Г50 Внатрешен Двор Стринг Светла со 25 Јасни Глобус Светилки - Отворено Стринг Светла-Пазар Бистро Кафе Виси Стринг Светла-Двор Градина Чадор Глобус Светла-Кафеава Ж?

Г50 Внатрешен Двор Стринг Светла со 25 Јасни Глобус Светилки - Отворено Стринг Светла-Пазар Бистро Кафе Виси Стринг

-170 %

DEN 191.84

Ново

Залиха

Тип На Сијалица : Блескаво Големина На Сијалицата : 2 "Широк За 2 7/8" Висок. Вкупна Должина На Низата : 25 Стапки. Приклучоци По Стрингер : 25 Приклучоци. Тип на штекер : Е17 Средна База. Вати По Сет : 175 Вати. Засилувачи По Сет : 1,46 Засилувачи. Растојание На Штекерот : 12 Инчи. Жица Мерач : 20 AGG. Женски Приклучок : Да-Поврзете 3 Крај До Крај. Должина На Олово : 6 Инчи. Општи Совети За Монтирање : Најдобро е да ја инсталирате низата без светилки во штекерот за да го намалите кршењето. Се препорачува жица за водич за намалување на стресот на жицата и обезбедување чист професионален изглед. Осигурајте се и зашрафете ги светилките директно за да бидете сигурни дека ниту една влага не може да ја загрози функционалноста на жицата. 25 Нога Јасно Г50 Стринг Сет-УЛ Наведени - Кафеава Жица - 25 Светилки Вклучени. 25 Вкупно Приклучоци со 12" Растојание - 6 " Оловна Жица-Е17/Ц9 Среден Основен Приклучок. 7 Вати Сијалица - 18 МЕРАЧ СПТ - 1 Жица-5 Засилувач Споени Приклучок-Макс Поврзете 3 Крај До Крај. Мерење На Светилки : 2-7/8" Високи За 2" Широк - 3.000 Часовен Век На Сијалицата. Совети за инсталација : Секогаш прво монтирајте ја низата пред да ги навртувате светилките. Препорачуваме да користите "жица за авиони" за да ја користите како кабел за поддршка за професионален изглед и ако изберете да не користите жица за поддршка, тогаш можете да ја монтирате низата на различни точки на вртење во зависност од вашата апликација. Секогаш внимавајте да ја навртувате секоја сијалица директно за да се осигурате дека ниту една вода не може да се пробие во штекерот и исто така да нема шорцеви од осигурувачот во машкиот приклучок.

Производи во категоријата

Делови 2 Тркалезна ПРИКОЛКА ЛЕД Маркер светла 4 ЛЕД Рамна Монтажа со Громови и Жичани Пигтили За Приколка Ново
Делови 2 Тркалезна ПРИКОЛКА ЛЕД Маркер светла 4 ЛЕД Рамна Монтажа со Громови и Жичани Пигтили За Приколка

Се започна во летото 2013 година со едноставна, со задебелена идеја : направете подобри авто делови Со дру�

DEN 2.67
Исклучителна Игри Кабел Момци Полнење Телефон &засилувач; Контролор Носителот: Несреќа Бандикут-Коко, Ново
Исклучителна Игри Кабел Момци Полнење Телефон &засилувач; Контролор Носителот: Несреќа Бандикут-Коко,

Вашите омилени ликови од попкултуратаСо Цел! Го држи телефонот, контролорот на играта или што сакате д�

DEN 431.84
CXDTBH Корејски Двојна Кутија За Накит Пренослива Кутија За Складирање Накит Десктоп Организирајте Кутија За Накит Ново
CXDTBH Корејски Двојна Кутија За Накит Пренослива Кутија За Складирање Накит Десктоп Организирајте Кутија За Накит

Складирањето накит одбива да биде неуредно и може да прими секаков вид накит, обетки, ѓердани, нараквици

DEN 1.00
Кина Глазура Лакирана Кожа Горниот Слој Ново Попусти
Кина Глазура Лакирана Кожа Горниот Слој

дава нокти екстремно висок сјај сјај заштита од чипсување на лак Дава долготрајни маникир...

