Влочки за полирање на дијаманти AUNIWAIG 4 инчи влажен сув сет, 800 лесни влошки за мелница за мермерни подни камени бетони или полисер 2 парчиња

Влочки за полирање на дијаманти AUNIWAIG 4 инчи влажен сув сет, 800 лесни влошки за мелница за мермерни подни камени

DEN 161.44

Ново

Залиха

【Големина】-15мм / 0,59-инчен внатрешен дијаметар, 5мм / 0,2-инчен дебел флексибилен и само-лекав подложен подлога за полирање, вкупна должина : 100мм / 4-инчен 【Влажна/суво полирање на мермер】-Флексибилните дискови за полирање на дијаманти се дизајнирани за влажно и суво полирање, помалку прашина, подобрување на сјајната завршница за кратко време. 50-200 решетки за влажен или сув лак; 400-6000 решетки мора да се користат со вода за да се обезбедат најдобри резултати од полирањето. 【Висок квалитет】- Полската подлога направена од прав во прав и смола во прав што е потрајно. Велкро крпа е залепена на задниот дел, која е залепена на боењето на плочата за мелење за мелење и е лесно да се поврзе и да се расклопи. 【MAX RPM】 -SHARP, отпорен на абење и висока ефикасност.MAX RPM 12000, за влажно и суво полирање, за најдобри резултати користете влошки за полирање со вода. 【WIDE APPLICATION】- For wet and dry polishing,Can be used Dry,For best results, it is recommended to wet polish the stone,that is specially designed for Variety of Surfaces Polishing : Diamond,granite, marble,ceramic tiles, concrete, Кварц, стакло , Терацо, травертин. 【Големина】-15мм / 0,59-инчен внатрешен дијаметар, 5мм / 0,2-инчен дебел флексибилен и само-лекав подложен подлога за полирање, вкупна должина : 100мм / 4-инчен. 【Влажна/суво полирање на мермер】-Флексибилните дискови за полирање на дијаманти се дизајнирани за влажно и суво полирање, помалку прашина, подобрување на сјајната завршница за кратко време. 50-200 решетки за влажен или сув лак; 400-6000 решетки мора да се користат со вода за да се обезбедат најдобри резултати од полирањето. 【Висок квалитет】- Полската подлога направена од прав во прав и смола во прав што е потрајно. Велкро крпа е залепена на задниот дел, која е залепена на боењето на плочата за мелење за мелење и е лесно да се поврзе и да се расклопи. 【MAX RPM】 -SHARP, отпорен на абење и висока ефикасност.MAX RPM 12000, за влажно и суво полирање, за најдобри резултати користете влошки за полирање со вода. 【WIDE APPLICATION】- For wet and dry polishing,Can be used Dry,For best results, it is recommended to wet polish the stone,that is specially designed for Variety of Surfaces Polishing : Diamond,granite, marble,ceramic tiles, concrete, Кварц, стакло , Терацо, травертин.

Производи во категоријата

Послужавник за Складирање На работната површина Стп Фиока За Кожа Ноќна Ноќна Ноќна Маса За Клучеви, Телефон, Паричник, Ново
Lrjskwzc Конектори за црева 1/4 3/8 1/2 8 10 14 15 15 mm Внатрешен дијаметар 99,9% Бакар крај Испрати калај Ново
Lrjskwzc Конектори за црева 1/4 3/8 1/2 8 10 14 15 15 mm Внатрешен дијаметар 99,9% Бакар крај Испрати калај

Нашите производи имаат максимална издржливост и сила, професионалци со додатоци, секогаш ги поддржуваа

DEN 1.00
Tobwolf 2PCS 25x60cm / 9.8x23.6in Нето торба за складирање на автомобили со налепници за ленти, лепила Ново
Tobwolf 2PCS 25x60cm / 9.8x23.6in Нето торба за складирање на автомобили со налепници за ленти, лепила

Оваа мрежа за складирање на ленти за лепило ја комбинира убавата и врвна издржливост за добри перформан

DEN 651.20
Keith Titanium TI5304 нож за преклопување Ново
Keith Titanium TI5304 нож за преклопување

Тежина : 0,5 мл │ 13,8 g ● Димензии : пропадна 3,9 × 0,7 во │ 98 × 17 mm ● Продолжено 6,5 × 0,7 во │ 164 × 17 mm Ножот за витк�

DEN 175.84
Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН СО Огледало Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Модерен Едноставен Ново
Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН СО Огледало Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Модерен Едноставен

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 1043.20
Емисија современа тапан лабачка тропска плажа палма за палма за ламба за сенка на цилиндарот за замена Ново
Емисија современа тапан лабачка тропска плажа палма за палма за ламба за сенка на цилиндарот за замена

