Вакуумски калус Demover Demod Skin, Електрични датотеки за стапала за отстранувач на тврда кожа со светлина, алатки за педикир за маж и жена тврдоглава дебела калус мртва к?

Вакуумски калус Demover Demod Skin, Електрични датотеки за стапала за отстранувач на тврда кожа со светлина,

DEN 521.60

Ново

Залиха

[Широка контактна површина] : Контактната површина на електричниот педикир со светлина е многу широка, а замрзнатата површина усвојува тродимензионален дизајн, кој може ефикасно да ја отстрани мртвата кожа на нозете без мртви краеви [Заштедете време и пари] : Со професионален калус за нозе со светлина, можете редовно да се грижите за нозете, нема потреба да одите во салон за педикир, да заштедите време и пари, имате повеќе време да уживате во животот, добредојде лето. [Инстант меко и мазно] : Се бричење калус на стапалото со светлина нежно и ефикасно отстранува груби, суви стапала и тврда калулирана кожа. Со само еден удар, се враќаат сензуалните убавини и виталност. Покажете ја вашата убавина сега. [Нежна ексфолијација] : Во споредба со рачните датотеки со нозе, нозе калус се бричи со светлина помош спречување на прекумерен притисок, намалување на шансата за намалување и крварење, се поудобни и безбедни за употреба и не ја прават кожата да се чувствува премногу тенка болка. [Зголемете ја вашата самодоверба] : Дали сте загрижени за тврдата, груба, мртва кожа и досада на нозете кога се сончате на плажа? Дали се плашите да носите убави високи потпетици заради дебели и грди нозе во текот на летото? Изберете бричење на калус за нозе со светлина за да ја вратите кожата и довербата слична на бебето. Две прилагодување на брзината може да исполни различни побарувања, USB полнење, литиум батерија со голем капацитет, кратко време на полнење. Моќна моќност и дизајнирана со функција за отстранување прашина, ви даваат чисто и здраво ново искуство. Глава за мелење на кварц песок, дизајн на главата за мелење, полесно да се вклопи во кожата, да се грижите за мртвите агли. Лесно за ракување, удобно зафаќање и добри чувства на рака, тело дизајнирано со светлина, лесен за употреба. Отстранете ја мртвата кожа и калусите од нозете, изградена - во литиумска батерија 600 m Ah што има стабилни перформанси. Спецификација : Тип на ставка : Електричен материјал за датотеки со стапало : АБС Функции : Отстранете ја мртвата кожа и калусите од нозете Користете чекори : 1.

Item Type: Electric Foot File
Material: ABS
Functions: Remove dead skin and calluses from feet
Use steps:
1. Long press the power button for three seconds to start the machine, and the 1st gear is in low gear (the green light flashes slowly), and then press the power button for high gear (the green light flashes quickly) and click the power button again to shut down the machine:
Note:
1. When the skin feels uncomfortable, please adjust the pressure or stop using it in time.:
2. Please clean the dust storage bin in time after use. Dust accumulation may affect the effect of vacuuming.:
Package List:
1 x Electric Foot File:
3 x Spare Grinding Head :
1 x USB Cable :
1 x Manual :
1 x Brush :
1 x Sponge Gasket :

Производи во категоријата

Мажи графичка маица хипстер хип хоп вратоврска за печатење маица кратки долги ракави блок-блок графити обични врвови Ново
Мажи графичка маица хипстер хип хоп вратоврска за печатење маица кратки долги ракави блок-блок графити обични врвови

Ден на премиерот 2022 година се занимава Мажи маица маички пакувања мажи маичари графички мажи маичка маи

DEN 2.67
Моден кадифено накит, приказ на ѓердан, држач за приврзоци на синџирот на ланецот Ново
Моден кадифено накит, приказ на ѓердан, држач за приврзоци на синџирот на ланецот

Широко користени во трговски производи, продавници за накит, организација за домашни накит, итн Димензи

