Снабдување со остомија на Yeysxsy, Стома Остомија Водоотпорна покривка за бања, заштитник на рана од туш со остемија

Снабдување со остомија на Yeysxsy, Стома Остомија Водоотпорна покривка за бања, заштитник на рана од туш со остемија

DEN 1321.60

Ново

Залиха

Силикон Затворање на тока. Само миење на рацете. Снабдување со остемија : Водоотпорен заштитник на Стома е специјално дизајниран за пациенти со Стома и се препорачува за оние со колостомија или илеостомија. Заштита на Стома : Користена од пациенти со стомакот при капење, капакот може ефикасно да спречи вода да влезе во џебот на стомакот и да ја заштити раната од понатамошно триење или стружење, овозможувајќи ви да уживате во времето и слободно во бањата. Безбедно и издржливо : Остомија водоотпорна капа на бања, еднократно и миење, изработено од силиконски материјал, силиконски прстен за запечатување, не може да се користи лесен за истекување. И со дијаметар од 4,9 инчи, може да се користат и едноделни и дво-парчиња торби за остемија. Прилагодлив појас на остемија : Дизајн на фиксиран тока, лесен за ракување. Прилагодлива и еластична лента за половината, погодна за луѓе со различни околини на половината. Производите вклучуваат : 1 × Остомија водоотпорен заштитник, 1 × прилагодлив појас. Затворање на тока. Само миење на рацете. Снабдување со остемија : Водоотпорен заштитник на Стома е специјално дизајниран за пациенти со Стома и се препорачува за оние со колостомија или илеостомија. Заштита на Стома : Користена од пациенти со стомакот при капење, капакот може ефикасно да спречи вода да влезе во џебот на стомакот и да ја заштити раната од понатамошно триење или стружење, овозможувајќи ви да уживате во времето и слободно во бањата. Безбедно и издржливо : Остомија водоотпорна капа на бања, еднократно и миење, изработено од силиконски материјал, силиконски прстен за запечатување, не може да се користи лесен за истекување. И со дијаметар од 4,9 инчи, може да се користат и едноделни и дво-парчиња торби за остемија. Прилагодлив појас на остемија : Дизајн на фиксиран тока, лесен за ракување. Прилагодлива и еластична лента за половината, погодна за луѓе со различни околини на половината. Производите вклучуваат : 1 × Остомија водоотпорен заштитник, 1 × прилагодлив појас. Производот вклучува : 1 × Остомија водоотпорен заштитник, димензии на пакетот за прилагодување на ременот од 1 × : 6,1 x 6.

Производи во категоријата

Колотичтоул пакет од 250, 5/16 hi-јака-јака за заклучување на легура легура челик црна оксид со висока јака за прицврстувачи Ново
Колотичтоул пакет од 250, 5/16 hi-јака-јака за заклучување на легура легура челик црна оксид со висока јака за прицврстувачи

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

DEN 2.00
Дигитална камера со solustre дигитална камера дигитална камера професионална камера покритие мека црна боја DSLR Ново
Дигитална камера со solustre дигитална камера дигитална камера професионална камера покритие мека црна боја DSLR

Во отворот има дупка во долниот дел на статив и двонасочен патент, кој нема да ве вознемири да ја управув

DEN 169.76
Либман 327 мека допир прашина крпа за деликатни површини Ново
Либман 327 мека допир прашина крпа за деликатни површини

100% микрофибер Направено од мек микрофибер за нежни површини Може да се користи суво или влажно за чисте�

DEN 2.33
Nakokouенски женски салон за танцување за танцување фустан модерен фустан за танцување перформанси Ново
Nakokouенски женски салон за танцување за танцување фустан модерен фустан за танцување перформанси

87% полиестер, 13% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Главна ткаенина на Накоку : 87% пол

DEN 1740.80
Meus Racing Nylon Cage Shell Shell Ripper Cage Set и 1/24 RC Model Model Car Metal Metal Coot Sett Ново
Meus Racing Nylon Cage Shell Shell Ripper Cage Set и 1/24 RC Model Model Car Metal Metal Coot Sett

