Feyree EVSE Wallbox Ниво 2 Наполнете СО Приклучок NEMA 14-50, Прилагодлив Струја, Контрола НА Рфид Картичка НА АПЛИКАЦИЈАТА, J1772 Тип1 За Електрично Возило

Feyree EVSE Wallbox Ниво 2 Наполнете СО Приклучок NEMA 14-50, Прилагодлив Струја, Контрола НА Рфид Картичка

DEN 2.67

Ново

Залиха

●Контрола НА АПЛИКАЦИЈАТА и рфид картичката ● Преземете ЈА АПЛИКАЦИЈАТА за да ја контролирате работата на полначот преку вашиот мобилен телефонИ исто така можете да ја ставите рфид картичката за да започнете со полнење. ●Брзо Полнење ● брза брзина на полнење со приклучок ниво 2 НЕМА 14-50. Прилагодувањебале струја 8А/10А/13А/16А/32 обезбедете различни опции за полнење и олеснете го полнењето и патувањето. ®Добро дизајниран и лесен за употреба. каросеријата е изработена од алуминиумска легура и плоча од легура може да си дозволи пад од 1м и 2т возилото да прегази притисок. €Висок Квалитет И Безбедност Тој е цврст и робустен, опремен со прекумерна струја,прекумерен напон, под напон, истекување, заштита од прегревање и IP66 водоотпорен.Кога е целосно наполнет, уредот автоматски ќе се исклучи. Во случај на итна употреба, притиснете го копчето за ресетирање за да го исклучите уредот. ● Лцд-дисплеј●Следете ги различните фази на статусот на полнење со голем лцд-екран. како што се напон, струја, температури итн. Помогнете да ги покажете различните фази на полнење и да предупредите за можни грешки за да можете веднаш да го решите проблемот. Стандард за спецификација : МОРЕ J1772-2012 Напон : 85 V-264 V Струја : 8-10-13-16-32/13-16-25-32-40 A Прилагодлива Фреквенција : 50 Hz-60 Hz работна температура : -30 qu ~+55wx Температура На Складирање : -40 Qu ~+80 ® Приклучок : NEMA 14-50 Кабел : 3 G 6mm2+1*0.55мм2 Овој Пренослив Полнач Има Функција за Прилагодување На Повеќе Струи. Поддршка на апликацијата и функциите за контрола на рфид картичката. Само преземете ЈА АПЛИКАЦИЈАТА за да ја контролирате работата на полначот преку вашиот мобилен телефон.И исто така можете да ја ставите рфид картичката за да започнете со полнење.

Производи во категоријата

Сигма Велосипед Компјутер, Оригинали П. н. е. 5.0 Жичен, 5 Основни Функции, Повеќедневно Следење На Турнејата, Ново
Сигма Велосипед Компјутер, Оригинали П. н. е. 5.0 Жичен, 5 Основни Функции, Повеќедневно Следење На Турнејата,

5 ОСНОВНИ ФУНКЦИИ со ПОВЕЌЕДНЕВНО СЛЕДЕЊЕ НА ТУРНЕЈАТА : најмалиот компјутер со велосипед сигма прикажу

DEN 747.20
Електромагнетниот Воздушен Вентил, 2v025-1/4-12VDC 2 Начин Нормално Затворен Електричен Електромагнетниот Воздушен Ново
Електромагнетниот Воздушен Вентил, 2v025-1/4-12VDC 2 Начин Нормално Затворен Електричен Електромагнетниот Воздушен

Тип на вентил : 2 Начин Нормално Затворен (Вентилот се отвора со напојување) Сервисни Медиуми : Воздух, Га�

DEN 190.72
УЧИДА Црвен Металик Бистро Креда Маркер Уметнички Материјали Ново
УЧИДА Црвен Металик Бистро Креда Маркер Уметнички Материјали

Висина на Пакетот На Производот : 7 Должина на Пакетот На Производот : 2 Ширина на Пакетот На Производот : 1

