Panasonic Lumix G Leica Dg Vario-Sumilux 25-50mm f/1.7 Асферична Леќа ЗА MFT, Пакет w/77mm Филтер За Филтер, 77MM VND Филтер, Куќиште За Леќи, Флекс Сенка На Објективот, Чистач На Леќи, Комплет За Чис?

Panasonic Lumix G Leica Dg Vario-Sumilux 25-50mm f/1.7 Асферична Леќа ЗА MFT, Пакет w/77mm Филтер За Филтер, 77MM VND

DEN 383.84

Ново

Залиха

Panasonic Lumix Leica Dg Vario-Sumilux 25-50mm f/17 Асферична Леќа - Капа Предна Леќа - Капа За Задна Леќа - Качулка За Леќи - Торба За Складирање Леќи - Panasonic 1 Година Ограничена Гаранција - Прооптик 77mm Променлива Неутрална Густина (VND) Филтер - прооптик 77mm Филтер Комплет (УВ/CPL/ND) - Куќиште За Леќи - флекс Леќа Сенка - ЛЕЌА ПОЧИСТА - Прооптички Комплет За Чистење - леќа капа тетер. Перформанси на Леика За Сите Микро Четири Третини Камери НА ЛУМИКС : Строги стандарди ЗА квалитет НА ЛЕИКА сега во Ф1. 7 Микро Четири Третини (МФТ) објектив за камера за професионални фотографи и видеографи. Исклучителни оптички перформанси Низ Целиот Опсег На Зумирање : Светла решетка Ф1. 7 е достапна низ целиот опсег на зумирање од 25-50мм. Бленда Без Чекори за Мазна, Рамномерна Осветленост : прстен за отвор без чекори и систем за решетка со погон на микро-чекор обезбедуваат оптимално, конзистентно светло при зумирање или панирање. Минимизирајте Ги Промените на Сликата За време на Зумирањето : оптичкиот дизајн постигнува исклучителна барицентрична стабилност за да ги минимизира промените на сликата за време на зумирањето. Панасоник ЛУМИКС ЛЕИЦА ДГ ВАРИО-СУМИЛУКС 20-50мм / Ф1, 7 АСФАЛТ. Објективот H-X2550 е изграден за Микро Четири третини (mft) монтирани камери Без огледало, овозможувајќи Осветленост На отворот F1.7 низ целиот опсег на зумирање од 50-100mm (35mm камера еквивалент). Неговите исклучително високи оптички перформанси се погодни и за професионални фотографи и за видеографи.Помалку Одпоголемо Одкомпресивни 17 елементи во 12 групи, системот на леќи има три асферични леќи и четири леќи со Ед (Екстра-ниска Дисперзија) кои ефикасно ја потиснуваат аксијалната хроматска аберација и хроматската аберација на зголемувањето. Сферичната аберација и изобличување исто така се коригираат со асферични леќи за неверојатно висока резолуција. Употребата на асферични леќи и оптималниот дизајн на системот на леќи резултира со компактна големина и мала тежина.Помалку Одпоголемо Од Безброј Одкомпатибилност Со максимален сензор со голема брзина од 240 fps реализира автоматско фокусирање со голема брзина и висока прецизност.

Производи во категоријата

Тест за етанол на алкохол со алкохол со алкохол 0-80 % алкохол ново Ново
Тест за етанол на алкохол со алкохол со алкохол 0-80 % алкохол ново

Хидрометар со алкохол на алкохол Мерки 0% 80% од алкохол Може да ја измери содржината на алкохол од пиво, в

DEN 0.67
GE Лична Безбедност Клучеви Аларм, Екстра Гласно 120 Децибели Сирена, Повлечете Игла Активирани, Вграден ВО LED Светлина, Ново
GE Лична Безбедност Клучеви Аларм, Екстра Гласно 120 Децибели Сирена, Повлечете Игла Активирани, Вграден ВО LED Светлина,

Делува како преносливо безбедносно решение кое обезбедува мир на умот каде и да одите Лесен и удобен за

