SpeedyFibertx-2-пакет 0,20 метри LC до LC Fiber Patch Cable, Corning SMF-28 SingleMode 9/125UM Ултра оптичко влакно, дуплекс, жолт кревач на кабел за кабел

SpeedyFibertx-2-пакет 0,20 метри LC до LC Fiber Patch Cable, Corning SMF-28 SingleMode 9/125UM Ултра оптичко

DEN 270.40

Ново

Залиха

Кабел произведен со водечки во индустријата Корнинг СМФ-28 Ултра оптичко влакно, трајни висококвалитетни конектори за оптички влакна на LC и стандардна рејтинг на запаливост, Riser ofnr PVC 20mm Zipcord кабелска јакна. Ultra Optical Fiber Corning SMF-28 е препорака за ITU-T препорака G.652 D Оптички влакна во согласност со засилени технологии со ниски загуби и свиоци на влакна Оваа целосна спектар на влакна има перформанси на свиткување што ја надминува препораката ITU-T G.A1 стандард и сè уште се разделува исто како и инсталираната база на стандардни влакна со еден режим, како што е SMF-28 E+ влакна. Ултра оптички влакна SMF-28 ја комбинира користа од слабеењето водечки во индустријата и подобрените перформанси на макробенден, сите во едно влакно, ова премиум влакна со еден режим е дизајнирано за регионални, долги, метро, ​​пристап, мобилен телефон и влакна во домот ( FTTH) апликации, заедно со тоа што се целосно назад компатибилни со инсталираната основа на наследство со еден режим на влакна. Кабел со високо квалитетни влакна за мрежни мрежи за складирање и мрежни податоци и се поврзува со SFP трансиварите, прекинувачите за етернет и конвертори на медиуми. Гаранција со висок квалитет : 100% инспекција и тест за загуба на вметнување и загуба на поврат. Кабел произведен со водечки во индустријата Корнинг СМФ-28 Ултра оптичко влакно, трајни висококвалитетни конектори за оптички влакна на LC и стандардна рејтинг на запаливост, Riser ofnr PVC 2.0mm Zipcord кабелска јакна. Ultra Optical Fiber Corning SMF-28 е препорака за ITU-T препорака G.652 D Оптички влакна во согласност со засилени технологии со ниски загуби и свиоци на влакна Оваа целосна спектар на влакна има перформанси на свиткување што ја надминува препораката ITU-T G.A1 стандард и сè уште се разделува исто како и инсталираната база на стандардни влакна со еден режим, како што е SMF-28 E+ влакна. Ултра оптички влакна SMF-28 ја комбинира користа од слабеењето водечки во индустријата и подобрените перформанси на макробенден, сите во едно влакно, ова премиум влакна со еден режим е дизајнирано за регионални, долги, метро, ​​пристап, мобилен телефон и влакна во домот ( FTTH) апликации, заедно со тоа што се целосно назад компатибилни со инсталираната основа на наследство со еден режим на влакна.

Производи во категоријата

Сет на есенцијално масло од лимоноса ERB - Премиум квалитет на есенцијално масло од лимоноса, мирис на арома за Ново
Сет на есенцијално масло од лимоноса ERB - Премиум квалитет на есенцијално масло од лимоноса, мирис на арома за

Овој сет на кутии ERB вклучува 3 пакувања ERB ориентално есенцијално масло (3x7 ml Лимоновата трева е една од н

DEN 660.80
Takoci за полнење на батерии NP-FV70 NP-FV50A со 2 компатибилни батерии и 1 LED полнач 7.4V / 1500mAh Ново
Takoci за полнење на батерии NP-FV70 NP-FV50A со 2 компатибилни батерии и 1 LED полнач 7.4V / 1500mAh

【Wide compatibility】FDRAX40 FDRAX45 FDRAX60 HDRCX625 HDRCX680 NEXVG30 HDRCX450 HDRPJ675 FDRAX700 FDRAX53 FDRAXP33 FDRAX33 HDRPJ620 HDRCX170 HDRCX180 HDR CX180 E HDRCX180 EB HDRCX180 EL H

DEN 1.67
За вас-U20300.112.1200 целосно навојна шипка, 1-1/8 -7, 1 стапки, челик, одделение А, Ново
За вас-U20300.112.1200 целосно навојна шипка, 1-1/8 -7, 1 стапки, челик, одделение А,

U203001200 целосно навојна шипка, 11 / 8 "7, 1 стапки, челик, одделение А , треба повеќе? Само испратете барање...