DEN 3.00
Требо 32оз&засилувач; 64оз Шише Со Вода Со Паракорд Рачка. Широка Уста Изолирани Двоен Ѕид Нерѓосувачки Ново
Требо 32оз&засилувач; 64оз Шише Со Вода Со Паракорд Рачка. Широка Уста Изолирани Двоен Ѕид Нерѓосувачки

Изолација На Троен Ѕид : нерѓосувачки челик со двоен ѕид изолиран Со вакуум со бакарна облога го максими

DEN 0.33
Заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со NEC Multisync E224F 21,5 Монитор за анти -шпионски филмови Ново
Заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со NEC Multisync E224F 21,5 Монитор за анти -шпионски филмови

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

DEN 3.00
Createx Авто-воздух бои Candy2o Midnight Blue 4656 2oz водни сопствени бои Ново
Createx Авто-воздух бои Candy2o Midnight Blue 4656 2oz водни сопствени бои

2oz Createx AutoAir Colors Candy2o Midnight Blue 4656 Вода заснована на бонбони за воздушна четка и сопствено сликарство Непоср

DEN 1.67
Qvidium QVDEC H. 264 HD SDI Професионален Видео Декодер СО ARQ Ново
Qvidium QVDEC H. 264 HD SDI Професионален Видео Декодер СО ARQ

Mpeg4 AVC И Mpeg2 Видео во текот ip декодер Декодира HD или SD видео до 30 Mbps влез ВО HDMI, SDI и композитен излез Mpeg4 AVC И

DEN 0.67
360 Осветлување Колвуд Фарма Рустикален Замав Рака Ѕид Светилка Бронза Антички Месинг Приклучок 8 Тела Лево Десно Ново
360 Осветлување Колвуд Фарма Рустикален Замав Рака Ѕид Светилка Бронза Антички Месинг Приклучок 8 Тела Лево Десно

16" висок х 8 " широк Се протега максимум 23 1 / 2" од ѕидот Задната плоча е длабока 5" широк х 1" Сенката е висока

DEN 1360.00
Сет од 3 ретро стаклена фото рамка Метална геометриска рамка за слика метал лебдечки стаклени уметнички дела Ново
Сет од 3 ретро стаклена фото рамка Метална геометриска рамка за слика метал лебдечки стаклени уметнички дела

Сет од 3 метални лебдечки стакло рамка, големина : 4 "x 4", 4 "x 6", 5 "x 7"; 2 бои за ваш избор! Исклучително прикажу�

DEN 3.00
30 ПАРЧИЊА Налепници Добредојдовте Зимска Налепница, Божиќ Мачка Масло Фенер Винил За Автомобили Лаптопи, Гитара, Вода Ново
30 ПАРЧИЊА Налепници Добредојдовте Зимска Налепница, Божиќ Мачка Масло Фенер Винил За Автомобили Лаптопи, Гитара, Вода

€é [ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ] користениот винил е отпорен НА УВ и вода и ќе трае многу години без избл

DEN 0.67
Lxyyy Salon Recliner Удобно хидрауличко бербер стол - салон за убавина за коса за коса за коса за тетоважа за тетоважа Ново
Lxyyy Salon Recliner Удобно хидрауличко бербер стол - салон за убавина за коса за коса за коса за тетоважа за тетоважа

Седиштето за прилагодување на висинатаНашиот бербер стол користи дизајн на хидраулична пумпа, можете л

DEN 2.67
Алаза Денот На Мртвите Шарени Шеќер Череп Со Цветни Ранец Со Приврзок За Клучеви За Жена Ново
Алаза Денот На Мртвите Шарени Шеќер Череп Со Цветни Ранец Со Приврзок За Клучеви За Жена

Големина : 13,4 х 5,9 х 15 инчи Материјал : 100% полиестер Повеќе прегради за складирање : : 1 главни прегради со п

DEN 2.33
Adapter HQRP 6V AC компатибилен со Intellifeed Aquarium Fisher Lifegard R440950 R440951 Intelli Cost за напојување Ново
Adapter HQRP 6V AC компатибилен со Intellifeed Aquarium Fisher Lifegard R440950 R440951 Intelli Cost за напојување

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC (приклучок на САД+Евра адаптер); Излез : DC 6 V, 2000ma ; UL н�

