Yealink SIP-T48S Gigabit IP Voip SIP телефон

Yealink SIP-T48S Gigabit IP Voip SIP телефон

DEN 1584.00

Ново

Залиха

IP телефонот SIP-T48 S е динамично решение за деловни комуникации за директори и професионалци Овој телефон нуди голем екран на допир што го прави префрлувањето помеѓу страниците и апликациите брзо ,. IP телефонот SIP-T48 S е динамично решение за деловни комуникации за директори и професионалци. Овој телефон нуди голем екран на допир што го прави префрлувањето помеѓу страниците и апликациите брзо ,. IP телефонот SIP-T48 S е динамично решение за деловни комуникации за директори и професионалци. Овој телефон нуди голем екран на допир што го прави префрлувањето помеѓу страниците и апликациите брза, лесна и удобна. SIP-T48 S е исто така со Optima HD Technology Optima HD и широкопојасен кодек на Opus за неспоредлива аудио јасност. Корисниците на телефон ќе мислат дека седат во иста просторија едни со други. Телефонот користи Gigabit Ethernet технологија за ракување со брзо повици.

Производи во категоријата

Shyekyo HD Мултимедијален интерфејс Сплитер, сплитер 3 режими 340MHz приклучок и играјте за отворено за дома Ново
Shyekyo HD Мултимедијален интерфејс Сплитер, сплитер 3 режими 340MHz приклучок и играјте за отворено за дома

HDMI аудио екстрактор Извлечете го аудио сигналот од сигналот HDMI до системот за засилувач на моќност за д

DEN 296.00
Алатки за систем за наводнување на градинарство Nuojie 1/2 3/4 Надворешна нишка Прилагодлива земјоделска Ново
Алатки за систем за наводнување на градинарство Nuojie 1/2 3/4 Надворешна нишка Прилагодлива земјоделска

Опсегот на наводнување може да се контролира, а наводнувањето е силно, покривајќи го секој агол на гради

DEN 0.33
Електрична кутија, прекинувач, 3x2x2 IN. Ново
Електрична кутија, прекинувач, 3x2x2 IN.

Капацитет : 10,0 кубни во, номинална ширина : 2 во, материјал : галванизиран цинк Капацитет : 10,0 кубни во, ном�

DEN 1476.80
Адаптер за безжичен карцил Carabc CarPlay Apple безжичен CarPlay Dongle Wired CarPlay Convert Cars Wireless Ново
Адаптер за безжичен карцил Carabc CarPlay Apple безжичен CarPlay Dongle Wired CarPlay Convert Cars Wireless

Ултра брз безжичен Car Play Dongle Нема потреба повеќе за жични врски, може брзо да го претвори жичен Car Play во б�

DEN 1103.84
Салон за миленичиња Адпро и чешлање на кучиња LED неонски знак зелена 16 x 12 инчи ST4S43-I593-G Ново
Салон за миленичиња Адпро и чешлање на кучиња LED неонски знак зелена 16 x 12 инчи ST4S43-I593-G

Дали сакате да додадете малку осветленост и интересна работа во вашиот дом или бизнис? Не гледајте пода�

DEN 2.00
Прилагодени ласерски акценти на екранот за кучиња на воздухопловните сили Ново
Прилагодени ласерски акценти на екранот за кучиња на воздухопловните сили

Приказ на wallид или полица 8 "x 12" пејзаж Направено во САД Целосно лиценциран Приказ на wallид или полица...

DEN 1350.40
Работни капи со џемпер за мажи за мажи, животински симпатични коала, прилагодливи жени, работни капачиња, Ново
Работни капи со џемпер за мажи за мажи, животински симпатични коала, прилагодливи жени, работни капачиња,

100% полиестер Затворање на влечење ★ 【Големина】 Една големина се вклопува за какви било форми на глава�

DEN 3.33
Conopy на седиштето за новороденчиња од хојакс, сет за момчиња, супер мека затегнување ткаенина и маичка плетена, Ново
Conopy на седиштето за новороденчиња од хојакс, сет за момчиња, супер мека затегнување ткаенина и маичка плетена,

? 【Висококвалитетен материјал】 Хојакс бебешки седишта за автомобили Canopy се изработени од ултрамеки ми

DEN 1.00
Стоматолошки Медицински Стол За Стоматолог Докторска Столица Прилагодлив Мобилен Стол Стп Кожа Сина Ново
Стоматолошки Медицински Стол За Стоматолог Докторска Столица Прилагодлив Мобилен Стол Стп Кожа Сина

Достапни се стандардни бои : Зелена, Средно Сина, Темно Сина (18 бои се опционални) Висококвалитетен рицин

DEN 3.00
Canon PowerShot SX70 HS со висока оценка со висока оценка и навој 3 парчиња комплет за филтрирање на леќи Ново
Canon PowerShot SX70 HS со висока оценка со висока оценка и навој 3 парчиња комплет за филтрирање на леќи

УВ филтер (ултравиолетово) магла (1а) за заштита од прашина, нечистотија, гребнатини, отпечатоци од прсти

