EAI 16mm x 26mm x 7mm fpm/fkm tc двојна усна w/не'рѓосувачки челик заптивка за масло. Комп. /W Витон заптивка на вратилото

EAI 16mm x 26mm x 7mm fpm/fkm tc двојна усна w/не'рѓосувачки челик заптивка за масло. Комп. /W Витон заптивка на вратилото

DEN 0.67

Ново

Залиха

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI FPM/FKM заптивки на нафта се дизајнирани со висококвалитетна пролет од не'рѓосувачки челик и висока јачина FPM/FKM гума за сигурни и долготрајни перформанси Овој заптивка за идентификација од 16мм е лесен за употреба, практична и разноврсна и е одлично решение за да се запре истекувањето на лубрикантот. Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнирани со пролет од не'рѓосувачки челик и флуорополимер еластомер+синтетичка гума за сигурни и долготрајни перформанси. Заптивката на гумениот капак е лесен и не е лесен за стареење. Одлично вклопување : со големина 16x26x7 mm. Широко се користи во која било апликација која вклучува масло, гориво, минерална киселина. Нашата заптивка за нафта ќе се вклопи совршено секаде каде што ви треба. Отпорен на течност : Оваа заптивка со двојна усна масло има одличен отпор на озон и атмосфера, минерални масла и масла, алифатични, ароматични и исто така специјални хлорирани хидрокарбони, бензински, дизел горива, силиконски масла и масти. Тој е погоден за високи вакуумски апликации. Отпорност на висока температура : Поради неговиот флуорополимер еластомер+синтетички гумен материјал, тој ќе ги надмине температурите од -26oc на 230o C. Исто така, нашите заптивки на маслото имаат голема јачина на затегнување. Уживајте во мазна перформанси на машината со помалку протекувања и дефекти во компонентите на машината, истекувањето може да доведе до мешање на различни медиуми или да доведе до штетни загадувачи кои влегуваат во вашата машинерија. Затоа заптивката за масло од ротирачко вратило е суштинска компонента на вашата машина. Направено за супериорни перформанси на запечатување, оваа заптивка на маслото користи флуорополимер еластомер + синтетичка гумена обвивка за стабилна способност Запечатување. Оваа заптивка за нафта со двојна усна е додаток што мора да има за луѓе кои се користат за да не направат компромиси за нивната автомобилска и индустриска машинерија. Лесен за употреба и практична, оваа пролет натоварена заптивка на масло помага да се спречи истекување на лубриканти, како и да се чува прашина и нечистотија од машината.

Производи во категоријата

КИВ-700 КИВ-701 КИВ-БТ900 КИВ-БТ901 КМР-440У КМР-550У КМР-555У КВТ-7012БТ ОЕМ Вистинска Жица Темперамент Ново
КИВ-700 КИВ-701 КИВ-БТ900 КИВ-БТ901 КМР-440У КМР-550У КМР-555У КВТ-7012БТ ОЕМ Вистинска Жица Темперамент

СОСЕМА НОВ КЕНВУД ОЕМ ВИСТИНСКА ЖИЦА ТЕМПЕРАМЕНТ ОВОЈ ЖИЧЕН РЕМЕН ЌЕ РАБОТИ СО СЛЕДНИВЕ МОДЕЛИ...

DEN 1262.40
HYS Gooseneck CS Тактичка Антена SMA Женски 2m 70cm Двојна Лента 31-Инчен Антена За BAOFENG УВ-5R GT-3 УВ-82 Вуксун Ново
HYS Gooseneck CS Тактичка Антена SMA Женски 2m 70cm Двојна Лента 31-Инчен Антена За BAOFENG УВ-5R GT-3 УВ-82 Вуксун

2 Метар / 70см (144мхз / 430мхз) Пренослива Антена Што Се Преклопува ;Максимален Влез На Моќноствати : 10в (шунка

DEN 2.67
Лизгф Преклопен Вентилатор, Преклопен Рачен Вентилатор Кинески Ретро Кран Рачен Вентилатор За Преклопување Ткаенина Ново
Лизгф Преклопен Вентилатор, Преклопен Рачен Вентилатор Кинески Ретро Кран Рачен Вентилатор За Преклопување Ткаенина