DEN 2.33
Фудбал за боксерски бран за Realme Q3s - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Ново
Фудбал за боксерски бран за Realme Q3s - ActiveStretch Sport Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 399.20
USB C Докинг Станица Троен Монитор, 16 во 1 Лаптоп Докинг Станица USB C Пристаниште со 2 HDMI, 4K/60Hz DP, Ново
USB C Докинг Станица Троен Монитор, 16 во 1 Лаптоп Докинг Станица USB C Пристаниште со 2 HDMI, 4K/60Hz DP,

〖Повеќекратна Приклучна Станица〗 : за лаптопи thunderbolt 4, 16 порти што ви овозможуваат да ги поврзете скоро

DEN 2399.84
ДДП АВТОМАТСКИ ВЕЃА ПИНЦЕТИ ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИ, НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЦРНА &засилувач; СРЕБРО Ново
ДДП АВТОМАТСКИ ВЕЃА ПИНЦЕТИ ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИ, НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЦРНА &засилувач; СРЕБРО

АВТОМАТСКИ ПИНЦЕТИ ЗА ВЕЃИ ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИ, НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ( 2 ПАРЧИЊА ПОСТАВЕНИ ) ИЗРАБОТЕНИ ВО НЕ�

DEN 2.00
Термо Научни 51231138 Адаптер За Конусни Цевки, 1 х 50мл Ново
Термо Научни 51231138 Адаптер За Конусни Цевки, 1 х 50мл

Ротор адаптер за конусни цевки (продадени одделно) 1 х 50мл капацитет Термо Фишер Научни произведува анал

DEN 3.00
Huayuwa камера лепила за леќи за заштитни леќи чувар компатибилен за Action Action Camera Camera Compational Compational Ново
Huayuwa камера лепила за леќи за заштитни леќи чувар компатибилен за Action Action Camera Camera Compational Compational

Компатибилност : Погоден за Insta360 x3 (Ве молиме, потврдете го моделот на камера пред да го купите) Заштитен

DEN 3.33
Техничка прецизност замена за остриот DT-300 LAMP & HOUSING Projector TV LAMB BULK Ново
Техничка прецизност замена за остриот DT-300 LAMP & HOUSING Projector TV LAMB BULK

Замена за остар DT300 LAMP & HOUSING Projector TVламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за остар DT300 LAMP & HOUSING Projector

DEN 1.00
Држач за далечински управувач Meicke, шумски тревни пејзажи Прекрасна сонувачка рака обоена дизајн ТВ далечинска кади Ново
Држач за далечински управувач Meicke, шумски тревни пејзажи Прекрасна сонувачка рака обоена дизајн ТВ далечинска кади

Материјал со висок квалитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач на работната површина е

DEN 718.40
Pantsенски панталони Ndvyxx, широки нозе, широки панталони со долги панталони со преголем печатење на череп Ново
Pantsенски панталони Ndvyxx, широки нозе, широки панталони со долги панталони со преголем печатење на череп

Материјал : Памук и полиестер Повлечете го затворањето Препорачано миење раце Оваа широка нозе Баги дне

DEN 2.67
ТОАДМОС Персонализиран Носач За Шишиња Со Вода За Печатење, Изолиран Носител На Торбичка За Торбичка За Шишиња Ново
ТОАДМОС Персонализиран Носач За Шишиња Со Вода За Печатење, Изолиран Носител На Торбичка За Торбичка За Шишиња