DEN 959.84
КСИКСИАН Алатка Тркалаат Торба Патент Торба 5 Џебови Платно Алатка Организатор Преносни Алатка Ролна Торбичка Алатка Ново
КСИКСИАН Алатка Тркалаат Торба Патент Торба 5 Џебови Платно Алатка Организатор Преносни Алатка Ролна Торбичка Алатка

5 индивидуални џебови за класифицирање на алатките, со мазен патент за отворање / затворање Задебелени п

DEN 252.80
X-Ree 1 DC женски до 2 DC машки 5,5 x 2,1 mm Power Cable Wire за CCTV камера (1 DC Femmina A 2 CC Maschio 5,5 Ново
X-Ree 1 DC женски до 2 DC машки 5,5 x 2,1 mm Power Cable Wire за CCTV камера (1 DC Femmina A 2 CC Maschio 5,5

Нето тежина : 23g; Содржина на пакетот : 1 x CCTV продолжен кабел Главна боја : црна; Должина на кабелот : 40см / 15,

DEN 1.33
DBYLXMN кутија за преклопување чевли за чевли за складирање на чевли за складирање на организатори за Ново
DBYLXMN кутија за преклопување чевли за чевли за складирање на чевли за складирање на организатори за

100% пластика Карактеристики на контејнери за торбички за облека за облека кои организираат облека под к�

DEN 529.60
Alto-Shaam GS-37060 Model 20-20 CTP Sweep Door Door, Gen-3, 13 Висина, 11 ширина, 7 Должина Ново
Alto-Shaam GS-37060 Model 20-20 CTP Sweep Door Door, Gen-3, 13 Висина, 11 ширина, 7 Должина

Земја на потекло : Соединетите држави Димензии на пакетот : 6,8 L x 29,3 W x 36,5 ч (сантиметри) Тежина на пакет : 0,2

DEN 2060.16
Mirage Pet Products 57-24 XXLBPBPK розов расипан расипан ратен фустан од црна боја со светла, xx-голема Ново
Mirage Pet Products 57-24 XXLBPBPK розов расипан расипан ратен фустан од црна боја со светла, xx-голема

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5724 xxlbpbpk Поли / памучна мешавина за максимална удобн�

DEN 2.33
Четки за шминка Ganfanren Поставени со основа за торба во прав за истакнување на сенката за очила за мешање на усните Ново
Четки за шминка Ganfanren Поставени со основа за торба во прав за истакнување на сенката за очила за мешање на усните

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 1.67
Wooow 75 qt. 19 галон 72 литри сив плоштад за ѓубре. Ново
Wooow 75 qt. 19 галон 72 литри сив плоштад за ѓубре.

Квалитетни работи Канта за отпадоци / конзерва за отпадоци е изработена од тешки материјали Совршено �

DEN 1.00
Kimllier 17 парчиња аголни плочи блок сет, прецизен мерач на мерач на мерач на мерач 1/4 до 45 степени со кутија Ново
Kimllier 17 парчиња аголни плочи блок сет, прецизен мерач на мерач на мерач на мерач 1/4 до 45 степени со кутија

Производ : Поставениот има 17 индивидуални челични блокови од различни агли, опсег на агол + / 20 инчи Кара�

DEN 1103.84
Поставени поштенски сандачиња со чудовишта од чудовиштето на Lemax од 2 44740 Ново
Поставени поштенски сандачиња со чудовишта од чудовиштето на Lemax од 2 44740

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

DEN 193.28
18 '' склопувачки сообраќаен конус со LED светлосна ламба, рефлексивна мулти-намена за безбедност на патиштата Ново
18 '' склопувачки сообраќаен конус со LED светлосна ламба, рефлексивна мулти-намена за безбедност на патиштата

Најдобра вредност : Вклучува 1 конус за безбедност во сообраќајот со LED светлосна ламба Направено од пор�

DEN 500.16
Бидете најдобра верзија на налепници за налепници за налепници - налепници на лаптоп - 2,5 инчи винил Ново
Бидете најдобра верзија на налепници за налепници за налепници - налепници на лаптоп - 2,5 инчи винил

4 Пакет Бидете најдобра верзија од вас Инспиративни налепници налепници на лаптоп винил декларации о�

DEN 0.33
Јобнг Машки Хеланки За Обновување На Компресија Со Висок Струк Трчање Јога Контролни Панталони За Стомак Подслојни Ново
Јобнг Машки Хеланки За Обновување На Компресија Со Висок Струк Трчање Јога Контролни Панталони За Стомак Подслојни

95% Памук, 5% Спандекс Се лизга на затворање Хеланки за компресија со високи перформанси со одлично истегн

DEN 3.33
Кордова 3734PU отпорни на нараквици, нараквици сол и бибер за работа, со полиуретанска обвивка за зафат, Ново
Кордова 3734PU отпорни на нараквици, нараквици сол и бибер за работа, со полиуретанска обвивка за зафат,

Отпорни на сечење : нараквиците се отпорни на сечење, абразија и пункции; Сертифицирано ANSI намалување на

