Практично Нов Јупитер-12 2,8/35 Руски Zeiss Biogon широк агол леќи M39 Fed, Zorki, Leica.

Практично Нов Јупитер-12 2,8/35 Руски Zeiss Biogon широк агол леќи M39 Fed, Zorki, Leica.

DEN 2.00

Ново

Залиха

Леќите се во одлична работна состојба Дојдете со капачето на предната леќа и капачето и кутијата за задните леќи M39. Монтажа на леќи : M39 Фокална должина : 35мм Релативна решетка : 1 : 2,8 скала на дијафрагми : од 2,8 до 22 дијафрагма : опсег на рачно фокусирање : од 0,9м до монтирање на филтерот за бесконечност : M40.5 ќе одговара на хранење, Зорки, Леица и Многу други 35мм MF (рачен фокус) филмски фотоапарати со монтирање на завртки M39. Јас испраќам во која било земја. Оваа ставка ќе ви биде испратена од Европа (Украина) предметот ќе пристигне за 1-2-3 недели до вашето место (зависи од вашата земја). Услови и правила што нудам 100% гаранција за враќање на парите за целата моја продажба. Јас секогаш се обидувам да ја опишам предметот што е можно поубав, за да проверам сè за вас, може да биде задоволен од вашата набавка, но никој не е совршен и и јас. Ако кога ќе ја отворите вашата ставка, сметате дека не сте целосно среќни, или сметате дека не е како што е опишано во описот на аукцијата, контактирајте ме веднаш и ќе ги вратам сите ваши трошоци (откако ќе се врати предметот).

Производи во категоријата

АНТРАДЕР 12 мм внатрешен дијаметар со двојни страни гума жица гармети заптивка за заптивка за прстен Ново
АНТРАДЕР 12 мм внатрешен дијаметар со двојни страни гума жица гармети заптивка за заптивка за прстен

Двоен едностран грумт сет за замена на старите испукани громи или безбедно водење нови жици преку панел

DEN 79.84
Висока надморска височина на вистинска тибет Хималај, јасно злато рутилирана кристална кварц, сфера Орб 2,44 инчи духовно Ново
Аметричен НМРВ 63-60-71Б14 Ново
Аметричен НМРВ 63-60-71Б14

1001НАШИОТ Број На Аметричен Дел 636071Б14, 583920 ШКУ Бр, Motovario ТИП Nmrv 63 Големина Редуктор, 1 : 60 Сооднос, 71 B14 Мотор

DEN 11424.00
Голема точка на среќата Среќен ден на бабите и дедовците - кутии за фаворизирање на баба и дедо - сет од 12 Ново
Голема точка на среќата Среќен ден на бабите и дедовците - кутии за фаворизирање на баба и дедо - сет од 12

12 Среќни кутии за фаворизирање на денот на бабите и дедовците Вклучува ознака) Сега, две децении и три з�

DEN 1.33
Кампување торба за складирање на мрежи, ултралејт најлон за влечење решетка вреќа за складирање торба за Ново
Кампување торба за складирање на мрежи, ултралејт најлон за влечење решетка вреќа за складирање торба за

Супериорен материјал : Оваа торба за опрема за мрежи е изработена од висококвалитетен најлонски мрежен

DEN 124.00
2022 Autoscan DS-Ex Pro Shining3d Dental 3D скенер за восок, абјутмент, умре, модел на гипс, впечаток, артикулатор, Ново
2022 Autoscan DS-Ex Pro Shining3d Dental 3D скенер за восок, абјутмент, умре, модел на гипс, впечаток, артикулатор,

· Лесна тежина и мало стапало : само 5 кг · Отворена структура : Лесно да се постават различни модели...

