1000/500pcs водоотпорни топлински смалувачки приклучоци на задникот

1000/500pcs водоотпорни топлински смалувачки приклучоци на задникот

DEN 2.67

Ново

Залиха

Едноставна едностепена врска, лемење, изолација и запечатување на жици Идеално за морски и автомобилски апликации. Полиолефин цевка однадвор, топло топено лепак однатре. Заварени и запечатени со напредна хидроизолација. Полиолефините конектори за намалување на топлината ја подобруваат јачината на влечење, обезбедуваат запечатување, олеснување на вирусот, инспекција на кабел и изолација. Едноставна едностепена врска, лемење, изолација и запечатување на жици. Идеално за морски и автомобилски апликации. Полиолефин цевка однадвор, топло топено лепак однатре. Заварени и запечатени со напредна хидроизолација. Полиолефините конектори за намалување на топлината ја подобруваат јачината на влечење, обезбедуваат запечатување, олеснување на вирусот, инспекција на кабел и изолација. Големина : Конектори за смалување на белата топлина : Големини на кабел / жица AWG 26-24 / 0.34mm² Врвот на топлината Смалување Конектори за намалување на топлината : Компли за кабел / жица 18-22awg / 0,5-1.0mm² Грејн конектори за намалување на топлината : Копчиња за кабел / жица AWG / 0,75-1,5 mm²blue конектори за намалување на топлината : Одбива за кабел / жица со големина 16-14 AWG / 1.5mm²yellow конектори за намалување на топлината : Компли за кабел / жица 12-10awg / 4.0mm²specification : Insulation Sleevers : Peterminal Body : Tin ringcolors : Red Red : црвена , Сина, бела, жолта (избирачка) количина : 500/1000pcs (избор).

Insulation Sleeves: PE
Terminal Body: Tin Ring
Colors : Red, Blue, White, Yellow (Selectable) Quantity

Производи во категоријата

Богатствата НА каролина BB1014-BL-BN-CC Manta Ray Burlap И Браун BB1014 Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ново
Богатствата НА каролина BB1014-BL-BN-CC Manta Ray Burlap И Браун BB1014 Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

DEN 0.67
Комплет Ранец Со врвки од 3, Торба За Врвки За Спортска Сала Водоотпорни Торби За Врвки За Влечење Прилагодливи Ново
Комплет Ранец Со врвки од 3, Торба За Врвки За Спортска Сала Водоотпорни Торби За Врвки За Влечење Прилагодливи

Супер лесен и флексибилен материјал нема да додаде товар на вашето носење како другите ранци Прекрасни�

DEN 2.00
Кник Кнак Подароци сунѓер - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Ново
Кник Кнак Подароци сунѓер - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 1.33
Алуф Пластика 45 Галон 2 МИЛ Црна Тешки Кеси За Ѓубре-40 х 46 - Пакет од 100-За Изведувач, Отворено, Ново
Алуф Пластика 45 Галон 2 МИЛ Црна Тешки Кеси За Ѓубре-40 х 46 - Пакет од 100-За Изведувач, Отворено,

Фрустрација Слободен Нашите 45 Гал Црни кеси за Ѓубре се огромни, солиден и значи Мерач со дебелина од 2 М

DEN 1520.00
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 15/16 инчи до 15/16 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Ново
Нбк Јапонија МЈЦ-65К-СХ 15/16 инчи до 15/16 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 15 / 16 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 15 / 16 инчи Должина На Спојување : 90

DEN 1.67
Аексит М3 х Подлошки 6мм х 1мм Најлонски Рамни Изолациски Подлошки Кети Разделувачи Рамни Подлошки Црни 200 Ново
Аексит М3 х Подлошки 6мм х 1мм Најлонски Рамни Изолациски Подлошки Кети Разделувачи Рамни Подлошки Црни 200

Име На Производот : Рамен Мијалник; Материјал : Најлон Тежина : 7г; Содржина На Пакетот : 200 (+ / 2%)Компјутери

DEN 2.00
Mpf Производи Двострани Реверзибилни Микро USB На Реверзибилни USB 2.0 Синхронизација / Кабел За Полнење Кабел Замена Ново
Mpf Производи Двострани Реверзибилни Микро USB На Реверзибилни USB 2.0 Синхронизација / Кабел За Полнење Кабел Замена

Овој Револуционерен Кабел Има USB КОНЕКТОРИ ОД РЕВЕРЗИБИЛЕН Тип А и Микро Б што ќе се Приклучат во USBПорта

DEN 95.20
Fecamos Безбедносна Камера, Двонасочна Камера За Откривање На Аудио Движење Надзорна Камера Во Боја Ноќно Гледање Ново
Fecamos Безбедносна Камера, Двонасочна Камера За Откривање На Аудио Движење Надзорна Камера Во Боја Ноќно Гледање