DEN 0.33
Nite ize црна извршна оригинална кожа хоризонтална тешка тешка должност Голем случај на покритие w/груб фиксен Ново
Nite ize црна извршна оригинална кожа хоризонтална тешка тешка должност Голем случај на покритие w/груб фиксен

Случајот доаѓа со еластични ленти на страни и на дното на торбичката за да се соберат големи паметни тел

DEN 1.00
Тапа Кујнски Филтер За Вода Славина Кујнски Славини, Миксер За Славина Со Двојно Излив Филтер 360 Степени Ротација Ново
Тапа Кујнски Филтер За Вода Славина Кујнски Славини, Миксер За Славина Со Двојно Излив Филтер 360 Степени Ротација

Апликација : Може да се Вгради Во Кујна, Славини за Мијалник, Славини за Бања и Славини за Тоалет Лесен за

DEN 2.33
Индустриска градежна машинерија затегнување на пролетната јамка на калем Продолжување на калем пролетен напнатост Ново
Индустриска градежна машинерија затегнување на пролетната јамка на калем Продолжување на калем пролетен напнатост

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 357.92
Торбичка ЗА Торбичка ЗА Патување ЗА Носење УСБ Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Диви Цвеќиња Растенија Ново
Торбичка ЗА Торбичка ЗА Патување ЗА Носење УСБ Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Диви Цвеќиња Растенија

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 3.33
Кабилок Автомобил Канти За Отпадоци Корпи За Отпадоци За Автомобили Канти За Отпадоци Од Цртани Филмови Може Мини Корпа Ново
Кабилок Автомобил Канти За Отпадоци Корпи За Отпадоци За Автомобили Канти За Отпадоци Од Цртани Филмови Може Мини Корпа

Со капак, може да го скрие ѓубрето , мирисот и, и да го направи вашиот дом многу Голем капацитет, погоден з

DEN 179.68
Holmesis Прилагодлив Прерамки Алатка Појас Електричар Алатка Појас Поместена Алатка Појас Со Грб Поддршка Тешка Ново
Holmesis Прилагодлив Прерамки Алатка Појас Електричар Алатка Појас Поместена Алатка Појас Со Грб Поддршка Тешка

Суспендер за појас за алат за Конструктор / земјоделец / столар Екстремната Удобност И Дизајнот За Под�

DEN 0.67
Скала модел на автомобили за Mustang Shelby GT500 спортски автомобил легура модел на автомобили Diecast Metal Ново
Скала модел на автомобили за Mustang Shelby GT500 спортски автомобил легура модел на автомобили Diecast Metal

【Целосна конфигурација】 : Неговите врати и аспираторот можат да се отворат како вистински супер автом�

DEN 489.60
Нуоку Футрола за iPhone 14, 14 Pro, 13 Pro, 13, 12 Pro, 12, 11, XR, Galaxy S22, S21, S20, Премиум Ремен Случај Ново
Нуоку Футрола за iPhone 14, 14 Pro, 13 Pro, 13, 12 Pro, 12, 11, XR, Galaxy S22, S21, S20, Премиум Ремен Случај

Рачно изработена футрола за мобилни телефони од нуоку е наменета за i Phone 14, 14 Pro, 13 Pro, i Phone 13, i Phone 12 Pro, i Phone 1

DEN 3.33
AEXIT 8mm x додатоци за алатка за напојување 19мм радиус радиус крај единечен исечен волфрам карбид ротирачки додатоци Ново
AEXIT 8mm x додатоци за алатка за напојување 19мм радиус радиус крај единечен исечен волфрам карбид ротирачки додатоци

Име на производот : Ротари датотека; Дизајн : форма на дрво, крај на радиус, единечен пресек Големина на с�

DEN 2.00
Пмујбхф Организатор На Торби За Складирање Облека Со Голем Капацитет Со Густа Ткаенина За Утешители Ќебиња Постелнина Ново
Пмујбхф Организатор На Торби За Складирање Облека Со Голем Капацитет Со Густа Ткаенина За Утешители Ќебиња Постелнина