DEN 127.68
Јога Мат, Јога Душеци За Домашно Вежбање, Тренингот Мат, Вежбање Душеци, Пилатес Мат, Патка Куче Коњ Животно Ново
Јога Мат, Јога Душеци За Домашно Вежбање, Тренингот Мат, Вежбање Душеци, Пилатес Мат, Патка Куче Коњ Животно

● Јога Мат Големина : 80х183 см / 32х72 во ● Материјал За Јога Душеци : Подлогата за Вежбање е Изработена од Ма

DEN 374.40
Најновиот Dell Inspiron 7000 2-во-1 Кабриолет Лаптоп, 17 QHD+ 2k Екран На Допир, Intel Core i7-1165G7, Ново
Најновиот Dell Inspiron 7000 2-во-1 Кабриолет Лаптоп, 17 QHD+ 2k Екран На Допир, Intel Core i7-1165G7,

●Процесор€ 11Та Генерација Intel Core i7 1165g7 Процесор (12mb Кеш, до 47 GHz) Intel Iris Xe Графика со заедничка графичка м�

DEN 0.33
Дежихуи Вентилатор За Кампување Со Лесен Пренослив Вентилатор за Кампување 5200mAh 180° Преклопен Десктоп Ново
Дежихуи Вентилатор За Кампување Со Лесен Пренослив Вентилатор за Кампување 5200mAh 180° Преклопен Десктоп

Користи цврст И АнтиКапка, Мултифункционален Вентилатор : повеќекратен дизајн на преклопување, не само

DEN 1.67
ФИНКОС WDT2525-80L-16 CNC Алатка За Вртење Внатрешна Дупка Држач За Нож За Нож Инсталирајте Алатка за Вртење Ливчиња Ново
ФИНКОС WDT2525-80L-16 CNC Алатка За Вртење Внатрешна Дупка Држач За Нож За Нож Инсталирајте Алатка за Вртење Ливчиња

Употреба : Алатка За Внатрешно Вртење Материјал : Тврда Легура Цврстина : WDT252580 L16 Облога : Инсталирајте а�

DEN 272.00
Мотиќ 1100200600781 СМЗ140 Бинокуларен Стерео Микроскоп, Инцидент/ПРЕНЕСЕН Лед Штанд Ново
Мотиќ 1100200600781 СМЗ140 Бинокуларен Стерео Микроскоп, Инцидент/ПРЕНЕСЕН Лед Штанд

Цел за зумирање 1x – 4 X Кликнете запира за прецизни калибрации Бинокуларна или Тринокуларна верзија Мод�

DEN 13511.04
Dell OP5060SFRDR97 OptiPlex 5060 СФФ Десктоп Компјутер Со Intel Core i5-8500 3 GHz Hexa-core, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 500GB Ново
Dell OP5060SFRDR97 OptiPlex 5060 СФФ Десктоп Компјутер Со Intel Core i5-8500 3 GHz Hexa-core, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 500GB

8 GB DDR3 Виндоус 10 Про 64 Битна Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегле

DEN 1054.40
Шатл Уметност 30 Бои Хајлајтери, Пастелни Хајлајтер Пенкала Избрани Бои, Двојна Врвот Блага Боја Хајлајтер Ново
Шатл Уметност 30 Бои Хајлајтери, Пастелни Хајлајтер Пенкала Избрани Бои, Двојна Врвот Блага Боја Хајлајтер

ТРЕНДОВСКИ МЕКИ БОИ ЗА ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : шатл Уметност 30 бои хајлајтерс сет избрана неверојатно забавни

DEN 2.33
XBWEI Цвет Торба САМОСТОЈНА Рака Плетење Торба Волна Капчиња Плетење Подарок Ново
XBWEI Цвет Торба САМОСТОЈНА Рака Плетење Торба Волна Капчиња Плетење Подарок

