Системи за автоматизација интерконекција 3001316 m20 навојна најлонска кабелска жлезда со заклучување, опсег од 7 до 13 мм, светло сива

Системи за автоматизација интерконекција 3001316 m20 навојна најлонска кабелска жлезда со заклучување, опсег

DEN 979.68

Ново

Залиха

М20 навојна најлонска кабелска жлезда Опсег на стегање од 7 до 13 мм. 25 мм затегнување навртка. Прстенот за запечатување на кабелот за олеснување на вирусот е изработен од флексибилен неопрен за да обезбеди цврста течна зафат на жицата. М20 навојна најлонска кабелска жлезда. Опсег на стегање од 7 до 13 мм. 25 мм затегнување навртка. Прстенот за запечатување на кабелот за олеснување на вирусот е изработен од флексибилен неопрен за да обезбеди цврста течна зафат на жицата. ASI 3001316 Стандардни најлонски кабелски жлезди со заклучување и јака имаат навои на теренот M20 x 1,5, орев за затегнување од 25 мм и опсег на стегање од 7 до 13 мм. Кабелските жлезди за олеснување на вирусот се направени од пластичен најлон полиамид PA 6.6 со рејтинг на само-возбудлива запаливост. Прстенот за запечатување на кабелот за олеснување на вирусот е изработен од флексибилен неопрен за да обезбеди цврста течна зафат на жицата. Овој одличен дизајн за запечатување што се користи во кабелите за кабелски жлезди ASI ги исполнуваат стандардите IP68, NEMA 6 и 6 P за заштита на прашина и потопување на вода. Кабелските жлезди на пластични кабел може да се користат во апликации со температури кои се движат помеѓу -20 степени до 90 степени Целзиусови. Внатрешни приклучоци, мулти-житни инсерти и приклучоци се достапни за повеќето кабелски жлезди ASI. Постојат 10 стандардни најлонски кабелски жлезди во секој пакет на ASI 3001316.

Производи во категоријата

Филм за заштитен екран за заштита на екранот на Celicue Impact Компатибилен со Филпс Моментум 24 24E1N5300HE Ново
Филм за заштитен екран за заштита на екранот на Celicue Impact Компатибилен со Филпс Моментум 24 24E1N5300HE

Заштитник на екранот што апсорбира со голема удар, дизајниран специјално за моментумот на Филипс 24 24 E1 N5

DEN 764.80
Zsblxhhjd Абразивна шкурка 1 ролна 80-600 Абразивно крпа тапан Полирање на шкурка Абразивно појас Абразивно Ново
Zsblxhhjd Абразивна шкурка 1 ролна 80-600 Абразивно крпа тапан Полирање на шкурка Абразивно појас Абразивно

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 3.00
Тестер за приколка со 7PIN, 12V приклучок за влечење на приклучоци за влечење на приклучоци за приклучоци за приклучок Ново
Тестер за приколка со 7PIN, 12V приклучок за влечење на приклучоци за влечење на приклучоци за приклучоци за приклучок

【Упатство и функција】 Ставете го приклучокот во врска со тестер; Притиснете го жолтото копче од страна

DEN 1.67
ЕЛАГ СТАНД Компатибилен со HomePod Mini - Правилно EQ, полесно да се контролира со подобра видливост на индикаторот, Ново
ЕЛАГ СТАНД Компатибилен со HomePod Mini - Правилно EQ, полесно да се контролира со подобра видливост на индикаторот,

За разлика од другите компании, сите наши производи се дизајнирани во куќа од нула Од концепт, сè до гото

DEN 223.84
Масажарот за простата на простата на простата со далечински управувач, 9 брзини, 9 брзини стимулатори Ново
Масажарот за простата на простата на простата со далечински управувач, 9 брзини, 9 брзини стимулатори

【9 режими Вибрации】 Стимулација на масирање на простата и Анал има моќни мотори кои создаваат повеќе п�

DEN 3.33
Сет на календарски билтени, календарски сезони временски табели CTP Билтен и приказ на училница со налепници за училишна Ново
Сет на календарски билтени, календарски сезони временски табели CTP Билтен и приказ на училница со налепници за училишна

Пакет вклучуваат : ќе добиете 1 календар, 1 сезонска временска табела, 1 ден во неделата, 31 број на броеви, 4

DEN 1.33
MJWDP 20-дупки ткаенина во акварела за четка за четка за четка за четка за четка за складирање на четка за Ново
MJWDP 20-дупки ткаенина во акварела за четка за четка за четка за четка за четка за складирање на четка за

Цврста боја, едноставно и стилска Тоа е погодно и практично Се чувствува удобно и лесно да се носи Ефект�

DEN 0.67
Gassaf Spark Generator 2 Излез за притискање на копчето Грил Електронски запалување за брошура Кинг, брош-Мате, Ново
Gassaf Spark Generator 2 Излез за притискање на копчето Грил Електронски запалување за брошура Кинг, брош-Мате,

