IDL пакување C-3126 Двоен заптивка на предната акција/Кримпер за 3/4 челична лента-издржлива алатка со долга рачка-добра за хоризонтална и вертикална работа-топлински т?

IDL пакување C-3126 Двоен заптивка на предната акција/Кримпер за 3/4 челична лента-издржлива алатка со долга рачка-добра

DEN 3.33

Ново

Залиха

Професионална алатка за одделение : Заптивната заптивка на челик C-3126 е рачна алатка со тешки челици со рачка од 14 инчи Предното дејство на запечатувачот овозможува работа на вертикални и хоризонтални површини. Сите носат челични делови се третирани со топлина. Погодно за заптивки на отворено 3/4-инчи (Snap-on) или затворени (притисок). Заптивната смеса за заптивната смена поддржува челик (метална) лента со ширина од 3/4-инчи и до дебелина до 0,031 инчи. Алатката е изработена од траен челик и тегови од 2,3 фунти. Акција за запечатување со висока јачина : Заптивната заптивка на челик (исто така наречен Cleel Basking/Crimper Crimper) се користи за запечатување (блиски) заптивки над челичните ленти, држејќи го заедно. Овозможува најдобра вредност за напор за запечатување со висок квалитет. Одлично за брзо и сигурен завојување индивидуални производи во единечна товарна единица и затегнување на тешки пакувања со минимален напор. Двоен спојник : Поради двојно забележано дејство, заптивната заптивка на пакување работи совршено со челични калеми и обезбедува супериорна ефикасност на зглобовите. Направени од висококвалитетни материјали. Оваа рачна алатка не бара надворешен извор на енергија или додатоци. Заштеда на труд и опрема за лесна за употреба : Лесен ергономски дизајн ја поедноставува и забрзува работата на операторот. Преносна и лесна за употреба алатка наменета за употреба во професионални и индустриски работни места. Оваа удобна алатка е едноставна за употреба и многу ефикасна. За пакувањето IDL : Одговорен и внимателен пристап кон сите потреби на клиентите е клучниот принцип на нашата услуга. Ние ги цениме нашите клиенти и нудиме само производи за пакување кои се внимателно избрани и одобрени од нашите експерти за пакување. Ние, всушност, ги користиме овие производи сами кога пакуваме и исполнуваме нарачки. Најдоброто вклопување : За поголема работна ефикасност, препорачуваме да го користите затегнувачот на челични затегнувачи и секачот со заптивната смеса за челик C-3126. Можете да ги најдете сите овие производи за преклопување во нашата продавница за брендови за пакување IDL, заедно со претходно избрани комплети комплети за ремените со различни видови на ленти. Професионална алатка за одделение : Заптивната заптивка на челик C-3126 е рачна алатка со тешки челици со рачка од 14 инчи. Предното дејство на запечатувачот овозможува работа на вертикални и хоризонтални површини. Сите носат челични делови се третирани со топлина. Погодно за заптивки на отворено 3/4-инчи (Snap-on) или затворени (притисок). Заптивната смеса за заптивната смена поддржува челик (метална) лента со ширина од 3/4-инчи и до дебелина до 0,031 инчи. Алатката е изработена од траен челик и тегови од 2,3 фунти.

Производи во категоријата

Bright Starts Walk-A-Bout Walker, Juneberry Delight Ново
Bright Starts Walk-A-Bout Walker, Juneberry Delight

Отстранлива електронска играчка со светла, мелодии и звуци Препорачано за : 6 плус месеци, седејќи до 26 к�

DEN 103.52
Алој за суспензија за ремо хоби Смакс 1/16 1621 1625 1631 1635 1651 1655 A2505 Ново
Алој за суспензија за ремо хоби Смакс 1/16 1621 1625 1631 1635 1651 1655 A2505

【Совршена замена】 Тие се совршени делови за замена за Remo Hobby RC Truck 【Трајно】 Тоа е изработено од легура �

DEN 3.33
Тим поврзан со 5430 45 тежина/575 силиконски шок течност Ново
Тим поврзан со 5430 45 тежина/575 силиконски шок течност

Замена 5430 Силиконски шок FL 45 WT / 575 за избрани придружни возила Прецизни OEM делови за одлични перформанси