Ова е ново дизајнирана 1 / 24 ултра мала кафезна обвивка, совршено компатибилна со SCX24 Axi00001 C10 Axi00002 JLU Axi00006 Fo

DEN 1104.00
Организатор на решетки за чевли со 6 пар со покривка, тенок кабинет за складирање на чевли, зад врата, Ново
Организатор на решетки за чевли со 6 пар со покривка, тенок кабинет за складирање на чевли, зад врата,

【Совршена големина】 Собрани димензии : 15,5 ”x5 【Повеќе применливост】 Тенок од решетката за чевли на др�

DEN 799.84
Класични автомобили - 1932 година Пакард - 22КТ златен реплика печат/корица за прв ден Плус Инфо картичка - Поштенски Ново
Класични автомобили - 1932 година Пакард - 22КТ златен реплика печат/корица за прв ден Плус Инфо картичка - Поштенски

Од златните реплики на марки за марки на Соединетите Држави, првиот ден на покритие произведена и издад

DEN 3.00
Замтак 25x11x26cm Сликарство на еколошка смола Стоички галеб за ракотворби, пастирска градинарска декорација Играчка подарок Ново
Замтак 25x11x26cm Сликарство на еколошка смола Стоички галеб за ракотворби, пастирска градинарска декорација Играчка подарок

Тема : животно Материјал : смола Стил : вештачки Материјал : смола Стил : вештачки Ви благодариме за посет�

DEN 2084.00
Бебе автомобилско седиште покрива лубеница парче летно овошје, нацртана медицинска сестра капаче за доење на шамија за Ново
Бебе автомобилско седиште покрива лубеница парче летно овошје, нацртана медицинска сестра капаче за доење на шамија за

Полиестер+спандекс Повеќе корици за употреба : Може да се користи како покривка на седиштето за бебиња, �

DEN 270.24
Veegee 6602-5 330мм хидрометар за специфична гравитација, 10 висина, 9 ширина, 2 должина Ново
Veegee 6602-5 330мм хидрометар за специфична гравитација, 10 висина, 9 ширина, 2 должина

Специфична гравитација на хидрометар 0,880 до 0 Продажба на единицата : секоја Специфична гравитација на х

DEN 547.52
Списание за брошура за брошура за брошура за рекламни единици за рекламирање на решетки за рекламирање на акрилична Ново
Списание за брошура за брошура за брошура за рекламни единици за рекламирање на решетки за рекламирање на акрилична

Апликации за употреба во канцеларии, простори за соработка, области за угостителство, лоби, библиотеки,

DEN 1179.20
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chat за Panasonic Lumix DMC-FZ7 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење Ново
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chat за Panasonic Lumix DMC-FZ7 + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 159.84
Rockwood 2848.26d Автоматско црвено завртка со долниот пожар за метални врати со оган, должина од 1 „ширина Ново
Rockwood 2848.26d Автоматско црвено завртка со долниот пожар за метални врати со оган, должина од 1 „ширина

Автоматска, неракавичка завртка со долниот пожар и месинг сатен хром позлатена завршница за обезбедува

DEN 161.60
Kuqbmrsенски цветен принт на цвеќиња со високи еластични јога панталони bellвонче широки нозе одбледени Ново
Kuqbmrsенски цветен принт на цвеќиња со високи еластични јога панталони bellвонче широки нозе одбледени

92 полиестер 8 еластин Еластично затворање Ткаенина : истегната, мека, удобна и пријателска со кожата...

DEN 3.00
Yonice 6 пакет за замена од типот H вакуумски кеси компатибилни за Shop VAC 5-8 галон вакуум, заменете го Дел 90671 Ново
Yonice 6 пакет за замена од типот H вакуумски кеси компатибилни за Shop VAC 5-8 галон вакуум, заменете го Дел 90671

【Компатибилност】 58 галон за собирање на галон за еднократна употреба торба за филтрирање компатибилн�

DEN 1.00
X-Dree 20 PCS 2A683J 100V 68000PF 5% Mylar Cap Polyester филмски кондензатори (20 Piezas 2A683J 100 ν 68000pf 5% Ново
X-Dree 20 PCS 2A683J 100V 68000PF 5% Mylar Cap Polyester филмски кондензатори (20 Piezas 2A683J 100 ν 68000pf 5%

Име на производот : Полиестерски филмски кондензатори; Модел : 2 A683 J Оценет напон : 100 V; капацитивност : 68000

DEN 3.00
Идекорор фото кутија 5 x 7 чаршав за складирање и занаетчиски кутии - 7 внатрешни чувари на фотографии Ново
Идекорор фото кутија 5 x 7 чаршав за складирање и занаетчиски кутии - 7 внатрешни чувари на фотографии

Голем капацитет : Димензии на куќиште за надворешно складирање : 85 "H, Внатрешни димензии на кутии за фото

DEN 0.33
Ognot Шарен среќен роденден Cupcakes Sport Hat, прилагодлива капа за квалитет на модата, капа на отворено, унисекс Ново
Ognot Шарен среќен роденден Cupcakes Sport Hat, прилагодлива капа за квалитет на модата, капа на отворено, унисекс

100% полиестер Една големина најмногу се вклопува : големината на шапката е 22,4â € 23,6â €, прилагодлива, обе

DEN 1.00
Тв Штанд Универзална Маса Врвот База Монтирање за 24-65 Висина Прилагодливи Оптоварување 110LB Ново
Тв Штанд Универзална Маса Врвот База Монтирање за 24-65 Висина Прилагодливи Оптоварување 110LB

тој максималната тежина од 50 килограми / 110 килограми го прави телевизорот постабилен и посигурен Висо�

DEN 2.00
N/A Womenените отсечени од рамо со долги ракави, решетки за раздвојување балет лирски танцови костуми гимнастика Леотард Ново
N/A Womenените отсечени од рамо со долги ракави, решетки за раздвојување балет лирски танцови костуми гимнастика Леотард

Womenените возрасни балетски танц гимнастика Леотард фустан, скриено затворање на патент Висок врат, долг

DEN 1497.60
Божиќни гноми празник гном рачно изработен шведски том, украси за украси за Божиќни елф благодарам на подароците за давање Ново
Victorinox 4.0505.L Ranger Ranger Grip Ново
Victorinox 4.0505.L Ranger Ranger Grip

Со прицврстувач за кука и јамка Материјал : Кожа Со прицврстувач за кука и јамка Материјал : Кожа Додатоц

DEN 392.00
Торба за складирање на санитарна салфетка, торба за торбичка за чаша, торба за тампон, организатор на држачи Ново
Торба за складирање на санитарна салфетка, торба за торбичка за чаша, торба за тампон, организатор на држачи

【Совршена торба за заштита на приватноста】 Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! С

DEN 3.33
GarageProject101 Super Cub Motorcycle маица Ново
GarageProject101 Super Cub Motorcycle маица

Полипамук / 50%полиестер / 50%памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Рака печатена гра�

DEN 1270.40
Womenените со долг ракав Смешна сончогледна вера печати пад симпатична обична маица врвови за тинејџерки Ново
Womenените со долг ракав Смешна сончогледна вера печати пад симпатична обична маица врвови за тинејџерки

100% памукпроизвод како што е прикажано ??? 2022 зделки Голема дозвола? Купете 2 Добијте 5% попуст, купете 3 Доб�

DEN 2.67
Девојки за деца haаои, бонбони божиќни костуми, печати едно парче балет балетски танц Гимнастички леотард Ново
Девојки за деца haаои, бонбони божиќни костуми, печати едно парче балет балетски танц Гимнастички леотард

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Детски девојки Божиќни широки ленти за рамо,

DEN 103.84
Феер железо чадор решетката нордиска влезна чадор чадор чадор решетката за складирање на домаќинства чадор Ново
Феер железо чадор решетката нордиска влезна чадор чадор чадор решетката за складирање на домаќинства чадор

Мобилен и флексибилен, обезбедувајќи погодност за живот Може да се чуваат и долги и кратки рачки...