DEN 2.00
Планински МАЖИ Повеќенаменски Дупчалки HSS gereedschapskoffer Прилагодливи 15 Степени Двојна Дупка Метална Ново
Планински МАЖИ Повеќенаменски Дупчалки HSS gereedschapskoffer Прилагодливи 15 Степени Двојна Дупка Метална

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржлив

DEN 2080.00
ЈАРНО МЕРЦЕРИЗАТО | - Мерцеризиран Памук л | 2 Ковчег | Спорт / Тежина На Бебето |328 јд-3,53 мл. | Убаво И Ново
ЈАРНО МЕРЦЕРИЗАТО | - Мерцеризиран Памук л | 2 Ковчег | Спорт / Тежина На Бебето |328 јд-3,53 мл. | Убаво И

100% ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МЕРЦЕРИЗИРАН ПАМУК : Небесно меко, Памучно Предиво е кул, удобно Предивото од кашми�

DEN 313.60
Леплива опрема за инјектирање на диспензерот за топло топење на лепак за вбризгување машина за инјектирање Ново
Леплива опрема за инјектирање на диспензерот за топло топење на лепак за вбризгување машина за инјектирање

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по приме

DEN 1.67
Коби&нбсп;Историска Колекција Д-Ден 1944, Различни Ново
Коби&нбсп;Историска Колекција Д-Ден 1944, Различни

30 висококвалитетни блокови 3 бројки со додатоци Рампапечатени украси; Нема налепници Произведено во ЕУ

DEN 1356.80
Women'sенски Ден на в Valentубените, пролетен гроздобер, џемпер на екипаж, симпатична гномска срцева графичка џемпер Ново
Women'sенски Ден на в Valentубените, пролетен гроздобер, џемпер на екипаж, симпатична гномска срцева графичка џемпер

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден Ако

DEN 159.68
Баја Дизајни 49-0001-ВТ ЛЕД Спот Лајт Ново
Баја Дизајни 49-0001-ВТ ЛЕД Спот Лајт

4 30 Дневна Гаранција За Задоволство И Ограничена Доживотна Гаранција Нашата Ескадрила Про пакува 4900 Лум

DEN 3615.20
Ipetboom бричење бричење кригла пластична чинија за бричење со рачка крем за крем за бричење сапун Ново
Ipetboom бричење бричење кригла пластична чинија за бричење со рачка крем за крем за бричење сапун

✅ Користете со секаков вид сапун за бричење : Само вашиот омилен сапун за бричење сапун повторно да се п�

DEN 1.33
Honeywell Тавански Вентилатори Glencrest-52-Во Затворен Надворешен Вентилатор со Повлекување Синџир-Etl Влажни Ново
Honeywell Тавански Вентилатори Glencrest-52-Во Затворен Надворешен Вентилатор со Повлекување Синџир-Etl Влажни

Одржувајте Ладно Со Правилна Големина На Вентилаторот На Таванот за крајни перформанси, изберете ја ви

DEN 2864.00
Филект Микро Граница Прекинувачи 16а 250ВАЦ Микро Притисни Копче Прекинувачи СПДТ 1НО 1НЦ Прицврстете Копче Тип Микро Ново
Филект Микро Граница Прекинувачи 16а 250ВАЦ Микро Притисни Копче Прекинувачи СПДТ 1НО 1НЦ Прицврстете Копче Тип Микро

[Параметри] Напон : AC 250 V; Струја : 16 A; Модел : DS438448;тип На Контакт : SPDT БР+NC [Прецизен Дизајн] Прекинувачот З�

DEN 0.33
ТЦТ Вежба малку, Вежба Малку, Алатки Ново
ТЦТ Вежба малку, Вежба Малку, Алатки

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Брзо сече, прецизни дупки Во Челик,Нерѓосувачки Челик, Жел�

DEN 544.96
Никон Д810 2.2 Супер Телефото Објектив Со Висока Дефиниција Ново
Никон Д810 2.2 Супер Телефото Објектив Со Висока Дефиниција

22 x Телефото Објектив со Висока Дефиниција дизајниран да се монтира на врвот на традиционалните SLR леќи..