Големина : Нашите лабави имаат три големини, мали, средни и големи Мал : 11,2 x 6,7 инчи (дијаметар); Среден : 13,4

DEN 323.20
3дроза Романтична Рачно Напишана Љубовен Збор Облак Син Текст - 22оз Штајн Кригла Ново
3дроза Романтична Рачно Напишана Љубовен Збор Облак Син Текст - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 343.84
Wенски Wенски 4x 4x плус големина врвови на женски печатен тркалезен врат Raglan ракав полите, лабава лабава кошула Ново
Wенски Wенски 4x 4x плус големина врвови на женски печатен тркалезен врат Raglan ракав полите, лабава лабава кошула

Womenените плус маици плус облека за работа жени пижами врвови памучни врвови за жени жени под врвови на в�

DEN 766.40
Маршал гром стадо ХБС црно отворено тешки винил скара на скара Ново
Маршал гром стадо ХБС црно отворено тешки винил скара на скара

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“ ** Ве молиме, про�

DEN 1.33
Полнач за наизменична струја 180W за Dell-Alienware M13-M15 M17 R1 R2 R3 R4 R5 R6 15 17 G3 G5 G7 3579 3379 3590 5587 Ново
Полнач за наизменична струја 180W за Dell-Alienware M13-M15 M17 R1 R2 R3 R4 R5 R6 15 17 G3 G5 G7 3579 3379 3590 5587

☂ БЕЗБЕДНОСТ : UL наведен Оваа ставка зависи од национално признатите стандарди на UL за електронска безб

DEN 2.00
Капсула за автомобил На Отворено-Мала 14 стапки/6 стапки/6 стапки | Надворешна Покривка И Складирање На Надувување Ново
Капсула за автомобил На Отворено-Мала 14 стапки/6 стапки/6 стапки | Надворешна Покривка И Складирање На Надувување

Отворено покритие Складирање на возилото Внатрешен вентилатор Погледнете ги практичните Каркапсули н�

DEN 2.33
Капа Подлошки, 2-Пакет Бејзбол Капа Средства За Чистење За Машина За Перење Садови, Се Вклопуваат За Возрасни/Дете Ново
Капа Подлошки, 2-Пакет Бејзбол Капа Средства За Чистење За Машина За Перење Садови, Се Вклопуваат За Возрасни/Дете

●Подлошки За Бејзбол Капи ● подлошките за бејзбол капи ви помагаат да ги исчистите вашите бејзбол капи

DEN 996.80
Цртан филм Коала Цвеќиња Градина Печатена Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Плочи Занает Со Штанд За Прикажување Ново
Цртан филм Коала Цвеќиња Градина Печатена Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Плочи Занает Со Штанд За Прикажување

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна чинија за украсување на коска во кина �

DEN 1364.80
Отпадник RX6. 2c Овални Звучници За Автомобили, Црна Ново
Отпадник RX6. 2c Овални Звучници За Автомобили, Црна

Отпадник RX6тип На Звучник : Двонасочен Врвна моќност : 200 В номинална моќност : 100 В длабочина На Монтирање

DEN 2.00
Здраво Сонце со висока тремот знак за матици со цвет од Студиор12 | DIY на отворено пролетен декор за дома | Занаетчиски Ново
Здраво Сонце со висока тремот знак за матици со цвет од Студиор12 | DIY на отворено пролетен декор за дома | Занаетчиски

Стил : Лесно создадете совршени додатоци за да ја направите вашата куќа куќа одлична за подароци или еми

DEN 0.33
РУСТИКАЛЕН Град Кожен Молив случај &засилувач; Тоалетна Торба Комбо-Гроздобер Молив Торбичка &засилувач; Бричење Доп Комплет Ново Попусти
АПКОХ Железна Музичка Нота Закачалки За Закачалки За Облека Куки Поставени На Ѕид Над Решетката За Куки На Ново
АПКОХ Железна Музичка Нота Закачалки За Закачалки За Облека Куки Поставени На Ѕид Над Решетката За Куки На

БАГАЖНИК ЗА ПАЛТО МОНТИРАН на ЅИД Проширете простор во вашите спални соби, бањи, плакари, кујна, простор�

DEN 194.72
М12-1,75 Х 180мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А4 Нерѓосувачки Челик Ново
М12-1,75 Х 180мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А4 Нерѓосувачки Челик

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголнит

DEN 3.33
Борец Пиво Кригла. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво со капак. Младоженци подароци. Дрвен Резервоар. Ново
Борец Пиво Кригла. Персонализирана Дрвена Кригла За Пиво со капак. Младоженци подароци. Дрвен Резервоар.