DEN 0.67
Lekusha lightsaber hilt wallид држач за држач за држач за ладење на решетката на куката за кука, компатибилен Ново
Lekusha lightsaber hilt wallид држач за држач за држач за ладење на решетката на куката за кука, компатибилен

Совршено решение за приказ на крил : Оваа монтажа на wallидот на lидот на светлата доаѓа со 4 пластични куки

DEN 2.33
Штанд за компјутерска кула, 360tronics Прилагодлив десктоп ATX-Case-Case SCU, 2-ниво компјутерски тркалачки Ново
Штанд за компјутерска кула, 360tronics Прилагодлив десктоп ATX-Case-Case SCU, 2-ниво компјутерски тркалачки

✔ Нов надграден дизајн : Внатрешната ширина на количката на компјутерската кула е 8,7 инчи, што опфаќа по�

DEN 0.33
Aspen Creative 36005, Преодна правоаголна форма на градежни ламби во форма на пајак во бела боја, 8 + 16 Широк x x 10 Ново
Aspen Creative 36005, Преодна правоаголна форма на градежни ламби во форма на пајак во бела боја, 8 + 16 Широк x x 10

1 пакет преодна правоаголна замена на ламбата за замена на хард бек Постелна ткаенина во бела (8 " + 16") гор�

DEN 2.67
Совршен Стикс Дрвен Мешалка За Кафе Стикс, Должина Од 5 Инчи Ново
Совршен Стикс Дрвен Мешалка За Кафе Стикс, Должина Од 5 Инчи

Висококвалитетна дрвена мешалка за кафе Термички обработено дрво за да се спротивстави на расцепување.

DEN 3.33
X-Sense безжичен меѓусебно поврзан комбинација Чад и детектор на јаглерод моноксид SC07-W и SC06-W, и еден далечински Ново
X-Sense безжичен меѓусебно поврзан комбинација Чад и детектор на јаглерод моноксид SC07-W и SC06-W, и еден далечински

Пакетот вклучува еден далечински контролер, три детектори за меѓусебна комбинација SC06W безжични меѓусе

DEN 0.67
Llly четка за шминка 16 парчиња професионални четки за шминка поставени со торба за фондација за очила за Ново
Llly четка за шминка 16 парчиња професионални четки за шминка поставени со торба за фондација за очила за

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 2.33
ЛЕДЕНИ ОБЛОГИ 3 х3 Мали Гел Пакувања Мраз За Повреди Еднократно / Топло Ладно Пакување За Нос, Лице Или Ново
ЛЕДЕНИ ОБЛОГИ 3 х3 Мали Гел Пакувања Мраз За Повреди Еднократно / Топло Ладно Пакување За Нос, Лице Или

ПРОИЗВЕДЕНО ВО КАНАДА : Ледените Обвивки нудат висококвалитетни пакувања со Гел направени од 97% канадск

DEN 1.33
Замените што ги намалуваат дрвените иглички за даул, компатибилни со IKEA Дел 101352 Ново
Замените што ги намалуваат дрвените иглички за даул, компатибилни со IKEA Дел 101352

Комплетно компатибилни замени на Dowel Pins за IKEA #101352 Одговара на експедитните полици (не варијантите 1x4 и 2x2

DEN 159.20
2 Пакувајте 13 Џебови Организатор На Датотеки Со Хармоника, Големина На Буква А6, 7х4, 3 Инчи, Проширување На Папката Ново Попусти
2 Пакувајте 13 Џебови Организатор На Датотеки Со Хармоника, Големина На Буква А6, 7х4, 3 Инчи, Проширување На Папката

€ПРЕНОСЛИВ И ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ дизајн q Големини : 7 x 46 МЛ, Нашите 13 Џебови Проширување На Приемот Фактур

DEN 159.84
Русија Москва Класична Земја Град Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња Ново
Русија Москва Класична Земја Град Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа Карактеристика : Брзо отстранете ги отпечатоците од пр

DEN 190.40
Говорник на Телавах Куран со далечински управувач, преносен LED Bluetooth Touch Cube Mp3 Music Player Ново
Говорник на Телавах Куран со далечински управувач, преносен LED Bluetooth Touch Cube Mp3 Music Player