DEN 3.00
Шзргартс Случај за 6 Поттикне, Ултра Тенок Тенок Стп Кожа И Тврд Заден Капак Солиден Паметен Заштитен Модел Покритие Со Ново
Шзргартс Случај за 6 Поттикне, Ултра Тенок Тенок Стп Кожа И Тврд Заден Капак Солиден Паметен Заштитен Модел Покритие Со

●Компатибилност●Дизајниран исклучиво ЗА 6" Целосно Нов Поттикне (11Та Генерација 2022 Ослободување) САМО

DEN 2.33
Lbxgap Преносен обоен 200 слотови Организатор на молив со молив со шема за печатење за призмаколорски акварели Ново Попусти
Lbxgap Преносен обоен 200 слотови Организатор на молив со молив со шема за печатење за призмаколорски акварели

Голем капацитет : Има 4 слоја и има 203 индивидуални слотови за држење (200 слотови за моливи и 3 поголеми сло

DEN 246.24
Сахаракасе Тешки Фолио Случај За Samsung Galaxy Tab S6 Lite [Shockproof Браник] Солиден Антислип Зафат Тенок Фит Kickstand Ново
Сахаракасе Тешки Фолио Случај За Samsung Galaxy Tab S6 Lite [Shockproof Браник] Солиден Антислип Зафат Тенок Фит Kickstand

`+ Дизајниран за употреба Со Samsung Galaxy Tab S6 Lite ( 2020 / 2022) за прецизно вклопување `+ Преклоплив држач за удар и �

DEN 0.67
Торба За Период ОРИУКАН, Торба ЗА Складирање Санитарни Салфетки, Торбички За Санитарни Рампи За Женски Рампи За Девојки Ново
Торба За Период ОРИУКАН, Торба ЗА Складирање Санитарни Салфетки, Торбички За Санитарни Рампи За Женски Рампи За Девојки

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 3.33
X-DREE 16mm Dia Гума Наредени U Во Облик На 304 Нерѓосувачки Челик Цевка Клип Црево Стегач 8pcs(Diametro de 16 mm con Ново
X-DREE 16mm Dia Гума Наредени U Во Облик На 304 Нерѓосувачки Челик Цевка Клип Црево Стегач 8pcs(Diametro de 16 mm con

Погоден за прицврстување на цевки, ремени за кабли, цевки за заштита на кабли, црева и кабли Широко се ко�

DEN 340.80
Универзална Алатка UT9940 Воздушна Датотека со 1/4 Мозочен Удар Ново
Универзална Алатка UT9940 Воздушна Датотека со 1/4 Мозочен Удар

Designономски напредниот дизајн со ниски вибрации го намалува заморот Рачката ротира 360 степени за врвен п

DEN 2.33
ТОРБА ЗА Шминка MAANGE За Жени, 2 ПАРЧИЊА Козметичка Торба Пространи Двослојни Торби За Шминка Организатор Ново
ТОРБА ЗА Шминка MAANGE За Жени, 2 ПАРЧИЊА Козметичка Торба Пространи Двослојни Торби За Шминка Организатор

Капацитет за патување : двослојна торба за шминка со рачка за кревање и двоен патент Неговиот прв слој и�

DEN 303.84
Не Зборувај Со мене. Јас Чувам Аквариум. Застрелан Стакло, Аквариум Чување Керамичка Чаша, Уникатни Подароци За Чување Ново
Не Зборувај Со мене. Јас Чувам Аквариум. Застрелан Стакло, Аквариум Чување Керамичка Чаша, Уникатни Подароци За Чување

Аквариум Чување снимено стакло слики изгледот на збунетост измешан со возбуда додека го отвораат тој п�

DEN 2.33
Јин Јанг Вода Оган Аксолотл Заштитно Куќиште Компатибилно За AirTag Со Клучен Прстен Анти-Изгубен Локатор Ново
Јин Јанг Вода Оган Аксолотл Заштитно Куќиште Компатибилно За AirTag Со Клучен Прстен Анти-Изгубен Локатор

Материјал Ова Е силиконска кутија дизајнирана за airtag apple што го штити вашиот кревок уред од надворешно �

DEN 0.67
Замена Појас Клип Футрола За OtterBox Бранител Серија Случај iPhone X/10 Случај Ново
Замена Појас Клип Футрола За OtterBox Бранител Серија Случај iPhone X/10 Случај