Издржлив Дизајн : Изработена од густа ткаенина и поддржана од армирани шевови, оваа торба за складирање

DEN 46.40
BZBYCZH компатибилен за Sunon MB40201VX-0000-G99 DC12V 1.38W 40x40x20mm 4cm 3pin ладење вентилатор Ново
BZBYCZH компатибилен за Sunon MB40201VX-0000-G99 DC12V 1.38W 40x40x20mm 4cm 3pin ладење вентилатор

BZBYCZH компатибилен за Sunon MB40201 VX0000G99 DC12 V 138 W 40x40x20mm 4cm 3pin ладење вентилатор Тип на состојба : Сосема нов венти

DEN 134.40
Одирл легура челична сидро тресеница со тешки лак тип на товарот за кревање делови) делови) Ново
Одирл легура челична сидро тресеница со тешки лак тип на товарот за кревање делови) делови)

Алуминиумски челик материјал : изработен од легура челик материјал, долг животен век Висока јачина : Вис

DEN 966.40
Имитација на смола на WYFDP, бакар гроздобер стил Ротари ретро старомодно ротирано бирање дома и канцелариски Ново
Имитација на смола на WYFDP, бакар гроздобер стил Ротари ретро старомодно ротирано бирање дома и канцелариски

☆ Нема надворешно напојување, нема батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија ☆ Нашит�

DEN 11405.76
Caroki Crossbody Case за Samsung S23 Plus, Crossbody Phone Cover со прилагодлива најлонска лента за вратот Ново
Caroki Crossbody Case за Samsung S23 Plus, Crossbody Phone Cover со прилагодлива најлонска лента за вратот

【Совршена компатибилност】 специјално дизајнирана за Samsung S23 Pl【Заштита на надградба】 Направено со бра

DEN 223.84
Ден На Мртвиот Шеќер Череп Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко, Ново
Ден На Мртвиот Шеќер Череп Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко,

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

DEN 191.84
Hahnemuhle Bamboo Inkjet Paper 13x19 во, 25 листови Ново
Hahnemuhle Bamboo Inkjet Paper 13x19 во, 25 листови

25 листови од 13x19 инчи 290 GSM 90% бамбус 10% памук, бела хартија Еколошко производство на хартија...

DEN 0.67
Алатки за заштита на зрачење RKNHXAJ EMF, Електромагнетно зрачење Работа облека Облека за зрачење Заштита на зрачење Сплит Ново
Алатки за заштита на зрачење RKNHXAJ EMF, Електромагнетно зрачење Работа облека Облека за зрачење Заштита на зрачење Сплит

★ [Сите сребрени влакна] : Облеката против зрачење е изработена од висококвалитетни сребрени влакна, пр�

DEN 10031.84
Две Компании Голема Рачно Изработена Дрвена Чинија со Внатрешен Бел Емајл Ново
Две Компании Голема Рачно Изработена Дрвена Чинија со Внатрешен Бел Емајл

Донесете ја природната убавина на дрвото од манго на вашата маса Овој голем рачно изработен сад од дрво

DEN 2.00
Рафаел Од Алвин Стерлинг Сребрена Маслиново Лажица Оригинал 6 Ново
Рафаел Од Алвин Стерлинг Сребрена Маслиново Лажица Оригинал 6

Тип : Сервирање Парчиња, Избрана Префинетост : Стерлинг Сребрена Маслиново Лажица Состав : Стерлинг Среб

DEN 2.00
Замена на резервниот дел од алатката X-Dree Metal Chain за 16 Електрична пила (Sostituzione della Catena Metallica Ново
Замена на резервниот дел од алатката X-Dree Metal Chain за 16 Електрична пила (Sostituzione della Catena Metallica

Име на производот : ланец; Заменете за : 16 "Електрична пила Боја : како прикажана слика; теренот : 10мм / 0,39".

DEN 0.33
CGSignLab | За Закуп-Носталгија Пукна Прозорец Прицврстување | 18 x12 Ново
CGSignLab | За Закуп-Носталгија Пукна Прозорец Прицврстување | 18 x12

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 1.67