Откривање на движење : Безбедносната камера може да се активира само со човечко движење, активирањето н�

DEN 641.60
КБНЛ Бод 11 Вегански Кожен Мини Ранец А21949 Разнобоен Медиум Ново
КБНЛ Бод 11 Вегански Кожен Мини Ранец А21949 Разнобоен Медиум

Мерки за ранец 11 инчи H x 8,5 инчи W x 4 инчи D : Предни Џебни Мерки 6 1 / 2 инчи W x 4 1 / 4 инчи H x 1 инчи D Вештачка Кож

DEN 1.33
Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Ново
Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 268.80
Торба за влечење Торби За Рамо Унисекс Спортска Теретана Торба За Јога Ранец Ранец Училиште Патување Шопинг За Мажи Жени Ново
КЛИСПИД Риболов Кајак торба 190t Полиестер Складирање Маскирна Торба За Складирање 10 Парчиња Риболов Ранец Ново
КЛИСПИД Риболов Кајак торба 190t Полиестер Складирање Маскирна Торба За Складирање 10 Парчиња Риболов Ранец

Торба за кајак : Произведена со висококвалитетни материјали , издржлива и, може да ви послужи време Ране�

DEN 1.67
Даленг Божиќ Бафало Дрво Трпеза Тркач 13 х 90 инчен Среќен Црн Бел Кариран Нелизгачки Салон Шалови За Ново
Даленг Божиќ Бафало Дрво Трпеза Тркач 13 х 90 инчен Среќен Црн Бел Кариран Нелизгачки Салон Шалови За

Совршени Украси За Масатркачот за трпеза За Новогодишна елка е со големина од 13" х 90" (Широк х Долг), соодв

DEN 105.44
Алатка За Изведба М621 Погонски Ударен Клуч, 3/8-Инчен Ново
Алатка За Изведба М621 Погонски Ударен Клуч, 3/8-Инчен

Нашиот најекономичен клуч за удар со пиштол со погон од 3 / 8 инчи Вграден регулатор на воздухот Добро изб

DEN 1.00
Мултифункционални Клешти За Соголување БАВАКАФ, Кои Се Користат За Сечење Кабли, Терминал за Стегање 0,2-6,0 Ново
Мултифункционални Клешти За Соголување БАВАКАФ, Кои Се Користат За Сечење Кабли, Терминал за Стегање 0,2-6,0

●Сигурен материјал : изработен од висококвалитетни материјали, полираната површина не е лесна за ' рѓа �

DEN 908.80
BHVXW Отворено Кампување Насочен Крос - Кантри Трка Пешачење Специјален Компас База Плоча Владетел Мапа Ново
BHVXW Отворено Кампување Насочен Крос - Кантри Трка Пешачење Специјален Компас База Плоча Владетел Мапа

Изработени од пластика, Мала тежина и пренослив Инчни и милиметарски скали за мапирање или заговор Тран

DEN 3.33
РЕВОЛИ Паметен Часовник Одговор/Оствари Повици, 1.85 Голем Паметен Часовник за Жени &засилувач; Мажи, Фитнес Ново
РЕВОЛИ Паметен Часовник Одговор/Оствари Повици, 1.85 Голем Паметен Часовник за Жени &засилувач; Мажи, Фитнес

Остварете / Одговорете Повик И Примајте Пораки : со вграден микрофон и звучник со висока верност, может�

DEN 3.33
SSLFQND Преклопен Вентилатор Изработка На Бои Реквизити За Фотографија Гроздобер Женски Танц Рачен Вентилатор Ново
SSLFQND Преклопен Вентилатор Изработка На Бои Реквизити За Фотографија Гроздобер Женски Танц Рачен Вентилатор

Лесен и пренослив, кој може да се носи наоколу Овој преклопен вентилатор кој има извонредни обрасци...

DEN 1.00
ЈСП Производство На Пластична Штица 3 инчен Организатор За Складирање На Куки За Виси Чаши За Занаети / Канцелариски Ново
ЈСП Производство На Пластична Штица 3 инчен Организатор За Складирање На Куки За Виси Чаши За Занаети / Канцелариски

3 инчен Висечки Пластичен Организатор За Чаши За Чаши За Чаши ~ Лесен За Инсталирање без жичени прстени,

DEN 868.80
Техничка Прецизност Замена ЗА Епсон Домашно Кино 8350 УБ Голи СВЕТИЛКА САМО ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица Ново
Техничка Прецизност Замена ЗА Епсон Домашно Кино 8350 УБ Голи СВЕТИЛКА САМО ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица

Замена ЗА ЕПСОН ДОМАШНО КИНО 8350 УБ ГОЛИ СВЕТИЛКА Само ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица Единица по продажба

