер За Печатач Со Голема Брзина Компатибилен

€УНИВЕРЗАЛЕН КАБЕЛ ЗА ПЕЧАТАЧ Q : USB 20 кабел за скенер за печатач се користи за поврзување на термички пе�

DEN 2.33
Златен Був И Фаќач На Соништа Племенска Мандала Слатка Книга Завршува Дрвени Книжарници Држач За Полици Разделувач Ново
Златен Був И Фаќач На Соништа Племенска Мандала Слатка Книга Завршува Дрвени Книжарници Држач За Полици Разделувач

Големина : ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 5 Х 3 Х 3,7 инчи Изработени од целото цврсто дрво, рачн�

DEN 2.33
SKF FRB 10/400 лоцирање на прстенот за монтиран блок за перници од серија SNH, 400мм ОД, ширина од 10 мм Ново
SKF FRB 10/400 лоцирање на прстенот за монтиран блок за перници од серија SNH, 400мм ОД, ширина од 10 мм

Конвертира лежиште од типот на експанзија во типот на неекспанзија Спречува аксијално поместување во р

DEN 122.88
Крај на сечење на никари, 9 во Ново
Крај на сечење на никари, 9 во

✅ Крај на сечење на ници, 9 во ✅ Ставка : Крај на сечење на ници ✅ Рачка боја : сина; Жолта ✅ Материјал : Ка�

DEN 612.80
Дигитален NC Ultra со висок капацитет „Интелигентен“ литиум-јонска батерија компатибилна со Nikon D3100 Ново
Дигитален NC Ultra со висок капацитет „Интелигентен“ литиум-јонска батерија компатибилна со Nikon D3100

Ултра капацитет (неОЕМ) батерија (1500 m Ah), 3годишна гаранција Компатибилен со ENEL14 A (хемија : литиумјонбез г

DEN 2.00
Крокс Машки И Женски Класични Наредени Нео Издувам Чизми | Зимски Чизми Ново
Крокс Машки И Женски Класични Наредени Нео Издувам Чизми | Зимски Чизми

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Етилен Винил ацетат единствен Пети�

DEN 1.67
2 во 1 Големина на нараквица &засилувач; Алатка За Мерење На Големината На Прстенот, Алатка За Мерење На Нараквица Ново
2 во 1 Големина на нараквица &засилувач; Алатка За Мерење На Големината На Прстенот, Алатка За Мерење На Нараквица

€2 во 1 Нараквица Големина 1525 сад нараквица големина, големината е 100% точни! Златниот принт е многу јасен

DEN 111.84
Aibiin 7x5ft boho малку тиква бебе туш позадина за девојче малку слатка тиква е на патот украси за забави Ново
Aibiin 7x5ft boho малку тиква бебе туш позадина за девојче малку слатка тиква е на патот украси за забави

❤ 【Aibiin Brand】 : Како професионален производител на позадина, соработуваме со одлични дизајнери за дизајн

DEN 319.84
Allenjoy 5x3ft Невестински Туш Дрво Позадина Ангажман Цветни Партија Банер Бел Цвет Декор Свадба Фотографија Ново
Allenjoy 5x3ft Невестински Туш Дрво Позадина Ангажман Цветни Партија Банер Бел Цвет Декор Свадба Фотографија

Аленџој Бренд : како професионален производител на позадина, работиме со неверојатни дизајнери за да ви

DEN 159.84