Метерјал : Ткаенина и бамбус Дојдете Со Случајни рачно изработени торбички Големина : Се Отвора на 23 42 с�

DEN 2.00
Локатор за визуелни дефекти на оптички влакна, анти -статички FPLD 3 режими мерач на тестер за оптички влакна, Ново
Локатор за визуелни дефекти на оптички влакна, анти -статички FPLD 3 режими мерач на тестер за оптички влакна,

Анти статички : Локаторот за визуелни дефекти на оптички влакна усвојува нанотехнологија, повеќекратна

DEN 209.60
ДВТЕЛ ПРИЛАГОДЕНО ПЛЕСКАВИЦА ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Брза Храна Продавница Партија Неонски Ново
ДВТЕЛ ПРИЛАГОДЕНО ПЛЕСКАВИЦА ПРЕДВОДЕНА Неонски Знак, USB Затемнување Брза Храна Продавница Партија Неонски

● Прилагодени 3д резбани неонски светла за знаци, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да се кор�

DEN 3.33
НИКЕТАУН Завеси За Девојки Спална Соба Деца Завеса Ѕвезда Затемнување Шарени Ленти Прозорец Завеси завеса 84 Инчи Ново
НИКЕТАУН Завеси За Девојки Спална Соба Деца Завеса Ѕвезда Затемнување Шарени Ленти Прозорец Завеси завеса 84 Инчи

Шипката за завеси има чист дизајн за модерен изглед Завршницата оди со се; прилагодливата должина одгов

DEN 1.33
Канадски хокеј играчи печати чорапи за појавување на бои Атлетски колени високи чорапи за жени мажи Ново
Канадски хокеј играчи печати чорапи за појавување на бои Атлетски колени високи чорапи за жени мажи

Хемиски влакна Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Интимен дизајн

DEN 1089.60
Владеењезбор 30 Пакувајте Празна Кутија За Закачалки За Вино Со Прозорец Во Форма На Бранови, Висечка Ново
Владеењезбор 30 Пакувајте Празна Кутија За Закачалки За Вино Со Прозорец Во Форма На Бранови, Висечка

Кутии за куки од крафт хартија изработени од крафт хартија, склопувачко складирање, кутии за вино за под

DEN 0.67
Гумено скалило за носење скалила за нечистотија, заштитник на скалила за скалила за скалила на отворено и затворено Ново Попусти
Гумено скалило за носење скалила за нечистотија, заштитник на скалила за скалила за скалила на отворено и затворено

Обезбедете заштита : Овие облоги на работ на скалите што не се лизгаат го подобруваат триењето и спречув

DEN 255.84
IFQHDD Lcd Дигитална Температура Влажност Метар Задно Осветлување Дома Внатрешен Електронски Хигрометар Ново
IFQHDD Lcd Дигитална Температура Влажност Метар Задно Осветлување Дома Внатрешен Електронски Хигрометар

Индикатор За Удобност на цртаните филмови : постојат две икони за цртани филмови кои ви ги прикажуваат м

DEN 1342.40
Свадбена ЅВЕЗДА Персонализирана Голема 25оз Стаклена Кригла За Пиво Подарок Обичај Врежан Монограм Ново
Свадбена ЅВЕЗДА Персонализирана Голема 25оз Стаклена Кригла За Пиво Подарок Обичај Врежан Монограм

Ако сте во потрага за уникатен подароци кои покажуваат вашата љубов и благодарност, сте хит на џекпот Ни

DEN 319.84
Гејтс 11/C75 Hi-Powerband Ii Powerband V-Појас Со V-80 Соодветна Програма, C Дел, 9-5/8 Вкупна Ширина, Ново
Гејтс 11/C75 Hi-Powerband Ii Powerband V-Појас Со V-80 Соодветна Програма, C Дел, 9-5/8 Вкупна Ширина,

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Жици врзани за телото за ед

DEN 1.67
Покритие за Новороденче, Капак За Седишта За Бебешки Автомобил, Потпора За Глава И Тело За Бебешко Седиште, Зелен Ново
Покритие за Новороденче, Капак За Седишта За Бебешки Автомобил, Потпора За Глава И Тело За Бебешко Седиште, Зелен

Покритие за Новороденче, Капак За Седишта За Бебешки Автомобил, Глава И Потпора за Тело За Бебешки Автом