Замена на батеријата Gassaf (2 излез) Универзален гас за гас за гас 2 излез „AAA“ копче за притискање на батер

DEN 2.00
Вежба бит 60 степени комбиниран бројачи на агол бит метал вежба бит 1 парчиња Ново
Вежба бит 60 степени комбиниран бројачи на агол бит метал вежба бит 1 парчиња

Сетови за бит од дрво Вежбите за центри и забележување традиционално се користат за да се направи конус�

DEN 468.48
Сензор EOIR60M-BT30-6X-H1151 прекинувач Ново
Сензор EOIR60M-BT30-6X-H1151 прекинувач

Сертификација : CCC Гаранција : 60д Тип на прекинувач : Прекинувач за притисок Тип на ставка : прекинувачи С�

DEN 1.67
Шишиња со пијалоци од 12 мл стакло, 4 -пакувања - водени бокали, деканти за вино, мешани пијалоци, мимоза, Ново
Шишиња со пијалоци од 12 мл стакло, 4 -пакувања - водени бокали, деканти за вино, мешани пијалоци, мимоза,

Стаклени шишиња со карафе : Послужете ги вашите гости на чест со едноставна чаша вода, чаеви или сокови и

DEN 3.33
Werените Werforu Women Black Leather Belt плус полирана тока за панталони за фармерки Ново
Werените Werforu Women Black Leather Belt плус полирана тока за панталони за фармерки

Кожен појас на жени Затворање на тока Суво крпа чиста Плус големина Совршена за жените големина на поло

DEN 1.00
Gooffy туш во простории за туширани тркала тркала тркала тркала со тркала дијаметар 23мм макара Ново
Gooffy туш во простории за туширани тркала тркала тркала тркала со тркала дијаметар 23мм макара

Gooffyshower Roomspulley туш кабини тркала тркала тркала тркала дијаметар 23мм макара Дијаметар : 23мма прикажани на

DEN 270.40
Dewalt Flip Bin Orgainzer Ново
Dewalt Flip Bin Orgainzer

Флип корпар оргаинцер Флип корпар оргаинцер Флип корпар оргаинцер Флип корпар оргаинцер Флип корпар ор

DEN 2.00
XJJZS SHALE WALL Wallид монтирани со јасни полици со убав дисплеј. Екстра силна и лесна за монтирање на wallидови Ново
XJJZS SHALE WALL Wallид монтирани со јасни полици со убав дисплеј. Екстра силна и лесна за монтирање на wallидови

★ 2 слоја ви даваат простран простор за чување на шансите и краевите, кујнските материјали ★ Основни ба�

DEN 987.20
KFJBX мерач на ниво на звук Мерач Термометар Дигитален звук на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач Ново
KFJBX мерач на ниво на звук Мерач Термометар Дигитален звук на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач на мерач

Оваа единица усвојува микрофон на кондензатор како сензор, пресметка со висока конфигурација MCU, голема

DEN 1.00
XDSDDS Осветлен огледало за шминка, преносен биро суета огледало со светла, вграден вграден голем капацитет Ново
XDSDDS Осветлен огледало за шминка, преносен биро суета огледало со светла, вграден вграден голем капацитет

Може да ги задоволи сите ваши козметички потреби и е идеален за гледање на целото лице Компактното огле�

DEN 271.84
Зоко - материјали за дилери на автомобили - Нашата нова активност за сопствени автомобили и книги за Ново
Зоко - материјали за дилери на автомобили - Нашата нова активност за сопствени автомобили и книги за

Патување во болница Посета на хиропракторот Патување во аптека Ајде да вежбаме добра исхрана Време е за

DEN 803.20
Ashcroft Duragauge 6 , 0 до 30 psi Ново
Ashcroft Duragauge 6 , 0 до 30 psi

Точност : 0,5 проценти целосна размер (ANSI / ASME B40 Случај : Алуминиум обложена со епоксид Приказ : Аналогни ди

DEN 9338.40
Електромагнетна реле за напојување, 8 -пински 10 AMP 12V DC реле калем со база на штекер, LED индикатор, Ново
Електромагнетна реле за напојување, 8 -пински 10 AMP 12V DC реле калем со база на штекер, LED индикатор,

Електромагнетните релеи се широко користени : компресорски мотори на климатик за домаќинства, мотори н�

DEN 111.84
Wakauto 2pcs налепница за магнетна табла со кинески карактери и пинин за пишување вежба налепница на blackид налепница Ново
Wakauto 2pcs налепница за магнетна табла со кинески карактери и пинин за пишување вежба налепница на blackид налепница

Задниот дел е магнетски, кој може да се прикачи на таблата и таблата Направени од премиум материјали за �

DEN 63.84
10 парчиња чаршал за нокти Шарм 3Д луксузен шарен цирконски нокти дијаманти уметнички накит камења Декорација скапоцени Ново
10 парчиња чаршал за нокти Шарм 3Д луксузен шарен цирконски нокти дијаманти уметнички накит камења Декорација скапоцени