Тежина 0,2 кг Материјал : Волна Материјал : ткаење на памучна нишка Штрутура : Полиестер Чиусура : бока апе�

DEN 5258.72
Мекфеј Арчи смешен фидер за верверички на гном Ново
Мекфеј Арчи смешен фидер за верверички на гном

Тој гном сигурно минува низ многу ореви Веројатно не сакате верверички во вашата градина и фидер за пти�

DEN 1484.80
Runworld Ноќна Визија Очила За Возење Поларизиран Ден Ноќен Поглед Анти-Отсјај За Мажи Жени Заштитни Ново
Runworld Ноќна Визија Очила За Возење Поларизиран Ден Ноќен Поглед Анти-Отсјај За Мажи Жени Заштитни

Класични Авијатичарски Очила За Ноќно ГледањеПрофесионален дизајн и леќи за Дневно и ноќно возење, мож�

DEN 1.33
Кол-Пармер Винил Етикети, 8-1/2 х 11, 100/пк Ново
Кол-Пармер Винил Етикети, 8-1/2 х 11, 100/пк

Тип на производ : винил етикета Произведено Од КолПармер Произведено во Сад Етикетите се идеални за ети�

DEN 2035.52
Амбесон Мед Пчела Торба За Перење, Цртан Филм Стил Муви И Шестоаголни Форми Расфрлани, Попречуваат Кошница Ново
Амбесон Мед Пчела Торба За Перење, Цртан Филм Стил Муви И Шестоаголни Форми Расфрлани, Попречуваат Кошница

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

DEN 0.33
Неродеко 2 парчиња Ротирачки Послужавник За Складирање Организатор На Шминка Послужавник Ротирачки Држач За Прибор Ново
Неродеко 2 парчиња Ротирачки Послужавник За Складирање Организатор На Шминка Послужавник Ротирачки Држач За Прибор

МИЛЕНИЧЕ КАБИНЕТОТ МРЗЛИВИ сузани овој мултифункционален послужавник е совршен за држење на вашето ов�

DEN 483.04
Акрилен Држач За Кафе варку, Организатор На Капсули За Кафе Со 4 Оддели Со Капак, Јасна Кутија За Складирање За К Шолја, Ново
Акрилен Држач За Кафе варку, Организатор На Капсули За Кафе Со 4 Оддели Со Капак, Јасна Кутија За Складирање За К Шолја,

●Практичен Организатор Со 4 Оддели, Со Димензии 11,8€4,7 ° 4,7 инчи, држачот за мешунка за кафе е дизајниран �

DEN 383.84
Локор 10х8фт Ткаенина Ретро Кујна Позадина За Домашна Кујна Внатрешни Украси Деца Портрет За Возрасни Фотографија Ново
Локор 10х8фт Ткаенина Ретро Кујна Позадина За Домашна Кујна Внатрешни Украси Деца Портрет За Возрасни Фотографија

€Големина : 10x8ft ●Материјал● : Надграден полиестер Перење, пеглање и не избледување Лесно носење и може

DEN 688.00
Адидас Оригинали Оригинали Национални 3-Ленти Половината Пакет Ново
Адидас Оригинали Оригинали Национални 3-Ленти Половината Пакет

93% Полиестер, 3% Природна Латекс Гума, 2% Спандекс, 2% Најлон Затворање на патент Миење Раце Само Апликација

DEN 0.33
Мултифункционален DIY мини појас Сандер мелница за мелење на мелење машина за мелење на машина за мелење на машина Ново
Мултифункционален DIY мини појас Сандер мелница за мелење на мелење машина за мелење на машина за мелење на машина

Изработено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик и алуминиум легура, обработка на ЦПУ, в

DEN 0.67
Елен Осветлување Зи-Лајт Ксенон 12в-1 Светлина, 9-инчен w/светилка. Бронзена Завршница. Ново
Елен Осветлување Зи-Лајт Ксенон 12в-1 Светлина, 9-инчен w/светилка. Бронзена Завршница.