Материјал : нашиот држач за шишиња со вода е изработен од висококвалитетен издржлив неопрен,мек,еластич

DEN 3.00
Сетови за тренингот за жени 2 парчиња, сетови за вежбање за жени, лежишта на врвови на култури што одговараат Ново
Сетови за тренингот за жени 2 парчиња, сетови за вежбање за жени, лежишта на врвови на култури што одговараат

78% најлон, 22% спандекс √√ 【Испорака и големина】 Стандардна испорака, околу 1020 дена работни дена за да п�

DEN 1174.40
Тронко 64 Мл Стаклени Шишиња Со Вода Со Рачка Од Слама и Капак, Големо Шише Со Вода Од Половина Галон Ново
Тронко 64 Мл Стаклени Шишиња Со Вода Со Рачка Од Слама и Капак, Големо Шише Со Вода Од Половина Галон

Иновативен Дизајн На Капакот : Се Одликува со уникатен капак со две опции за пиење, затворање отпорно на

DEN 431.84
Безбедносна капа за репара на Fieahely - 80 парчиња печурки за печурки, се вклопуваат во големината на уделот на уделот Ново
Безбедносна капа за репара на Fieahely - 80 парчиња печурки за печурки, се вклопуваат во големината на уделот на уделот

Капчиња за еднократно користење една од многуте придобивки од фиалили, безбедносните капачиња се отпо�

DEN 1.33
Темен зајак акварел гранџ распрскувачки цигара од цигари од пепелници за пушење држач за пепел за домашна табела Ново
Темен зајак акварел гранџ распрскувачки цигара од цигари од пепелници за пушење држач за пепел за домашна табела

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив 3 те сте

DEN 1.33
ЕНЕСКО ТАРКИ НА ОБРАЗОВАНИЕ ПОНИ „Прекрстување на мостот на виножитото, фигура од камена смола од 5“, 5 “, разнобојно Ново
ЕНЕСКО ТАРКИ НА ОБРАЗОВАНИЕ ПОНИ „Прекрстување на мостот на виножитото, фигура од камена смола од 5“, 5 “, разнобојно

Фигура на „Виножито мост“ за патеката на насликаните коњчиња од уметникот Janeеј Хјуз Патеката на насли�

DEN 1355.20
USB-C Femaleенски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Dell XPS 13-9370-D1809G за полнач, синхронизација, OTG Ново
USB-C Femaleенски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Dell XPS 13-9370-D1809G за полнач, синхронизација, OTG

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашиот Dell XPS 139370D1809 G USB TypeC / PD / Power Deli

DEN 3.33
Marinavida Women Plus Plus Size Sports Sports Sports Bra Racerback тренингот поставен јога салата за активен Ново
Marinavida Women Plus Plus Size Sports Sports Sports Bra Racerback тренингот поставен јога салата за активен

75% најлон, 25% спандекс Ракербек; Отстранливи влошки; Широки ленти за рамо Sports Sports Sports Graнашиот градник за �

DEN 1.33
Menwell DRT-960-48 Напојување-960W 48V 20a-3-Фаза Влез Ново
Menwell DRT-960-48 Напојување-960W 48V 20a-3-Фаза Влез

Излезен Напон : 48 V Моќност : 960 W Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над напон / над температура Мо

DEN 5449.76
Знак на в Valentубените те сакам повеќе од пица смешен ден на вinesубените Ден на дрво знаци за дома, знак рустикален Ново
Знак на в Valentубените те сакам повеќе од пица смешен ден на вinesубените Ден на дрво знаци за дома, знак рустикален

Материјал : Сите наши знаци на дрво се направени со квалитетно дрво и буквата е насликана (без винил) Гол�

DEN 607.84
Играјте [Среќен роденден на вас] 30 Забелешка од висока класа од орев дрвена музичка кутија со движење на музичка Ново
Играјте [Среќен роденден на вас] 30 Забелешка од висока класа од орев дрвена музичка кутија со движење на музичка