Компатибилен САМО Со Apple Iphone X / 10 Забелешка : Мора да биде поврзан Со Случај На Бранител На Отербокс За да

DEN 2.33
Црна За Еднократна Употреба Нитрилни Ракавици, 3 мил, Stauffer Sense3, Латекс Слободен, 9.5 Долга Манжетна, Ново
Црна За Еднократна Употреба Нитрилни Ракавици, 3 мил, Stauffer Sense3, Латекс Слободен, 9.5 Долга Манжетна,

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Еластично затворање ВРВЕН КВАЛИТЕТ

DEN 3.00
Vieue Абразивно полирање за мелење 1ps 1inch -5inch 25mm-150мм диск шкурка самолеплива абразивна подлога Полирање Ново
Vieue Абразивно полирање за мелење 1ps 1inch -5inch 25mm-150мм диск шкурка самолеплива абразивна подлога Полирање

1 PS 25mm150мм шкурка за шкурка самолепливо абразивно полирање алатка за мелење електрични додатоци за меле�

DEN 458.56
Тофику Стаклени Шолји Ледено Кафе 2 комплети Кафе Кригла Со Капак И 390 мл Широка Уста Чаши За Пиење Чаши За Ново
Тофику Стаклени Шолји Ледено Кафе 2 комплети Кафе Кригла Со Капак И 390 мл Широка Уста Чаши За Пиење Чаши За

?Мејсон Тегла Сет : Ќе Добиете 2 Мејсон Тегли, 2 Капаци Со Сламени Дупки, 2 Сламки Голем Капацитет Од 390 Мл...

DEN 2.00
Уникатно Злато Обликувано 8-1/4 Лавилаха илала мухамед Расуллах Исламска Декоративна Уметност Дисплеј Плоча Со Штанд Ново
Уникатно Злато Обликувано 8-1/4 Лавилаха илала мухамед Расуллах Исламска Декоративна Уметност Дисплеј Плоча Со Штанд

Уникатна декоративна Исламска плоча со штанд Вели " ЛАВИЛАХА ИЛАЛА МУХАМЕД РАСУЛЛАХ Прекрасно дизајнир

DEN 207.84
Преносен ладилник за инсулин 2-8 ° C ладилни ладилни ладилки за лекови за лекови за лекови за дијабетес Ново
Преносен ладилник за инсулин 2-8 ° C ладилни ладилни ладилки за лекови за лекови за лекови за дијабетес

Кутија за ладење со инсулин е дизајнирана да обезбеди удобен и достапен начин за чување лекови (како што

DEN 3680.00
WKqifeil Реле 10pcs/многу Реле HFD31 / 12 Две Отворени Две Затворени 10 стапки 12VDC HFD31 - 12 Две Отворени Ново
WKqifeil Реле 10pcs/многу Реле HFD31 / 12 Две Отворени Две Затворени 10 стапки 12VDC HFD31 - 12 Две Отворени

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

DEN 0.33
АЛФА Жица XS300286 BK008 Цевки &засилувач; Ракав - Не-смалуваат 2.86 ВО ЦРНА 25FT АБРАЗ-РЕЗИС НЕ ЕКСПД Ново
АЛФА Жица XS300286 BK008 Цевки &засилувач; Ракав - Не-смалуваат 2.86 ВО ЦРНА 25FT АБРАЗ-РЕЗИС НЕ ЕКСПД

Цевки и РакавиНесмалуваат 286 ВО ЦРНО 25 FT АБРАЗ РЕЗИС НЕ ЕКСПД Цевки и РакавиНесмалуваат 2.86 ВО ЦРНО 25 FT АБ

DEN 2.00
Салон Постер Допир Спа Платно Сликарство Масажа Спа Уметност Ѕид Декор, Canетичар Платно Декор Убавина П Платно Постери Ново
Салон Постер Допир Спа Платно Сликарство Масажа Спа Уметност Ѕид Декор, Canетичар Платно Декор Убавина П Платно Постери