DEN 1.00
Летни Женски Кратки Ракави Екипажот Вратот Вратот Печатени Врвни Маици Обични Кошули Маици Женски Врвови Ново
Летни Женски Кратки Ракави Екипажот Вратот Вратот Печатени Врвни Маици Обични Кошули Маици Женски Врвови

100% Полиестер Машинско Перење За големината : бидејќи нашата големина Е азиска големина, таа работи мала,

DEN 2.00
VXB Бренд Јапонија MJC-55K-BL 1/2 инчи до 7/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: Ново
VXB Бренд Јапонија MJC-55K-BL 1/2 инчи до 7/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 / 2 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 7 / 8 инчи Должина На Спојување : 78...

DEN 2.00
Торбичка ЗА Торбичка ЗА Носење УСБ-Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Еднорог Ленти Виножито Цртан Филм Ново
Торбичка ЗА Торбичка ЗА Носење УСБ-Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Еднорог Ленти Виножито Цртан Филм

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 1369.60
Аурабеам Замена Проектор Светилка ЗА НЕЦ НП1250 Со Домување Ново
Аурабеам Замена Проектор Светилка ЗА НЕЦ НП1250 Со Домување

Аурабим проектор решенија Од економски до професионални верзии нашите светилки обезбедуваат одличен к

DEN 1153.60
Липер Интернешнл Цреша Завршена Чинија За Сервирање со 2 Раце За Салата, Голема, 13,75 Дијаметар x 5 Висина, Ново
Липер Интернешнл Цреша Завршена Чинија За Сервирање со 2 Раце За Салата, Голема, 13,75 Дијаметар x 5 Висина,

Прекрасната форма го надополнува секој декор Големиот сад со великодушна големина е совршен за салати,

DEN 3.00
0-360° Магнетни Дигитални Транспортер Агол Пронаоѓач Наклон Ниво Кутија Инклинометар IP54 Со Позадинско Ново
0-360° Магнетни Дигитални Транспортер Агол Пронаоѓач Наклон Ниво Кутија Инклинометар IP54 Со Позадинско

Тоа е особено за мерење на теренот на хеликоптер, наклон агол на митра видов, автомобил тест и поправка и

DEN 3.33
CBConcept® 2-Пакет, Најновиот LED T10, 320 Лумени, 2 Вати, Розова, 180° Агол На Гледање, AC/DC 12 Волти, Ново
CBConcept® 2-Пакет, Најновиот LED T10, 320 Лумени, 2 Вати, Розова, 180° Агол На Гледање, AC/DC 12 Волти,

Врвен квалитет ПРЕДВОДЕНА т10 клин светлина AC / DC 12v неполарност 320 Лумени, 2 W(ЕКВИВАЛЕНТ 40 W Ксенон) , 360 ст�

DEN 159.20
X-DREE 22mm Dia Навој Врвот Хексадецимален вежба Дупка Дрво Моќ Алатка Дупчалка Бит 460mm Должина (Пунта Ново
X-DREE 22mm Dia Навој Врвот Хексадецимален вежба Дупка Дрво Моќ Алатка Дупчалка Бит 460mm Должина (Пунта

Име На Производот : Дупчалка За Дупчалка;Материјал : Метал Тип на дупка За дупчење : дупка за Шестоаголна

DEN 1465.60
Шарени Правоаголник За Еднократна Употреба 6-Пакет Водоотпорен И Масло Доказ Големина Роденден, Свадба, Партија Ново
Шарени Правоаголник За Еднократна Употреба 6-Пакет Водоотпорен И Масло Доказ Големина Роденден, Свадба, Партија

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : 4Пакувајте Прекрасни Златни Печатени Крпи За Маса За Еднократна Употреба (

DEN 112.00
AC полнач одговара за оригинален Acer Nitro 5 AN515 N18C3 PA-1131-05 ADP-135K PA-1131-16 Адаптер за напојување Ново
AC полнач одговара за оригинален Acer Nitro 5 AN515 N18C3 PA-1131-05 ADP-135K PA-1131-16 Адаптер за напојување

【Спецификација】 AC 100240 V (светска употреба) Излез : 19 V / 71 A 135 W дијаметар на приклучокот надвор / внатре :

