OLED LCD I2C Display Module FSUOECH 1.12 инч 96x96 Pixel IIC Serial Port Nodemcu Display Board за Arduino ESP STM 4-пински возач SH1107 бело-светло

OLED LCD I2C Display Module FSUOECH 1.12 инч 96x96 Pixel IIC Serial Port Nodemcu Display Board за Arduino

DEN 3.00

Ново

Залиха

Висок квалитет, ниска цена, 4-пински жици се бесплатни Забелешка : Овој I2 C OLED дисплеј доаѓа со залемено, нема потреба од лемење. IIC сериски комуникациски интерфејс, едноставни жици, само 2 сигнални линии, поврзани со напојувањето со 4 PIN линија, лесен за употреба ;. Големина : 1,12 инчи, резолуција : 96*96, боја : бел, агол на гледање : поголем од 160 степени, поддржани платформи : за Arduino, 51 серија, ESP, STIM32 / 2, SCR чипс , погоден за паметни часовници, Интернет на нештата и други шеми. Ниска потрошувачка на енергија : 0,05 W за време на нормалното работење, напон за поддршка : 3,3 V DC, работна температура : -30-80 степени, волумен : 38мм * 30мм * 6мм, возач IC : Sh1107, Комуникација : IIC, само две I / O порта, порта на I / O, порта на I / O, порти, порта на I / O, Без фонт : Софтверот зема модул со зборови, задно осветлување : OLED само светло, без осветлување. Обезбедете референтни шематски дијаграми и датотеки со извори на PCB, референтни програми Arduino, STM32 и TK499 и други сродни материјали. Висок квалитет, ниска цена, 4-пински жици се бесплатни. Забелешка : Овој I2 C OLED дисплеј доаѓа со залемено, нема потреба од лемење. IIC сериски комуникациски интерфејс, едноставни жици, само 2 сигнални линии, поврзани со напојувањето со 4 PIN линија, лесен за употреба ;. Големина : 1,12 инчи, резолуција : 96*96, боја : бел, агол на гледање : поголем од 160 степени, поддржани платформи : за Arduino, 51 серија, ESP, STIM32 / 2, SCR чипс , погоден за паметни часовници, Интернет на нештата и други шеми. Ниска потрошувачка на енергија : 0,05 W за време на нормалното работење, напон за поддршка : 3,3 V DC, работна температура : -30-80 степени, волумен : 38мм * 30мм * 6мм, возач IC : Sh1107, Комуникација : IIC, само две I / O порта, порта на I / O, порта на I / O, порти, порта на I / O, Без фонт : Софтверот зема модул со зборови, задно осветлување : OLED само светло, без осветлување. Обезбедете референтни шематски дијаграми и датотеки со извори на PCB, референтни програми Arduino, STM32 и TK499 и други сродни материјали.

Производи во категоријата

7SB39Z дрон со 1080p HD FPV камера далечински управувач Играчки подароци за момчиња девојчиња со надморска Ново
7SB39Z дрон со 1080p HD FPV камера далечински управувач Играчки подароци за момчиња девојчиња со надморска

Апс Затворање на привремено.material : пластика / метални / електронски компоненти.Коа : Orangefrequency : 2.lens Парам�

DEN 831.84
SuperShieldz дизајниран за Samsung Galaxy Tab A Anti Glare 10.1 Заштитник на екранот и штит за отпечатоци од прсти Ново
SuperShieldz дизајниран за Samsung Galaxy Tab A Anti Glare 10.1 Заштитник на екранот и штит за отпечатоци од прсти

Филмот против сјај (мат) инженерски за да се намали сјајот и отпечатоците од прсти Направено од висококв

DEN 2.33
Професионална оценка лавалиер лапел микрофон за Vivo Y97 компатибилен со iPhone телефон или блогирање на фотоапарати Ново
Професионална оценка лавалиер лапел микрофон за Vivo Y97 компатибилен со iPhone телефон или блогирање на фотоапарати

2022 година ја надгради новата целосно изолирана жица на микрофон за професионално одделение Лавалиер га

DEN 985.60
Кутија за боксерски бран компатибилен со таблетот Meberry Android 11 M7 - кадифена торбичка, ракав за меки Ново
Кутија за боксерски бран компатибилен со таблетот Meberry Android 11 M7 - кадифена торбичка, ракав за меки

? [Мека и кадифена] кутија за Boxwave компатибилен со Meberry Android 11 Tablet M7 (10 Оваа мека кадифена торбичка е нежна н

DEN 319.20
Компатибилен со Магсафе паричник Магнет со штанд, држач за одвојување магнетна картичка Телефонски држач за кредитна картичка Ново Попусти
Продавницата За Тело Шеа Крем За Раце-Орев Мирис, Хидратација во Движење &засилувач; Заштита-1.0 мл Ново
Продавницата За Тело Шеа Крем За Раце-Орев Мирис, Хидратација во Движење &засилувач; Заштита-1.0 мл

За меки ние нудиме производи и beautyуали за убавина за секого – 100% Вегетаријанска Убавина, Засекогаш Прот