DEN 483.20
ЛИРУКСУН 16:9 Пренослив Преклопен Домашен Надворешен Ктв Канцеларија 3д Проектор Проекција Екран Ново
ЛИРУКСУН 16:9 Пренослив Преклопен Домашен Надворешен Ктв Канцеларија 3д Проектор Проекција Екран

Агли на гледање : 100инчен дијагонала, 160° широк агол на гледање, сооднос 16 : 9, преклопливиот филмски екран

DEN 2.00
N/A LED USB 5V Домашен светлосен лаптоп Користете 9 бои најдобро ламба ноќно време мало заштеда на енергија прилично Ново
N/A LED USB 5V Домашен светлосен лаптоп Користете 9 бои најдобро ламба ноќно време мало заштеда на енергија прилично

Wattage : 2 W Број на модел : 201902200120192019 Спецификации на предметите Тип на ставка : Светла за книги Тип на батер�

DEN 996.80
ЏАХ Мермер Полица За Бања Ѕид Бања Предна Решетка За Козметичко Складирање Бела Решетка За Крпи Додатоци За Ново
ЏАХ Мермер Полица За Бања Ѕид Бања Предна Решетка За Козметичко Складирање Бела Решетка За Крпи Додатоци За

Мермер полица Бањата има добар помошник, така што бањата повеќе не е неуредна Комбинација на простор ал�

DEN 1.67
Сименс 3ТК28 25-1бб40 Безбедносно Реле, За Итно Запирање И Заштитни Врати, Автоматско Стартување/следено Стартување, Ново
Сименс 3ТК28 25-1бб40 Безбедносно Реле, За Итно Запирање И Заштитни Врати, Автоматско Стартување/следено Стартување,

Безбедносно реле за апликации за итни случаи, автоматско стартување и следен почеток 24vdc напон на напој�

DEN 1.00
Стапало за мачки животински уметнички уметнички модели за жито, кука за декоративно затворач продолжение за преклопување Ново
Uray спортска облека NCAA Anform Women Afficen Pullover Ново
Uray спортска облека NCAA Anform Women Afficen Pullover

Истегнување, затворање на поштенски патенти Тенок вклопување Изведба на ткаенина од руно...

DEN 202.88
ИТОН АЕРОКИП GH781 - 12 MATCHMATE ГЛОБАЛНА ДВОЈНА ЖИЦА ПЛЕТЕНКА 3/4 3500 PSI ЦРЕВО (100FT Ново
ИТОН АЕРОКИП GH781 - 12 MATCHMATE ГЛОБАЛНА ДВОЈНА ЖИЦА ПЛЕТЕНКА 3/4 3500 PSI ЦРЕВО (100FT

ИТОН АЕРОКИП ЦРЕВО Сватовник Глобал Двојна Жица Плетенка ДураТуф синтетички гумен капак Тројна Круна :

DEN 1.33
Abanen за Garmin Venu 2 Plus/ Venu SQ 2/ Vivomove Trend Watch Band, 20 mm Брзо ослободување Метална мрежа од не'рѓосувачки Ново
Abanen за Garmin Venu 2 Plus/ Venu SQ 2/ Vivomove Trend Watch Band, 20 mm Брзо ослободување Метална мрежа од не'рѓосувачки

【Компатибилност】 Прилагодено 20мм Брзо издание на мрежи за часовници Совршено одговара за вашата Garmin Vi

DEN 255.84
HQRP AV Аудио Видео Кабел/Кабел Компатибилен Со Canon DC100, DC210, DC220, DC230, DC310, DC320 Камера Ново
HQRP AV Аудио Видео Кабел/Кабел Компатибилен Со Canon DC100, DC210, DC220, DC230, DC310, DC320 Камера

HQRP® 3,5 mm до 3 RCA Аудио Видео Кабел; Должината на кабелот е 55 инчи (1,4 м); Совршено ако сакате да чувате дополн

DEN 0.33
Хаби Тамблер-Најдобар Сопруг Некогаш Вино Гимнастик - Роденденски Подароци Кригла - Роденденски Подарок За Хаби Ново
Хаби Тамблер-Најдобар Сопруг Некогаш Вино Гимнастик - Роденденски Подароци Кригла - Роденденски Подарок За Хаби