Направено од метал Кафеава завршница; јасно дифузно стакло траење на светилката од 10.000 часа, произведув

DEN 111.52
ТОРБА ЗА ПЕРЕЊЕ СО РЕШЕТКА ОД 2 парчиња Мрежести Кеси За Перење Патент Торба За Перење Торба За Чување Патувања Организатор Ново
Konewos Деца Предводена Фитнес Тракер Часовник, Не-Bluetooth Дигитален Педометар Рачен Часовник, Водоотпорен, 12/24 Ново
Konewos Деца Предводена Фитнес Тракер Часовник, Не-Bluetooth Дигитален Педометар Рачен Часовник, Водоотпорен, 12/24

●Прецизно Следете Ги Вашите Чекори : Бројач На Чекори Без Bluetooth, не е потребна врска со паметен телефон и

DEN 1.67
Акариран Super Squiggles Markers Markers Set: 12 сет на пенкало за маркер во боја, пенкала за метални маркери, комплети Ново
Акариран Super Squiggles Markers Markers Set: 12 сет на пенкало за маркер во боја, пенкала за метални маркери, комплети

【Премиум квалитет и уникатен преглед на пенкало】 Super Squiggles Markers Единствена технологија произведува ко�

DEN 1.67
Нова Кутија За Контејнери За Складирање На Тврда Пластика Lon0167 Case Кутија За Држач За Патување На Батерии Ново
Нова Кутија За Контејнери За Складирање На Тврда Пластика Lon0167 Case Кутија За Држач За Патување На Батерии

Име на производот : Батерија случај; за : 2 х 16340 Батерија (Не Се Вклучени Тука) Големина : 4,5 x 3,9 x 2cm / 1,8 "x 1,5" x

DEN 136.00
Улефоне ИП67 Водоотпорен 3 во 1 Armоскоп За Улефон Моќ Оклоп 18/18Т/19Т/Оклоп 13/Оклоп 16 Про / Оклоп 9 Солиден Ново
Улефоне ИП67 Водоотпорен 3 во 1 Armоскоп За Улефон Моќ Оклоп 18/18Т/19Т/Оклоп 13/Оклоп 16 Про / Оклоп 9 Солиден

Улефон Моќ Оклоп 18t & Моќ Оклоп 13 & Моќ Оклоп 16 Про & Оклоп 9 се одликува со надворешна експанзија порта на л

DEN 3.00
Премиерот Линија 9220077 Ноктите Асортиман Комплет. Пластична Преграда Кутија Вклучува Заеднички, Завршна Ново
Премиерот Линија 9220077 Ноктите Асортиман Комплет. Пластична Преграда Кутија Вклучува Заеднички, Завршна

Обично се користи за закачување слики Може да се користи за завршување на проекти за обработка на дрво...

DEN 0.33
К0290004-5 Работни Раце Рака Крем Цевка, 3 мл Ново
К0290004-5 Работни Раце Рака Крем Цевка, 3 мл

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 2.67
Ѕид Скали Батерија Управувана Ѕид Светла Во Собата На 2, Без Жици Потребни За Инсталација Скали,Далечински Управувач Ново
Ѕид Скали Батерија Управувана Ѕид Светла Во Собата На 2, Без Жици Потребни За Инсталација Скали,Далечински Управувач

1●Совршена Декорација● ѕидното светло е совршено за внатрешна декорација на домот, вклучувајќи кујна,

DEN 1698.56
Божиќ Зима Црна За Накит Клучни Козметички Очила Слушалки Паричник-Канцеларија/Домашна Употреба Накит Организатор Ново
Божиќ Зима Црна За Накит Клучни Козметички Очила Слушалки Паричник-Канцеларија/Домашна Употреба Накит Организатор

Заштедете Просторпослужавникот е совршен за уредно уредување на клучот, часовникот, мобилниот телефон,

DEN 2.33
Мери Филипс Коктел Салфетки-Време е Да Пиете Шампањ и Да Танцувате на Масата. Ново
Мери Филипс Коктел Салфетки-Време е Да Пиете Шампањ и Да Танцувате на Масата.