DEN 47.84
Ucgou поли поштари 10x13 инчи Teal 200 пакувања торби за испорака 4 силни коверти за испраќање бутик пакување Поштенски Ново
Ucgou поли поштари 10x13 инчи Teal 200 пакувања торби за испорака 4 силни коверти за испраќање бутик пакување Поштенски

? Teal е атрактивна боја што ги прави вашите производи да се издвојуваат од стандардни бели поли поштари С�

DEN 1.00
Шарени папучи образец PU кожен држач за моливче за тркалезно пенкало сад за складирање кутија за кутии Ново
Шарени папучи образец PU кожен држач за моливче за тркалезно пенкало сад за складирање кутија за кутии

ПУ кожен материјал Висококвалитетна кожа, луксузна и силна, со хартиена цевка, мека и еколошка...

DEN 2.00
Samsung WB100 Smart Digital камера Ново
Samsung WB100 Smart Digital камера

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како нов Процесот на ренови�

DEN 2138.08
Icrimp ICP-PC02 Pex Clamp Tool за стискање и отстранување на прстени од не'рѓосувачки челик PEX, 3/8 , 1/2, Ново
Icrimp ICP-PC02 Pex Clamp Tool за стискање и отстранување на прстени од не'рѓосувачки челик PEX, 3/8 , 1/2,

Алатката за единечна PEX Clamp на ICPPC02 е компатибилна со PEXстеги од сите големини од 3 / 8 "до 1" и не бара дополн�

DEN 506.72
Движење-чувар, MG1000-450W-SW, RV Security Security Security, 12 волти, надворешен сензор за движење, светла Ново
Движење-чувар, MG1000-450W-SW, RV Security Security Security, 12 волти, надворешен сензор за движење, светла

Го добиваме !!! Кој сака да дупчи нови дупки во страничниот wallид на нивниот нов добро чуван RV или да остав�

DEN 0.67
Трансформатор за ефикасност на 92 kVa 1ph DOE 230V Примарен 230V секундарен NEMA 3R вентилиран 60 Hz Ново
Трансформатор за ефикасност на 92 kVa 1ph DOE 230V Примарен 230V секундарен NEMA 3R вентилиран 60 Hz

MTDOE161 P230 V92 KVA230 VN3 R MTDOE161 P230 V92 KVA230 VN3 R 230 V 1 фаза Енергетска ефикасна изолација трансформатор од Ларсон Елек�

DEN 1.33
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1 парче црвен калап, пролет за компресија на Ново
Изворите на компресија се погодни за повеќето поправка I 1 парче црвен калап, пролет за компресија на

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба ● Г�

DEN 3.33
Склоп на копчето од 16мм/19мм/22мм метал оксидиран притисок 1NO Ресетирање на копчето за притискање на копчето Ново
Склоп на копчето од 16мм/19мм/22мм метал оксидиран притисок 1NO Ресетирање на копчето за притискање на копчето

Боја : црвена, напон : терминал на завртки, големина : 16мм, стандард : висока глава Сертификација : CE Потекл

DEN 1.67
Месијо симпатична вертикална пенкана организатор на бирото Организатор Пен држач за складирање на канцелариски Ново
Месијо симпатична вертикална пенкана организатор на бирото Организатор Пен држач за складирање на канцелариски

100% пластика Изработено е од пластичен материјал Со својот дизајн на одделот, држачот на пенкалото го ол�

DEN 1137.60
Полици за домашни полици, полици за складирање, wallидови, монтирани во кујна, бесплатна сапуница за бања, полици Ново
Полици за домашни полици, полици за складирање, wallидови, монтирани во кујна, бесплатна сапуница за бања, полици

Massion Моден стил, класифицирано складирање, зафаќа мал простор, заштедете простор и ефикасно ослободете �

DEN 433.60
X-DREE DPST 4PIN 2POSION SNAP во Rocker Switch 15A 250VAC 20A 125VAC (DPST 4PIN 2POSION SNAP во прекинувачот Ново
X-DREE DPST 4PIN 2POSION SNAP во Rocker Switch 15A 250VAC 20A 125VAC (DPST 4PIN 2POSION SNAP во прекинувачот

Име на производот : Рокерски прекинувач; Тип на контакт : DPST; Терминали : 4 пинови Позиција : Вклучена / иск�

DEN 3.00
X-Dree 2 PCS Зелена осветлена светлина Вклучена/Off Boat Rocker Switch AC 250V 15A (2 PZ LUC-E VERDE ILLUMINATA Ново
X-Dree 2 PCS Зелена осветлена светлина Вклучена/Off Boat Rocker Switch AC 250V 15A (2 PZ LUC-E VERDE ILLUMINATA

Име на производот : Рокерски прекинувач; столбови : DPST; номинален напон : AC 250 V 15 A (само за отпорно оптовар�

DEN 912.00
Fevas Bore Size 25mm x800mm мозочен удар CY3B серија пневматски ardвезда без широко распространетост Ново
Fevas Bore Size 25mm x800mm мозочен удар CY3B серија пневматски ardвезда без широко распространетост