СМЕШНИ НОВИНИ ПОДАРОЦИ ЗА МАЖИ и ЖЕНИ Совршен подарок За Денот на Мајката, Денот На Таткото, Роденден, б�

DEN 511.84
Компатибилна Светилка За Замена за хитачи LP600 Сијалица Со Куќиште Ново
Компатибилна Светилка За Замена за хитачи LP600 Сијалица Со Куќиште

Замена Светилка За HITACHI LP600 Сијалица со Домување Компатибилна сијалица внатре 90 дена гаранција Замена С�

DEN 1439.84
Икелит Ур/Про Филтер За Корекција На Бојата На Сината Вода за Порта со Дијаметар од 3,6 инчи Ново
Икелит Ур/Про Филтер За Корекција На Бојата На Сината Вода за Порта со Дијаметар од 3,6 инчи

Икелит Ур / Про Филтер За Корекција На Бојата На Сината Вода за Порта со Дијаметар од 3,6 инчи Икелит Ур / П�

DEN 1.67
Креми за Раце од Роза 30гр Растителни Есенции Навлажнувачки Производи За Нега На Кожа Навлажнувачки Навлажнувачки Ново
Креми за Раце од Роза 30гр Растителни Есенции Навлажнувачки Производи За Нега На Кожа Навлажнувачки Навлажнувачки

●Совршен Подарок За Секоја Пригода ● Идеален Подарок За Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Ро�

DEN 848.00
Marg Global AC/DC Adapter for Sony DPF-D92 DPF-D92/B DPFD92 DPFD92B Digital Picture Photo Frame Power Supply Cord Cable Ново
Marg Global AC/DC Adapter for Sony DPF-D92 DPF-D92/B DPFD92 DPFD92B Digital Picture Photo Frame Power Supply Cord Cable

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 800.00
Skylanders Стапица Тим: Стапица Господар Менувач Карактер Пакет Ново
Skylanders Стапица Тим: Стапица Господар Менувач Карактер Пакет

1 Стапица Господар Играчка 1 Тргување Картичка 1 QR Код и Налепница Оваа фигура На Тимот За Стапици На Скај

DEN 176.00
WaterSep WA 920 20DIS12 LL Discover12 Повторна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 0,2 qm Големина На Ново
WaterSep WA 920 20DIS12 LL Discover12 Повторна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 0,2 qm Големина На

Низок волумен на задржување Висок флукс на производи и вкупен капацитет Робусни, силни, повеќекратни ме

DEN 0.33
Леофото Мфц-60 Тешки Маса Камера Монтажа Стегач Идеален За Студио Осветлување/Велосипед Стегач 1/4 &засилувач; Ново
Леофото Мфц-60 Тешки Маса Камера Монтажа Стегач Идеален За Студио Осветлување/Велосипед Стегач 1/4 &засилувач;

Тешки Метал (алуминиум) Изградба Исклучително Цврст Рок Стабилна Поддршка 4кг (9лб) Максимално Оптоварув

DEN 0.33
Двојка лебед loveубовен облик прстен геометрија кружен ринген прстен прстен прстен целосен дијамант цирконија солитер Ново
Двојка лебед loveубовен облик прстен геометрија кружен ринген прстен прстен прстен целосен дијамант цирконија солитер

Ова е совршен подарок за прстени за да ја симболизирате вашата loveубов во посебните денови, како што се с�

DEN 2.33
UlteChnovo 30 парчиња налепница на резервоарот за риби Дигитален мерач на температура Декларирани додатоци Аквариум Ново
UlteChnovo 30 парчиња налепница на резервоарот за риби Дигитален мерач на температура Декларирани додатоци Аквариум

Налепница за : налепница за налепница на налепница за налепница на риба на налепница за приготвување на