DEN 2.67
Дуратех Миг Заварување Машина И Дуратех Моќ Алатка Организатор Ново
Дуратех Миг Заварување Машина И Дуратех Моќ Алатка Организатор

МултиПроцес Заварувач : Флукс Јадро / Гас Миг / Стап (ММА) / ДЦ Лифт тиг мултифункционални заварување маш

DEN 2.00
Кабилок 2 парчиња плоча метал држач за плоштад таблета таблета база десктоп слика медал сертификат рамка за кујнски Ново
Кабилок 2 парчиња плоча метал држач за плоштад таблета таблета база десктоп слика медал сертификат рамка за кујнски

Декоративни плочи за решетки : Стабилна структура на Арамка, сигурна и да се одржат разни статии и занае�

DEN 430.08
IVBOOG за Mavic 3 Gimbal Camera Camera Signal Cable PTZ LINE Замена Делови за поправка за DJI Mavic 3 Додатоци за Ново
IVBOOG за Mavic 3 Gimbal Camera Camera Signal Cable PTZ LINE Замена Делови за поправка за DJI Mavic 3 Додатоци за

Добра компатибилност и добро се вклопува Висока брзина на излез и безбедносни перформанси Направено од

DEN 1.00
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера на Sony HDR-TD20V-Anti-Glare MaxRecor Nano Matrix Ново
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера на Sony HDR-TD20V-Anti-Glare MaxRecor Nano Matrix

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

DEN 752.00
Pinkunn 2 парчиња цветни крстови wallидови декор Мексикански крст декор рачно насликана дрвена wallидна уметност Ново
Pinkunn 2 парчиња цветни крстови wallидови декор Мексикански крст декор рачно насликана дрвена wallидна уметност

Она што го добивате : Пакетот ќе ви обезбеди 2 парчиња мексикански уметнички крстови wallидови во 2 различн

DEN 239.84
Статуи на смола Ново
Статуи на смола

Студија на еднорог Големина на артикалот : 6,5 x 11,5 x 3,5 инчи Материјал : Слоу леана смола Карактеристики : р�

DEN 1.00
КВУЛ Ретро Вентилатор За Ладење На Мобилни Телефони Универзален Мобилен Телефон Брз За Ладилник За Ладилник За Игра За Ново
КВУЛ Ретро Вентилатор За Ладење На Мобилни Телефони Универзален Мобилен Телефон Брз За Ладилник За Ладилник За Игра За

Тивок сјај вентилатор, бас операција, без мешање По инсталацијата, тоа не влијае на држењето со двете ра�

DEN 4975.36
Играчки за деца Стобок 20 парчиња затегнати лепливи гуштери бои истегнат рептили играчки лепливи гуштери играчка Ново
Играчки за деца Стобок 20 парчиња затегнати лепливи гуштери бои истегнат рептили играчки лепливи гуштери играчка

Tpr Истегнати гуштери : Лепливи гуштери во воздухот, се вклопуваат со нив за сензорно лекување и откријте

DEN 3.00
Торба за складирање на санитарна салфетка, торба за торбичка за чаша, торба за тампон, организатор на држачи Ново
Торба за складирање на санитарна салфетка, торба за торбичка за чаша, торба за тампон, организатор на држачи

【Совршена торба за заштита на приватноста】 Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! С

DEN 143.84
Американски пејзаж текст хаха расположение бели свеќи стакло миризливи темјан восок Ново
Американски пејзаж текст хаха расположение бели свеќи стакло миризливи темјан восок

Големина : Висина на стаклото : 6,5 см / 2,5 инчи; Висина на свеќата : 4 см / 1,6 инчи; Дијаметар : 5 см / 2 инчи Кл

DEN 0.67
CRZ јога жени четкани голи чувство за тренингот 25 - ГОЛЕМО ПОСТАВНА АТЛЕТСКА Атлетик стомак контрола Ново
CRZ јога жени четкани голи чувство за тренингот 25 - ГОЛЕМО ПОСТАВНА АТЛЕТСКА Атлетик стомак контрола

Четкано голо чувство : 69% полиамид, 31% еластан Повлечете го затворањето Наменето за јога или обука Пронај

DEN 2.33