DEN 367.20
FSTREND RHINESTONE TASSEL Здолниште Црн стомак танц на колкот Кристална половината на појас ланец РАВЕД БЕЗБЕДЕНСКИ Ново
FSTREND RHINESTONE TASSEL Здолниште Црн стомак танц на колкот Кристална половината на појас ланец РАВЕД БЕЗБЕДЕНСКИ

100% rhinestone Затворање на ременот Кристал Тасел стомак танц е направен од Rhinestone и Alloy Chain.Supper Sparkly Charming и уник�

DEN 3.00
Пренослива Кутија За Моксибустија, Пренослива Кутија За Масажа Без Чад Без Чад Алтернативна Медицина Температура Ново
Пренослива Кутија За Моксибустија, Пренослива Кутија За Масажа Без Чад Без Чад Алтернативна Медицина Температура

●Висококвалитетна ткаенина● Изберете висококвалитетна крпа и висок кадифе, мека и пријателска за кож�

DEN 210.88
Обединети производи S-1100RS 1100RS серија Спектрофотометар со додатоци, 10 nm спектрален шипки Ново
Обединети производи S-1100RS 1100RS серија Спектрофотометар со додатоци, 10 nm спектрален шипки

Оптички систем со единечен зрак Опсег на бранова должина : 3351,000 nm (Vis) Овие инструменти се идеални за разл

DEN 4799.84
Etopxizu Детски Случај за Ipad Air 5-Та Генерација 2022/iPad Air 4-Та Генерација 2020 година, 10,9 iPad Air 5/4 Ново
Etopxizu Детски Случај за Ipad Air 5-Та Генерација 2022/iPad Air 4-Та Генерација 2020 година, 10,9 iPad Air 5/4

Овој случај доаѓа со ремен за рамо,може да се прилагоди на должината што ви треба Ако не ви треба, лентат�

DEN 1.67
Buleens за iPhone 14 Плус Случај Астронаут, Јасни Случаи за iPhone 14 Плус Со Сјајот Хартија &засилувач; Spaceman Штанд, Ново
Buleens за iPhone 14 Плус Случај Астронаут, Јасни Случаи за iPhone 14 Плус Со Сјајот Хартија &засилувач; Spaceman Штанд,

●Купете Ја Футролата За Телефонот На Астронаутот што Одговара На Вашиот 14 плус● : ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ пред

DEN 239.84
2021 Избори За Претседател На САД Бајден Златна Боја Комеморативна Монета Предизвик Монета Златници Колекционерски Ново
2021 Избори За Претседател На САД Бајден Златна Боја Комеморативна Монета Предизвик Монета Златници Колекционерски

Состојба : Сосема Нов И 100% Висок Квалитет Материјал : Внатрешна Феролегура, Златна или Сребрена На Површ�

DEN 79.84
Јадење гризење Леано Железо Птичји Под Застанете Тежок Затворач На Вратата, Клин За Запирање На Врата За Запирање Ново
Јадење гризење Леано Железо Птичји Под Застанете Тежок Затворач На Вратата, Клин За Запирање На Врата За Запирање

ГРОЗДОБЕР, ДЕКОРАТИВЕН СТОП ЗА ВРАТА за ВАШИОТ ДОМ можете да ја користите нашата врата од леано железо �

DEN 1.33
Луксузни Кожни Поправки Автомобилски Оштетувања Комплет За Поправка На Кожа Компатибилен Со Гм Кожни Ентериери-Поправки Ново
Раб Осветлување ALED2T105NRG/PC2 LED Висока Моќност Тип II Површина Светлина, Стандарден Тип, 4000 K Температура Ново
Раб Осветлување ALED2T105NRG/PC2 LED Висока Моќност Тип II Површина Светлина, Стандарден Тип, 4000 K Температура

Заменува до 400w метал халид 66% заштеда на трошоците за енергија наспроти КРИЕШЕ.000часовен ЖИВОТЕН век...