Боја : 6 Пакетот вклучува : 10 парчиња / торбички нокти Упатство Употреба : За во салонот за нокти Цел : Пого

DEN 1563.20
Со топлина што може да се намали USB DC 5V до 12V засилување на напон на напон на напон за напојување на напон Ново
Со топлина што може да се намали USB DC 5V до 12V засилување на напон на напон на напон за напојување на напон

Со топлината што може да се намали 5 W USB DC 5 V до 12 V DCDC засилување модул за зајакнување USB влез DC 36 V, максиму�

DEN 3.00
Festool 201182 Паралелна странична ограда ФС Водич Компатибилна Ново
Festool 201182 Паралелна странична ограда ФС Водич Компатибилна

FS Guide Rail не е вклучена Постигнете прецизни, повторливи намалувања на RIP Вклучува две прилагодливи постој

DEN 3.00
Деламан дупка за лоцирање на алуминиумски алуминиумски алуминиумски мерач на алуминиум за легура на легура Ново
Деламан дупка за лоцирање на алуминиумски алуминиумски алуминиумски мерач на алуминиум за легура на легура

【Погодно е да се користи фино производство и стандардни спецификации, лесни за ракување 【Трајно да се

DEN 0.33
Lhllhl Најдобри дрвени лавици за складирање на злато виси кутија за складирање на украси со садови за куќи за садови, Ново
Lhllhl Најдобри дрвени лавици за складирање на злато виси кутија за складирање на украси со садови за куќи за садови,

Лесно за склопување : Сите додатоци за монтирање се веќе обезбедени од нас и доаѓаат со мала алатка што м

DEN 1.00
VXB Бренд масло и заптивка за маснотии TC 1.752 x 2,5 x 0,354 гума покриена двојна усна w/garter пролет Ново
VXB Бренд масло и заптивка за маснотии TC 1.752 x 2,5 x 0,354 гума покриена двојна усна w/garter пролет

Внатрешен дијаметар : 1,752 " Надворешен дијаметар : 2,5" Дијаметар на ширина : 0,354 " Материјал за запечатување

DEN 335.52
Логика на лента од Авидити 2 Етикета на кругот, Тестирана , флуоресцентно жолто, ролна од 500 налепници, Ново
Логика на лента од Авидити 2 Етикета на кругот, Тестирана , флуоресцентно жолто, ролна од 500 налепници,

Легендата „тестирана“ Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притис�

DEN 1459.20
Burndy YA3Cl Еден дупка хилг код за шифриран стандарден терминал за компресија на бакар, 3 -ул 2 СОЛ -проводник, Ново
Burndy YA3Cl Еден дупка хилг код за шифриран стандарден терминал за компресија на бакар, 3 -ул 2 СОЛ -проводник,

Терминал за компресија на бакар UL наведен и CSA сертифициран 600 волти до 35 k V Диригент : # 3 ул Терминал за ко

DEN 2.00
Брз кабел 163448-1000 Премиум најлон женски исклучување двојно крим, 0,250 Студија/таб-големина, мерач од 12-10 Ново
Брз кабел 163448-1000 Премиум најлон женски исклучување двојно крим, 0,250 Студија/таб-големина, мерач од 12-10

Наменети за апликации со тешки работи да се спротивстават на вибрациите и влагата Калај позлатен анали�

DEN 2.33
Безбедност на Chums 30058100 Chums Tiger Grove Clip, црна, стандард Ново
Безбедност на Chums 30058100 Chums Tiger Grove Clip, црна, стандард

Димензии на пакетот : 12 l x 2 h x 10 w (инчи) Тежина на пакет : 0,52 фунти Земја на потекло : Кина Број на дел : 30058100 �

DEN 2.67
Случај за слатки моливчиња, 2019 година Нова торбичка со молив со голем капацитет, торба за пенкало Ново
Случај за слатки моливчиња, 2019 година Нова торбичка со молив со голем капацитет, торба за пенкало

Исклучителен изглед : Нашиот случај со моливи е исклучителен по изглед, покриен со симпатични модели на

DEN 2.67
Замена на кертриџот со тонер со висок принос од 5550 со високи приноси за Xerox 5550 106R01294 за 5550 печатач Ново
Замена на кертриџот со тонер со висок принос од 5550 со високи приноси за Xerox 5550 106R01294 за 5550 печатач

Име на производот : Замена на кертриџ со тонер со високи приноси од Greenbox 5550 за Xerox 5550 106 R01294 Компатибилен с

DEN 1025.60
10 парчиња стандардни игли за пиштоли за обележување, игли за замена за обележување пиштол за облека, игли со пиштол Ново
10 парчиња стандардни игли за пиштоли за обележување, игли за замена за обележување пиштол за облека, игли со пиштол

10 парчиња игли за замена за стандарден пиштол за обележување Компатибилен со стандардни пиштоли за обе�

DEN 143.84