DEN 111.84
Мерач на квалитет на вода Shisyan Y-lkun Преносен научен PH-220W pH метар киселоста киселоста pH вредност Ново
Мерач на квалитет на вода Shisyan Y-lkun Преносен научен PH-220W pH метар киселоста киселоста pH вредност

Прикажи и копчиња : Телото користи HD слики со приказ и чисти копчиња Сонда на електрода : Увезена сонда с�

DEN 3.33
Зорво 60 Дупки 17мм 3 Слоеви Пластични Тест Цевка Држач Држач За Складирање Лабораторија Ново
Зорво 60 Дупки 17мм 3 Слоеви Пластични Тест Цевка Држач Држач За Складирање Лабораторија

Боја : Сина Материјал : Пластика Големина на дупка : 17х17мм.Пластични 60 дупки решетката тест цевка...

DEN 175.84
Намалување на цевката 2: 1 црна од мерачот Ново
Намалување на цевката 2: 1 црна од мерачот

Стапка на намалување 2 : 1 Индустриски квалитет Fireproof UL224 VW 1 Опсег на работна температура 55 до 125 C Температ

DEN 0.67
Дифузори на таблети Викаски 24 парчиња Дифузери за воздушен дифузер за мириси на мириси на есенцијално масло за Ново
Дифузори на таблети Викаски 24 парчиња Дифузери за воздушен дифузер за мириси на мириси на есенцијално масло за

Влошки за дифузер на арома : Мали и практични, едноставни и издржливи, оваа подлога ќе биде вашиот добар �

DEN 3.00
TBoxBo 2 Пакет Срце Огледало Прекрасно Козметичко Огледало Во Облик На Срце Пластично Двострано Огледало На Ново
TBoxBo 2 Пакет Срце Огледало Прекрасно Козметичко Огледало Во Облик На Срце Пластично Двострано Огледало На

Ќе добиете : две висококвалитетни огледала во форма на срце во различни бои : розова и виолетова Задовол�

DEN 271.84
2 парчиња не'рѓосувачки челик без картичка за чад за пушење, не пуши табла за табли за таблички хотел хотел Ново
2 парчиња не'рѓосувачки челик без картичка за чад за пушење, не пуши табла за табли за таблички хотел хотел

Знак на табела од не'рѓосувачки челик, квалитет на метал, атмосфера со висок степен, цврста и издржлива П

DEN 2.33
Емошајога Тежина Бар Рампа, Во Согласност Со Механиката Мека Тежина Кревање Рамо Вратот Рампа Кревање Тежина Ново
Емошајога Тежина Бар Рампа, Во Согласност Со Механиката Мека Тежина Кревање Рамо Вратот Рампа Кревање Тежина

ДОБРА ТАМПОН АКЦИЈА : Врши добра тампон акција, која ефикасно го дисперзира стресот што го врши мрената �

DEN 345.60
Кабилок Мијалник Одводник Висечки Полици За Складирање Мијалник Решетка За Одвод Мијалник Решетка За Складирање Ново
Кабилок Мијалник Одводник Висечки Полици За Складирање Мијалник Решетка За Одвод Мијалник Решетка За Складирање

ДРЖАЧ за ОДВОД на МИЈАЛНИК Кујна и бања со двојна употреба, мултифункционална полица за складирање, удо�

DEN 0.33
Хевирго Корпа За Отпадоци Тесна Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Голем Капацитет Кујнски Материјали Елипса Ново
Хевирго Корпа За Отпадоци Тесна Корпа За Отпадоци Корпа За Отпадоци Голем Капацитет Кујнски Материјали Елипса

Тоа е корпата за отпадоци што може да ги задоволи вашите секојдневни потреби за отстранување со голем к�

DEN 1361.60
Redskypower 300 пакет со жични микрофонски слушалки за деца со црна боја на деца, индивидуално врежани, за еднократна Ново
Redskypower 300 пакет со жични микрофонски слушалки за деца со црна боја на деца, индивидуално врежани, за еднократна

Iredичен микрофон, повикајте црвена розова, сина, зелена, виолетова, портокалова, жолта, сива, бела, црна До

DEN 0.33