DEN 1.67
Платно Чевли Сад Знаме Шема Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина Ново
Платно Чевли Сад Знаме Шема Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

DEN 0.67
WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Ново
WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален

1 Погоден за Бмв Е46 М3 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 , доколку е применливо Основни Функции : навигација, видео,

DEN 3.00
Никс Супер Истекување Сон Краток Период И Инконтиненција Долна облека или Пижами За Жени-Црна, Голема Ново
Никс Супер Истекување Сон Краток Период И Инконтиненција Долна облека или Пижами За Жени-Црна, Голема

Главно Тело 70% Најлон 30% Спандекс Густа Горниот Слој (Влага Фитил + АнтиМирис) : 84% Модални; 8% Алги, 8% Спанде

DEN 3.00
Жица Темперамент За Инсталирање На Ново Радио Во Потомство, тк, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Ново
Жица Темперамент За Инсталирање На Ново Радио Во Потомство, тк, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010

Стерео жица темперамент за инсталирање на ново Радио во тк 05, 06, 07, 08, 09, 10 Carxtc жица приклучоци директно во

DEN 1.00
Гилажузиз Апарати За Домаќинство Рамен Неблагодарна Работа, Преклопен Мини Неблагодарна Работа, Фитнес Опрема Неми Ново
Гилажузиз Апарати За Домаќинство Рамен Неблагодарна Работа, Преклопен Мини Неблагодарна Работа, Фитнес Опрема Неми

Двоканална, двојна технологија со воздушно ладење, со воздушно ладење со двоканална технологија со цел�

DEN 3.33
CauYien 20 Пакет Замена Делови Додатоци за iRobot Roomba i3 i3+ i4 i6 i6+ i7 i7+ E5 E6 e7 i &засилувач; Ново
CauYien 20 Пакет Замена Делови Додатоци за iRobot Roomba i3 i3+ i4 i6 i6+ i7 i7+ E5 E6 e7 i &засилувач;

Quomba e, i, Серија Робот Вакууми Е5(5150), Е6(6134, 6198), Е7, i2(2152), i3 i3+(3550), i4 i4+(4552), i6 i6+(6550), i7 i7+(7550) i8 i8+(8550) / плус j7 ?Она шт�

DEN 543.84
ИНФРИ 1Pcs 22MM AD16 AD16 - 22dsv ТИП AC60-500V МИНИ Напон МЕТАР LED Мерач НА НАПОН AD16 - 22dsv Дигитален Дисплеј Ново
ИНФРИ 1Pcs 22MM AD16 AD16 - 22dsv ТИП AC60-500V МИНИ Напон МЕТАР LED Мерач НА НАПОН AD16 - 22dsv Дигитален Дисплеј

Извор на осветлување : ЛЕР; Боја на светилки : Рцрвена, Јжолта, Гзелена, Природата на снабдувањето : НАИЗМ�

DEN 0.67
Y1tvei Preppy Лепенка Кожата Универзитет Писмо Козметички Тоалет Торба СТП Кожа Преносни Шминка Торба Патент Ново Попусти
Y1tvei Preppy Лепенка Кожата Универзитет Писмо Козметички Тоалет Торба СТП Кожа Преносни Шминка Торба Патент

Минималистички Дизајн : тоалетната торба со златна боја на школка и има голема буква "КОЖА" со златна обл

DEN 191.84
Lovesout Смешни Кавалер Кралот Чарлс Спаниел Црни Три Бои Очила За Сонце Персонализирано Име Духовити Подароци Божиќ Ново
Lovesout Смешни Кавалер Кралот Чарлс Спаниел Црни Три Бои Очила За Сонце Персонализирано Име Духовити Подароци Божиќ

☕ Оваа кригла за патување од 14 мл е идеален придружник за во движење во вас Добро за топли или ладни пија

DEN 399.20
Bleacher Creatures Tampa Bay Молња 8 Куки за хокеј на курича седејќи кадифен чип-мек чиби инспирирано кадифен Ново
Bleacher Creatures Tampa Bay Молња 8 Куки за хокеј на курича седејќи кадифен чип-мек чиби инспирирано кадифен

Плихијата на молња од молња Камличка Курича е одлична затоа што тие се зашиени со рака со мека ткаенина

DEN 1.67
Пинк Фламинго Преносни Патни Торби За Шминка Козметички Организатор Тоалетни Торби За Жени И Девојки Ново
Пинк Фламинго Преносни Патни Торби За Шминка Козметички Организатор Тоалетни Торби За Жени И Девојки

Материјал : Козметичка кеса изработена од висококвалитетна микрофибер кожа, со рачен, материјал водоот�

DEN 176.00