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

DEN 588.80
Шкотски Термички Ламинирачки Торбички Со Врвен Квалитет, Дебелина Од 5 Мил За Дополнителна Заштита, Ламинирачки Ново
Шкотски Термички Ламинирачки Торбички Со Врвен Квалитет, Дебелина Од 5 Мил За Дополнителна Заштита, Ламинирачки

Термички Торбички за визиткартички Заштитете ги предметите од оштетување Јасна професионална завршни�

DEN 86.72
Венкомг1 Машка 3Д печатена маица со кратки ракави летни џемпери врвови на отворено спортски маички кошули со екипаж Ново
Венкомг1 Машка 3Д печатена маица со кратки ракави летни џемпери врвови на отворено спортски маички кошули со екипаж

?? големина / логистика? Тоа не е големина на САД, можете да се однесувате на табелата со големина или да к�

DEN 1067.20
MAKEE Quickfit Watchband 26 22mm Ремен За Garmin Феникс 7 7x Часовник Easyfit Нараквица за Garmin Феникс 6 6x 5x 5 3HR Ново
MAKEE Quickfit Watchband 26 22mm Ремен За Garmin Феникс 7 7x Часовник Easyfit Нараквица за Garmin Феникс 6 6x 5x 5 3HR

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 1.67
Шминка Торба Патент Торбичка Патување Козметички Организатор За Жени И Девојки, Цвет Лето Сончоглед Ново
Шминка Торба Патент Торбичка Патување Козметички Организатор За Жени И Девојки, Цвет Лето Сончоглед

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

DEN 431.68
Bluetooth Тракери Паметен Анти-Изгубен Уред Лесно Селфи Изгубена Врска Локација За Пребарување Клуч Пронаоѓач NG4 Ново
Bluetooth Тракери Паметен Анти-Изгубен Уред Лесно Селфи Изгубена Врска Локација За Пребарување Клуч Пронаоѓач NG4

АПС Предвремено затворање Овој АнтиИзгубен Уред Е Производ Базиран На Најновата Технологија Bluetooth 4.0 Со

DEN 1.67
Гармин 010-01161-22 Работ 1000 Р/Б Пакет Јапонија Верзија Ново
Гармин 010-01161-22 Работ 1000 Р/Б Пакет Јапонија Верзија

ГОЛЕМ 30 " ДИСПЛЕЈПогледнете што ви треба со леснотија и останете фокусирани на патот напред Работ 1000 кор

DEN 3.00
Косма 20мм Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Феникс 7S 6S Про Часовник Лесен За Рачен Ново
Косма 20мм Силиконски Ремен За Часовник За Брзо Ослободување За Garmin Феникс 7S 6S Про Часовник Лесен За Рачен

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 1.33
Морски Бриз Сини Кругови Тапацир Ткаенина од Дворот Ткаенина Ново
Морски Бриз Сини Кругови Тапацир Ткаенина од Дворот Ткаенина

Ние сме вашата дестинација за висококвалитетни ткаенини од сите видовиНашата обемна колекција вклучув

DEN 2.67
LMMDDP Led Selfie Прстен Светло Со Држач За Телефон Биро Светилка Мрзливи Заградата Маса Стојат Флексибилни Ново
LMMDDP Led Selfie Прстен Светло Со Држач За Телефон Биро Светилка Мрзливи Заградата Маса Стојат Флексибилни

Држач за ротирачки телефон од 360 степени, слободно прилагодете го секој агол како што сакате за практичн

DEN 0.33
РАЗУМ Сликарски Решетки За Сушење, Решетка За Сушење Уметнички Дела,Решетка За Списанија За Подмачкување Со Преклопување, Ново
РАЗУМ Сликарски Решетки За Сушење, Решетка За Сушење Уметнички Дела,Решетка За Списанија За Подмачкување Со Преклопување,

Функција : Многу Погоден За Мали Листови, Постери Со Стандардна Големина и Хартија Со Акварел Со Империј

DEN 5087.84