Висока класа од орев дрвена музичка кутија со уред за прекинувач за стоп Со 30 белешка Златно музичко дви

DEN 3999.84
Поларпро 82мм Питер Мекинон Променлива ND Филтер | Магла ИЗДАНИЕ II Ново
Поларпро 82мм Питер Мекинон Променлива ND Филтер | Магла ИЗДАНИЕ II

И Потпис И Магла изданија достапни во 25 и 69 стоп варијации Претходно поставениот опсег на запирање ги ел

DEN 0.33
Заштитник на екранот за Canon PowerShot SX740 HS-Anti-lare Cleartouch, анти-прстин отпечаток мат филм кожа Ново
Заштитник на екранот за Canon PowerShot SX740 HS-Anti-lare Cleartouch, анти-прстин отпечаток мат филм кожа

? [Антисјај] Два (2) наградувани антисјајни заштитници на екранот, прецизно намалување за да одговараат н�

DEN 1.00
Зеродеко деца играчки бебешки подароци вшмукување играчки за деца: 4 парчиња фрлаат и лепеа топки мини вшмукување топки Ново
Природна чиста кварцен кристална стоечка кула со обелиск со 6 точки на аспекти, наполнета терапија со Ново
Природна чиста кварцен кристална стоечка кула со обелиск со 6 точки на аспекти, наполнета терапија со

Природна чиста кварцен кристална стоечка кула со обелиск со 6 точки на аспект Овие кристали, исто така, с

DEN 1425.60
Monster Spellbound од Мот -сонце - трик Ново
Monster Spellbound од Мот -сонце - трик

Препорачано за возраст од 13 и повеќе години Одличен подарок за волшебниот хобист или професионалец...

DEN 0.67
Среќен Божиќен знак верувам во сонцето фарма животно дрво жито од метални калај знаци Божиќни wallидни Ново
Среќен Божиќен знак верувам во сонцето фарма животно дрво жито од метални калај знаци Божиќни wallидни

✿material : Направено од калај / метално железо, еколошки и рециклирано Овој знак е силен и издржлив, издржув

DEN 540.80
Чисти билки мелем од лимон чисто и природно есенцијално масло од одделение со капка 100мл Ново
Чисти билки мелем од лимон чисто и природно есенцијално масло од одделение со капка 100мл

Врвен реномиран бренд чисти билки „есенцијални масла се природни и чисти 100% бесплатно набавка на ризи�

DEN 2.67
M&M Продажба на претпријатија сусам улица Дозер дете замав, црно Ново
M&M Продажба на претпријатија сусам улица Дозер дете замав, црно

Безбедност оценета 50 фунти оценета на возраст од 9 месеци до 36 месеци Целосно седиште за корпи...

DEN 3.33
Крутерс Круг на Петтиот музички гроздобер стил тркалезен метален калај знак дома, дневна соба, кујна, Ново
Крутерс Круг на Петтиот музички гроздобер стил тркалезен метален калај знак дома, дневна соба, кујна,

Издржливи материјали и безбедностзнаците за украсување на wallидот се изработени од висококвалитетен ка

DEN 441.60
146pcs 4mm Надворешен дијаметар мијалник за миење садови црн графит најлонски пластични мијалници прстен круг Ново
146pcs 4mm Надворешен дијаметар мијалник за миење садови црн графит најлонски пластични мијалници прстен круг

Дебелина : 4mmx0 Број на модел : ZJBCGEUR738 FHSJ Сертификација : Ништо Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x

DEN 3.33
ГРИНБОКС Реконструирана Замена На Касети Со Мастило ЗА HP 972X 972 X за HP Pagewide Pro 477dw 377dw 477dn 577dn Ново
ГРИНБОКС Реконструирана Замена На Касети Со Мастило ЗА HP 972X 972 X за HP Pagewide Pro 477dw 377dw 477dn 577dn

Компатибилен со : HP Page Wide Pro 452dn 452dw MFP 477dn 477dw 552dw 552dn MFP 577dw 577z P55250dw MFP P57750dw Печатач Содржина на пакетот : 4 Паке

