Ahd 720p Резервна Камера со 18 Инфрацрвени Led Диоди, Замена Резервна Камера Ноќно Гледање И 4pin GX12-4 Конектор - Идеален За Домашни Автомобили, Камиони, Приколки, Комбиња И К

Ahd 720p Резервна Камера со 18 Инфрацрвени Led Диоди, Замена Резервна Камера Ноќно Гледање И 4pin GX12-4

DEN 878.40

Ново

Залиха

Кристално Чиста Ноќна Визија : со својата напредна технологија за инфрацрвена светлина, оваа резервна камера AHD обезбедува одлична видливост дури и во целосна темнина Збогувајте се со слепите точки и возете со доверба!. Изградена Да Трае : камерата е дизајнирана да биде водоотпорна, така што можете да бидете сигурни дека може да издржи дожд, снег и други тешки временски услови. Изграден е и со висококвалитетни материјали за да обезбеди долготрајна издржливост. Инсталација Без проблеми : Инсталирањето на камерата е ветре благодарение на вклучениот кабел за камера со 4 пински. Компактната големина на камерата исто така го олеснува монтирањето дискретно на вашето возило. Висококвалитетно Видео : системот на камерата Е NTSC, кој е широко користен видео формат кој обезбедува супериорен квалитет на видеото и е компатибилен со повеќето видео системи. Важна Забелешка : ве Молиме проверете дали вашиот монитор е компатибилен со AHD сигналот пред да ја купите оваа камера. Ова е важно за да се осигурате дека камерата ќе работи правилно и дека ќе можете да уживате во сите нејзини карактеристики. Карактеристики : Спецификации : AHD Хоризонтална Резолуција : 480 TVL Број На пиксели : 720(H)*586(V) Објектив : 2,8 mm Дијагонален Агол На Гледање : 130 степен сооднос На сигнал до бучава : >48 DB(AGC OFF) ТВ Систем : NTSC скенирање фреквенција : 50hz-60 Hz Електронска Бленда : 1/60 ~ 1/15,000 sec Позадинско Осветлување компензација : АВТОМАТСКО БЕЛО РАМНОТЕЖА : автоматско Следење контрола На автоматско стекнување : АВТОМАТСКО Ноќно гледање : да синхрон Систем : Меѓународна Работна Синхронизација Температура : -20°c~+60°C Водоотпорен : ip 68 материјал за домување : железо/алуминиум ВИДЕО ИЗЛЕЗ : 4 ПИНСКИ КОНЕКТОР ИНТЕРФЕЈС,1. Моќност : Dc 12v-24 V Тековна Потрошувачка : помалку ОД 50ma Камерата доаѓа со вклучен Женски Конектор пакет : 1 x 4 Pin 18 Led Резервна Камера Важна Забелешка : камерата го користи стандардниот GX12-4 или M12 4 pin конектор, затоа ве молиме потврдете го вашиот монитор или вашиот систем за жици го користи стандардниот GX12-4 или M12 4 pin конектори.

Производи во категоријата

OEURVQO За Glaxay A11 Случај Samsung A11 SM-A115F Случај Жените Јасно Цвет Шема Тенок Случај Мека Ново
OEURVQO За Glaxay A11 Случај Samsung A11 SM-A115F Случај Жените Јасно Цвет Шема Тенок Случај Мека

Совршена компатибилност Со SAMSUNG Galaxy A11 Американска Верзија 6 [стилски елементи] : Мек и флексибилен tpu мат�

DEN 191.84
2009 Вашингтон Држава Квартал Девствени Острови Квартал Врвен Скапоцен Камен Доказ DCAM Сад Нане Ново
2009 Вашингтон Држава Квартал Девствени Острови Квартал Врвен Скапоцен Камен Доказ DCAM Сад Нане

2009 Вашингтон Квартал, 90% Сребро, Доказ Број На Инвентар #720 / А Ве Молиме Внимателно Прочитајте пред Да Ја �

DEN 192.00
JAZHSMOM Бања Балкон Хотел Гостинска Куќа Ѕид Закачалка Смалуваат Преклопен Златен Затворен Невидлив Облека РЕШЕТКАТА Ново
JAZHSMOM Бања Балкон Хотел Гостинска Куќа Ѕид Закачалка Смалуваат Преклопен Златен Затворен Невидлив Облека РЕШЕТКАТА

[Стил на закачалка] преклоплива невидлива закачалка! Заштедува простор и е погоден за складирање Обезбе

DEN 1.00
Торба Ролна Врвот Близнак Рачка Лаптоп Торба Ново
Торба Ролна Врвот Близнак Рачка Лаптоп Торба

Синтетички Полиестер поставата Затворање на бравата Рециклиран Полиестер направен од 100% повторување, �

DEN 1.00
Нова LON0167 мелница за конусни цевки со цевки со цевки со сигурна ефикасност 25/64 x 57/64 Ротари датотека Ново
Нова LON0167 мелница за конусни цевки со цевки со цевки со сигурна ефикасност 25/64 x 57/64 Ротари датотека

Име на производот (издржливо во употреба) : Ротари датотека; Дизајн : Конусни (најнови технологии) цевки ц

DEN 0.33
3 Нозе Овошје Сад - Американски Направени - Мосер Стакло Ново
3 Нозе Овошје Сад - Американски Направени - Мосер Стакло

3 Нога Овошје Сад Има дијаметар од приближно 4" во висина х 8" Мосер СтаклоНаправено во САД Сосема НовНеис�

DEN 495.84
ПРЕДИВО 100 парчиња Мини Модул За Светло Ма Поликристална Продавница Полисилициумски Панели Генератор Батерии Ќелии Ново
ПРЕДИВО 100 парчиња Мини Модул За Светло Ма Поликристална Продавница Полисилициумски Панели Генератор Батерии Ќелии

Панел за соларен Полнач : Силен отпор, може да издржи различни средини, добри перформанси Соларни Полиси

DEN 2.00
Меле &засилувач; Ко. Камерон Кадифен Ткаенина Накит Кутија, Прстен И Обетка Организатор Ново
Меле &засилувач; Ко. Камерон Кадифен Ткаенина Накит Кутија, Прстен И Обетка Организатор

СОФИСТИЦИРАН СТАЈЛИНГМеле И Кона камерон случајот за накит има шик и модернаesетика која сигурно ќе им с

DEN 2.33
Мала Декоративна Кутија За Спомен На Бројаница со Света Плоча Ново
Мала Декоративна Кутија За Спомен На Бројаница со Света Плоча

12 РАЗЛИЧНИ ПЛАКЕТИ НА СВЕТАТА ФИГУРАКарактеристики Чудесна Марија, Прва Причест, Свето Срце На Исус и м�

DEN 2.67
Oumefar DC-DC Buck Converter Module 12V до 5V водоотпорен напон чекор надолу регулатор 3A излезен моќност чекор-надолу Ново
Oumefar DC-DC Buck Converter Module 12V до 5V водоотпорен напон чекор надолу регулатор 3A излезен моќност чекор-надолу

Овој конвертор на напон користи високо квалитетен чип во индустриска класа, со висока стапка на конверз

DEN 0.33
САМОСТОЈНА мини футрола за Кармин СО огледало За Чанта, Сјајна Торба За Држач За Козметичка Шминка Галакси Ѕвезди, Држи Ново
САМОСТОЈНА мини футрола за Кармин СО огледало За Чанта, Сјајна Торба За Држач За Козметичка Шминка Галакси Ѕвезди, Држи

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

DEN 223.84
Дизајнирајте Ја Најдобрата Мајка На Гертруда Во Светот, Сребрена Кригла За Патување 14оз Изолирана Гимнастика Ново
Дизајнирајте Ја Најдобрата Мајка На Гертруда Во Светот, Сребрена Кригла За Патување 14оз Изолирана Гимнастика

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

DEN 0.33
Волт 21589-1 тркало 8 дијаметар Ново
Волт 21589-1 тркало 8 дијаметар

Оригинален дел за замена на OEM (Без предлози) нуди целосна линија на прибор за готвење и е посветена на ум