DEN 0.33
Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба, Пејзажна Ново
Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба, Пејзажна

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 0.67
Инхомер Алпака Возење Велосипед 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ново
Инхомер Алпака Возење Велосипед 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

DEN 1.00
4 ПАРЧИЊА Држачи За Кујнски Пешкири, Креативни Шарени Куки За Монтирање На Ѕид Во Триаголник,Самолеплив Држач За Ново
4 ПАРЧИЊА Држачи За Кујнски Пешкири, Креативни Шарени Куки За Монтирање На Ѕид Во Триаголник,Самолеплив Држач За

Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен силикон и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и фиксната положба на крп�

DEN 670.40
Богатствата НА КАРОЛИНА Sc9723mp Црвена Минијатурна Пудлица Лаки Шамрок Ден На Глувчето На Свети Патрик, Ново
Богатствата НА КАРОЛИНА Sc9723mp Црвена Минијатурна Пудлица Лаки Шамрок Ден На Глувчето На Свети Патрик,

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

DEN 175.84
5 во 1 Мултифункционален Читач На Картички Компатибилен Со Motorola Moto Z2 play има USB Тип-C/ MicroUSB/ Tf/ USB 2.0/ Ново
5 во 1 Мултифункционален Читач На Картички Компатибилен Со Motorola Moto Z2 play има USB Тип-C/ MicroUSB/ Tf/ USB 2.0/

I 5 Во 1 Читач На Мултифункционални Картички : Приклучете Се И користете Компатибилен Со Вашата Motorola Moto Z2 �

DEN 0.67
DJDLFA LX19-001 111 121 222 Граничен Прекинувач Сребрени Контакти Само-ресетирање 1NN 1NC 5a Патување Прекинувач Ново
DJDLFA LX19-001 111 121 222 Граничен Прекинувач Сребрени Контакти Само-ресетирање 1NN 1NC 5a Патување Прекинувач

Модел : LX19001; LX19111,LX19121, LX19222 вграден основен прекинувач со добра електрична спроводливост Способни да изд

DEN 379.84
Х-DREE 19,5 мм Сечење Диа 5мм Пресврт Дупчење МАЛКУ TCT Директно дупчење Дупка Дупка Видов 2 парчиња (19,5 мм Сечење Ново
Х-DREE 19,5 мм Сечење Диа 5мм Пресврт Дупчење МАЛКУ TCT Директно дупчење Дупка Дупка Видов 2 парчиња (19,5 мм Сечење

Материјал : TCT; Содржина На Пакетот : 2pcs x Дупка Видов, 2pcs x Пресврт Вежба Малку; Име На Производ : Дупка Видо

DEN 1321.60
Fzzdp Паметни Термички Етикета Печатач-Компатибилен Бизнис Баркод Етикета Цена Кабел Налепница Печатач Ново
Fzzdp Паметни Термички Етикета Печатач-Компатибилен Бизнис Баркод Етикета Цена Кабел Налепница Печатач

Без Мастило : Заштедете пари на мастило Во er на намалување на товарот, мали победи, мала големина, цврста

DEN 2.33
Големите Алишта Ги Попречуваат Корпите За Перење Алишта За Храна Водоотпорна Торба за Перење Со Меки Рачки за Патување, Ново
Големите Алишта Ги Попречуваат Корпите За Перење Алишта За Храна Водоотпорна Торба за Перење Со Меки Рачки за Патување,

Преклопливата и разноврсна карактеристика ја прави оваа корпа за облека погодна за носење со рачки за п

DEN 239.84
12 Пакувајте Чаршафи за Правоаголни Маси 58 х 102 Инчни Полиестерски Навлаки За маси со правоаголник од Ново
12 Пакувајте Чаршафи за Правоаголни Маси 58 х 102 Инчни Полиестерски Навлаки За маси со правоаголник од

12 Чаршафи за Пакување : секое пакување вклучува 12 чаршафи за правоаголни маси, што е доволно за да ги зад�

DEN 2.00
ТОЈАНДОНА 3 Парчиња Мини Гребло Ботанички Декор Зен Градина Алатка Градина Алатка Гребло Биро Декорација Мини Бамбус Ново
ТОЈАНДОНА 3 Парчиња Мини Гребло Ботанички Декор Зен Градина Алатка Градина Алатка Гребло Биро Декорација Мини Бамбус

Рачна Алатка : дизајн со Мини големина, погоден за гребло од песок, мала градина, растенија во саксии, сад

DEN 3.00
Заштитник На Екранот За Приватност на ваксон, компатибилен Со КОДАК ПИКСПРО АСТРО ЗУМ АЗ421 / Аз422 Анти Шпионски Ново
Заштитник На Екранот За Приватност на ваксон, компатибилен Со КОДАК ПИКСПРО АСТРО ЗУМ АЗ421 / Аз422 Анти Шпионски

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика АнтиШпион : Екранот

DEN 3.00
Статив Топката Главата, 360° Ротирачки Мини Топката Главата со 1/4 3/8 Навој Завртка, Брзо Ослободување Ново
Статив Топката Главата, 360° Ротирачки Мини Топката Главата со 1/4 3/8 Навој Завртка, Брзо Ослободување

СТАНДАРДЕН ИНТЕРФЕЈС : топката главата монтирање 3 / 8 во завртка може да се инсталира на заградата, 1 / 4 во

DEN 3.33
Водолија Шарени Отцепен Јаже За Клучеви, Ѕвезда Јаже Со Бегство, Симпатична Вратот Јаже за Клучеви Со Бегство, Јаже Ново
Водолија Шарени Отцепен Јаже За Клучеви, Ѕвезда Јаже Со Бегство, Симпатична Вратот Јаже за Клучеви Со Бегство, Јаже

Водолија Шарени Отцепен Јаже За Клучеви, Ѕвезда Јаже Со Бегство, Симпатична Вратот Јаже за Клучеви Со Бе

DEN 2.67
XSMZB Кремирање Накит За Пепел Безвременски Песочен Часовник Меморијален Приврзок Нерѓосувачки Челик Урн Ѓердан За Човечки Ново
XSMZB Кремирање Накит За Пепел Безвременски Песочен Часовник Меморијален Приврзок Нерѓосувачки Челик Урн Ѓердан За Човечки

1 извадете ги сите алатки од пакетот користете го шрафцигерот за да го отворите преку филер да се прелив�

DEN 303.84
Беј Државниот Гас Копродукции. - Сертификат За Акции Ново
Беј Државниот Гас Копродукции. - Сертификат За Акции

Акции Вињета За Грб во горниот лев агол со многу елабориран наслов Оскудни!!! Ве молиме наведете боја...

DEN 2.33
Санитарна торба за складирање на салфетки, торба за период, торба за тампон, торба за шминка, шема на животни Ново
Санитарна торба за складирање на салфетки, торба за период, торба за тампон, торба за шминка, шема на животни

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

DEN 2.00
Нолого ИГХЗ Ѕид-Монтирани Огледала За Суета, За Бања Хотел Суета Со Прилагодлив Продолжен Круг 5.9 Во Вшмукување Чаша Ново
Нолого ИГХЗ Ѕид-Монтирани Огледала За Суета, За Бања Хотел Суета Со Прилагодлив Продолжен Круг 5.9 Во Вшмукување Чаша

[ HD Огледало] : исклучителен процес на полирање на огледалото, рендерирање со висока дефиниција [Моќна Фл

DEN 3.00
8-Фиока Кутија За Алат За Тркалање На Градите Со Висок Капацитет Со Заклучување, Отстранлив Организатор На Кутија Ново
8-Фиока Кутија За Алат За Тркалање На Градите Со Висок Капацитет Со Заклучување, Отстранлив Организатор На Кутија

Мобилен и Отстранлив : со вртење, тркалцата можеа лесно да маневрираат околу работната површина Тркалат

DEN 3.33
Денот На Свети Патрик  Круг Чаршав  70 инчен Водоотпорен И Перат Чаршав Детелина Тематските Маса Покритие За Ново Попусти
Денот На Свети Патрик  Круг Чаршав  70 инчен Водоотпорен И Перат Чаршав Детелина Тематските Маса Покритие За