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од б

DEN 551.68
ЧОКОЛАДНИ КУТИИ За Подароци Јасни Пластични Кутии За Пакување Бонбони За Подароци Квадратни Кутии За Бонбони Кутија Ново
ЧОКОЛАДНИ КУТИИ За Подароци Јасни Пластични Кутии За Пакување Бонбони За Подароци Квадратни Кутии За Бонбони Кутија

КУТИЈА ЗА НОСАЧ за КЕКСИ Наполнете со омилени бонбони, чоколадо, накит за да направите изненадување за в

DEN 3.00
Ватерфорд Тајмс Сквер 2023 Подарок за loveубов срце украс Ново
Ватерфорд Тајмс Сквер 2023 Подарок за loveубов срце украс

Направен од најдобриот кристал Овој украс е направен со зачудувачкиот подарок за loveубовниот дизајн при

DEN 2.33
Вода Балон Роденденски Покани За Момчиња Девојки, Летен Базен Партија Роденден Покани, Вода Поздравниот Партија Ново
Вода Балон Роденденски Покани За Момчиња Девојки, Летен Базен Партија Роденден Покани, Вода Поздравниот Партија

Димензија : ширината На Поканата е 4 инчи, а должината е 6 инчи Пакетот вклучува 20 покани и 20 бели пликови..

DEN 207.84
Хамилтон 86301 S0500 Трахеален шприц, 0,5 л Ново
Хамилтон 86301 S0500 Трахеален шприц, 0,5 л

Супер шприц серија Трахеален шприц Капацитет од шприц од 500 мл Супер шприц серија Трахеален шприц Капац�

DEN 9788.00
Премиум карго -лагер за GMC Yukon Chevrolet Suburban 2015-2020 - Заштита - Mat Mat Mat Mat Fit Car Trunk Ново
Премиум карго -лагер за GMC Yukon Chevrolet Suburban 2015-2020 - Заштита - Mat Mat Mat Mat Fit Car Trunk

Совршено вклопување GMC Yukon / Chevrolet Suburban / Cadillac Escalade ESV Стефот Мат беше специјално дизајниран за GMC Yukon / Ch

DEN 3.33
Taidecent PLC RS485 MODBUS RTU 0-5V 4-20MA Analolog I2C 65535LUX осветлување BH1750 BH1750FVI Сензор за сензори Ново
Taidecent PLC RS485 MODBUS RTU 0-5V 4-20MA Analolog I2C 65535LUX осветлување BH1750 BH1750FVI Сензор за сензори

Опсег на мерење 0 ~ 65535 LUX Точност за мерење ± 7% повторен тест ± 5% Карактеристики на температурата ± 0,5 / C из

DEN 1.33
Анголии 12 парчиња облеки за облека со облека, висечка боја облека, сликарство за сликање, облека, Ново
Анголии 12 парчиња облеки за облека со облека, висечка боја облека, сликарство за сликање, облека,

Пластични штипки облеки многу погодни за држење крпи на лежалки, сончани од сонце, столчиња за базени; и�

DEN 329.76
Инспиративни подароци за градење на модели, градење на модели ме радува. Вие, убава нараквица за кубански ланец Ново
Инспиративни подароци за градење на модели, градење на модели ме радува. Вие, убава нараквица за кубански ланец

Нараквица за градежна зграда на модели, врежана од нараквица од не'рѓосувачки челик Совршен подарок за �

DEN 1.00
NCAA RICO Industries Magnetic Metal Botter Party Starter, Georgia Bulldogs, 2,25 x 5-инчи Ново
NCAA RICO Industries Magnetic Metal Botter Party Starter, Georgia Bulldogs, 2,25 x 5-инчи

Памук Направени во САД и увезени Импресивно отворање на магнетно шише мери 2,5 инчи за 5,5 инчи Конструира�

DEN 1.67
Manchap 30 пакет 8,8 x 5,5 инчи црни пластични корпи за брза храна, големи корпи за сервирање на овална брза Ново
Manchap 30 пакет 8,8 x 5,5 инчи црни пластични корпи за брза храна, големи корпи за сервирање на овална брза

【Стабилна и добро изработена】 изработена од премија пластика, пластичните корпи за брза храна се густ�

DEN 351.84
Држач За Тако За еднократна употреба Држач За Сервирање-Држи До 3 Тако, Изработени од Картонска Безбедност&засилувач;Еколошки Ново
Замена на сијалицата за микробранова сијалица RVM1535DM2BB - Компатибилен со Hotpoint WB36X10003 Сијалица Ново
Замена на сијалицата за микробранова сијалица RVM1535DM2BB - Компатибилен со Hotpoint WB36X10003 Сијалица

Замена Hotpoint RVM1535 DM2 BB сијалица Заменува топла точка WB36 X10003 сијалица Загарантирана иста голема осветлено�

DEN 63.84