⭐ 【Мултифункционален звучник на Bluetooth Quran】 Овој преносен звучник на Bluetooth Quran не е само едноставен звуч�

DEN 1.33
Низа за мапирање на веѓите, 98ft 10 ml Преинсталирана веѓи за мапирање на алергија за алергија на шишиња за алергија на Ново
Низа за мапирање на веѓите, 98ft 10 ml Преинсталирана веѓи за мапирање на алергија за алергија на шишиња за алергија на

Брзо дизајнирајте го обликот на веѓата : низата за мапирање на микробладирање ги решава проблемите со н�

DEN 128.64
Млади Природни Скапоцени Камења Мониста За Изработка На Накит, 8мм Сини Царски Јаспис Полиран Круг Мазни Ново
Млади Природни Скапоцени Камења Мониста За Изработка На Накит, 8мм Сини Царски Јаспис Полиран Круг Мазни

●Материјал€100% вистински вистински скапоцени камења монистра €Добар Квалитет Joungbling мониста од природ

DEN 207.84
2 парчиња силиконски шишиња во форма на шишиња Патуваат празни шишиња со полнење шишиња за патник Ново
2 парчиња силиконски шишиња во форма на шишиња Патуваат празни шишиња со полнење шишиња за патник

силика гел Козметички контејнери за тоалети : Погоден е за дом, канцеларија, патување, деловно патување,

DEN 169.92
[10pack] Црвена гумена лента Големина 14 приближно 2250 парчиња по кутија - не -латекс гумени ленти за канцеларија, Ново
[10pack] Црвена гумена лента Големина 14 приближно 2250 парчиња по кутија - не -латекс гумени ленти за канцеларија,

Број по пакет : Доаѓа со 10 кутии со еластични црвени гумени ленти со приближно 2500 парчиња по кутија Еласт

DEN 1.67
Tokенски резервоар за тренингот на врвови на тениски кошула без ракави плус големина на резервоарот за трчање врвни Ново
Tokенски резервоар за тренингот на врвови на тениски кошула без ракави плус големина на резервоарот за трчање врвни

✅ 【Материјал】 : Супер мека решетката на мрежата на задниот дел е посоодветно за спорт, помага да се зад�

DEN 1.00
Виавинил ананас декларација. Совршен за автомобили прозорци, телефони на iPhone и Android, iPad и таблети, Ново
Виавинил ананас декларација. Совршен за автомобили прозорци, телефони на iPhone и Android, iPad и таблети,

Премиум винил со високо квалитетна прецизност Ова не е ефтина печатена налепница! Нема да пукне, изблед�

DEN 1.00
Uxcell Fluorine гума О-прстени, 90мм OD 80мм ID 5мм ширина FKM заптивка за заптивка за машини за водовод, зелена, Ново
Uxcell Fluorine гума О-прстени, 90мм OD 80мм ID 5мм ширина FKM заптивка за заптивка за машини за водовод, зелена,

[Големина] 90мм (3,54 инчи) OD, 80мм (3,15 инчи) ID, дијаметар од пресек од 5мм (0,2 инчи) [Предност] издржлива флуор г�

DEN 2.33
Elegoo Mega R3 Board Atmega 2560 + USB кабел и Elegoo 120pcs Повеќебојни DuPont Wire & Elegoo 3pcs Леб од 830 Ново Попусти
Elegoo Mega R3 Board Atmega 2560 + USB кабел и Elegoo 120pcs Повеќебојни DuPont Wire & Elegoo 3pcs Леб од 830

Одборот за чип Elegoo Mega R3 е Atmega+256016au и 16 U2, исто со официјалната верзија Комплетот содржи сè што е потребно �

DEN 543.84
Белаа 24100 Сите Модерни Куче Книга Дакел Статуи Бели Книги Скандинавски Стил Минималистички 6 инчи Ново
Белаа 24100 Сите Модерни Куче Книга Дакел Статуи Бели Книги Скандинавски Стил Минималистички 6 инчи

Книги за кучиња направени со парична казна полирезин 6 инчен бела боја Оригами уметнички книги моден до�

DEN 0.33
8 Осветлено Огледало За Шминка Со Зголемување, Прилагодливо За Висина, Огледало ЗА Зголемување 1X/10x Со 3 Светла Ново Попусти
8 Осветлено Огледало За Шминка Со Зголемување, Прилагодливо За Висина, Огледало ЗА Зголемување 1X/10x Со 3 Светла

Полнење и Прилагодување На Висината "15" 19 "Прилагодливо Огледало За Шминка За Висина" : огледало За шминк�

DEN 687.84
Зимска проверка на таблата со кабини за рибар Имитација зајак топло задебелен басен капа мода капа за корпа капа Jeanан Ново
Електрична секси чипка со стимулативни мониста, црна, 71,8 грам Ново
Електрична секси чипка со стимулативни мониста, црна, 71,8 грам

Подобро вистинската работа Подобрете ја сексуалноста Ново и подобрено Подобро вистинската работа...

DEN 159.84
Машки и женски тоалетот за тоалетот Зелен 9 x3? Внатрешен самостојно лепило wallид на вратата за канцеларии деловни Ново
Машки и женски тоалетот за тоалетот Зелен 9 x3? Внатрешен самостојно лепило wallид на вратата за канцеларии деловни

Големина : getе добиете две парчиња пакет за знаци за тоалети, а секој знак со големина е дебела 9 на 3 инчи �

DEN 111.84
2 парчиња за замена на главата за замена и рамка за Nuance Pro, вклучуваат 1 парчиња рамка и 1 парчиња посилна глава Ново
2 парчиња за замена на главата за замена и рамка за Nuance Pro, вклучуваат 1 парчиња рамка и 1 парчиња посилна глава

➤ Пакувајте вклучени Вклучува 1 парчиња глава и рамка од 1 парчиња за капаци на ленти за руно и 2 парчиња,

DEN 0.33
Единечен 16 GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 SODIMM меморија RAM меморија Ново
Единечен 16 GB DDR3L 1600MHz PC3L-12800 SODIMM меморија RAM меморија

Капацитет : 16 GB Брзина : PC3 L12800 1600 MHz Фактор на форма : 204 игла такадимим Бесплатно халоген; Рос; Гаранција : �

DEN 2.00
Прстени за венчавки и ангажмани за жени луксуз целосна дијамантска круша форма прстен накит за роденденски предлог Ново
Прстени за венчавки и ангажмани за жени луксуз целосна дијамантска круша форма прстен накит за роденденски предлог

100% метал Спакувано во прекрасна кутија за подароци, овој сребрен природен прстен е најразновидниот и ел

DEN 111.84
Алаза црвени усни срца рози карирани проверете природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за садови Ново
Алаза црвени усни срца рози карирани проверете природен сунѓер кујнски целулоза сунѓери за садови

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран со високо квалитетно д�

DEN 1.67
Нов LON0167 6 Долго прикажана пролетна натоварена метална сигурна ефикасност, надворешна свиткана циркулална алатка Ново
Нов LON0167 6 Долго прикажана пролетна натоварена метална сигурна ефикасност, надворешна свиткана циркулална алатка

Име на производот (издржливо во употреба) : Надворешно свиткано циркулип клеп; материјал (најнова технол

DEN 2.00
Неохиска лесна преклоплива преносна студентска куќа дома РВ мансарда кревет Скала со рачни алуминиумски Ново
Неохиска лесна преклоплива преносна студентска куќа дома РВ мансарда кревет Скала со рачни алуминиумски

[Применлива сцена] Идеално за какви било животни околини како детски спални соби РВ студентски објекти �

DEN 2.67
Четка за миење на автомобили Викинг, четка за тркала и фидер, средство за чистење на гуми со долга рачка за детали Ново
Четка за миење на автомобили Викинг, четка за тркала и фидер, средство за чистење на гуми со долга рачка за детали

Ергономскиот дизајн има повеќе точки за контакт со TPR со TPR што ја поставува целата долната страна на чет

DEN 239.84
Црн софит отвори 35мм не'рѓосувачки челик кружна тркалезна мрежа за отвори за отвори за кујна за кујнски бањи гардероба Ново
Црн софит отвори 35мм не'рѓосувачки челик кружна тркалезна мрежа за отвори за отвори за кујна за кујнски бањи гардероба