20 пакет Од 3слоеви Свадба, Диплома, Ангажман, Дипломирање, Роденденски Коктел Салфетки Време Е Да Пиете Ш

DEN 190.72
Мухоме Холографски Сребрена Фолија Раб Завеса, 4 ПАРЧИЊА 3.28 СТАПКИ x 8.2 СТАПКИ Tinsel Вратата Streamers &засилувач; Ново
Мухоме Холографски Сребрена Фолија Раб Завеса, 4 ПАРЧИЊА 3.28 СТАПКИ x 8.2 СТАПКИ Tinsel Вратата Streamers &засилувач;

1 Материјал за ламба : холографската позадина на завесата со сребрени рабови е изработена од ламба со сј�

DEN 3.33
kwmobile Tpu Силиконски Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Ултра-Случај Тенок Телефонски Капак Со Ново
kwmobile Tpu Силиконски Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Ултра-Случај Тенок Телефонски Капак Со

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Samsung Galaxy S22 Ултра ВНИМАНИЕ : Не одговара На Samsung Galaxy S22 или S22+! НЕЛИЗГАЊЕ :

DEN 2.00
Ретро конзола де јуегос мини класико кон 2 Иналамбрико Класичен Контролер y 10000 јуегос инкорпорадос, салида Ново
Ретро конзола де јуегос мини класико кон 2 Иналамбрико Класичен Контролер y 10000 јуегос инкорпорадос, салида

?€Илјадници битка игри со двајца играчи ● Ретро класичен носталгичен двојки конзола За игри Масивни иг

DEN 1.33
Кеси За Мраз што може да се полнат Со Затворање На Стегачот-Големи, 6-1/2 x 14 - Еднократно Лесно Полнење Болнички Ново
Кеси За Мраз што може да се полнат Со Затворање На Стегачот-Големи, 6-1/2 x 14 - Еднократно Лесно Полнење Болнички

3 СЛОЈ ИЗГРАДБА секоја еднократно мраз торба е направена со 3 слоеви, вклучувајќи надворешен мека покри�

DEN 111.84
Mssoomm 15mm EGH15 Cnc Квадратни Линеарни Водич Железнички Комплет 4Pcs EG15-77.95 инчен / 1980mm +8Pcs EGH15-CA Ново
Mssoomm 15mm EGH15 Cnc Квадратни Линеарни Водич Железнички Комплет 4Pcs EG15-77.95 инчен / 1980mm +8Pcs EGH15-CA

4 парчиња линеарни шини EG15 15mm должина : 7795 инчи / 1980mm, 8pcs EGH15 CA лизгач превоз блокови (Ниско Собрание И Ква

DEN 2.33
Davitu Dc Мотор-Голема Брзина DC12V-48V 300w Вретено Гравирање Машина Вретено Мотор Воздушно Ладење Цпу Вретено Ново
Davitu Dc Мотор-Голема Брзина DC12V-48V 300w Вретено Гравирање Машина Вретено Мотор Воздушно Ладење Цпу Вретено

1 Работен напон : 1248вдц Брзина на ротација : 300012000р / мин (12В3000р / мин, 24В6000р / мин,36В9000р / мин, 48В12000р / мин )...

DEN 1.33
25.2V 3600mAh замена на литиум-јонска батерија компатибилна со Dyson V11 Absolute, V11 комплетен, V11 меки вакуум чистач Ново
25.2V 3600mAh замена на литиум-јонска батерија компатибилна со Dyson V11 Absolute, V11 комплетен, V11 меки вакуум чистач

Тип на батерија : LiIon, Напон : 252 V, Капацитет : 3600m Ah Замена за батеријата Dyson V11 Интегриран интелигентен кон�

DEN 2559.84