DEN 1.33
Ibywind Заштитник На Екранот За Xiaomi 12 Lite 5G 6.55, Со Заштитник На Објективот На Металната Камера, без Ново
Ibywind Заштитник На Екранот За Xiaomi 12 Lite 5G 6.55, Со Заштитник На Објективот На Металната Камера, без

[Пријателски За случај] : заштитникот на екранот е помал од екранот на уредот поради Xiaomi 12 lite 5g дизајн на �

DEN 2.33
BZB стока 12 стапала висока огромна Божиќна надувување Дедо Мраз со торба за подароци и мечки светла на отворено Ново
BZB стока 12 стапала висока огромна Божиќна надувување Дедо Мраз со торба за подароци и мечки светла на отворено

Полиестер Мерки за надуена големина (L x W x H) : 79 x 43 x 144 инчи Самостојно се надува во момент со надворешен в�

DEN 424.00
Нов LON0167 Заменски метал се карактеризира со мелница за електричен агол за сигурна ефикасност на Ново
Нов LON0167 Заменски метал се карактеризира со мелница за електричен агол за сигурна ефикасност на

Број на заби : (издржлив во употреба) Голем : 36t мал : 12t Погодно за безгрешен модел : DW100 / 803 Направено од вни

DEN 3.00
ПРОГЛАС ДЕВАР, Ниска Форма, Хемисферични Вклопува Колба Големини 350 Ново
ПРОГЛАС ДЕВАР, Ниска Форма, Хемисферични Вклопува Колба Големини 350

Направено со рачно дување Изработени од боросиликатно стакло 3 Направено со рачно дување...

DEN 3144.00
Дизајн Скинц - Компатибилен со палубата со пареа - Заштитно отстранлив од винил -обвивка за винил, отпорен на гребење Ново
Дизајн Скинц - Компатибилен со палубата со пареа - Заштитно отстранлив од винил -обвивка за винил, отпорен на гребење

✅ Компатибилен со палубата со пареа : Прецизно вклопување* / / Оваа кожа се вклопува како нараквица на к

DEN 3.33
Лунарна Торбичка За Божиќна Ткаенина Од 2, Празнични Украси Расфрлани Со Снегулки И Предмети Од Снешко, Мала Ново
Лунарна Торбичка За Божиќна Ткаенина Од 2, Празнични Украси Расфрлани Со Снегулки И Предмети Од Снешко, Мала

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

DEN 2.00
Богатства на Каролина CJ1046-TCNL буква t Шеврон портокалова и бела керамичка ноќна светлина, компактна, ул-сертифицирана, Ново
Работната маса со тешки метални за гаража, кујна, не'рѓосувачки челик NSF ресторан, отпорен на гребење 72 x 24 сребрена Ново
Работната маса со тешки метални за гаража, кујна, не'рѓосувачки челик NSF ресторан, отпорен на гребење 72 x 24 сребрена

Брзо поставување брзо и лесно склопување Овој производ е дизајниран и завршен за употреба во комерција

DEN 1.00
Фаза на лизгање на Zuqiee - рачна фаза на ротација на рачна рачна ротација на ротација Ново
Фаза на лизгање на Zuqiee - рачна фаза на ротација на рачна рачна ротација на ротација

Премиум квалитет : Оваа линеарна фаза е изработена од висококвалитетен материјал за алуминиумска легур

DEN 4784.00
Втора Соба За Киндер За Кожа Дизајнирана Од АМГДО/За Стрели Ме Ф-11Д/докомо ДФЈФ11-АБВХ-199-З023 Ново
Втора Соба За Киндер За Кожа Дизајнирана Од АМГДО/За Стрели Ме Ф-11Д/докомо ДФЈФ11-АБВХ-199-З023

Производител Број На Модел : DFJF11ABWH199Z023 Производител Број На Модел : DFJF11ABWH199Z023 Kindaroomo Случај За Деца Dvd ARROWSMe

DEN 672.48
Сакрет Портланд Цемент Тип Јас Ново
Сакрет Портланд Цемент Тип Јас

Точка Бетонски Мешавина Цемент Почнува да Се Зацврсти 1 ден Боја Сива Контејнер Големина 46 Точка Бетон�

DEN 1.00
Beistle 4 Парче Октоберфест Партија Баварски Ѓеврек Картон Хартија Отсечени За Германски Тематски Украси, 11, Разнобојни Ново
Beistle 4 Парче Октоберфест Партија Баварски Ѓеврек Картон Хартија Отсечени За Германски Тематски Украси, 11, Разнобојни

Оваа ставка е голема вредност! Октоберфест партија точка Исечоци за празнични прилики Вклучени Компоне

DEN 1.67
M16-2.0 x 50mm, DIN 938, метрика, столпчиња, двојно завршување, завршен крај 1,0 x дијаметар, не'рѓосувачки челик Ново
M16-2.0 x 50mm, DIN 938, метрика, столпчиња, двојно завршување, завршен крај 1,0 x дијаметар, не'рѓосувачки челик

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

DEN 5936.16
Мебелот за внатрешен двор на YouGfin ги покрива водоотпорни, 420D на отворено мебел за покривање на секторот Ново
Мебелот за внатрешен двор на YouGfin ги покрива водоотпорни, 420D на отворено мебел за покривање на секторот

На овој начин, дождот ќе тече надолу отколку да се собере на едно место, така што покритието на отворено �

DEN 2.33
Microswitch AML21BBA2EA прекинувач за копче, прекинувач за прекинувач: Моментарна, Стил на активирач на активирач: Ново
Microswitch AML21BBA2EA прекинувач за копче, прекинувач за прекинувач: Моментарна, Стил на активирач на активирач:

Конфигурација за контакт : Спдт Контактирајте го тековниот AC Max : 3 A Контактирајте го тековниот DC Max : 2 A ROHS

DEN 2.00
3dRose Доо Ф15 Керамички Плочки Подлога, Во собата на 8 Ново
3dRose Доо Ф15 Керамички Плочки Подлога, Во собата на 8

Димензии : 4инчен ч на 4инчен w на 1 / 4инчен гградежно одделение Доаѓа со заштитни влошки од филц спакувани

DEN 3.33
Среќна роденденска картичка, вистинска честитка за дрво од бамбус, дизајн на роденденска торта, премиум Ново
Среќна роденденска картичка, вистинска честитка за дрво од бамбус, дизајн на роденденска торта, премиум

【Природен материјал】 Дрвената честитка е преносна и лесна, големина : 15*11*0,5 см, изработена од две прекр�

DEN 1.33
Класа за украси за дипломирање од 2023 година, црни и златни партии и салфетки Купови поставува партиски Ново
Класа за украси за дипломирање од 2023 година, црни и златни партии и салфетки Купови поставува партиски

Пакет за вредности Овој комплет за материјали за дипломирање вклучува табела со табели (54 x 108 инчи) x 1, 9in

DEN 2.33
Плаканица за сите плакари за плакари, облека за облека од 2 парчиња, зелена пластична закачалка за решетки Ново
Плаканица за сите плакари за плакари, облека за облека од 2 парчиња, зелена пластична закачалка за решетки

Нема повеќе неуредна облека во вашиот плакар! Може да ви помогне да го зголемите вашиот простор за плака

DEN 1.33
Хемотон 15 парчиња Новина Божиќ Третираат Кутија Божиќ Бонбони Кутија Нова Година Свадба Корист Кутија Празник Ново
Хемотон 15 парчиња Новина Божиќ Третираат Кутија Божиќ Бонбони Кутија Нова Година Свадба Корист Кутија Празник

божиќни торби за колачиња висококвалитетната кутија за пакување хартија со ретро дизајн ви овозможува

DEN 1.00
Пенкало за пенкало, четирислојни 72 дупки Оксфордска крпа за скициски молив со патент и рачка, роза Ново
Пенкало за пенкало, четирислојни 72 дупки Оксфордска крпа за скициски молив со патент и рачка, роза

Преносна рачка и исклучителен дизајн на патент патентот е мазен и не е лесен за заглавување, патент и за

DEN 193.28