DEN 1.67
Ylyajy Европски креативни медитерански медитерански стакло стакло дневна соба трпезарија за трпезарија во Ново
Ylyajy Европски креативни медитерански медитерански стакло стакло дневна соба трпезарија за трпезарија во

Нашата биро ламба е составена од геометриски сенки изработени од уметничко стакло, што може да ја напра�

DEN 2.33
Црн пластичен ланец - 65 32 50 стапки Пластичен безбедносен ланец за контрола на толпата, бариера за паркирање Ново
Црн пластичен ланец - 65 32 50 стапки Пластичен безбедносен ланец за контрола на толпата, бариера за паркирање

✔ 【【Изобилни додатоци】 Секој ланец од 65 стапки е опремен со 6 клипови за карабинер, 8 куки S, 1 пакет на п�

DEN 398.08
Алатка за прицврстување за брзо ослободување, алатка за прицврстување на сила од 150 килограми, алатка за прицврстување Ново
Алатка за прицврстување за брзо ослободување, алатка за прицврстување на сила од 150 килограми, алатка за прицврстување

Дизајн на рачката : За време на стегањето, рачката спречува странично нафрлање да влијае на операцијата,

DEN 106.72
Dorman 13618Gyc Влез за влез без клуч Компатибилен со избрани модели, сива дигитална маскирна Ново
Dorman 13618Gyc Влез за влез без клуч Компатибилен со избрани модели, сива дигитална маскирна

Паметно фикс Овој далечински управувач без клуч ви овозможува едноставно да замените испукан или истр�

DEN 2.33
Хемотон 5 парчиња лажни трепки Помошни лажни трепки пластични розови трепки за трепки Ново
Хемотон 5 парчиња лажни трепки Помошни лажни трепки пластични розови трепки за трепки

Алатка за апликатор за трепки Едноставно стегајте ги трепките до апликаторот и Алин за да го вклопат ра�

DEN 3.33
Реики лекување кристал природен розов камен кристал во прав кварц камен скршен чакал кристал аквариум цвет тенџере Ново
Реики лекување кристал природен розов камен кристал во прав кварц камен скршен чакал кристал аквариум цвет тенџере

Кристалите можат да ви помогнат да постигнете рамнотежа во различни области од вашиот живот и можат да �

DEN 0.67
3/4 ПРОЕКТ 1 Од Јасна Винил Цевка-10 Стапки, 30 ПСИ, Флексибилни Пластични Цевки, Без Бпа И Нетоксична, Ново
3/4 ПРОЕКТ 1 Од Јасна Винил Цевка-10 Стапки, 30 ПСИ, Флексибилни Пластични Цевки, Без Бпа И Нетоксична,

СТАНДАРДНА ПЛАСТИЧНА ЦЕВКАпвц винил цевки, ПРОЕКТ : 3 / 4", ОД : 1", дебелина На Ѕидот : 3,15 мм; Цврстина : 73А (цв�

DEN 1.00
81020 - Ново влакно - Стандардни нишки за јамка, Електронски микроскописки науки - кутија од 10 Ново
81020 - Ново влакно - Стандардни нишки за јамка, Електронски микроскописки науки - кутија од 10

Ново влакно Иконак на жицата на филаментот до работното место нема можност за мавтање Мимален радиус н�

DEN 950.40
Демдако летен loveубовен двојка полноќ црна црна 5 x 3 смола колекционерска фигура Ново
Демдако летен loveубовен двојка полноќ црна црна 5 x 3 смола колекционерска фигура

Колекционерската фигура со летни loveубовни пар е хумористична скулптура на мечка двојка што држи цвеќињ

DEN 3.33
Кох-I-Noor Technigraph Водечки Носител Со Клип, 1 Секој Ново
Кох-I-Noor Technigraph Водечки Носител Со Клип, 1 Секој

Држи 2мм х 120мм води Се одликува со силен систем на спојката за да се спречи лизгање на оловото Металната

DEN 1.33
BZBYCZH компатибилен за PVA080F12H 80mm 8020 DC 0,36A 12V 725Y7 Ново
BZBYCZH компатибилен за PVA080F12H 80mm 8020 DC 0,36A 12V 725Y7

BZBYCZH компатибилен за PVA080 F12 H 80mm 8020 DC 0,36 A 12 V 725 Y7 вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вентилат�

DEN 3.33
NCAA Arizona State Sun Devils Manifive Board Somen Style Coots Ново
NCAA Arizona State Sun Devils Manifive Board Somen Style Coots

100% кожа Затворање на лизгање Висината на вратилото е 13 " Чизми на државниот универзитет во Аризона Изгра

DEN 1688.00
AEXIT 8PCS 11LB Граѓанска опрема Хардвер додатоци за прилагодување на капацитет за затворање на кука за затворање Ново
AEXIT 8PCS 11LB Граѓанска опрема Хардвер додатоци за прилагодување на капацитет за затворање на кука за затворање

Боја : жолта, црна; Димензија : (приближно) 120 x 35mm / 4,7 "x 1,4" (l*w) Име на производот : кука за закачалка за шетач�

DEN 196.00