Број на модел : CY3 B25*800 Големина на носење : 25мм Мозочен удар : 800мм Тип : CY3 B серија Пневматски ardвезден цили

DEN 3.33
2-пакет прилагодлив затегнување на влекачи на влечка за топлинска ламба со држач за полето со 3-пакувања од Ново
2-пакет прилагодлив затегнување на влекачи на влечка за топлинска ламба со држач за полето со 3-пакувања од

Држач за тела за топлинска ламба Материјал : Керамичка и метална големина : приближно Должина на жицата :

DEN 3.00
Godox VK1 VK1-UC Case Cage со ладен чевли и 1/4 завртка за видео за фотографирање на мобилни телефони Vlog) Ново
Godox VK1 VK1-UC Case Cage со ладен чевли и 1/4 завртка за видео за фотографирање на мобилни телефони Vlog)

【【Vlog комплет за уреди Moblie】 : Да го трансформирате вашиот паметен телефон во студио за професионално ре

DEN 1.67
Ymenow Halloween LED светла од тиква, 1 парчиња Jackек-о-фенер светло со далечински тајмер батерија управувани Ново
Ymenow Halloween LED светла од тиква, 1 парчиња Jackек-о-фенер светло со далечински тајмер батерија управувани

[Светлина од тиква] LED светло со портокалова светлина и изглед на тиква е совршена за декорација на Ноќт�

DEN 127.84
Кокуос се движи доли со тркачи, мебел од тврдо дрво Доли поставен со кревач, движечи Доли за тежок мебел во дома, Ново
Кокуос се движи доли со тркачи, мебел од тврдо дрво Доли поставен со кревач, движечи Доли за тежок мебел во дома,

[4 кукли за мебел] Овој мебел Доли вклучува 4 кукли со мерење на 4,3 x 3,9 x 1,8 инчи, 4 солидни тркала за да го за�

DEN 185.60
Femaleенски навојна тркалезна застој, алуминиум, 1/4 во OD, 5/8 во долга, 6-32 големина на конец, 1 во должина Ново
Femaleенски навојна тркалезна застој, алуминиум, 1/4 во OD, 5/8 во долга, 6-32 големина на конец, 1 во должина

Тип : Femaleенски навој на тркалезно застој Материјал : Алуминиум Надворешен дијаметар : 1 / 4 " Должина на жен

DEN 1164.80
Flydrone Mavic Air 2s Landing Gear со Airdrop System Mavic Air 2 Gear Gload Gload/испорака/испорака/транспорт Ново
Flydrone Mavic Air 2s Landing Gear со Airdrop System Mavic Air 2 Gear Gload Gload/испорака/испорака/транспорт

【Погоден за】 Уредот Air Drop е за DJI Air 2 S / Mavic Air 2 дрон 【Испорака на долги растојанија】 Уредот Mavic Air 2 Airdrop е �

DEN 2.33
HSHA 37 LED Барбер Пол светло со алуминиумски капачиња Ретро стил Осветлувајќи го Sinning Sign Electric Open Sign Ново
HSHA 37 LED Барбер Пол светло со алуминиумски капачиња Ретро стил Осветлувајќи го Sinning Sign Electric Open Sign

Со осветлувачки и ротирачки функции класичен знак на wallидови од берберница, атрактивна романтична роти

DEN 0.33
BSTOKCAM Мулти функции Бутил лента црна и бела - RV бутил лента заптивка - лента од бутил гума од гума - лента Ново
BSTOKCAM Мулти функции Бутил лента црна и бела - RV бутил лента заптивка - лента од бутил гума од гума - лента

✌ 【Мулти функции и лесни за употреба】 лентата за заптивната смеса BSTOKCAM се состои од премија бутил гума

DEN 3.00
Занаетчиски 035 Копчиња за замена: 2 копчиња Ново
Занаетчиски 035 Копчиња за замена: 2 копчиња

Занаетчиски 035 Копчиња за замена : 2 клучеви Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни Алтернативен

DEN 3.33
5мм тркалезно Топ топло/меко бело LED - ултра светло Ново
5мм тркалезно Топ топло/меко бело LED - ултра светло

5мм тркалезно Топ топло / меко бело LED ултра светла (бродови од нас) Големина : 5мм тркалезна чиста, боја :

DEN 101.92
Абоофан порибници за порибување водеше дрвени висечки украси елка виси декорација Божиќ дрвена куќа Божиќно дрво Ново
Абоофан порибници за порибување водеше дрвени висечки украси елка виси декорација Божиќ дрвена куќа Божиќно дрво

Прекрасен дизајн совршен за домашна врата Божиќна венчаница дома декорација Овој венец е изработен од �

DEN 176.00
6,44мм H7 директно тресено рачно рачно Ново
6,44мм H7 директно тресено рачно рачно

Дијаметар : 6,44мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување Дијаметар : 6,44мм...

DEN 240.00