DEN 3127.20
Sony WG700/W Inzone H7 Безжични Слушалки За Игри, Бел Пакет со 2 ГОДИШНО CPS Подобрен Заштитен Пакет и Технолошки Паметен Ново
Sony WG700/W Inzone H7 Безжични Слушалки За Игри, Бел Пакет со 2 ГОДИШНО CPS Подобрен Заштитен Пакет и Технолошки Паметен

СОНИ САД ОВЛАСТЕНВклучува 2 Години Продолжен План За Заштита во ПРИЛОГ На Вклучени Целосна Заштита На П�

DEN 3855.84
Козметичка Торба За Жени, Симпатични Пространи Водоотпорни Чанти За Шминка Патуваат Црвена Божиќна Топка Тоалетна Ново
Козметичка Торба За Жени, Симпатични Пространи Водоотпорни Чанти За Шминка Патуваат Црвена Божиќна Топка Тоалетна

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

DEN 3.33
Сок Ит Чаша Сок Еднократно Неопренови Изолатор Ракав За Пинта Очила И Сода Чаши Ново
Сок Ит Чаша Сок Еднократно Неопренови Изолатор Ракав За Пинта Очила И Сода Чаши

Живот без неуредни барички и влажни салфетки Живот без топли и водени пијалоци Живот полн СО БОЈА и СТИЛ

DEN 303.84
Мултисак Женски Главен Ранец, Пеперутка Цветни, ЕДНА Големина НАС Ново
Мултисак Женски Главен Ранец, Пеперутка Цветни, ЕДНА Големина НАС

Класичен елегантен ранец со надворешни џебови нашиот елегантен ранец е 10 " л х 10 Карактеристики паметни

DEN 1.00
ИРХХ Мрена Рамо Сквотот Притисни Рамка, Кревање Раменици И Повлечете Назад Веслање Јадро Сила Тренингот Мрена Сквотот Ново
ИРХХ Мрена Рамо Сквотот Притисни Рамка, Кревање Раменици И Повлечете Назад Веслање Јадро Сила Тренингот Мрена Сквотот

●Забелешка : производот не ги вклучува шипките со мрена и плочите со мрена што се користат на екранот ①

DEN 3.00
Вландо Накит Кутија Организатор Розова Сет, Дома И Патување Накит Кутија За Складирање Ново
Вландо Накит Кутија Организатор Розова Сет, Дома И Патување Накит Кутија За Складирање

Одличен дизајн на распоред, атрактивен изглед, разумна структура и фина изработка Компактната големина

DEN 479.84
Ampco Безбедносни Алатки Ss-3/8D14MM Приклучок, Стандард, Не-Искри, Не-Магнетни, Отпорни На Корозија, 3/8 Диск, Ново
Ampco Безбедносни Алатки Ss-3/8D14MM Приклучок, Стандард, Не-Искри, Не-Магнетни, Отпорни На Корозија, 3/8 Диск,

НеИскри, НеМагнетни Фабрика Меѓусебно Одобрени, Направени во САД, Берилиум Слободен НеИскри за употреб�

DEN 907.04
Замена ЗА СУБАРУ Форестер Х4 2.5 Л 500ЦЦА ГОДИНА 2007 ФАРОВИ НИСКО Со Техничка Прецизност 10 Пакет Ново
Замена ЗА СУБАРУ Форестер Х4 2.5 Л 500ЦЦА ГОДИНА 2007 ФАРОВИ НИСКО Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА СУБАРУ Форестер Х4 25 Л 500 CCA ГОДИНА 2007 ФАРОВИ НИСКО Единица по продажба : 10 Замена За Субару Форе�

DEN 1148.80
Aexit 10pcs 72mm Жици &засилувач; Поврзување x 18.5 mm Пвц Топлина Смалуваат Цевки Сива за 1 x Топлина Смалуваат Ново
Aexit 10pcs 72mm Жици &засилувач; Поврзување x 18.5 mm Пвц Топлина Смалуваат Цевки Сива за 1 x Топлина Смалуваат

Земја На Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 6г Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Пвц Цевки З

DEN 3.00
1 Парчиња 5,08 мм Ред Број: 1 Ред Број: 14 Приклучен Терминал P=5,08 мм Приклучок 5,08 мм WJ2EDGKM-5,08-14P Ново
1 Парчиња 5,08 мм Ред Број: 1 Ред Број: 14 Приклучен Терминал P=5,08 мм Приклучок 5,08 мм WJ2EDGKM-5,08-14P

1 Еез 5,08 мм ред број : 1 ред број : 14 приклучен терминал P=5,08 мм приклучок 5,08 мм WJ2 EDGKM 5,0814 P 1 Еез 5,08 мм ред бро�

DEN 1.67