DEN 2.33
Азееда Истурено Шише Со Пилула Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Ново
Азееда Истурено Шише Со Пилула Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 1.00
SMLJLQ 14 четка за шминка Поставете супер мек почетник целосен комплет за мека коса четка за коса лабава Ново
SMLJLQ 14 четка за шминка Поставете супер мек почетник целосен комплет за мека коса четка за коса лабава

Повод : Погоден и за професионална употреба и за домашна употреба Лесен за употреба : Лесно вчитување во

DEN 1.00
Нараквици со високи перформанси - средна големина - кутија со 100 нараквици - сина Ново
Нараквици со високи перформанси - средна големина - кутија со 100 нараквици - сина

Нитрил Нараквици со високи перформанси средна големина кутија со 100 нараквици сина Нараквици со висок

DEN 3.00
Атлетизмот на Ибкул носат Сонце за заштита на сонцето UPF 50+ Техника за ладење со лекови со долги ракави Ново
Атлетизмот на Ибкул носат Сонце за заштита на сонцето UPF 50+ Техника за ладење со лекови со долги ракави

92% најлон, 8% полиуретан Затворање на патент Машинско миење ладно со слични бои, не бели, не користете оме�

DEN 3.33
Lcepcy жени со високи половини од памучна постелнина, еластична половината за влечење, удобни шорцеви на плажа, Ново
Lcepcy жени со високи половини од памучна постелнина, еластична половината за влечење, удобни шорцеви на плажа,

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% рајон Затворање на �

DEN 190.08
Алатка за апликатор за трепки на Yiwoo 5 парчиња , Апликатор за лажни трепки, алатка за трепки, кадрици Ново
Алатка за апликатор за трепки на Yiwoo 5 парчиња , Апликатор за лажни трепки, алатка за трепки, кадрици

Пакетот вклучува : 5 алатки за убавина за поправка на трепките / веѓите Материјал : не'рѓосувачки челик.Ко

DEN 3.33
Самостојни starsвезди на искра, транспарентни холографски листови со преклопување на ламинат налепници Ново
Самостојни starsвезди на искра, транспарентни холографски листови со преклопување на ламинат налепници

Sparkle starsвезди лист транспарентен холографски винил преклопни листови ламиниране хартија филм за налепн

DEN 3.00
Комплет за погон на MIP Центар 115мм - 140мм со 5мм центри, MIP18160 Ново
Комплет за погон на MIP Центар 115мм - 140мм со 5мм центри, MIP18160

Комплет за стилови на XDuty кој ги заменува дисковите на линијата на возила Traxxas, вклучувајќи; Стампед 4x4, Sla

DEN 100.48
Шише Со Атомизатор На Парфеми Во Хохао, Пренослив Мини Парфем Атомизатор За Полнење За Патување, Атомизатор За Шише Ново
Шише Со Атомизатор На Парфеми Во Хохао, Пренослив Мини Парфем Атомизатор За Полнење За Патување, Атомизатор За Шише

€●MATERIA®Изработен Од Супер лесна алуминиумска обвивка и стаклен Внатрешен сад Површината е обоена со а�

DEN 1.67
Fapeas прилагодлива биро за ламба со клип 3 светло во боја и USB полнење за домашна канцеларија читање Ново
Fapeas прилагодлива биро за ламба со клип 3 светло во боја и USB полнење за домашна канцеларија читање

Прилагодлива светлина : Стигналната карактеристика за затемнување со 3 температури во боја и прилагодл�

DEN 416.00
4-во-1 дигитален мерач на pH со pH/TDS/EC/TEMP Функција Тестер за квалитет на вода за хидропоника Домаќинството Ново
4-во-1 дигитален мерач на pH со pH/TDS/EC/TEMP Функција Тестер за квалитет на вода за хидропоника Домаќинството

Со висока чувствителна стаклена сонда, можете да добиете целосен опсег на мерење од 014ph PH мерачот има фу�

DEN 404.64