? [Материјал со врвен Квалитет] Чаршавот За Денот На Свети Патрик е изработен од полиестерска ткаенина п�

DEN 319.84
USB U8 U-8 кабел за замена на кабелот за кабел компатибилна со дигиталните камери на Kodak Easyshare Ново
USB U8 U-8 кабел за замена на кабелот за кабел компатибилна со дигиталните камери на Kodak Easyshare

Може да се користи за пренесување на слики од вашата камера Easy Share на компјутер / Mac или може да се користи

DEN 79.20
Лунарна Торбичка Од Ткаенина Синко Де Мајо Комплет од 2, Шарени Чили Пиперки Што Висат На Жици Слика На Моделот Ново
Лунарна Торбичка Од Ткаенина Синко Де Мајо Комплет од 2, Шарени Чили Пиперки Што Висат На Жици Слика На Моделот

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DEN 287.84
Нерѓосувачки 3/8-16 х 2 Приклучок Главата Капа Завртки, Целосна Нишка, Хексадецимален Диск, Нерѓосувачки Челик Ново
Нерѓосувачки 3/8-16 х 2 Приклучок Главата Капа Завртки, Целосна Нишка, Хексадецимален Диск, Нерѓосувачки Челик

188 Нерѓосувачки Челик Тип на возење : Хексадецимален Штекер; 3 / 816 Големина На Конец; 2 инчи Ален Хексадеци

DEN 0.33
Годинџер Даблин Шеќер И Крем Сет Ново
Годинџер Даблин Шеќер И Крем Сет

Даблин 3парче во собата со крем, шеќер сад, и шеќер сад капак Изработен од 24 проценти оловен кристал за го

DEN 2.67
Термички Раб 10,000 BTU/H, 120V, 60 Hz, UL Тип 4, Климатик За Заградување На Опасна Локација, Модел HC10112604J4 Ново
Термички Раб 10,000 BTU/H, 120V, 60 Hz, UL Тип 4, Климатик За Заградување На Опасна Локација, Модел HC10112604J4

ДИГИТАЛЕН КОНТРОЛЕР НА ТЕМПЕРАТУРА : Програмабилна поставена точка и контрола на температурата Видлив�

DEN 468.80
олило 360 Фото Кабина Машина Додаток Статив Мини Топката Главата Статив Планината Главата-Метал Топката Ново
олило 360 Фото Кабина Машина Додаток Статив Мини Топката Главата Статив Планината Главата-Метал Топката

Пакетот доаѓа со упатства, а страницата со производи има и видеа за инсталација и Прирачник за Инсталац�

DEN 243.20
Марклин Мојот Светски Стандард Спојка Во Собата Ново
Марклин Мојот Светски Стандард Спојка Во Собата

Спојка во собата Ќе одговара на повеќето лгб предмети Погоден за сите мерачи Произведено Во Германија...

DEN 0.33
Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Sony D2203 Со Држач За Телефон Ново
Работи со Мобилен Ултра Тенок Преклопен Безжичен Bluetooth Тастатура Компатибилен Со Sony D2203 Со Држач За Телефон

⌨Целата црна тастатура Компатибилна со Вашиот Sony D2203 се вклопува и добро се надополнува со речиси секое

DEN 1.33
Стенли Прото Ј5463 1/2 Вози Лок, 10 Ново
Стенли Прото Ј5463 1/2 Вози Лок, 10

Изработени од легиран челик Термички обработени за јачина и издржливост Цврсти екстензии...

DEN 456.32
NHUNNFANS 1pc/Торба Убав Пердув Вентилатор За Танц Реквизити Африкански Рака Вентилатор Декорација Свадба Ново
NHUNNFANS 1pc/Торба Убав Пердув Вентилатор За Танц Реквизити Африкански Рака Вентилатор Декорација Свадба

Обожавател на пердуви од ној, пердув од еден ној, обожаватели на шоудевојки, обожаватели на пердуви голе

DEN 217.60