[Материјал] Овој мат црно воздушен отвор е изработен од не'рѓосувачки челик, издржлив и силна способност

DEN 175.84
Термички заштитник на термичко преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1/6 125W замена на компресорот Дел3PC Ново
Термички заштитник на термичко преоптоварување на ладилникот Беттомшин 1/6 125W замена на компресорот Дел3PC

【Големина】 Модел : 1 / 6 (HP); моќ : 125 【Предност】нашиот заштитник за преоптоварување може да го спречи к�

DEN 440.00
Lenscoat LCJHD2SN Jobu BWG-2 Cover Ново
Lenscoat LCJHD2SN Jobu BWG-2 Cover

Опселена неопрена со затворена клетка Штити од стружења и испакнатини Делува како термичка бариера во �

DEN 708.00
Смешна алпака избирам да бидам орган Организатор канцеларија Микрофибер кожен биро за лакови практични кутии за Ново
Смешна алпака избирам да бидам орган Организатор канцеларија Микрофибер кожен биро за лакови практични кутии за

Микрофибер кожа Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само да се избришете с

DEN 111.84
Врвови за чистење на жени, цветни печатени кратки ракави со маички за облека со врата со вратот, чистеа врвови за жени Ново
Врвови за чистење на жени, цветни печатени кратки ракави со маички за облека со врата со вратот, чистеа врвови за жени

95% полиестер, 5% спандекс Стандард за испорака : 712 дена; Забрзано : 35 дена Во рок од 24 часа испорака Направе

DEN 966.40
Tgoon Метаболичко слабеење на магнетната тежина, обетки од 4 парчиња обетки за слабеење магнетни обетки Магнетско слабеење Ново
Tgoon Метаболичко слабеење на магнетната тежина, обетки од 4 парчиња обетки за слабеење магнетни обетки Магнетско слабеење

Современата нанотехнологија се комбинира со традиционалната кинеска акупунктура и моксибуција за да с

DEN 183.84
ИНХИЗОЈ Девојки девојчиња Свон Езеро Тим Основна униформа фаза на секвенци, изведувајќи балетски леотард туту Ново
ИНХИЗОЈ Девојки девојчиња Свон Езеро Тим Основна униформа фаза на секвенци, изведувајќи балетски леотард туту

Полиестер, спандекс, мрежа Затворање на патент Само миење на рацете Сет вклучуваат : 1 парчиња балетски ф

DEN 0.33
Звучна моќ Сите Природни Манука Мед Пастили / Содржи 40 Пастили 6.7 Мл МГО 500+ Ново
Звучна моќ Сите Природни Манука Мед Пастили / Содржи 40 Пастили 6.7 Мл МГО 500+

САД Обединетото Кралство ● ИСКЛУЧИТЕЛЕН МАЗЕН ВКУС : Земете една Од Нашите Капки Мед Манука и завртете �

DEN 0.67
Pdgjg 12 компјутери/постави најлонски алатки за учење на коса за деца за деца со акварел боја уметност Ново
Pdgjg 12 компјутери/постави најлонски алатки за учење на коса за деца за деца со акварел боја уметност

Материјал : Најлон боја на коса, месинг, висино масло Големина : 12 големини за цртање пенкало Должина : На�

DEN 1366.40
Поврзување на цревото на црева 1/8 1/4 3/8 1/2 Femaleенски конец месинг директно брз конектор PCF Пневматски склоп Градина Ново
Поврзување на цревото на црева 1/8 1/4 3/8 1/2 Femaleенски конец месинг директно брз конектор PCF Пневматски склоп Градина

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување

DEN 377.44
Eklipes EK1-161B Црна вајпер прилагодлива двојна рачка за рачка за рачка за приклучок за напојување од 12 волти Ново Попусти
Eklipes EK1-161B Црна вајпер прилагодлива двојна рачка за рачка за рачка за приклучок за напојување од 12 волти

Одговара на сите приклучоци за напојување со дијаметар од 1 инч со дијаметар од 12 волти Брза и едноставн�

DEN 78.24